NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Igen lényegében azt állítom, hogy azzal nyerte a Miami a döntőt, hogy az alapszakaszt minden komoly megerőltetés nélkül megnyerték. Miért? Mert a játék semelyik elemében nem voltak egyértelműen jobbak mint a Spurs. 2-2 meccset simán nyert mindkét csapat a 3 szorosabból pedig mindet otthon játszotta a Miami.
Egyébként nem jelentettem ki kategórikusan, hogy a SAS volt a jobb, hanem csak annyit, hogy nem vagyok arról meggyőződve, hogy a Heat volt a jobb. Ebből nem tudom honnan jött le neked kategórikus kijelentés.Blaise
Asszem neked elmentek otthonról.
Már a meccs elött a Heat volt a favorit (nézz vissza oddsokat), sehol sem tartották jobbnak a SAS-t.
Ráadásul, ahogy írtam, és levezettem, a sorozat közben is 80:20 volt számukra végig a sansz, ami be is jött.
A te logikád megkérdőjelezne szinte minden NFL meccset, mondhatnád, hogy bár az X csapat jobb volt, de mivel erősebb volt a csoportjuk, ezért mehettek idegenbe Y csapathoz, és csak 1 meccsel kaptak ki, az is OT volt, vagy 1 FG-os, vagy csak 1 pici hiba döntöt, stb.
A te logikáddal, csak a SB-okat nézve jobb volt a Ravensnél a 49ers, de legalábbis a játék semelyik elemében nem voltak jobbak, ahogy az Arizona csak egy balszerencsés momentum miatt kapott ki a Steelerstől, a Pats a Giantstől, kétszer is, az Eagles, a Panthers, a Rams, mind szintén jobb volt a Patsnél, csak ugye az a fránya FG, ésatöbbi.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Végülis kissé nyögvenyelősen, de jött a papírforma, ahogy nem volt nagy kunszt megjósolni:

3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
Valljuk be, a Suprs az NBA-döntők történetének valaha volt legunalmasabb játékot produkáló csapata, mégis szépen kihúzták 7 meccsig, kisebb bravúr lett volna ha nyernek.
Spoelstra ismét zseniális volt, ahogy tavaly, úgy idén is úgy és akkor nyúlt bele a meccsekbe ahogy kellett.
Bár James lett az MVP, kiemelném Wade konzekvens, megbízható játékát, de vele végülis elfogult vagyok.
Viszont Allen 6.meccses triplája tuti alltime top3 clutch-momentum lesz, ritka pöpec dobás volt.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Na ez jó nagy f*szság már bocs, ilyen erővel azt is lehetne másik oldalon mondani, hogy ez van, ha Green nem 60%-kal dobja a triplát.
Newman
Ezzel most komolyan sikerült bizonyítanod miért "f*szság" amit írtam.Blaise
Nem kellett szerintem bizonyítani, magáért beszélt 😊
Most egy általános igazsággal jövök (amolyan Sobris igazság 😀 ), de az a jobb csapat, aki egy 7 meccses sorozatban hamarabb eléri a 4 győzelmet és ez a Miami lett és mivel te majdhogynem kijelentetted, hogy a jobb csapat kapott ki, akkor nagyon kiváncsi lennék arra, hogy miért látod jobbnak mégis a Spurs-t? (leszámítva persze azt, hogy Spurs fan vagy 😊 )
Ja igen, Keletről jönnek, ami valóban gyengébb, de, ha olyan gyenge kelet, ahogy állítod, akkor a keleti elsőt is simán ütnie kellett volna a "jobb" csapatnak, hazai pálya ide vagy oda. Mert te most konkrétan azt állítod (ha jól sejtem), hogy azon ment el a párharc, mert a Miami volt az első kiemelt vagy nem? 😊 Komolyan érdekel, hogy miért gondolod így, ilyen mértékű meggyőződéssel.Newman
Igen lényegében azt állítom, hogy azzal nyerte a Miami a döntőt, hogy az alapszakaszt minden komoly megerőltetés nélkül megnyerték. Miért? Mert a játék semelyik elemében nem voltak egyértelműen jobbak mint a Spurs. 2-2 meccset simán nyert mindkét csapat a 3 szorosabból pedig mindet otthon játszotta a Miami.
Egyébként nem jelentettem ki kategórikusan, hogy a SAS volt a jobb, hanem csak annyit, hogy nem vagyok arról meggyőződve, hogy a Heat volt a jobb. Ebből nem tudom honnan jött le neked kategórikus kijelentés.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Na ez jó nagy f*szság már bocs, ilyen erővel azt is lehetne másik oldalon mondani, hogy ez van, ha Green nem 60%-kal dobja a triplát.
Newman
Ezzel most komolyan sikerült bizonyítanod miért "f*szság" amit írtam.Blaise
Nem kellett szerintem bizonyítani, magáért beszélt 😊
Most egy általános igazsággal jövök (amolyan Sobris igazság 😀 ), de az a jobb csapat, aki egy 7 meccses sorozatban hamarabb eléri a 4 győzelmet és ez a Miami lett és mivel te majdhogynem kijelentetted, hogy a jobb csapat kapott ki, akkor nagyon kiváncsi lennék arra, hogy miért látod jobbnak mégis a Spurs-t? (leszámítva persze azt, hogy Spurs fan vagy 😊 )
Ja igen, Keletről jönnek, ami valóban gyengébb, de, ha olyan gyenge kelet, ahogy állítod, akkor a keleti elsőt is simán ütnie kellett volna a "jobb" csapatnak, hazai pálya ide vagy oda. Mert te most konkrétan azt állítod (ha jól sejtem), hogy azon ment el a párharc, mert a Miami volt az első kiemelt vagy nem? 😊 Komolyan érdekel, hogy miért gondolod így, ilyen mértékű meggyőződéssel.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Na ez jó nagy f*szság már bocs, ilyen erővel azt is lehetne másik oldalon mondani, hogy ez van, ha Green nem 60%-kal dobja a triplát.
Newman
Ezzel most komolyan sikerült bizonyítanod miért "f*szság" amit írtam.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nekem is távol áll mind a két csapat a szimpatikustól,de én is úgy voltam vele hogy akkor már inkább a Heat mint a Spurs hatodjára 😊 Allan meg mindig kedvenc volt függetlenül a csapattól,drukkoltam neki a második gyűrűért,a 6dik meccsen hozá is rakta a magájét a sikerhez 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
"Listen, for me, I can't worry about what everybody say about me. I'm LeBron James from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough.

Every night I walk into the locker room, I see a number 6 with 'James' on the back. I'm blessed. So what everybody's saying about me off the court don't matter. I ain't got no worries."
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Na ez jó nagy f*szság már bocs, ilyen erővel azt is lehetne másik oldalon mondani, hogy ez van, ha Green nem 60%-kal dobja a triplát.
Egyik csapat se annyira a szívem csücske, bár kétségtelen a Miaminak szurkoltam, mert nálam a Spurs már egy jó ideje olyan, mint az NFL-ben a Patriots, ki nem állhatom őket.
Mindegy jövőre minden változik és jön a Bobcats (avagy a Pelicans 😛 ), go Charlotte (és Memphis)! 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Semlegesként azt mondom, soha rosszabb NBA döntőnk ne legyen!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam Wade lett volna az MVP, nem James.
Vagy Andersen. 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Pedig a jobb csapat nyert. És azért mindezt úgy, hogy a 7 meccsből 5-ön James szarul játszott, de ma mondjuk nagy volt, az tuti. Csak mondjuk mind a 7 meccsen ugyanígy hagyták dobni kintről, ő meg nem merte elvállalni.Stez
Attól még nem lesz egy csapat jobb a másiknál, hogy 7-ből 4 meccset megnyertek... Másban pedig nem volt jobb a Miami a sorozatban. A 6. meccsen le kellett volna zárni, nem sikerült, ma pedig nem ment.Blaise
Nem is kell másban jobbnak lenni. 😊
Hát Pop elbaszta, hogy nem faultoltatott az előző meccs végén, Allen villant, visszaütött.
De ezen a meccsen csak Duncan, de főleg Leonard tartotta életben a Spurst, egyébként a többiek baromi gyenge napot fogtak ki.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Pedig a jobb csapat nyert. És azért mindezt úgy, hogy a 7 meccsből 5-ön James szarul játszott, de ma mondjuk nagy volt, az tuti. Csak mondjuk mind a 7 meccsen ugyanígy hagyták dobni kintről, ő meg nem merte elvállalni.Stez
Attól még nem lesz egy csapat jobb a másiknál, hogy 7-ből 4 meccset megnyertek... Másban pedig nem volt jobb a Miami a sorozatban. A 6. meccsen le kellett volna zárni, nem sikerült, ma pedig nem ment.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Pedig a jobb csapat nyert. És azért mindezt úgy, hogy a 7 meccsből 5-ön James szarul játszott, de ma mondjuk nagy volt, az tuti. Csak mondjuk mind a 7 meccsen ugyanígy hagyták dobni kintről, ő meg nem merte elvállalni.

több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
a rohadt életbe, csak nem lett mcgradynek gyűrűje
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tyű de rosszul játszott a Spurs...
Megköszönhetik Leonardnak, hogy egyáltalán meccsben voltak 45 percig.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a heat előhúzta azt hogy Wade bedobja a tempót és Battier nem hibáz opent 😀Negritis
Egyébként jól mondják, én is úgy látom, hogy Jamesnek bele kéne állnia folyton a középtávolikba és a hármasokba, mert állandóan hagynak neki helyet rá, de eddig meglepően nem merte eldobni szinte sosem. A faszom, ő a sztár, neki kéne a hátán vinnie a csapatot, ne legyen már ekkora ribanc, hogy nem meri eldobálni ezeket. Wade meg no comment, ma is nagyot játszik egyelőre, kár, hogy az embernek nem bírja már a térde sokáig.
Mondjuk eddig senki sem brillírozik a Spursből, kíváncsi vagyok mi lesz, ha beindul valamelyik tripladobó mondjuk.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 246 — The Mathematician
a heat előhúzta azt hogy Wade bedobja a tempót és Battier nem hibáz opent 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert a Heat mit tud előszedni a Spurs ellen?
Mindkét csapat 3 meccset nyert, mindig valamit elő tudtak szedni, szóval én nálam semerre sem billen a léc.
Nem hiszek már benne, hogy na most majd jön James és végre tol egy brutál meccset. Abban sem hiszek, hogy Bosh megint ekkorát tudna játszani.

több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nem szeretem a Heatet, de elképzelni nem tudom, hogy honnan és mit tud elővenni ma a Spurs, hogy legalább egy kicsit megnehezítsék Jamesék dolgát. Ahhoz képest, hogy nagydöntő 7. meccs, engem valahogy egyáltalán nem hoz lázba ez a mai.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
duncan szépen eltűnt a meccs végére, de miután ő nem Bron ezért nem fog az jutni neki ami az ő esetében lett volna 😊
GO HEAT!a.kacsa
Azért nehogy azt mond, hogy James valami hatalmas király volt a mai meccsen. Felhozta a csapatát az nem vitás, az komoly teljesítmény volt, aztán amikor meg kellett volna nyerni a meccset passzolgatta Wadenek a labdát, meg kereste a betakart Bosht, a nagy clutch triplája előtt meg dobott egy olyat ami még talán a gyűrűt sem érte el a másik meg a gyűrű tövére vágódott kb. Az, hogy mindkettő Heat játékos kezében kötött ki és dobhatott az egyik után még egyet az meg nem volt több mint szerencse, plusz nem ártott volna ha Duncan a pályán van...
Nagy kár ezért a meccsért, de nem gondolom, hogy már oda lehetne adni a Heatnek a trófeát, semmivel sem voltak jobbak a mai napon (inkább a Spurs vesztette el a meccset, mint a Miami nyerte), a SAS-nak is megvan minden esélye behúzni a 7-et, de jobb lenne ha Ginobilit nem erőltetnék, mert rohadtul nem megy neki, az előző meccsen kiszakadt a zsák, de nem gondolom, hogy több lenne benne.Blaise
Rohadt bosszantó, a 3. negyed végén és 1 perccel a vége előtt is megnyert meccsről beszélgettünk.
Nem értem a taktikai faultoknak mi értelme, ha csak hátrányban nyomják, 3 pontos előnynél amikor másodpercek voltak hátra lehetett volna nyomatni, erre hagytuk dobni allent.eaglesmcnabb
Nem hagytátok dobni Allent, hanem kétszer egymás után elszerencsétlenkedtétek a lepattanó leszedését.
Az a Spurs, aki pont, hogy ilyen hibákat nem szokott véteni.
A bíráskodásra azért nem mondok semmit, mert mindkét oldalra fújt nevetséges dolgokat, szóval nem a Heatnek kedveztek.
Arra meg inkább nem is reagálok, hogy tirpák Boshnak pont most kellett nagyot játszani. 😀
Max az második félidőben, mert az elsőben egy fos volt.
Amúgy meg tirpák Ginobili, hogy pont az előző meccsen kellett nagyot játszania.
Ezt minden meccsen elmondhatjuk valakire. Szerintem már pont, hogy illett nagyot játszania, ahogy Duncannek is, nagy peche, hogy ezúttal ez is kevés volt.
Most hön a 7. meccs, és a sztárok közül eddig egyetlen ember nem játszott nagy igazán nagy meccset, az pedig James.
Szerintem nem is fog amúgy. 😊

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én nem mondtam most lebron teljesítményére semmit, mint ahogy ezzel duncanét se fikáztam mert azért masszív számokat produkált csak hát eltűnt a végére. arra akartam kilyukadni, hogy ha lebron tűnt volna el mint duncan akkor lett volna hatalmas hepaj, ala 2011 mavs döntő utolsó meccs.a.kacsa
Értettem, hogy mit írtál, de Duncan egy 37 éves játékos aki nem is a franchise playere már a Spursnek, Jamest meg ugye Jordanhez hasonlítgatják... Elég nagy a különbség.Blaise
fair point
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
én nem mondtam most lebron teljesítményére semmit, mint ahogy ezzel duncanét se fikáztam mert azért masszív számokat produkált csak hát eltűnt a végére. arra akartam kilyukadni, hogy ha lebron tűnt volna el mint duncan akkor lett volna hatalmas hepaj, ala 2011 mavs döntő utolsó meccs.a.kacsa
Értettem, hogy mit írtál, de Duncan egy 37 éves játékos aki nem is a franchise playere már a Spursnek, Jamest meg ugye Jordanhez hasonlítgatják... Elég nagy a különbség.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
duncan szépen eltűnt a meccs végére, de miután ő nem Bron ezért nem fog az jutni neki ami az ő esetében lett volna 😊
GO HEAT!a.kacsa
Azért nehogy azt mond, hogy James valami hatalmas király volt a mai meccsen. Felhozta a csapatát az nem vitás, az komoly teljesítmény volt, aztán amikor meg kellett volna nyerni a meccset passzolgatta Wadenek a labdát, meg kereste a betakart Bosht, a nagy clutch triplája előtt meg dobott egy olyat ami még talán a gyűrűt sem érte el a másik meg a gyűrű tövére vágódott kb. Az, hogy mindkettő Heat játékos kezében kötött ki és dobhatott az egyik után még egyet az meg nem volt több mint szerencse, plusz nem ártott volna ha Duncan a pályán van...
Nagy kár ezért a meccsért, de nem gondolom, hogy már oda lehetne adni a Heatnek a trófeát, semmivel sem voltak jobbak a mai napon (inkább a Spurs vesztette el a meccset, mint a Miami nyerte), a SAS-nak is megvan minden esélye behúzni a 7-et, de jobb lenne ha Ginobilit nem erőltetnék, mert rohadtul nem megy neki, az előző meccsen kiszakadt a zsák, de nem gondolom, hogy több lenne benne.Blaise
Rohadt bosszantó, a 3. negyed végén és 1 perccel a vége előtt is megnyert meccsről beszélgettünk.
Nem értem a taktikai faultoknak mi értelme, ha csak hátrányban nyomják, 3 pontos előnynél amikor másodpercek voltak hátra lehetett volna nyomatni, erre hagytuk dobni allent.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!