NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Turner Hawesról 😀
"Right now, he's the white Dwight [Howard]."
MCW pedig isten. 😀
Jó lenne, ha Turner végre 20 pont fölött tudna átlagolni. (Nah nem mintha a 15 pontos átlagot átlépte volna vmikor is.)
Hawesnál meg nagy eséllyel ez a szokásos szezoneleji forma aztán majd szépen minden visszatér a régi kerékvágásba. 😀

De akkor most nem mi tankolunk, hanem a Pelikánok tankolásának szurkolunk. 😀
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Sixers - Tankolás: 3-0 😀

Az, hogy közte a Heat és a Bulls is....nem jutok szóhoz 😀 Bye bye Wiggins?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
ez nem kapcsolódik annyira szorosan az NBa-hez de elkeseredésemben már ide is kiírom:
Letöltöttem az NBA 2K8-at, de amikor ki akarom bontani kér egy jelszót.......Itt biztos vannak régi NBA fanok szóval valaki csak játszott itt már ezzel....
már vagy 2 órája keresek valami jelszót de egyáltalán nem találok semmit
szóval ha valaki találkozott már esetleg ezzel a problémával és tudja a megoldást akkor kérem írjon 😊
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 437 — LIGHTS OUT!
Suns a legmenőbb 2-0ás, nem kérdés 😊.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Wolves is alázta rendesen az OKC-t. Volt, hogy 34 ponttal is vezetett. Ott is 2-0-ás kezdés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Aláz a Sixers. 2-0. 😀
Bár úgy kéne, hogy Turner, MCW nyomva kurvajól a csapat legyen szar és a köv drafton szerezzünk 2 jó játékost, plusz egészséges lesz Noel aztán irány a nagydöntő. 😀
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
welcome back Derrick 😊
BaltimoreDefense
Igen, jól látod, (welcome back) csak rossz volt a kép... Mutatom a helyeset:

Game winner vs. Knicks 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Allen mit művel!!!! 😀

MCW kis meccse basszus... 9 steal, nba rekord. mellé dd...lol
Azt is tegyük hozzá, hogy az utolsó 3 és fél perben 7 db három pontos kísérlet sem jött be a Miami-nak. Battier 0/7-el zárta a három pontos statját. Gyönyörű!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Michael Carter eléggé elkezdte a profik között. Két napja olvastam egy predikciót, hogy a 76ers nagy kérdés, hogy marad majd meccsben bárki ellen, erre első meccsükön elverik a Heatet. 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Győzelem az első meccsen, remekül működő Dre-Monroe-Smith trió, Billups (majdnem) régi fényében és 19258 néző. Kezdésnek nem rossz.

több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Allen mit művel!!!! 😀

MCW kis meccse basszus... 9 steal, nba rekord. mellé dd...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szokott a sport tv magyar kommentárral is adni nba meccseket? Ha igen, mi a rendszer? Mert a műsorújságban nem volt előre feltüntetve, hogy eredeti kommentáros lesz a heat-bulls. Köszi előre is!steroid stewie
Hetente 2 meccs az alapszakaszból, majd All-Star élőben magyarul, aztán rájátszás, majd döntő minden meccse magyar kommentárral élőben.
A hajnali meccsek eredeti kommentárral mennek, a honlapjukon feltüntetik általában.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Szokott a sport tv magyar kommentárral is adni nba meccseket? Ha igen, mi a rendszer? Mert a műsorújságban nem volt előre feltüntetve, hogy eredeti kommentáros lesz a heat-bulls. Köszi előre is!steroid stewie
az ismétlések magyar kommentárral mennek

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szokott a sport tv magyar kommentárral is adni nba meccseket? Ha igen, mi a rendszer? Mert a műsorújságban nem volt előre feltüntetve, hogy eredeti kommentáros lesz a heat-bulls. Köszi előre is!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
welcome back Derrick 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gortat (meg Shannon Brown, Malcolm Lee és Kendall Marshall) Wahsingtonban. A Suns Okafort és egy védett 1. körös picket kapott a lengyel pörölyért cserébe így már 4 első körös pickjük van. 😀iktriad
Wizards starting lineup: John Wall, Bradley Beal, Otto Porter v. Martell Webster v. Trevor Ariza, Nene és Gortat.
Azért ezzel lehet valamit kezdeni. Becsusszannak a PO-ba?danyly
A keleti 7-8. helyre szerintem jelenleg a Cavs és a Wizards lehet esélyes, a Bucs-ot nem érzem erősnek, még a Detroit okozhat meglepetést, de nem fog.szaba
Én is így gondolom, de talán még a Raptors-al lehetne számolni, de józan ésszel a határ alatt marad.
Ha a DeRozan-Gay-Valanciunas trió megfelelő formát nyújt, illetve megtámogatja őket Kyle Lowry (és persze egészséges marad) akkor talán lehet keresni valójuk. De .500 körül fognak mozogni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gortat (meg Shannon Brown, Malcolm Lee és Kendall Marshall) Wahsingtonban. A Suns Okafort és egy védett 1. körös picket kapott a lengyel pörölyért cserébe így már 4 első körös pickjük van. 😀iktriad
Wizards starting lineup: John Wall, Bradley Beal, Otto Porter v. Martell Webster v. Trevor Ariza, Nene és Gortat.
Azért ezzel lehet valamit kezdeni. Becsusszannak a PO-ba?danyly
A keleti 7-8. helyre szerintem jelenleg a Cavs és a Wizards lehet esélyes, a Bucs-ot nem érzem erősnek, még a Detroit okozhat meglepetést, de nem fog.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gortat (meg Shannon Brown, Malcolm Lee és Kendall Marshall) Wahsingtonban. A Suns Okafort és egy védett 1. körös picket kapott a lengyel pörölyért cserébe így már 4 első körös pickjük van. 😀iktriad
Wizards starting lineup: John Wall, Bradley Beal, Otto Porter v. Martell Webster v. Trevor Ariza, Nene és Gortat.
Azért ezzel lehet valamit kezdeni. Becsusszannak a PO-ba?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Gortat (meg Shannon Brown, Malcolm Lee és Kendall Marshall) Wahsingtonban. A Suns Okafort és egy védett 1. körös picket kapott a lengyel pörölyért cserébe így már 4 első körös pickjük van. 😀iktriad
Pont valamelyik nap olvastam, hogy Marshall-t padoztatni akarták, mert sokkal többet vártak tőle. Sajnálom a srácot, mert valójában én is. Pedig 2 éve amikor kiesett a UNC az elite 8-ből és ő nem játszott kéz sérülés miatt, nagyon erőtlennek tűnt a csapat nélküle. Akkor azt hittem, hogy egy jó szolid karmester lesz NBA-ban is belőle. Sajnálom, mert Wall mögött nem túl sok lehetőséget fog kapni Washingtonban sem. 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gortat (meg Shannon Brown, Malcolm Lee és Kendall Marshall) Wahsingtonban. A Suns Okafort és egy védett 1. körös picket kapott a lengyel pörölyért cserébe így már 4 első körös pickjük van. 😀
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
valakinek nincs kedve a bowl.hu nba fantasyben jatszani ? 20 csapatos a liga, 1 hely meg kiado.
draft hetfo este 9kor lesz. ha erdekel, irj pmet mailcimmel, ahova a meghivot kuldhetem.MMMS
Nem tudom van e még hely, ha igen érdekelne, ha nem akkor majd jövőre 😊Toca
ha elobb irsz pmet, mint kacsa, akkor tied lehet az utolso hely. nekem mindegy, ki jon, jatsszatok le.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nem értem ezt a barom Thibodeau-t. Preseason van és Rose meg Deng is 35 perceket játszik. Ennyire komolyan kell venni az előszezont? A bajnokságot Májusban kell megnyerni nem most. OK 7-0 a ps. mérleg, de mire playoff lesz az összes kulcsjátékos ki fogja köpni a tüdejét...akike
Sérülés után meccsrutint akar.Toca
Deng-nek? Rose-nál még azt mondom érthető is...lenne, de tök felesleges, ráérne az alapszakasz elején belerázódni. Persze Thibodeau-nál nem szabad az ilyesmin meglepődni.BaltimoreDefense
Erről beszélek én is. Thib jó edző, de hajlamos széthajtani a játékosait. PS 8-0. Jöhet a Heat, és remélhetőleg nem kapjuk meg tőlük az első pofont.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Nem értem ezt a barom Thibodeau-t. Preseason van és Rose meg Deng is 35 perceket játszik. Ennyire komolyan kell venni az előszezont? A bajnokságot Májusban kell megnyerni nem most. OK 7-0 a ps. mérleg, de mire playoff lesz az összes kulcsjátékos ki fogja köpni a tüdejét...akike
Sérülés után meccsrutint akar.Toca
Deng-nek? Rose-nál még azt mondom érthető is...lenne, de tök felesleges, ráérne az alapszakasz elején belerázódni. Persze Thibodeau-nál nem szabad az ilyesmin meglepődni.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Nem értem ezt a barom Thibodeau-t. Preseason van és Rose meg Deng is 35 perceket játszik. Ennyire komolyan kell venni az előszezont? A bajnokságot Májusban kell megnyerni nem most. OK 7-0 a ps. mérleg, de mire playoff lesz az összes kulcsjátékos ki fogja köpni a tüdejét...akike
Sérülés után meccsrutint akar.
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nem értem ezt a barom Thibodeau-t. Preseason van és Rose meg Deng is 35 perceket játszik. Ennyire komolyan kell venni az előszezont? A bajnokságot Májusban kell megnyerni nem most. OK 7-0 a ps. mérleg, de mire playoff lesz az összes kulcsjátékos ki fogja köpni a tüdejét...




There is only one person that carries the ball right here!