NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 521

choose life
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dancing Usher vs Fan:
 www.youtube.com/watch?v=JgPrQZ499nI
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
27 ponttal nyerni az utolsó negyedet, semmiség. 😊

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Tankcsata Sixers - Magic módra, 126-125. Ilyen teljesítmények, hogy Oladipo 26/10/10, Carter - Williams 27/12/10. A történelemben először találkozott két rookie tripladuplával. Közben ilyenek, hogy Afflalo 43 pont, vagy hogy Pig Baby triplával ment hosszabbításra. Neki is volt 33 pontja.Eazzy
mindenki annyira próbálkozik h kilövik magukat az 1/1ből... 😀

ez a kelet borzalmasnál is rosszabb

u.i. Frank-et kirugta Kidd. minek mellé bárki olyan, akinek van tapasztalata. Uram segíts!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Tankcsata Sixers - Magic módra, 126-125. Ilyen teljesítmények, hogy Oladipo 26/10/10, Carter - Williams 27/12/10. A történelemben először találkozott két rookie tripladuplával. Közben ilyenek, hogy Afflalo 43 pont, vagy hogy Pig Baby triplával ment hosszabbításra. Neki is volt 33 pontja.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
De ha nem időkérés volt, akkor miért is álltak ott?
Nem a saját csapatuk mellett kellett volna állniuk és megbeszélni, hogy miként védekezzék ki az ellent, ráadásul a sporik is szólhattak volna, ahogy látom ott is van a képen.
Az biztos, hogy ha pl. hazai bajnoki lett volna előbb szóltak volna a sporik meg a zsűriasztal, na meg a szurkolók mielőtt a gondolat felmerülhetett volna, hogy odaálljanak.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".Bazzani
Szerintem ket lökés árán márnem lettek vokna ott 😉Toca
két lökés árán nem lettek volna ott, mert a büntetővonalnál álltak volna a technikai miattslowmotion
Tudtam hogy ezt fogod mondani, ne mond, hogy kicsit arréb tessékelik rögtön teknikai, mert nem lett volnaToca
Blake öreg motoros, simán kicsúszott volna alóla a lába, ha meg hanyatt esik, abból tuti technikai lesz 😊
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Még réges rég valaki linkelt ide egy oldalt ahonnan faszán lelehet szedni NBA meccseket, csak hát azóta újra lett rakva a gép is meg el is felejtettem ... Valakinek tipp esetleg ? 😊 😊Drip
 www.sport-video.org.ua/en.html
 bt.davka.info/a.kacsa
Ahha az első volt, a 2.ért külön köszi 😊 O_O

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Még réges rég valaki linkelt ide egy oldalt ahonnan faszán lelehet szedni NBA meccseket, csak hát azóta újra lett rakva a gép is meg el is felejtettem ... Valakinek tipp esetleg ? 😊 😊Drip
 www.sport-video.org.ua/en.html
 bt.davka.info/
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Még réges rég valaki linkelt ide egy oldalt ahonnan faszán lelehet szedni NBA meccseket, csak hát azóta újra lett rakva a gép is meg el is felejtettem ... Valakinek tipp esetleg ? 😊 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 683 — Vikings fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".Bazzani
Szerintem ket lökés árán márnem lettek vokna ott 😉Toca
két lökés árán nem lettek volna ott, mert a büntetővonalnál álltak volna a technikai miattslowmotion
Tudtam hogy ezt fogod mondani, ne mond, hogy kicsit arréb tessékelik rögtön teknikai, mert nem lett volna
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".Bazzani
Szerintem ket lökés árán márnem lettek vokna ott 😉Toca
két lökés árán nem lettek volna ott, mert a büntetővonalnál álltak volna a technikai miatt
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
GSW@OKC... ez a két csapat egymásnak lett "teremtve"!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 683 — Vikings fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".Bazzani
Szerintem ket lökés árán márnem lettek vokna ott 😉
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀BigBen7
És ha szemet szúrt volna akkor mit csináltak volna?
Mivel nem időkérés volt így teljesen jogosan állhattak ott, ha meg megvárják amire elmennek vége lett volna az alkalmi "időkérésnek".

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
de ez mi hogy nem tűnik fel ott az a két Lakers játékos????? 😀 oké, biztos volt aki nagyon el volt merülve a gondolaiban de azért fél méterről kiszúrni egy lila mezes srácot, aki ott áll nem tudom mennyi ideig nem egy nehéz feladat 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
A 2009-es PG class mint a Wu-Tang Clan tagjai, egész ötletes:  www.sbnation.com/nba/2013/11/28/5153758/nba-draft-2009-point-guards-wu-tang-clanempty taxi
Jó fajta, bár én azt érzem , hogy azért az NBA playerek személyisége dominál és a rappereké nem feltétlen felel meg a leírásnak, én pl RZA-t Evanshez hasonlítanám 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A 2009-es PG class mint a Wu-Tang Clan tagjai, egész ötletes:  www.sbnation.com/nba/2013/11/28/5153758/nba-draft-2009-point-guards-wu-tang-clan


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
csudába megelőztél 😛 😀 mind a két dolog nagyon nagy 😀dande
az nem semmi hogy két Lakerses is odament az időkéréshez, ez mekkora 😀
sőt ott állt a segédező mellett 😀sapka
De hogy senkinek nem tűnik fel, lol 😀Toca
főleg Blake baszki 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 683 — Vikings fan
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
csudába megelőztél 😛 😀 mind a két dolog nagyon nagy 😀dande
az nem semmi hogy két Lakerses is odament az időkéréshez, ez mekkora 😀
sőt ott állt a segédező mellett 😀sapka
De hogy senkinek nem tűnik fel, lol 😀
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
csudába megelőztél 😛 😀 mind a két dolog nagyon nagy 😀dande
az nem semmi hogy két Lakerses is odament az időkéréshez, ez mekkora 😀
sőt ott állt a segédező mellett 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/Bébé
csudába megelőztél 😛 😀 mind a két dolog nagyon nagy 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
lol 😀
 sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013/11/28/kidd_idokeres/
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez a nets nagyon rossz. teljesen kilátástalan az egész. remélem h mihamarabb egészésges lesz a nép, mert ez így szégysenteljes
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy kis szerencsével jöhetne egy új local hero (Jabari Parker). Sajnos most már én is afelé hajlok, hogy jobb lenne tankolni. Szerencsétlen Rose sajnálom, de ez így nem mehet tovább. A tavalyi keret még megoldotta hogy playoffba jutott, de az idei nem fog és nincs is értelme.Fucu
az a baj h a bulls azért bebizonyította már h nagyjából mindegy ki játszik akkor is relevánsak tudnak maradni Thibs miatt. lásd tavalyi playoff. noah meg butler maradjon azt mindenkit szélnek kell engedni, és kezdődhet a mandula, csak nehogy ti is úgy járjatok mint a Celtics Rivers-el. bemondja h köszi én nem akarom mégegyszer megcsinálnia.kacsa
ettől félekFucu
nem ismerem annyira Thibet, de Riversről se gondolta senki h ezt fogja tenni. kíváncsian várom a fejleményt, de sztem szétszedik a csapatot amennyire tudják.a.kacsa
én sem ismerem 😊
nem fog beletörődni, ha a vezetőség úgy gondolja hogy tankolni kéne (és ez a helyes hozzáállás).
Általában nem követem annyira az NBA-t az NFL szezon alatt (idén meglepően up to date vagyok ebben az időszakban), szóval nem tudom a vezetőség mennyire akarja szétkapni a csapatot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter