NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
The Raptors have agreed to send Andrea Bargnani to the Knicks for Marcus Camby, Steve Novak and 2016 first-round pick.deyell
Látszik, hogy Uriji mekkora májsztró. Nagyon nem örülök annak, hogy megszereztük ezt a büdös lusta digót. A fizetése annyira nem számít, mert a többiekével jár le.
Novák Lacit azért sajnálom (azért védekezésben -1 ember volt), Camby meg tavaly is végig sérült volt, szóval annyira nem oszt-szoroz.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
The Raptors have agreed to send Andrea Bargnani to the Knicks for Marcus Camby, Steve Novak and 2016 first-round pick.

choose life
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennyi. 😀
Breaking News: Brian Scalabrine is closing in on n agreement to become an assistant coach with the Golden State Warriors.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.Maka
Akkor én vagyok hülye.iktriad
A Holiday+1. kör csak az első pletyka volt, végül kiderült, hogy mi adjuk az 1. kört.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.Maka
Akkor én vagyok hülye.iktriad
igazából ha a NO hozza ami bennük van és Vasquezt jó cserében sikerül elboltolni akkor PO esélyesek

mind2 oldalról érdekes pick, de magyarázható

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.Maka
Akkor én vagyok hülye.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Exclusive: Victor Oladipo's NBA Draft through the lens of Google Glass

 www.theverge.com/2013/6/28/4470344/exclusive-victor-oladipo-nba-draft-through-the-lens-of-google-glass


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rebuilding ide-oda, van egy olyan érzésem, hogy borzasztó korszak köszönt be a Celticsemnél...Boston
reméljük 😀Höri
booooooooooooooo 😉
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rebuilding ide-oda, van egy olyan érzésem, hogy borzasztó korszak köszönt be a Celticsemnél...Boston
reméljük 😀

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
most egy ideig nem nézek Utah meccset
de azért nagyon élvezetes volt a draft 😀 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Rebuilding ide-oda, van egy olyan érzésem, hogy borzasztó korszak köszönt be a Celticsemnél...Boston
Sajnos én se vagyok derűlátó. KG nagyon fog hiányozni, Pierce is, hiába voltak öregek a franchise arcai voltak. Docot is elcserélték. Szóval hihetetlen a dolog és nem látom mi lesz a vége. RRt nagyon csípem, kiváló passzoló irányító, de most kinek fog passzolni??? Erőteljes rebuilding van itt és nem tudom hogy sikeres lesz e.visi_b
Eros tankolas lesz a celticsnel es sztem rondo is menni fog
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy pillanatra elképzeltem, ahogy Davis és Noel közös erővel építi a sáncot a gyűrűnk köré...

Nem tetszik a csere a Philivel, fizetünk egy újoncfizetéshez képest évi 8 millióval nagyobb szerződést a következő néhány évre, plusz a 2014-es picktől s megszabadultunk úgy, hogy egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy 2 év múlva az éjjel 1/6-nál még elérhető Burke nem lesz ugyanolyan jó játékos, mint most Holiday.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ben McLemore-ról mondjatok nekem pár szót légyszi, jó pick-e, van-e esze is, vagy tipikus Kings pick ő is? Köszi.
Mert Ranadivé szerint természetesen a draft legjobb játékosát sikerült 7-re behúzni. 😀Mikey
A potenciálja alapján LEHET a draft legjobb játékosa. Néha tényleg így játszott a Jayhawksban, de néha teljesen eltünt meccsekre. Érdekes prospect, Kicsit boom or bust jellegű. Remélem többre viszi, mint tavaly Robinson nálatok.
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Rebuilding ide-oda, van egy olyan érzésem, hogy borzasztó korszak köszönt be a Celticsemnél...Boston
Sajnos én se vagyok derűlátó. KG nagyon fog hiányozni, Pierce is, hiába voltak öregek a franchise arcai voltak. Docot is elcserélték. Szóval hihetetlen a dolog és nem látom mi lesz a vége. RRt nagyon csípem, kiváló passzoló irányító, de most kinek fog passzolni??? Erőteljes rebuilding van itt és nem tudom hogy sikeres lesz e.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Már Rivers ilyen elengedésére azt mondtam boooooooo ha pedig ez nem válik be extre boooooooooooooooooooooooo Maddenben szoktam hasonlót csinálni de ott én tudom igazítani, hogy beváló játékosok jöjjenek 😛 a pickkekért itt mi a garancia vagy ennyire jó a scout...... meg ennyire zseni HC-t találunk. Na mindegy bezzeg Rondo egyenlőre maradt kérdés ezek után maradni akar edande
Mért ne akarna? Főleg ha köré tervezik a rebuildet. Mondjuk ez a Celticsnek nem biztos hogy jó lenne
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már Rivers ilyen elengedésére azt mondtam boooooooo ha pedig ez nem válik be extre boooooooooooooooooooooooo Maddenben szoktam hasonlót csinálni de ott én tudom igazítani, hogy beváló játékosok jöjjenek 😛 a pickkekért itt mi a garancia vagy ennyire jó a scout...... meg ennyire zseni HC-t találunk. Na mindegy bezzeg Rondo egyenlőre maradt kérdés ezek után maradni akar e
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Azert ez a nets celtics trade eleg kemeny. Kaptunk egy lejaro kg-t, egy piercet akinek kell adni egy szerzodest ami remelem nem lesz nqgyon hosszu es csak terryt kellett benyelni ugy h wallacetol megszabadultunk es adtunk a kor vegen harom picket. Ezt csak en erzem rablasnak a nets szempontjabol? 😀
Kell egy iranyito deron moge es eleg pofas ez a csapat azert. Az h brooks maradt meg teljesen felfoghatatlan 😀
Szep munka billy
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Ben McLemore-ról mondjatok nekem pár szót légyszi, jó pick-e, van-e esze is, vagy tipikus Kings pick ő is? Köszi.
Mert Ranadivé szerint természetesen a draft legjobb játékosát sikerült 7-re behúzni. 😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Rebuilding ide-oda, van egy olyan érzésem, hogy borzasztó korszak köszönt be a Celticsemnél...Boston
Viszont Kidd biztos megtalálja a közös hangot Terry-vel 😀 akinek teljesen megérte a tavalyi tetkó ezért az egy évért 😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Kedvenc rookie-m a kedvenc csapatomban, fuckyeah!!!!! B|
több mint 10 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
na a kis Hardaway a Knickshez került, csak reménykedtem benne, hogy nem egy olyan csapat fogja behúzni, akit mérhetetlenül utálok (heat és társai) a NY egy elfogadható csapat számomra. remélem nagy karrierje lesz, mostantól fél szemem nyújorkon 😊



Just Win Baby!
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Rebuilding ide-oda, van egy olyan érzésem, hogy borzasztó korszak köszönt be a Celticsemnél...

Do your job
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyi trade van ma, hogy teljesen kezdem elveszteni a fonalat.
több mint 10 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hihetetlen, ami a drafton folyik, egyszerűen zseniális 😀Pocs
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
Végül a 76ers kapja a picket is, de még így is érthetetlen.