NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dumars takarodj. Sikerült hozni megint olyan posztra játékost ahol megvagyunk. Ha meg SF-ot akarnak Smith-el játszatni akkor az az év buktája lesz. Ráadásul egy balhés bunkó rettenetesen kellett a fiatalok mellé.Bazzani
Távol van ő a balhés bunkótól... 😊 csak akkor lesz gond ha elkezdi a téglázást.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
Az eddig sem gyenge nyugati elit szerintem még erősebb lett. Mondjuk aki majd Asikot elviszi, nem jár rosszul.szaba
majd elviszi a Lakers 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dumars takarodj. Sikerült hozni megint olyan posztra játékost ahol megvagyunk. Ha meg SF-ot akarnak Smith-el játszatni akkor az az év buktája lesz. Ráadásul egy balhés bunkó rettenetesen kellett a fiatalok mellé.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az eddig sem gyenge nyugati elit szerintem még erősebb lett. Mondjuk aki majd Asikot elviszi, nem jár rosszul.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Remélem Howard Dallasba megy, mert akkor Josh Smith megy Houstonba. Mindegy csak ne a Pistonsba jöjjön Smith.Bazzani
Hat remenykedeseid nem jottek ossze. Smith negy ev motown
több mint 10 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
ha lehet hinni a híreknek akkor Howard -> Houston
(hála isten hogy nem GS) - én egyáltalán nem szeretem, nem örültem volna neki ha hozzánk kerül. Iggynek örülök.



Just Win Baby!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Sze fogas.a.kacsa
Majd akkor lesz szép, ha DH sign and traddel is Warrior lesz. Így már nem lenne olyan komoly veszteség Barnes vagy Thompson plusz Bogut.Blaise
Ha thompson bogutert megvan howard az fasza lenne nagYon. Barnes sztem ertekesebb meg egy evvel tovabb van rookie dealje
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Andre Iguodala 4 évre 48 millió $-ért a Warriors-hoz szerződött.

 sports.yahoo.com/news/nba--warriors-signing-andre-iguodala--trade-richard-jefferson--andris-biedrins-to-jazz-200553064.html;_ylt=A2KJ3CU2KNdRLSoARSZNbK5_xrace77
picsába reménykedtem h marad denverben. Mind1 így majd több GS meccset nézek

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sze fogas.a.kacsa
Majd akkor lesz szép, ha DH sign and traddel is Warrior lesz. Így már nem lenne olyan komoly veszteség Barnes vagy Thompson plusz Bogut.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Sze fogas.
Leenek viszont ki kell rakni a szuret valahogy
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Andre Iguodala 4 évre 48 millió $-ért a Warriors-hoz szerződött.

 sports.yahoo.com/news/nba--warriors-signing-andre-iguodala--trade-richard-jefferson--andris-biedrins-to-jazz-200553064.html;_ylt=A2KJ3CU2KNdRLSoARSZNbK5_
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Ez aranyos 😊

#BradStevens' wife is his agent/attorney. "I'm the only coach in country that pays 100 percent to his agent."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Basszus Splitter után Manu zsebét is kitöltöttük elég szépen. Oké, hogy kis piac és kevesen pattogtatnának szívesen nálunk, de elköltöttünk egy csomó cap spacet és nem hogy kettőre de másfélre sem jutottunk. Sanszos, hogy inkább a nulla felé haladtunk.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes a kedvenc NFL és a kedvenc NBA csapatom is a College-ból hozott új HC-t mindkettő kockázatos de reméljük mindkettő beválik 😀
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Remélem beválik Stevens, de ha lehet csak úgy 2-3 év múlva. Addig meg tankolgassunk szépen, okosan azzal a halom első körös pickkel amit összekukáztunk. Minden esetre én jobban örülök egy fiatal, agilis főiskolai edzőnek, mint bárkinek a jelenleg szabad NBA tapasztalattal rendelkező edzők közül. Aztán majd kiderül, hogy pár év múlva is így leszek-e vele. Addig minden esetre online szopás lesz, ha jól sejtem.

Do your job
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én örülök Stevensnek. Fiatal agilis edző, akiben van lehetőség. 6 évet kapott, remélem hagyják is dolgozni végig. Ha Garnett még a csapatnál lenne, ő egy évvel idősebb lenne az újdonsült edzőnél 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
utána néztem hmmmmmmmmmmm.............. remélem nem alkalmaznak majd delphoiban 😛 (anakronizmustól most tekintsetek el 😀)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
wowwowwow, a Butler HC Brad Stevens lett a Celtics új főedzője!jjncaa
Az jó? már ha tudtok jósolni 😛dande
Pitino-i karriert jósolok neki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
wowwowwow, a Butler HC Brad Stevens lett a Celtics új főedzője!jjncaa
Az jó? már ha tudtok jósolni 😛
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
wowwowwow, a Butler HC Brad Stevens lett a Celtics új főedzője!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha abban a formában jönne ahogy Dumars kitalálta( Villanueva + Stuckey <-> Gay ) akkor igen. Kellene még egy irányító is.

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 035
Remélem Howard Dallasba megy, mert akkor Josh Smith megy Houstonba. Mindegy csak ne a Pistonsba jöjjön Smith.Bazzani
A Pistons megpróbálja megszerezni, Gayt. Örülnél neki?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
Bledsoe és Butler Phoenixben kötöttek ki, Jared Dudleyért cserébe. A Bucks szintén a Clippersbe küldte JJ Redicket. Ők meg kaptak 2 2. körös picket a 2 csapattól.iktriad
Ennek örülünk. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bledsoe és Butler Phoenixben kötöttek ki, Jared Dudleyért cserébe. A Bucks szintén a Clippersbe küldte JJ Redicket. Ők meg kaptak 2 2. körös picket a 2 csapattól.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem Howard Dallasba megy, mert akkor Josh Smith megy Houstonba. Mindegy csak ne a Pistonsba jöjjön Smith.