NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan


Szép gesztus Z-Bo-tól!Bruschi85
ott kint jobban odafigyelnek az ilyesmire.
asszem a Reds egyik meccsén megtettek egy Down-os fiút ball bat boynak.

itthon meg elzárkóznak előlük, mintha leprásak lennének.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan


Szép gesztus Z-Bo-tól!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
December 25-én három meccs egymás után élőben a Sport1-en!
Én pedig nagyon bosszús vagyok, mivel dolgozom és benn csak a hét csatorna fogható, net pedig nincs. 😥

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bár igazából csak a összefoglalókat tudom megnézni,illetve a nba1.hu forumát olvasom,de nagyon tettszik ez az új Suns. Dragicot már az előző mandátuma alatt is nagyon kedveltem,ez most sincs másképp,Bladsoe-t meg megmondom azt se tudtam a szezon előtt hogy kicsoda,most meg az egyik kedvencem. Agresszív,atletikus,lát a pályán,geci szívósan védekezik,de megvan a magfelelő támadó repertoárja is és a mostani csapatból a leginkább clutch. Szerintem simán lehet a franchise meghatározó játékosa is. az olyan arcokról meg nem is beszélve mint Plumlee 😀 Carrier meccset nyomott most a Sacramento ellen.Mondjuk azt hogy a liga jobbik felébe tartozunk védekezésben még szokni kell,mint Suns drukker ez kicsit tudathasadásos állapot 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
The Toronto Raptors and Sacramento Kings have agreed to a trade centered on Rudy Gay, according to sources.

The Raptors will receive John Salmons, Greivis Vasquez, Patrick Patterson and Chuck Hayes, according to sources.

nem tudom Ujiri-nek melyik csapatról milyen szennyese van, de mindenkire rátudja sózni a legnagyobb problémáit...a.kacsa
Muszáj volt, mert egyrészről jövő nyárra 12 misit spórolt cap space tekintetében, másrészről a DeRozan-Gay wing páros nem igazán működött a Raptorsnál.
A cserében Kingstől érkező játékosok közül esetleg Vasquez marad majd Torontoban, de ennek a cserének egyértelmű célja volt->előkészíteni a tankolást, amelynek köv. lépése Lowry elpasszolása lesz.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
The Toronto Raptors and Sacramento Kings have agreed to a trade centered on Rudy Gay, according to sources.

The Raptors will receive John Salmons, Greivis Vasquez, Patrick Patterson and Chuck Hayes, according to sources.

nem tudom Ujiri-nek melyik csapatról milyen szennyese van, de mindenkire rátudja sózni a legnagyobb problémáit...a.kacsa
Sokáig tartott Gay torontói karrierje.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
The Toronto Raptors and Sacramento Kings have agreed to a trade centered on Rudy Gay, according to sources.

The Raptors will receive John Salmons, Greivis Vasquez, Patrick Patterson and Chuck Hayes, according to sources.

nem tudom Ujiri-nek melyik csapatról milyen szennyese van, de mindenkire rátudja sózni a legnagyobb problémáit...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Carter-Williams nem játszott -> Tony Wroten 21/9/8. Bőség zavara van Phillyben 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Kobe Bryant announces he will return Sunday vs. the Raptors.

choose life
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bulls blow by the Heat in 107-87 victory! 😀😀😀gaben
Vessük be Oden-t. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Bulls blow by the Heat in 107-87 victory! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Régi meccs, de most tudtam csak megnézni a Blazers-Knicks-t. Kíváncsi voltam miért ilyen jó a Portland és miért ilyen gyenge a NY. Lehet nem a legjobb értékmérő meccs, sorozatban a 10 W vs. sorozatban 5 L.

A Portland félgőzzel is simán nyert, Lillard játékát nagyon szeretem nézni, szerintem jobb lesz mint tavaly. Nem dobott sok pontot de okosan játszott. Lopez-t éreztem gyengébbnek, de a lepattanó szedésben jó, és gondolom nem ez volt a legjobb meccse. Matthews játéka (főleg szélről eleresztett dobásai) is tetszett. Tavaly is jó csapat volt a Portland, de most látni azt, hogy most már összeértek. Sokáig fognak menetelni a PO-ban.

A NY védekezés meg katasztrófa. Hiányzik Chandler nagyon + Udrih elég szar volt védekezésben (bár a hármasokat szépen bedobta a vége felé). Anthony-nak továbbra is szépen megy a fadeaway jumper. Kb. egyet sem hibázott. Bargnani-től is többet várnék.

Más: Keleten 2 (!) csapat van összesen 10 W felett ill. pozitív mérleggel. Katasztrófa. A 2014 The Final keleti résztvevője-e két csapat közül kerül ki. Lehet erős kijelentés, de nagy tételben mernék rá fogadni. Míg Nyugaton 8 csapat van 10 W felett, és 10 csapat pozitív mérlegben.

Brutál, hogy az utóbbi időben mennyire felbillent a mérleg nyelve, ha a Keleti és a Nyugati konferencia esetében nézzük ezt a mérleget.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520

choose life
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dancing Usher vs Fan:
 www.youtube.com/watch?v=JgPrQZ499nI
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
27 ponttal nyerni az utolsó negyedet, semmiség. 😊

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Tankcsata Sixers - Magic módra, 126-125. Ilyen teljesítmények, hogy Oladipo 26/10/10, Carter - Williams 27/12/10. A történelemben először találkozott két rookie tripladuplával. Közben ilyenek, hogy Afflalo 43 pont, vagy hogy Pig Baby triplával ment hosszabbításra. Neki is volt 33 pontja.Eazzy
mindenki annyira próbálkozik h kilövik magukat az 1/1ből... 😀

ez a kelet borzalmasnál is rosszabb

u.i. Frank-et kirugta Kidd. minek mellé bárki olyan, akinek van tapasztalata. Uram segíts!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Tankcsata Sixers - Magic módra, 126-125. Ilyen teljesítmények, hogy Oladipo 26/10/10, Carter - Williams 27/12/10. A történelemben először találkozott két rookie tripladuplával. Közben ilyenek, hogy Afflalo 43 pont, vagy hogy Pig Baby triplával ment hosszabbításra. Neki is volt 33 pontja.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
De ha nem időkérés volt, akkor miért is álltak ott?
Nem a saját csapatuk mellett kellett volna állniuk és megbeszélni, hogy miként védekezzék ki az ellent, ráadásul a sporik is szólhattak volna, ahogy látom ott is van a képen.
Az biztos, hogy ha pl. hazai bajnoki lett volna előbb szóltak volna a sporik meg a zsűriasztal, na meg a szurkolók mielőtt a gondolat felmerülhetett volna, hogy odaálljanak.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".Bazzani
Szerintem ket lökés árán márnem lettek vokna ott 😉Toca
két lökés árán nem lettek volna ott, mert a büntetővonalnál álltak volna a technikai miattslowmotion
Tudtam hogy ezt fogod mondani, ne mond, hogy kicsit arréb tessékelik rögtön teknikai, mert nem lett volnaToca
Blake öreg motoros, simán kicsúszott volna alóla a lába, ha meg hanyatt esik, abból tuti technikai lesz 😊
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Még réges rég valaki linkelt ide egy oldalt ahonnan faszán lelehet szedni NBA meccseket, csak hát azóta újra lett rakva a gép is meg el is felejtettem ... Valakinek tipp esetleg ? 😊 😊Drip
 www.sport-video.org.ua/en.html
 bt.davka.info/a.kacsa
Ahha az első volt, a 2.ért külön köszi 😊 O_O

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Még réges rég valaki linkelt ide egy oldalt ahonnan faszán lelehet szedni NBA meccseket, csak hát azóta újra lett rakva a gép is meg el is felejtettem ... Valakinek tipp esetleg ? 😊 😊Drip
 www.sport-video.org.ua/en.html
 bt.davka.info/
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Még réges rég valaki linkelt ide egy oldalt ahonnan faszán lelehet szedni NBA meccseket, csak hát azóta újra lett rakva a gép is meg el is felejtettem ... Valakinek tipp esetleg ? 😊 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".Bazzani
Szerintem ket lökés árán márnem lettek vokna ott 😉Toca
két lökés árán nem lettek volna ott, mert a büntetővonalnál álltak volna a technikai miattslowmotion
Tudtam hogy ezt fogod mondani, ne mond, hogy kicsit arréb tessékelik rögtön teknikai, mert nem lett volna
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".Bazzani
Szerintem ket lökés árán márnem lettek vokna ott 😉Toca
két lökés árán nem lettek volna ott, mert a büntetővonalnál álltak volna a technikai miatt
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
GSW@OKC... ez a két csapat egymásnak lett "teremtve"!