NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hihetetlen, ami a drafton folyik, egyszerűen zseniális 😀Pocs
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.
több mint 10 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hihetetlen, ami a drafton folyik, egyszerűen zseniális 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az új kommis, Adam Silver

tök úgy néz ki néhol, mint a "dékán" a communityben

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Pistons (és asszem a Cavs) érdeklődik JR Smith iránt.
Be is baszna...Bazzani
cavsbe akkor valahogy trédeljük még oda jamal crawfordot, és megvan az ultimate non-defense backcourt 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pistons (és asszem a Cavs) érdeklődik JR Smith iránt.
Be is baszna...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Cavs beajánlotta Love-ért Waiterst, Thompsont és az 1/1-et. A Minnesotának nem kellett a csomag 😀shawnka
Nem csodálom, amilyen prospectek vannak manapság... Nincs nagyon kiemelkedő játékos, nekem se kéne az 1/1, Love ellenben nagy állat. 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt bővebben nem kommentálom mert nagyon csúnya szavak jönnének ki elég ennyi boooooooooooooooo 😕
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
A Cavs beajánlotta Love-ért Waiterst, Thompsont és az 1/1-et. A Minnesotának nem kellett a csomag 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Belichick is egy elsőkörösbe került a Patsnek.zinedine5
többször is. először, amikor megszerezték, utána meg amikor szpájgételtek 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
rácsodálkoztam a világra, és visszanézett
(köszi az infókat)sapka
el lehet, de csak draftpickért. játékost nem lehet belevonni az edző elcserélésébe.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
rácsodálkoztam a világra, és visszanézett
(köszi az infókat)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
most olvastam, hogy a Clips adott Riversért egy 2015-ös első kört, nem is tudtam lehet coachot elcserélni, wow
ez csak az NBA-ben van így?sapka
NFL-ben is lehet, Jon Grudenért anno két első körös és két második körös picket adott a Buccaneers a Raidersnek.deyell
Belichick is egy elsőkörösbe került a Patsnek.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
most olvastam, hogy a Clips adott Riversért egy 2015-ös első kört, nem is tudtam lehet coachot elcserélni, wow
ez csak az NBA-ben van így?sapka
NFL-ben is lehet, Jon Grudenért anno két első körös és két második körös picket adott a Buccaneers a Raidersnek.

choose life
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
most olvastam, hogy a Clips adott Riversért egy 2015-ös első kört, nem is tudtam lehet coachot elcserélni, wow
ez csak az NBA-ben van így?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, akkor a Celtics keresheti az új edzőt. Azt hiszem, nem fognak jól járni a cserével. Rivers meg a Clippersnél köt ki jó eséllyel.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb voltBigBen7
😀 remélem ezen sokat gondolkodtál 😀
köztudott, hogy az Európában játszó playákkal nem az első évben számolunk.
Ginobili 3 évet volt olaszban a draftolása után, kiforrott játékosként érkezett az NBA-be nem is véletlenül lett all-rokie. Thiago Splitter úgyszintén, pedig ő anno első körös volt, de Colo is 3 szezon után jött, Scola 5 (!) szezont volt spanyolhonban, Mahinmi is 2 évet odahaza töltött a draftolása után, pedig ő is 1. körös volt.
persze vannak kivételek mint Parker és Udrih, őket egyből bevetették a mélybe, de azért ők nagy sztárok voltak már akkor is, Hanga meg nem.
vannak negatív példák is, mint Javtokas, Markota vagy Karaulov akik meg se érték az NBA rostert, de nem ez az általános.
Mindez csak a spurs, nem tudom a többi csapat hogyan állítja össze a rostert, de Popovich kész játékosokat szeret odarakni. Valljuk be Hanga még nem az, de fejlődőképes. Aki látta játszani az tudja hogy kurva sokat fejlődött amióta Spanyolországban játszik. Ginobili előbb vagy utóbb távozik (főleg ha így fog játszani) valaki meg jönni fog a helyére, arra a posztra az elmúlt 4 évben nem húztunk még csak Andersont de az a pick kapufás öngól volt. Nem hinném hogy hanga helyzete reménytelen lenne, még ha eléggé elfogult is vagyok, de azt kijelenteni hogy "nem jött össze neki" elég nagy hülyeség szerintem.eaglesmcnabb
Rrrrricky Rrrrrrubiooooooo!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
ez az ESPN 😀

jjncaa
Ez miért ilyen kényes téma?Levi
Lehet, hogy azért, mert akkora tampering volt, mint a ház, ami meg ugye alapvetően szabálytalan az NBA-ben. Nem mintha nem játszották volna már ki ezerszer előtte, de nem ilyen szinten.

Perception is reality.
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Csak kérdés, hogy Pop lesz-e az edző, mire Hangánál kivárják azt az 1-2-3 évet... Mert az ő távozásával változhat ez a féle hozzáállás is.Stez
A draft&stash ma már általános módszer a ligában, sokan csinálják. Meg ha Pop 1-2 év múlva elmegy szőlőszkedni, a Spursnél még ott lesz a GM (19 éve Head Scoutként kezdett a csapatnál), meg a tulaj, akik biztosítják ezen felfogás megtartását. Ha Hanga NBA-szintre fejlődik, 100%-ig biztos vagyok abban, hogy megkapja a lehetőséget.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak kérdés, hogy Pop lesz-e az edző, mire Hangánál kivárják azt az 1-2-3 évet... Mert az ő távozásával változhat ez a féle hozzáállás is.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb voltBigBen7
😀 remélem ezen sokat gondolkodtál 😀
köztudott, hogy az Európában játszó playákkal nem az első évben számolunk.
Ginobili 3 évet volt olaszban a draftolása után, kiforrott játékosként érkezett az NBA-be nem is véletlenül lett all-rokie. Thiago Splitter úgyszintén, pedig ő anno első körös volt, de Colo is 3 szezon után jött, Scola 5 (!) szezont volt spanyolhonban, Mahinmi is 2 évet odahaza töltött a draftolása után, pedig ő is 1. körös volt.
persze vannak kivételek mint Parker és Udrih, őket egyből bevetették a mélybe, de azért ők nagy sztárok voltak már akkor is, Hanga meg nem.
vannak negatív példák is, mint Javtokas, Markota vagy Karaulov akik meg se érték az NBA rostert, de nem ez az általános.
Mindez csak a spurs, nem tudom a többi csapat hogyan állítja össze a rostert, de Popovich kész játékosokat szeret odarakni. Valljuk be Hanga még nem az, de fejlődőképes. Aki látta játszani az tudja hogy kurva sokat fejlődött amióta Spanyolországban játszik. Ginobili előbb vagy utóbb távozik (főleg ha így fog játszani) valaki meg jönni fog a helyére, arra a posztra az elmúlt 4 évben nem húztunk még csak Andersont de az a pick kapufás öngól volt. Nem hinném hogy hanga helyzete reménytelen lenne, még ha eléggé elfogult is vagyok, de azt kijelenteni hogy "nem jött össze neki" elég nagy hülyeség szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb voltBigBen7
Mi az, hogy nem jött össze az NBA-ben? Nem is úgy tervezték, hogy rögtön átmenjen a tengerentúlra, most pedig azért szépen ível felfelé a pályafutása Spanyolországban.

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb voltBigBen7
azért mert nem egyből a spurs keretébe került, nem jelenti azt h nem juthat el odáig...
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb volt
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hamár Hanga, akkor éppen a wiki-n olvastam, hogy idén is lesz magyar játékos a drafton.
Hungary, László Dobos – C, CAI Zaragoza (Spain)
Ez csak nekem új info?Bazzani
Nem értem mért éri meg neki jelentkezni a draftra spanyol kettőből, amikor sehol nem jegyszik ás ott is talán ha 1-2 meccsen játszott perceket 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hamár Hanga, akkor éppen a wiki-n olvastam, hogy idén is lesz magyar játékos a drafton.
Hungary, László Dobos – C, CAI Zaragoza (Spain)
Ez csak nekem új info?