NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Kétesélyes, de 80-20 arányban a Miaminak áll. Visszajönnek 2-3-al, vagy 3-2-el SA-ból, aztán otthon 6. vagy 7. meccsen lehet majd ünnepelni.Sobri Jóska
fogadhatunk. Ha nyer a Miami én fizetek, ha a Spurs akkor te a négyszeresét. PM-ben várom hogy mekkora összegre gondolsz, aztán tárgyalhatunk.eaglesmcnabb
Hehe.
Tollas volt a hátam, mikor láttad?
Bet365-ön meg jól levédenéd, mi?
Ott a 10.000 forintra 5700 profitot kapok, 1:57 a hivatalos odds.
Ha szerintem 100%, hogy nyer a Miami, akkor se fogadok a hivatalosnál rosszabb oddssal. Nem vagyok madáááááááár. 😛
De ha adod a 10 rugó ellenében a 6 rugót abban benne vagyok.
Sobri Jóska
Akkor mi alapján mondtál te 80-20-at? 😊eaglesmcnabb
Mert úgy döntöttem, hogy ez a valós esély.
Tehetek én róla, hogy a bet365 nem így látja? 😊
Valójában, mint írtam, szerintem 100%, hogy nyer a Miami, mégse fogadnék 1.0-ás oddsal, pláne, ha van jobb.
Na? 6 a 10 ellen?

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Kétesélyes, de 80-20 arányban a Miaminak áll. Visszajönnek 2-3-al, vagy 3-2-el SA-ból, aztán otthon 6. vagy 7. meccsen lehet majd ünnepelni.Sobri Jóska
fogadhatunk. Ha nyer a Miami én fizetek, ha a Spurs akkor te a négyszeresét. PM-ben várom hogy mekkora összegre gondolsz, aztán tárgyalhatunk.eaglesmcnabb
Hehe.
Tollas volt a hátam, mikor láttad?
Bet365-ön meg jól levédenéd, mi?
Ott a 10.000 forintra 5700 profitot kapok, 1:57 a hivatalos odds.
Ha szerintem 100%, hogy nyer a Miami, akkor se fogadok a hivatalosnál rosszabb oddssal. Nem vagyok madáááááááár. 😛
De ha adod a 10 rugó ellenében a 6 rugót abban benne vagyok.
Sobri Jóska
Akkor mi alapján mondtál te 80-20-at? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Kétesélyes, de 80-20 arányban a Miaminak áll. Visszajönnek 2-3-al, vagy 3-2-el SA-ból, aztán otthon 6. vagy 7. meccsen lehet majd ünnepelni.Sobri Jóska
fogadhatunk. Ha nyer a Miami én fizetek, ha a Spurs akkor te a négyszeresét. PM-ben várom hogy mekkora összegre gondolsz, aztán tárgyalhatunk.eaglesmcnabb
Hehe.
Tollas volt a hátam, mikor láttad?
Bet365-ön meg jól levédenéd, mi?
Ott a 10.000 forintra 5700 profitot kapok, 1:57 a hivatalos odds.
Ha szerintem 100%, hogy nyer a Miami, akkor se fogadok a hivatalosnál rosszabb oddssal. Nem vagyok madáááááááár. 😛
De ha adod a 10 rugó ellenében a 6 rugót abban benne vagyok.
(Bet365-ön 9300 lenne a profitod, szóval mindketten jobban járunk, mintha ott fogadnánk.)


több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Kétesélyes, de 80-20 arányban a Miaminak áll. Visszajönnek 2-3-al, vagy 3-2-el SA-ból, aztán otthon 6. vagy 7. meccsen lehet majd ünnepelni.Sobri Jóska
fogadhatunk. Ha nyer a Miami én fizetek, ha a Spurs akkor te a négyszeresét. PM-ben várom hogy mekkora összegre gondolsz, aztán tárgyalhatunk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
látva a meccset csodálkoznék, ha nem húzná be a három hazait a spurssapka
Fogadhatunk.
Én azt mondom nem húzza be a 3 hazait a Spurs.
Írdhatod PM-ben a tétet, tartom.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
látva a meccset csodálkoznék, ha nem húzná be a három hazait a spurs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Kétesélyes, de 80-20 arányban a Miaminak áll. Visszajönnek 2-3-al, vagy 3-2-el SA-ból, aztán otthon 6. vagy 7. meccsen lehet majd ünnepelni.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem írnám le azért a SAS-t sem. Irtó gyenge napot fogott ki Duncan és Parker is, de egy ideig még így is meccsben voltak. Innen már a Heatnek drukkolok, mert utálom a Spurst, de simán kétesélyes döntő ez szerintem, a hajnali sima meccs ellenére is. Igaz, hogy James ilyen gyenge nem lesz még egyszer, de Chalmers és szvsz Haslem sem fog még egy ilyen meccset lehozni, és azért csak jön 3 meccs San Antonioban...
Mindenesetre félelmetes volt látni, hogy a Heat kiegészítőemberek mit hozzáadtak a W-hez, Allen is egész évben kihagyott mindent, amit Bostonban csukott szemmel dobálgatott be, a döntőben meg dobálja a triplákat. Andersen is rohadt jól játszik abban a pár percben, amit kap általában.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Kezdem azt hinni, ha az első meccset nem bukja a Miami, akkor sima söprés lenne a döntő, és ünnepelhettek volna SA-ban, így viszont "mindenki" örömére elmehet 6-7 meccsig is akár, és lehet majd otthon hallelujázni.
Engem legalábbis erősen meglepne ha nem a Heat lenne a végső győztes.
James 17, Wade 10 pont, míg Duncan csak 9, miközben a Miaminál 40 pont jött a padról. Imponáló.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
R. I. P. Tiago Splitter - avagy a 2. meccs (de lehet az egész döntő) legemlékezetesebb jelenete:
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert durva, hogy James es Wade is milyen gyenge, a Heat megis kurva nagyot jatszik, Miller nyomja a triplakat es Chalmers meg a fontosabbnal fontosabb kosarakat szorja. Pedig szerintem meg egy ilyen gyenge meccse nem lesz Jamesnek a dontoben.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...slowmotion
Szerintem az egyetlen ember az univerzumban, aki kiszúrta 😀

Karcsi: Mert ez a párosítás dögunalom. A Heat a döntőben sztem deafult beállítása a szezonnak, annyira nulla a Kelet, a Spurs meg cuki, mert már öreg. Ez a meccs is csak azért volt izgalmas, mert döntő, a színvonal nem volt fenomenális. Majd lesz még az a téma, hogy Bron-Bron mégse győztes alkat, ha kikapnak. Mondjuk egy döntőben a legjobb játékos ne adjon 10 gólpasszt, ha összesen 16 dobást vállal, abból 5 tripla. Ez gáz.füligjimmy
kifejezetten idegesít néha a kosárbírók tevékenysége. akikkel nekem volt dolgom, azok csak akkor tudták a két lépést kettőnek számolni, ha az beleillett a tankönyv szerinti alap labdavezetésből ziccerdobás mozdulatsorába, ha csak hosszabbat léptél a megszokottnál, akkor már fújták a lépéshibát. ez van.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...slowmotion
Szerintem az egyetlen ember az univerzumban, aki kiszúrta 😀

Karcsi: Mert ez a párosítás dögunalom. A Heat a döntőben sztem deafult beállítása a szezonnak, annyira nulla a Kelet, a Spurs meg cuki, mert már öreg. Ez a meccs is csak azért volt izgalmas, mert döntő, a színvonal nem volt fenomenális. Majd lesz még az a téma, hogy Bron-Bron mégse győztes alkat, ha kikapnak. Mondjuk egy döntőben a legjobb játékos ne adjon 10 gólpasszt, ha összesen 16 dobást vállal, abból 5 tripla. Ez gáz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Világosítson fel valaki ha én lemaradtam valamiről,de miért van ekkora felhajtás Parker utolsó kosara körül?Felmegyek az nba.com-ra mindenütt ez,ilyen interjú olyan interjú,interjú Parekerrel,mintha a 7ik meccsen dobta volna azt a flóteret.Én még a gamewinnig kifejezéssel is tudnék vitatkozni,mert ha jól emlékszem 90-88 volt az állás előtte,tehát közvetlen nem volt gamewinning shot,persze baszott fontos kosár volt mert a heat így 3 ponton kívülre került,de láttunk már ennél sokkal sokkal "clutchabb" megmozdulásokat a döntőkben,nem is kell messzire vissza menni,meg nem az első meccsen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...slowmotion
Szerintem nézd még meg párszor a jelenetet, mert ha a meccs előtt nem változtatták meg a szabályt akkor ez nem volt kétszer indulás.Blaise
vezeti a labdát, amikor lemegy a padlóra, akkor reflexből magához akarja ölelni, és mindkét kezével hozzáér.
ez után még pattogtatja a labdát, innentől nincs értelme humorizálni a meccs előtti szabályváltoztatással.

necces, és értem, hogy nem fogja a bíró befújni (egy olyan ligáról beszélünk, ahol ha látványosabb a zsákolás, akkor akár négyet is léphetsz a labdával), de attól még az.slowmotion
Az NBA-ben a lábhiba befújása nem konzekvensen történik.danyly
nem az volt a kérdés, hogy befújták-e, hanem hogy az volt vagy nem volt az.

ahol bíró van, ott szubjektivitás is van, ahol sebesség van, ott hiba van. les is létezik, amit nem fúj be a bíró, pass interference is, safe call is szokott lenni, amikor nem kéne, sőt ha nem a két premier pályán játszol pl a Roland Garroson, akkor az ütés helyét is szubjektíven állapítja meg a bíró. attól még az les, PI, out és out/in.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...slowmotion
Szerintem nézd még meg párszor a jelenetet, mert ha a meccs előtt nem változtatták meg a szabályt akkor ez nem volt kétszer indulás.Blaise
vezeti a labdát, amikor lemegy a padlóra, akkor reflexből magához akarja ölelni, és mindkét kezével hozzáér.
ez után még pattogtatja a labdát, innentől nincs értelme humorizálni a meccs előtti szabályváltoztatással.

necces, és értem, hogy nem fogja a bíró befújni (egy olyan ligáról beszélünk, ahol ha látványosabb a zsákolás, akkor akár négyet is léphetsz a labdával), de attól még az.slowmotion
Az NBA-ben a lábhiba befújása nem konzekvensen történik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...slowmotion
Szerintem nézd még meg párszor a jelenetet, mert ha a meccs előtt nem változtatták meg a szabályt akkor ez nem volt kétszer indulás.Blaise
vezeti a labdát, amikor lemegy a padlóra, akkor reflexből magához akarja ölelni, és mindkét kezével hozzáér.
ez után még pattogtatja a labdát, innentől nincs értelme humorizálni a meccs előtti szabályváltoztatással.

necces, és értem, hogy nem fogja a bíró befújni (egy olyan ligáról beszélünk, ahol ha látványosabb a zsákolás, akkor akár négyet is léphetsz a labdával), de attól még az.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 977 — The Mathematician
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...slowmotion
szerintem sem volt az, de ha mégis ilyet nem fújnak be

csakúgy mint james totyogását mikor oldalról kapja a labdát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...slowmotion
Szerintem nézd még meg párszor a jelenetet, mert ha a meccs előtt nem változtatták meg a szabályt akkor ez nem volt kétszer indulás.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
mekkora kétindulás volt Parker utolsó kosara, te jó ég...
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
James tripla dupla ellenére Leonard mekkorát védekezett rajta. 😮 Támadásban 4 TO (Pacers képes volt 10-15-t is összehozni) az nagyon nem gyenge, de a triplákat jobban kellene dobni. Manunak meg le kellene szokni a megye kettes hülyeségekről a végjátékokban, mert megint az a tripla másfél perccel a vége előtt... Nealt nagyon próbálta Pop belövetni mert sokat volt a pályán, de ez azért nem volt acélos.
Wadet nem merem szapulni, mert mindig hozza kiegyensúlyozottan amit tud és ha kell extrát, de utolsó 15 percben nincs pontja és kísérlete is kb 1 úgy nehéz ügy 😉 Bosh meg dobálja csak nyugodtan a triplákat, akár Allen helyett is akinek nagyon sült a keze.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
jól mondtátok, tényleg fásultak voltak a srácok... 1 negyed erejéig 😀 Duncan első 5 dobás 0 poont, abból legalább 3 ziccer, aztán belendült a gépezet öröm volt nézni, innentől nincs más dolgunk csak a hazai meccseket hozni, és szevasz Heat 😀eaglesmcnabb
a Spurs mérlege, mikor 5 napnál több idejük volt pihenni: 8-0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
jól mondtátok, tényleg fásultak voltak a srácok... 1 negyed erejéig 😀 Duncan első 5 dobás 0 poont, abból legalább 3 ziccer, aztán belendült a gépezet öröm volt nézni, innentől nincs más dolgunk csak a hazai meccseket hozni, és szevasz Heat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ilyen szintű mákot már régen láttam kosár pályán. (pattanók, dobások) Bár igazság szerint a Miami is elszúrta, nem is kicsit, Jamesnek jóval többet kell vállalnia dobásban.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De megnézném a Ben Wallace fémjelezte fantasztikusan védekező Pistonst ez ellen a James vezette fantasztiikusan támadó Heat ellen...
És hamár Wade. Kíváncsi volnék mi lett volna vele ha a Pistons nem Darko Milicic-et draftolja 1/1re hanem őt (vagy Melo-t). Atyaég...Bazzani
Én nem vagyok Pistons drukker, de azok a Spurs elleni nagydöntős meccsek felejthetetlenek. Imádtam azokat nézni. Rengeteg statisztikát, újságcikket, internetes hírt összegyűjtöttem a párharccal kapcsolatban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.