NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Sobri, múltkor talán tőled láttam,hogy valaki kommentjéra "nettó hülyeség" címszóval válaszoltál. Nyugodtan illeszd rá erre a kommentedre.undisputedly
Elvesztem az érveid között, pontosítsd.Sobri Jóska
"Csak" - Selmeczi Gabriel hangján.szaba
Bingo!
Ismerős volt a hang, és a szakmaiság is. Kösz a segedelmet.


több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sobri, múltkor talán tőled láttam,hogy valaki kommentjéra "nettó hülyeség" címszóval válaszoltál. Nyugodtan illeszd rá erre a kommentedre.undisputedly
Elvesztem az érveid között, pontosítsd.Sobri Jóska
"Csak" - Selmeczi Gabriel hangján.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Csak szerintem túlzó egy kicsit a döntés? Ahogy olvastam egy féreg ez az ember, és nem sajnálom, hogy elvették a csapatot alóla és tudom, hogy az NBA fekete liga, kényes kérdés volt és valszeg Silver amúgy sem akarta Sterlinget tulajdonosként látni a ligájában, de, ha pl. jövőre az egyik fehér játékos az öltözőben egy meccs/edzés után leniggerezi a másikat, akkor neki is meszeltek? Ez egy privát beszélgetés volt a feleségével, nem? Sterling így is nagyot bukott az egészen a szponzorok meg a média miatt, de ez így eléggé erős.Egyébként szerintem nem lenne ez hír, ha ugyanezt pl a Bucks tulajdonosa mondta volna, vagy ha Magic nem akarná megvenni a Clipperst szerintem.kisvanek4
Nem.
A szeretőjének mondta, nem a feleségének.
Kicsit olyan ez az ügy, mint amikor valaki bemegy a Fradi B-középbe, elkezdi ordibálni, hogy "mocskos Fradi", jól megpofozzák, és meg van rajta döbbenve, hogy "nahát, ezt meg hogyan"?
Mégis, mit várt? Hogy ha már feldobták a labdát, nem lesz lecsapva?
Az NBA-ben a tulajdonlás nem olyan, mint egy hagyományos vállalkozásnál, hogy a tulaj azt tesz amit akar technikailag, ez egy franchise, pl McDonaldsban se lehet tárkonyos csirkeragulevest, vagy vattacukrot árulni.
Ha hülye vagy ahhoz, hogy betartsd a szabályokat mehetsz tovább.Sobri Jóska
Sobri, múltkor talán tőled láttam,hogy valaki kommentjéra "nettó hülyeség" címszóval válaszoltál. Nyugodtan illeszd rá erre a kommentedre.undisputedly
Elvesztem az érveid között, pontosítsd.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felőlem maradjon, sőt mondom én csípem és nem követem pontosan mi zajlik, csak az eredményt látom egy elvileg gyengébbre taksált csapat ellen. S ebből gondolom, hogy nem tudom meddig lesznek türelmesek vele, akár hibás akár nem.

Na mindegy ma Hajrá Rákéták és Brooklyni brigantik!!!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
A Bulls meg............. Thibó nem tudom meddig próbálkozhat még de lehet nem hagyják sokáig. igazából miatta szurkoltam kicsit a Bullsnak hiszen a Celtic sokat köszönhet neki. Kíváncsi vagyok kap e még egy évet.dande
Azért Rose sérülése, majd Deng elcserélése után mindenki tankolást várt kőkeményen. Ehhez képest beküzdötték magukat a PO-ba, ahol kétszer is nagy előnyt adtak le. Árnyaltabb a kép annál, hogy az edzőt kelljen hibáztatni. Sőt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A Bulls meg............. Thibó nem tudom meddig próbálkozhat még de lehet nem hagyják sokáig. igazából miatta szurkoltam kicsit a Bullsnak hiszen a Celtic sokat köszönhet neki. Kíváncsi vagyok kap e még egy évet.
dande
Biztos az edző hibája, hogy nincs egyetlen playmaker sem a csapatban?

Perception is reality.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak szerintem túlzó egy kicsit a döntés? Ahogy olvastam egy féreg ez az ember, és nem sajnálom, hogy elvették a csapatot alóla és tudom, hogy az NBA fekete liga, kényes kérdés volt és valszeg Silver amúgy sem akarta Sterlinget tulajdonosként látni a ligájában, de, ha pl. jövőre az egyik fehér játékos az öltözőben egy meccs/edzés után leniggerezi a másikat, akkor neki is meszeltek? Ez egy privát beszélgetés volt a feleségével, nem? Sterling így is nagyot bukott az egészen a szponzorok meg a média miatt, de ez így eléggé erős.Egyébként szerintem nem lenne ez hír, ha ugyanezt pl a Bucks tulajdonosa mondta volna, vagy ha Magic nem akarná megvenni a Clipperst szerintem.kisvanek4
Nem.
A szeretőjének mondta, nem a feleségének.
Kicsit olyan ez az ügy, mint amikor valaki bemegy a Fradi B-középbe, elkezdi ordibálni, hogy "mocskos Fradi", jól megpofozzák, és meg van rajta döbbenve, hogy "nahát, ezt meg hogyan"?
Mégis, mit várt? Hogy ha már feldobták a labdát, nem lesz lecsapva?
Az NBA-ben a tulajdonlás nem olyan, mint egy hagyományos vállalkozásnál, hogy a tulaj azt tesz amit akar technikailag, ez egy franchise, pl McDonaldsban se lehet tárkonyos csirkeragulevest, vagy vattacukrot árulni.
Ha hülye vagy ahhoz, hogy betartsd a szabályokat mehetsz tovább.Sobri Jóska
Sobri, múltkor talán tőled láttam,hogy valaki kommentjéra "nettó hülyeség" címszóval válaszoltál. Nyugodtan illeszd rá erre a kommentedre.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
A Bulls meg............. Thibó nem tudom meddig próbálkozhat még de lehet nem hagyják sokáig. igazából miatta szurkoltam kicsit a Bullsnak hiszen a Celtic sokat köszönhet neki. Kíváncsi vagyok kap e még egy évet.

S Houstonon is ki vagyok akadva, na rajtuk tényleg. Így el szúrni. meglepődnék ha vissza tudnánk jönni. Pedig idén még DH is beállt a sorba. 😕dande
Azért a Chicago emberanyaga nem bajnok esélyes kaliber. Nekem úgy tűnik mindenki belefáradt ebbe a szezonba. Kissé küzdhetnének keményebben.gaben
Itt kell mondani már, hogy majd jövőre 😛dande
és megváltoztatják a mezük színét lila-fehérre? o_o
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bulls meg............. Thibó nem tudom meddig próbálkozhat még de lehet nem hagyják sokáig. igazából miatta szurkoltam kicsit a Bullsnak hiszen a Celtic sokat köszönhet neki. Kíváncsi vagyok kap e még egy évet.

S Houstonon is ki vagyok akadva, na rajtuk tényleg. Így el szúrni. meglepődnék ha vissza tudnánk jönni. Pedig idén még DH is beállt a sorba. 😕dande
Azért a Chicago emberanyaga nem bajnok esélyes kaliber. Nekem úgy tűnik mindenki belefáradt ebbe a szezonba. Kissé küzdhetnének keményebben.gaben
Itt kell mondani már, hogy majd jövőre 😛
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Csak szerintem túlzó egy kicsit a döntés? Ahogy olvastam egy féreg ez az ember, és nem sajnálom, hogy elvették a csapatot alóla és tudom, hogy az NBA fekete liga, kényes kérdés volt és valszeg Silver amúgy sem akarta Sterlinget tulajdonosként látni a ligájában, de, ha pl. jövőre az egyik fehér játékos az öltözőben egy meccs/edzés után leniggerezi a másikat, akkor neki is meszeltek? Ez egy privát beszélgetés volt a feleségével, nem? Sterling így is nagyot bukott az egészen a szponzorok meg a média miatt, de ez így eléggé erős.Egyébként szerintem nem lenne ez hír, ha ugyanezt pl a Bucks tulajdonosa mondta volna, vagy ha Magic nem akarná megvenni a Clipperst szerintem.kisvanek4
Nem.
A szeretőjének mondta, nem a feleségének.
Kicsit olyan ez az ügy, mint amikor valaki bemegy a Fradi B-középbe, elkezdi ordibálni, hogy "mocskos Fradi", jól megpofozzák, és meg van rajta döbbenve, hogy "nahát, ezt meg hogyan"?
Mégis, mit várt? Hogy ha már feldobták a labdát, nem lesz lecsapva?
Az NBA-ben a tulajdonlás nem olyan, mint egy hagyományos vállalkozásnál, hogy a tulaj azt tesz amit akar technikailag, ez egy franchise, pl McDonaldsban se lehet tárkonyos csirkeragulevest, vagy vattacukrot árulni.
Ha hülye vagy ahhoz, hogy betartsd a szabályokat mehetsz tovább.

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 901 — Deion Sanders for president!
A Bulls meg............. Thibó nem tudom meddig próbálkozhat még de lehet nem hagyják sokáig. igazából miatta szurkoltam kicsit a Bullsnak hiszen a Celtic sokat köszönhet neki. Kíváncsi vagyok kap e még egy évet.

S Houstonon is ki vagyok akadva, na rajtuk tényleg. Így el szúrni. meglepődnék ha vissza tudnánk jönni. Pedig idén még DH is beállt a sorba. 😕dande
Azért a Chicago emberanyaga nem bajnok esélyes kaliber. Nekem úgy tűnik mindenki belefáradt ebbe a szezonba. Kissé küzdhetnének keményebben.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ez a OKC-Memphis párharc mi az isten?! 😀braxa88
Durva hogy egyszer Randolph egyszer pedig Ibaka is azt hihette hogy gw kosarat dobott,de végül mind a kettő időn kívül volt 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bulls meg............. Thibó nem tudom meddig próbálkozhat még de lehet nem hagyják sokáig. igazából miatta szurkoltam kicsit a Bullsnak hiszen a Celtic sokat köszönhet neki. Kíváncsi vagyok kap e még egy évet.

S Houstonon is ki vagyok akadva, na rajtuk tényleg. Így el szúrni. meglepődnék ha vissza tudnánk jönni. Pedig idén még DH is beállt a sorba. 😕
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a OKC-Memphis párharc mi az isten?! 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
4-0 ide vagy oda, Walker azért alázott, nem mellesleg bemutatta az év egyik legpofátlanabb kosarát (az egész mozdulatsort a támadóidő lejárta előtt olyan 4 mp-cel indította) 😀
Newman
Jaj de gagyi copy cat

Perception is reality.
több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Csak szerintem túlzó egy kicsit a döntés? Ahogy olvastam egy féreg ez az ember, és nem sajnálom, hogy elvették a csapatot alóla és tudom, hogy az NBA fekete liga, kényes kérdés volt és valszeg Silver amúgy sem akarta Sterlinget tulajdonosként látni a ligájában, de, ha pl. jövőre az egyik fehér játékos az öltözőben egy meccs/edzés után leniggerezi a másikat, akkor neki is meszeltek? Ez egy privát beszélgetés volt a feleségével, nem? Sterling így is nagyot bukott az egészen a szponzorok meg a média miatt, de ez így eléggé erős.Egyébként szerintem nem lenne ez hír, ha ugyanezt pl a Bucks tulajdonosa mondta volna, vagy ha Magic nem akarná megvenni a Clipperst szerintem.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Megérdemelte, bár nekem kicsit átlátszó, hogy Magic már nyitott pénztárcával várta a hírt.... Ha valakinek nem kéne a Clippers, akkor ez a felvétel soha nem jön kiatapapa
Teljesen lényegtelen. Magától mondta a dolgokat.Eazzy
Tényleg? Hol is céloztam rá hogy kényszerítették?
Teljesen felháborító az ügy, de nem lenne ügy szerintem, ha befolyásos emberek nem akarnának akciós franchise-t vásárolni LA-ben. Engem az ügynek ezen része jobban érdekel, mint az hogy Sterling valami lehetetlen módon képes volt a róla kialakult képet tovább mocskolni.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Megérdemelte, bár nekem kicsit átlátszó, hogy Magic már nyitott pénztárcával várta a hírt.... Ha valakinek nem kéne a Clippers, akkor ez a felvétel soha nem jön kiatapapa
Teljesen lényegtelen. Magától mondta a dolgokat.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Megérdemelte, bár nekem kicsit átlátszó, hogy Magic már nyitott pénztárcával várta a hírt.... Ha valakinek nem kéne a Clippers, akkor ez a felvétel soha nem jön ki

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szépen eladják a seattleieknek a csapatot és minden szép és jó lesz
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
vajon miért nem hokicsapatot vett anno?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
ha jól értem azért, mert azt mondta privátban a barátnőjének, hogy ne lógjon fekete hapikkal?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Nagyon helyes, bátor döntés. (Y)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Donald Sterlinget egész életére eltiltották az NBA-től! (Y)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Sterling mindentől eltiltva aminek köze van az NBA-hez élete végéig. Plusz a max 2.5 millás büntetést szabta még ki rá. A Board ha úgy dönt eladásra is kényszerítheti, Silver ezt szeretné egyértelműen.

Don't talk the walk, Walk the talk!