NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Talán Tőrös Balázs mondta, már nem emlékszem hol, hogy a Bulls orvosi stábja híresen "szadista" (vagy valami ilyesmi kifejezést használt), szóval aki még tud lépni azt pályára zavarják azonnal. Denget hozta fel akit vizsgáltak MRI-vel és játékra alkalmasnak találtak, majd másnap nem bírt játszani a fájdalomtól. Elment egy semleges szakihoz is megvizsgáltatni a lábát és fáradásos törése volt. Szóval lehet ez is belejátszik a Rose sztoriba ezért húzza halasztja, illetve lehet az orvosi stáb már játszatná miközben még nem 100%. Minden esetre már nem hiszem, hogy osztana szorozna, ha egészséges ha nem. Egyszerűen ha vissza is térne nincs játékban/formában. Most már tényleg totál értelmetlen lenne erőltetni.Blaise
Rose ide-vagy oda, vele sem lenne esélye a Bulls-nak a Heat ellen, így nincs mit erőltetni. Főleg úgy, hogy tényleg nincs rendben csak a Bulls orvosi stábja mondja.danyly
Egy cikket említett Bazska amit olvasott ezzel a Denges történettel, pont én is olvastam és tényleg érdekes a Bulls orvosi stáb felfogása és ez alapján jogos Rose döntése.

danyly: érdekes azért az első meccset így is csak elhozták a NAGY ÉS VERHETETLEN Heat otthonából...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
OKC megint kikapott, nem lesz itt döntő ismét, ha így folytatják.
Heat-SAS finálét várok.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Talán Tőrös Balázs mondta, már nem emlékszem hol, hogy a Bulls orvosi stábja híresen "szadista" (vagy valami ilyesmi kifejezést használt), szóval aki még tud lépni azt pályára zavarják azonnal. Denget hozta fel akit vizsgáltak MRI-vel és játékra alkalmasnak találtak, majd másnap nem bírt játszani a fájdalomtól. Elment egy semleges szakihoz is megvizsgáltatni a lábát és fáradásos törése volt. Szóval lehet ez is belejátszik a Rose sztoriba ezért húzza halasztja, illetve lehet az orvosi stáb már játszatná miközben még nem 100%. Minden esetre már nem hiszem, hogy osztana szorozna, ha egészséges ha nem. Egyszerűen ha vissza is térne nincs játékban/formában. Most már tényleg totál értelmetlen lenne erőltetni.Blaise
Rose ide-vagy oda, vele sem lenne esélye a Bulls-nak a Heat ellen, így nincs mit erőltetni. Főleg úgy, hogy tényleg nincs rendben csak a Bulls orvosi stábja mondja.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Talán Tőrös Balázs mondta, már nem emlékszem hol, hogy a Bulls orvosi stábja híresen "szadista" (vagy valami ilyesmi kifejezést használt), szóval aki még tud lépni azt pályára zavarják azonnal. Denget hozta fel akit vizsgáltak MRI-vel és játékra alkalmasnak találtak, majd másnap nem bírt játszani a fájdalomtól. Elment egy semleges szakihoz is megvizsgáltatni a lábát és fáradásos törése volt. Szóval lehet ez is belejátszik a Rose sztoriba ezért húzza halasztja, illetve lehet az orvosi stáb már játszatná miközben még nem 100%. Minden esetre már nem hiszem, hogy osztana szorozna, ha egészséges ha nem. Egyszerűen ha vissza is térne nincs játékban/formában. Most már tényleg totál értelmetlen lenne erőltetni.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az NBAhez totál laikusként kérdezem,Rose térde vagy milyen ment szét ennyire szarul van még mindig?Vagy vele sem lenne sokkal több esélye a csapatnak és fölöslegesen inkább nem is kockáztatják?Nekem baromi furcsa hogy egy egyértelmű franchise player ilyen hosszan üljön mikor látszólag már rég játszhatna.Cowboykarcsi
ez egy hosszú és bonyolult story.
A lényeg, hogy nem játszik és majd csak jövőre fog, reméljük akkorra már tényleg nem lesz akadálya hogy pályára léphessen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az NBAhez totál laikusként kérdezem,Rose térde vagy milyen ment szét ennyire szarul van még mindig?Vagy vele sem lenne sokkal több esélye a csapatnak és fölöslegesen inkább nem is kockáztatják?Nekem baromi furcsa hogy egy egyértelmű franchise player ilyen hosszan üljön mikor látszólag már rég játszhatna.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
No, hát a Bulls hivatalosan is dirty csapat lett. Nem semmi, amit az elmúlt két meccsen odapirítottak a Heat-nek. (2 meccs alatt 3 kiállítás össze is jött 😀 ) Az a baj, hogy "arc" brigádot nem nagyon tudtuk megtörni ezzel a pszichikai hadviseléssel. Kellett volna nagyon ez a 3. meccs, hogy életben maradjanak a remények, de valljuk be, cserepad nélkül nem lehet nyerni. A kezdők 0-ra fáradtak a végre.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azt hiszem Duncan a modern NBA történetének legjobb négyese. Ez nem ember.szaba
Nehéz lenne ezzel vitatkozni, de szerintem ha simán minden idők legjobb négyesét mondunk akkor sem járunk messze az igazságtól.
Viszont szerintem a tegnapi meccs embere sokkal inkább Tony volt az első félidőben. Az, hogy Thompson nem tudott rajta fogást találni (beb*szna, ha folyamatosan tudna rajta egy 6,7 magas játékos) azt jelentette, hogy Jack sokkal többet kellett pályán lennie (2. meccsen 22 perc, most 34), így védekezésben el lehetett rajta bújtatni Parkert. Kawhi és Danny pedig szívhatta a két shooter vérét. Curry valami 2/19-et dob Green ellen... Az első két meccs után bennem volt a para de most optimista vagyok 😊 biztos lesz egy meccs még amikor nagyon el fog sülni a kezük, de hogy 3 meccset bukjunk... azt nem hiszem. GO SPURS!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt hiszem Duncan a modern NBA történetének legjobb négyese. Ez nem ember.
több mint 10 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc


Ezért mindkettejükkel a büntetés dupláját fizettetném meg...Blaise
szinkronBusquetsezők



Just Win Baby!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!


Ezért mindkettejükkel a büntetés dupláját fizettetném meg...
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali

😀

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ha esetleg valaki lemaradt volna a legfrissebb Shaqtin a fool-ról 😊
 www.youtube.com/watch?v=hsC7lMIAv5I

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Megint majdnem sikerult elverni magunkat, de jol jatszott az egesz CSAPAT.
Go Dubs
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
na, csak sikerült elhozni egy meccset a Spurstől
Thompson felébredt. végre. jó lenne ha nem tűnne el megint 3 meccsre

több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hamiltonnal mi van a Bullsban? Sérült? Mert őt sehol se említik.Iceman88
A Brooklyn elleni utolsó meccsen ott virított a padon melegítőben meg fejpántban. Szerintem bevethető lett volna, csak nem cserélték be. Persze lehet, hogy tévedek, de ott volt, az tuti. (Heat elleni game 1-t nem láttam, csak összefoglalót.)Darksun3
Ott van Hamilton csak edzői döntésre nem játszott a Heat ellen. Amúgy sem sokat játszott eddig a PO-ban (10 perc összesen 2 meccsen a Nets ellen), de valszeg ezután sem nagyon számítanak rá. Nem azért mert sérült, hanem Thibodeau mondta, hogy sok meccset kihagyott az alapszakaszban és ezért még vissza kell nyernie a dobó formáját, ezért egyelőre csak pár percre állítja be. De ha Robinson és Belinelli ilyen jól teljesít, a shooting guard poszt meg van oldva.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Negyedikben nagyon lemészárolta a Knicks a Pacerst. 😮
Előtte viszont jó kis pörgős, zúzós meccs volt. Tetszik ez a széria eddig.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hamiltonnal mi van a Bullsban? Sérült? Mert őt sehol se említik.Iceman88
A Brooklyn elleni utolsó meccsen ott virított a padon melegítőben meg fejpántban. Szerintem bevethető lett volna, csak nem cserélték be. Persze lehet, hogy tévedek, de ott volt, az tuti. (Heat elleni game 1-t nem láttam, csak összefoglalót.)

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Hamiltonnal mi van a Bullsban? Sérült? Mert őt sehol se említik.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Arról egy szó sem esett még, hogy Lebron mily hősiesen helytállt a gyáván az életére törő Nate - Óriás - Robinson ellen? 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Megnézve a meccset Curry szét lett játszatva. Az utolsó 20 percben dobott kb 6 pontot. Az egész sorozatban 3-4 ember fog rajta rotálva védekezni szóval a védő láb mindig frissebb lesz vele szemben és ez a 60 perc érződni fog szerintem. Jacksont nem irigylem, mert ez heart breaking loss volt, komoly meló lesz összerázni a csapatot egy ilyen meccs után amit Inkább a GSW vesztett el, mintsem a Spurs nyert meg. Green clutch triplája és a game winner előtt is ellámázták a védekezést, és büntetőket sem ártana bedobálni... Egyébként jól védték a festéket, bár Timmy beteg volt ez azért érződött rajta vastagon. Jó csapat ez a GSW de nagyon sok volt a rutinnal kiküszöbölhető butaság a játékukban (Thompson kipontozódása, Barnes védekezései), remélem a párharc alatt ezeket nem sikerül orvosolni

50 mp-vel a vége előtt azért Manu is megcsinálta a hatalmas marhaságot, ami azért egy ilyen rutin játékostól hatványozottan qwa gáz, de szerencsére javított. 1-0 GO SPURS!

Bullsnak meg hatalmas respekt
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
nincs bajom azzal ha a legtöbbet van fenn mindenki közül, de hogy egy fél percet ne pihentessük.. főleg amikor 10en valahány pontos előnyünk volt, leültethettük volna szépen egy 2-3 percre, hogy 'friss és üde' legyen a meccs kritikus szakaszára, amikor MINDIG szerencsétlenkedünk. szerintem a denver elleni meccsekből (is) meg év közbeniekből is tanulhatott volna Jackson. Curryn látszott hogy kicsit meg van halva. olyan csutkákat dobott, Leo emberezése ide vagy oda..

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Csak a boxscore-t láttam, de ennél rosszabb nem nagyon lehetett volna, minthogy 58 percet játszik Curry és ki is kap a Warriors.Schleck
nem értem h mért olyan nagy baj h egy 24 éves ember végigjátsza a meccset. a fizikuma megvan hozzá azért...a.kacsa
Én nem tudom elképzelni, hogy ennek ne lenne nyoma a következő meccsen. Azért ez rohadt sok, ennyihez nincs hozzászokva egy játékos szervezete sem.Schleck
Nem lenne olyan nagy probléma ez azért ilyen fontos meccsen, csak mondjuk pont nem Curryt kéne erőltetni, akinek szar a térde, romokban a bokája.
Bár abból a szempontból meg azért érthető, hogy Curry puszta jelenléte is hatalmas lökést ad a csapatnak, de ő még azért dobálja is a 30-40 pontokat, szóval viszi a csapatot a hátán.
De mondjuk az milyen hiba volt, ahogy Ginobili üresre futhatott 2 másodperccel a vége előtt...Stez
én sztem ezt a emccset akarta jackson elhozni mindenképpen, és ezért kellett h a legjobbja végig legyen. idén már azért egy normálisan egészséges curryről beszéltünk, aki kaphatott terhelést rendesen.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak a boxscore-t láttam, de ennél rosszabb nem nagyon lehetett volna, minthogy 58 percet játszik Curry és ki is kap a Warriors.Schleck
nem értem h mért olyan nagy baj h egy 24 éves ember végigjátsza a meccset. a fizikuma megvan hozzá azért...a.kacsa
Én nem tudom elképzelni, hogy ennek ne lenne nyoma a következő meccsen. Azért ez rohadt sok, ennyihez nincs hozzászokva egy játékos szervezete sem.Schleck
Nem lenne olyan nagy probléma ez azért ilyen fontos meccsen, csak mondjuk pont nem Curryt kéne erőltetni, akinek szar a térde, romokban a bokája.
Bár abból a szempontból meg azért érthető, hogy Curry puszta jelenléte is hatalmas lökést ad a csapatnak, de ő még azért dobálja is a 30-40 pontokat, szóval viszi a csapatot a hátán.
De mondjuk az milyen hiba volt, ahogy Ginobili üresre futhatott 2 másodperccel a vége előtt...Stez
Igen, lehet félreérthető voltam. Nem azt mondom, hogy hülye volt Jackson, hogy ennyit játszatta Curryt, hanem hogy ez az egyik legrosszabb forgatókönyv valósult meg azzal, hogy kikapott a GSW és még Curry is szét lett játszatva.
A meccset pedig nem láttam sajnos, még nem tudom, hogy az ismétlést megnézzem-e. 😀