NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Phil papa a Knicksnél? Az a nem egyszerű. Általános igazgatóként, persze-persze,kíváncsi vagyok mikor ül le megint a padra 😛
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 547

choose life
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 892 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.Toca
Az sajnos lehet. Jobb lenne 7 meccsen lealázni őket! 😀😀😀gaben
Remek 10 meccses sorozatból kifolyólag már rögtön veritek a 2x címvédőt és azt a csaaptot akik a 10 meccben pont megvertek 😀 Azért vannak még álmodozók 😛Toca

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Noah mekkorát játszott!!! Imádom, amikor ilyen végletekig kiélezett meccseket játszunk a Heattel. Kicsit emlékeztet a 80-as évek végi Bullsra, amikor rendre a Detroittal harcoltunk.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
Jodie Meeks mit művel?!
ez a lakers, még kobe nélkül is mocsokundorító csapatbraxa88
miért, mit csinált? flopping? flagrant 2?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jodie Meeks mit művel?!
ez a lakers, még kobe nélkül is mocsokundorító csapat
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Trade erteke csak van a pickeknek.Eazzy
Top3-on kívül nem igazán.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Trade erteke csak van a pickeknek.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 038 — Ajmo Vatreni
Green 41 pont?Suns győzelem az OKC ellen?Semmiség.Cowboykarcsi
kipukkad a suns lufi valamikor? mi lesz ha bledsoe visszajön? kedves csapat van ott a sivatagbana.kacsa
És jövőre van 4 első körös pickjük is. 😀😀iktriad
Sajnos nemigen lesz egyik sem jó helyen. Ráadásul négy újonc nem is kell egy ilyen fiatal csapatba.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Green 41 pont?Suns győzelem az OKC ellen?Semmiség.Cowboykarcsi
kipukkad a suns lufi valamikor? mi lesz ha bledsoe visszajön? kedves csapat van ott a sivatagbana.kacsa
És jövőre van 4 első körös pickjük is. 😀😀
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Green 41 pont?Suns győzelem az OKC ellen?Semmiség.Cowboykarcsi
kipukkad a suns lufi valamikor? mi lesz ha bledsoe visszajön? kedves csapat van ott a sivatagban
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Green 41 pont?Suns győzelem az OKC ellen?Semmiség.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Köszi a válaszokat, erre gondoltam én is, csak nem akartam egyből azzal nyitni, hogy "mekkora parasztok voltak megint a drukkerek ott". Inkább érdeklődtem. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 719 — Vikings fan
Azért mondjuk az gyönyörű, hogy a Nyugati 9. Memphis, Kelete sima 3. 😀
Megint izgi lesz a playoff Nyugaton, a Keleten meg óriási izgalmak lesznek, ki hanyadik helyen jut be. 3.-4.-5.-6. akár még egy kört is mehet...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.Toca
ezt sajnos nem vitatom, nálam inkább előbbi a reális.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 892 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.Toca
Az sajnos lehet. Jobb lenne 7 meccsen lealázni őket! 😀😀😀gaben
Remek 10 meccses sorozatból kifolyólag már rögtön veritek a 2x címvédőt és azt a csaaptot akik a 10 meccben pont megvertek 😀 Azért vannak még álmodozók 😛Toca
Raiders Attitude!!! Amúgy van lelke a Bikáknak, úgyhogy megérdemlik. :[]

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 719 — Vikings fan
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.Toca
Az sajnos lehet. Jobb lenne 7 meccsen lealázni őket! 😀😀😀gaben
Remek 10 meccses sorozatból kifolyólag már rögtön veritek a 2x címvédőt és azt a csaaptot akik a 10 meccben pont megvertek 😀 Azért vannak még álmodozók 😛
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 892 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.Toca
Az sajnos lehet. Jobb lenne 7 meccsen lealázni őket! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 719 — Vikings fan
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 892 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Ja elkiabáltam. Remélem is, folyjon patakokban! | Persze a Heat-é. |

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
A '6ers nézők miért fújoltak boldog-boldogtalant? Mondjuk az egész ceremónia sem volt túl meggyőző, de az, hogy AI-n kívül bárki jött beszélni azt boo-zták, az furcsa volt.Darksun3
Ezt én sem értettem mindenkinél...túlságosan kegyetlenek egyébként, emlékszem Iguadalat is kifütyülték amikor visszajött, pedig aztán nem Ő tehetett kicsit sem a távozásáról...

A másik oldalt is látni kell viszont, hogy ha valakit egyszer igazán megkedvelnek, akkor azt imádják holtukig. Lásd pl Iverson, de NFL-es szinten az egész stadion felállva tapsolta McNabbet is.Eazzy
mint az összes franchise QBt NFLszerte
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
A '6ers nézők miért fújoltak boldog-boldogtalant? Mondjuk az egész ceremónia sem volt túl meggyőző, de az, hogy AI-n kívül bárki jött beszélni azt boo-zták, az furcsa volt.Darksun3
Ezt én sem értettem mindenkinél...túlságosan kegyetlenek egyébként, emlékszem Iguadalat is kifütyülték amikor visszajött, pedig aztán nem Ő tehetett kicsit sem a távozásáról...

A másik oldalt is látni kell viszont, hogy ha valakit egyszer igazán megkedvelnek, akkor azt imádják holtukig. Lásd pl Iverson, de NFL-es szinten az egész stadion felállva tapsolta McNabbet is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
LeBron laza 61 pont.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
Killadelphia!
Még a mikulást is kifütyülik.gaben
az még a jobbik eset, mert a karámból hógolyózás fizikailag is fáj.