NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
"Listen, for me, I can't worry about what everybody say about me. I'm LeBron James from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough.

Every night I walk into the locker room, I see a number 6 with 'James' on the back. I'm blessed. So what everybody's saying about me off the court don't matter. I ain't got no worries."
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Na ez jó nagy f*szság már bocs, ilyen erővel azt is lehetne másik oldalon mondani, hogy ez van, ha Green nem 60%-kal dobja a triplát.
Egyik csapat se annyira a szívem csücske, bár kétségtelen a Miaminak szurkoltam, mert nálam a Spurs már egy jó ideje olyan, mint az NFL-ben a Patriots, ki nem állhatom őket.
Mindegy jövőre minden változik és jön a Bobcats (avagy a Pelicans 😛 ), go Charlotte (és Memphis)! 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Semlegesként azt mondom, soha rosszabb NBA döntőnk ne legyen!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam Wade lett volna az MVP, nem James.
Vagy Andersen. 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Pedig a jobb csapat nyert. És azért mindezt úgy, hogy a 7 meccsből 5-ön James szarul játszott, de ma mondjuk nagy volt, az tuti. Csak mondjuk mind a 7 meccsen ugyanígy hagyták dobni kintről, ő meg nem merte elvállalni.Stez
Attól még nem lesz egy csapat jobb a másiknál, hogy 7-ből 4 meccset megnyertek... Másban pedig nem volt jobb a Miami a sorozatban. A 6. meccsen le kellett volna zárni, nem sikerült, ma pedig nem ment.Blaise
Nem is kell másban jobbnak lenni. 😊
Hát Pop elbaszta, hogy nem faultoltatott az előző meccs végén, Allen villant, visszaütött.
De ezen a meccsen csak Duncan, de főleg Leonard tartotta életben a Spurst, egyébként a többiek baromi gyenge napot fogtak ki.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Pedig a jobb csapat nyert. És azért mindezt úgy, hogy a 7 meccsből 5-ön James szarul játszott, de ma mondjuk nagy volt, az tuti. Csak mondjuk mind a 7 meccsen ugyanígy hagyták dobni kintről, ő meg nem merte elvállalni.Stez
Attól még nem lesz egy csapat jobb a másiknál, hogy 7-ből 4 meccset megnyertek... Másban pedig nem volt jobb a Miami a sorozatban. A 6. meccsen le kellett volna zárni, nem sikerült, ma pedig nem ment.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Pedig a jobb csapat nyert. És azért mindezt úgy, hogy a 7 meccsből 5-ön James szarul játszott, de ma mondjuk nagy volt, az tuti. Csak mondjuk mind a 7 meccsen ugyanígy hagyták dobni kintről, ő meg nem merte elvállalni.

több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
a rohadt életbe, csak nem lett mcgradynek gyűrűje
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tyű de rosszul játszott a Spurs...
Megköszönhetik Leonardnak, hogy egyáltalán meccsben voltak 45 percig.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a heat előhúzta azt hogy Wade bedobja a tempót és Battier nem hibáz opent 😀Negritis
Egyébként jól mondják, én is úgy látom, hogy Jamesnek bele kéne állnia folyton a középtávolikba és a hármasokba, mert állandóan hagynak neki helyet rá, de eddig meglepően nem merte eldobni szinte sosem. A faszom, ő a sztár, neki kéne a hátán vinnie a csapatot, ne legyen már ekkora ribanc, hogy nem meri eldobálni ezeket. Wade meg no comment, ma is nagyot játszik egyelőre, kár, hogy az embernek nem bírja már a térde sokáig.
Mondjuk eddig senki sem brillírozik a Spursből, kíváncsi vagyok mi lesz, ha beindul valamelyik tripladobó mondjuk.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
a heat előhúzta azt hogy Wade bedobja a tempót és Battier nem hibáz opent 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert a Heat mit tud előszedni a Spurs ellen?
Mindkét csapat 3 meccset nyert, mindig valamit elő tudtak szedni, szóval én nálam semerre sem billen a léc.
Nem hiszek már benne, hogy na most majd jön James és végre tol egy brutál meccset. Abban sem hiszek, hogy Bosh megint ekkorát tudna játszani.

több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nem szeretem a Heatet, de elképzelni nem tudom, hogy honnan és mit tud elővenni ma a Spurs, hogy legalább egy kicsit megnehezítsék Jamesék dolgát. Ahhoz képest, hogy nagydöntő 7. meccs, engem valahogy egyáltalán nem hoz lázba ez a mai.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
duncan szépen eltűnt a meccs végére, de miután ő nem Bron ezért nem fog az jutni neki ami az ő esetében lett volna 😊
GO HEAT!a.kacsa
Azért nehogy azt mond, hogy James valami hatalmas király volt a mai meccsen. Felhozta a csapatát az nem vitás, az komoly teljesítmény volt, aztán amikor meg kellett volna nyerni a meccset passzolgatta Wadenek a labdát, meg kereste a betakart Bosht, a nagy clutch triplája előtt meg dobott egy olyat ami még talán a gyűrűt sem érte el a másik meg a gyűrű tövére vágódott kb. Az, hogy mindkettő Heat játékos kezében kötött ki és dobhatott az egyik után még egyet az meg nem volt több mint szerencse, plusz nem ártott volna ha Duncan a pályán van...
Nagy kár ezért a meccsért, de nem gondolom, hogy már oda lehetne adni a Heatnek a trófeát, semmivel sem voltak jobbak a mai napon (inkább a Spurs vesztette el a meccset, mint a Miami nyerte), a SAS-nak is megvan minden esélye behúzni a 7-et, de jobb lenne ha Ginobilit nem erőltetnék, mert rohadtul nem megy neki, az előző meccsen kiszakadt a zsák, de nem gondolom, hogy több lenne benne.Blaise
Rohadt bosszantó, a 3. negyed végén és 1 perccel a vége előtt is megnyert meccsről beszélgettünk.
Nem értem a taktikai faultoknak mi értelme, ha csak hátrányban nyomják, 3 pontos előnynél amikor másodpercek voltak hátra lehetett volna nyomatni, erre hagytuk dobni allent.eaglesmcnabb
Nem hagytátok dobni Allent, hanem kétszer egymás után elszerencsétlenkedtétek a lepattanó leszedését.
Az a Spurs, aki pont, hogy ilyen hibákat nem szokott véteni.
A bíráskodásra azért nem mondok semmit, mert mindkét oldalra fújt nevetséges dolgokat, szóval nem a Heatnek kedveztek.
Arra meg inkább nem is reagálok, hogy tirpák Boshnak pont most kellett nagyot játszani. 😀
Max az második félidőben, mert az elsőben egy fos volt.
Amúgy meg tirpák Ginobili, hogy pont az előző meccsen kellett nagyot játszania.
Ezt minden meccsen elmondhatjuk valakire. Szerintem már pont, hogy illett nagyot játszania, ahogy Duncannek is, nagy peche, hogy ezúttal ez is kevés volt.
Most hön a 7. meccs, és a sztárok közül eddig egyetlen ember nem játszott nagy igazán nagy meccset, az pedig James.
Szerintem nem is fog amúgy. 😊

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én nem mondtam most lebron teljesítményére semmit, mint ahogy ezzel duncanét se fikáztam mert azért masszív számokat produkált csak hát eltűnt a végére. arra akartam kilyukadni, hogy ha lebron tűnt volna el mint duncan akkor lett volna hatalmas hepaj, ala 2011 mavs döntő utolsó meccs.a.kacsa
Értettem, hogy mit írtál, de Duncan egy 37 éves játékos aki nem is a franchise playere már a Spursnek, Jamest meg ugye Jordanhez hasonlítgatják... Elég nagy a különbség.Blaise
fair point
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
én nem mondtam most lebron teljesítményére semmit, mint ahogy ezzel duncanét se fikáztam mert azért masszív számokat produkált csak hát eltűnt a végére. arra akartam kilyukadni, hogy ha lebron tűnt volna el mint duncan akkor lett volna hatalmas hepaj, ala 2011 mavs döntő utolsó meccs.a.kacsa
Értettem, hogy mit írtál, de Duncan egy 37 éves játékos aki nem is a franchise playere már a Spursnek, Jamest meg ugye Jordanhez hasonlítgatják... Elég nagy a különbség.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
duncan szépen eltűnt a meccs végére, de miután ő nem Bron ezért nem fog az jutni neki ami az ő esetében lett volna 😊
GO HEAT!a.kacsa
Azért nehogy azt mond, hogy James valami hatalmas király volt a mai meccsen. Felhozta a csapatát az nem vitás, az komoly teljesítmény volt, aztán amikor meg kellett volna nyerni a meccset passzolgatta Wadenek a labdát, meg kereste a betakart Bosht, a nagy clutch triplája előtt meg dobott egy olyat ami még talán a gyűrűt sem érte el a másik meg a gyűrű tövére vágódott kb. Az, hogy mindkettő Heat játékos kezében kötött ki és dobhatott az egyik után még egyet az meg nem volt több mint szerencse, plusz nem ártott volna ha Duncan a pályán van...
Nagy kár ezért a meccsért, de nem gondolom, hogy már oda lehetne adni a Heatnek a trófeát, semmivel sem voltak jobbak a mai napon (inkább a Spurs vesztette el a meccset, mint a Miami nyerte), a SAS-nak is megvan minden esélye behúzni a 7-et, de jobb lenne ha Ginobilit nem erőltetnék, mert rohadtul nem megy neki, az előző meccsen kiszakadt a zsák, de nem gondolom, hogy több lenne benne.Blaise
Rohadt bosszantó, a 3. negyed végén és 1 perccel a vége előtt is megnyert meccsről beszélgettünk.
Nem értem a taktikai faultoknak mi értelme, ha csak hátrányban nyomják, 3 pontos előnynél amikor másodpercek voltak hátra lehetett volna nyomatni, erre hagytuk dobni allent.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
duncan szépen eltűnt a meccs végére, de miután ő nem Bron ezért nem fog az jutni neki ami az ő esetében lett volna 😊
GO HEAT!a.kacsa
Azért nehogy azt mond, hogy James valami hatalmas király volt a mai meccsen. Felhozta a csapatát az nem vitás, az komoly teljesítmény volt, aztán amikor meg kellett volna nyerni a meccset passzolgatta Wadenek a labdát, meg kereste a betakart Bosht, a nagy clutch triplája előtt meg dobott egy olyat ami még talán a gyűrűt sem érte el a másik meg a gyűrű tövére vágódott kb. Az, hogy mindkettő Heat játékos kezében kötött ki és dobhatott az egyik után még egyet az meg nem volt több mint szerencse, plusz nem ártott volna ha Duncan a pályán van...
Nagy kár ezért a meccsért, de nem gondolom, hogy már oda lehetne adni a Heatnek a trófeát, semmivel sem voltak jobbak a mai napon (inkább a Spurs vesztette el a meccset, mint a Miami nyerte), a SAS-nak is megvan minden esélye behúzni a 7-et, de jobb lenne ha Ginobilit nem erőltetnék, mert rohadtul nem megy neki, az előző meccsen kiszakadt a zsák, de nem gondolom, hogy több lenne benne.Blaise
én egy szóval nem mondtam h nem volt szerencse a vége. mindkét tripla hatalmas mák volt. de kell szerencse ahhoz h bajnokságot nyerjél.
én nem mondtam most lebron teljesítményére semmit, mint ahogy ezzel duncanét se fikáztam mert azért masszív számokat produkált csak hát eltűnt a végére. arra akartam kilyukadni, hogy ha lebron tűnt volna el mint duncan akkor lett volna hatalmas hepaj, ala 2011 mavs döntő utolsó meccs.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
duncan szépen eltűnt a meccs végére, de miután ő nem Bron ezért nem fog az jutni neki ami az ő esetében lett volna 😊
GO HEAT!a.kacsa
Azért nehogy azt mond, hogy James valami hatalmas király volt a mai meccsen. Felhozta a csapatát az nem vitás, az komoly teljesítmény volt, aztán amikor meg kellett volna nyerni a meccset passzolgatta Wadenek a labdát, meg kereste a betakart Bosht, a nagy clutch triplája előtt meg dobott egy olyat ami még talán a gyűrűt sem érte el a másik meg a gyűrű tövére vágódott kb. Az, hogy mindkettő Heat játékos kezében kötött ki és dobhatott az egyik után még egyet az meg nem volt több mint szerencse, plusz nem ártott volna ha Duncan a pályán van...
Nagy kár ezért a meccsért, de nem gondolom, hogy már oda lehetne adni a Heatnek a trófeát, semmivel sem voltak jobbak a mai napon (inkább a Spurs vesztette el a meccset, mint a Miami nyerte), a SAS-nak is megvan minden esélye behúzni a 7-et, de jobb lenne ha Ginobilit nem erőltetnék, mert rohadtul nem megy neki, az előző meccsen kiszakadt a zsák, de nem gondolom, hogy több lenne benne.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
simmons véleménye james helyzetéről a meccs előtt még. elég találó és sokatmondó. csak h lezárjuk ezt a kört 😊
LeBron James: Yup, it's another "Lebron's legacy is at stake!" game. We're up to like 12 for his career, and really, Game 6 against Boston should have ended the legacy stuff once and for all. But now we're here. Again.

As always with LeBron, it's a little unfair. He has played an unfathomable amount of minutes since Christmas of 2011 — 138 of 148 regular-season games, 44 playoff games (and counting), plus everything in the 2012 Olympics to boot — and it's hard to remember another NBA team asking more from its best player. He's the Heat's leading scorer, rebounder and assist guy, their main creator, their best playmaker and their best defender. He plays four positions for them. He's averaged a whopping 42 minutes per game these last two postseasons — just an unconscionable workload considering everything they ask from him, and if you don't think we're seeing the side effects lately, you're crazy. The 2013 Heat have an on-off switch because they're defending a title (you're never as hungry a second time), because Wade and Bosh coast too much, and because of LeBron's historic workload. Those are the three reasons.

At the same time …

When you have a chance to be the best player ever, or one of them, we start grading you on a humongous curve. We just do. Disappear for the first two and a half quarters of Game 2 of the Finals, we're gonna notice. No-show Game 3 of the Finals, we're gonna notice. We're like overbearing Little League parents when it comes to LeBron, and only because we care about what we're watching right now. We want to say someday that we saw LEBRON JAMES play basketball in the same way we talk about MICHAEL JORDAN, in the most reverential terms. Whenever he screws that up, we resent him for it.

One of my readers (N. Massey in Ohio) compared LeBron to Peyton Manning, adding, "Each guy has one ring, multiple MVPs and a bunch of disappointing playoff exits." Another (Jay in Sunnyvale) thought Wade and LeBron were like two pickup basketball players who were "just way better than everyone else on the court, and they know it, so they just cruise on games when it's not important, but if you piss them off or if they need to win a game when the wait is getting long, they just take over and blow the other team off the court." These are the e-mails I get about LeBron. They come every day, in all shapes and forms, people just trying to figure out a wholly unique basketball player that we're never seeing again.

Two years ago, I wrote before Game 5 of the Finals, "Who are you, LeBron James? What's inside you? And why do I care so much?"

The truth is … we still don't know. Or we do. Or we don't and we do. I am ready for anything tonight, and maybe that's the best thing you could ever say about LeBron James. As always, the sky is the limit.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Az amerikaiak tényleg betegek
 blacksportsonline.com/home/2013/06/miami-heat-fans-who-left-early-cause-scene-trying-to-get-back-into-arena/jjncaa
😂
Erről (is) egy szentes sztori jut az eszembe. Dempsey 63 yardos rekordjáról írt az ESPN, az alatta lévő kommentekben írta egy fickó, hogy az apja kint volt a meccsen, de a legvége előtt lelécelt, mert reménytelennek tűnt, hogy bármi legyen a meccsből. Majd a stadion mellett a kocsiban ülve hallgatta a rádiót, amint Dempsey éppen bevarrta a győzelmet jelentő rekord FG-t.
Onnantól az örege minden meccs utolsó másodpercéig a stadionban maradt, lehetett 20 vagy 30 pontos a hátrány is a végére 😊atapapa
volt szerencsém megtapasztalni Miamiban, hogy tényleg brutál dugók vannak minden nap (az arénából hazavergődni mondjuk Fort Lauderdale-be 4-5 óra biztos egy ilyen este), de erre akkor sincsenek szavak, ezek ilyen agyhalottak, és gondoljunk bele, hogy bőven a módosabb rétegről beszélünk, akik 500+ dollárt leszurkoltak egy jegyért...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az amerikaiak tényleg betegek
 blacksportsonline.com/home/2013/06/miami-heat-fans-who-left-early-cause-scene-trying-to-get-back-into-arena/jjncaa
😂
Erről (is) egy szentes sztori jut az eszembe. Dempsey 63 yardos rekordjáról írt az ESPN, az alatta lévő kommentekben írta egy fickó, hogy az apja kint volt a meccsen, de a legvége előtt lelécelt, mert reménytelennek tűnt, hogy bármi legyen a meccsből. Majd a stadion mellett a kocsiban ülve hallgatta a rádiót, amint Dempsey éppen bevarrta a győzelmet jelentő rekord FG-t.
Onnantól az örege minden meccs utolsó másodpercéig a stadionban maradt, lehetett 20 vagy 30 pontos a hátrány is a végére 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Az amerikaiak tényleg betegek
 blacksportsonline.com/home/2013/06/miami-heat-fans-who-left-early-cause-scene-trying-to-get-back-into-arena/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal