NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
bright things are yet to come in the bay area!
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Nem értem miért nem játszatja többet Wood ezt a Copeland gyereket. Ha ő nincs, már kiestünk volna...

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
jaj de jó lenne behúzni ezt a mait... aztán 3-3ról jöhet az oroszrulett
GO DUBS!!!!!

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Helyes reméljük szép lassan folyik tovább az építkezés ami hellyel közzel már elkezdődött és nem lesz túl nagy érvágás, ha mondjuk PP KG és RR nagyjából egyszerre eltűnik a képből.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
"Now that it's official, next season will be Doc Rivers' 10th as coach of the Celtics."

Örülök ennek a hírnek bár nem vagyok Boston drukker.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Az a baj, hogy ez az OKC semmi újat sem tud felmutatni már 2-3 éve, ez a jelenlegi pedig még Westbrookkal is kevés volt, nem hogy nélküle. Oké, konstans PO csapat az pipa, csak szerintem azért ennél több kellene lassan.Stez
Offseasonban muszáj lesz nekik kicsit átalakítani a csapatot. perkinst elvileg már csak erre a szezonra tartották meg. Valakit kell hozni. kevin Martin szerződése is lejárt vagy újítani kell vagy mást hozni. Az biztos, hogy a stílus nem változik de új emberek új színt vihetnek majd a csapatba. De ez a jövő zenéje. Ennél én is többre számítottam. Durant megtett mindent, de a Grizzlies ellen kevés volt.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
az a baj hogy nem Westy a legnagyobb hiánya ennek a csapatnak hanem hogy Perkinsbe Brooks bele van szeretve ...Negritis
én onnan ismerem, hogy Hurka állandóan őt szidja 😊

Kendrick Perkins finished with a NEGATIVE PER in the playoffs. -0.7 = worst ever with 200+ mins
 bkref.com/tiny/78uvJ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy ez az OKC semmi újat sem tud felmutatni már 2-3 éve, ez a jelenlegi pedig még Westbrookkal is kevés volt, nem hogy nélküle. Oké, konstans PO csapat az pipa, csak szerintem azért ennél több kellene lassan.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
az a baj hogy nem Westy a legnagyobb hiánya ennek a csapatnak hanem hogy Perkinsbe Brooks bele van szeretve ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
Azért én nem veszem ezt ilyen biztosra, Durantnek azért sok ideje nem volt beleszokni abba a szerepkörbe, hogy akkor mostantól minden alkalommal neki kell a hátán vinnie a csapatot, én megnézném még mondjuk egy-két éven keresztül, hogy hogyan változna meg a játéka és a stílusa, ha Westbrook nem lenne. Szerintem előnyére válna és sokkal jobb játékos válna belőle, még ha nem is James szintű.
De hogy most ez beárazta volna Westbrookot? Nem tudom, szerintem nem árazta be. Nyilván jobb játékos Fishernél meg a többi PG-nél, így meg is látszik, hogy nem ő van bent, de nem gondolom, hogy vele ez az OKC kisöpörte volna a divízióját.Stez
Azt én se gondolom, de hogy nem 5 meccsen estek volna ki a Memphis ellen, 2-t otthon bukva, abban szinte biztos vagyok.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért én nem veszem ezt ilyen biztosra, Durantnek azért sok ideje nem volt beleszokni abba a szerepkörbe, hogy akkor mostantól minden alkalommal neki kell a hátán vinnie a csapatot, én megnézném még mondjuk egy-két éven keresztül, hogy hogyan változna meg a játéka és a stílusa, ha Westbrook nem lenne. Szerintem előnyére válna és sokkal jobb játékos válna belőle, még ha nem is James szintű.
De hogy most ez beárazta volna Westbrookot? Nem tudom, szerintem nem árazta be. Nyilván jobb játékos Fishernél meg a többi PG-nél, így meg is látszik, hogy nem ő van bent, de nem gondolom, hogy vele ez az OKC kisöpörte volna a divízióját.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
Na a Memphis a nyugati döntőben.Innentől egyértelműen nekik drukkolok. Bazska is mondta hogy ha valamelyik néhai nagymuterja adna egy tíz ezrest neki akkor azt megtenné egy Grizzlies bajnoki címre.Cowboykarcsi
Ez nagyjából be is árazta azért Westbrookot is, illetve megmutatta, mit is ér nélküle a Thunder.somoskovig
Pedig Sport tv-n rájátszás előtt pont, azon filoztak, hogy Durant egyedül jobb játékos is lehetne és nincs "szerencséje" a Thundernak mert ez nem fog kiderülni, mivel westbrrok egy vasember, sosem sérült.zinedine5
Nyilván más a helyzet, ha erre épül egy csapat, hogy nincs Westbrook, csak Durant, mint ha ezt 2 nap alatt a PO közepén kellene megoldani, de ez utóbbi nem igazán sikerült.

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Na a Memphis a nyugati döntőben.Innentől egyértelműen nekik drukkolok. Bazska is mondta hogy ha valamelyik néhai nagymuterja adna egy tíz ezrest neki akkor azt megtenné egy Grizzlies bajnoki címre.Cowboykarcsi
Ez nagyjából be is árazta azért Westbrookot is, illetve megmutatta, mit is ér nélküle a Thunder.somoskovig
Pedig Sport tv-n rájátszás előtt pont, azon filoztak, hogy Durant egyedül jobb játékos is lehetne és nincs "szerencséje" a Thundernak mert ez nem fog kiderülni, mivel westbrrok egy vasember, sosem sérült.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
Na a Memphis a nyugati döntőben.Innentől egyértelműen nekik drukkolok. Bazska is mondta hogy ha valamelyik néhai nagymuterja adna egy tíz ezrest neki akkor azt megtenné egy Grizzlies bajnoki címre.Cowboykarcsi
Ez nagyjából be is árazta azért Westbrookot is, illetve megmutatta, mit is ér nélküle a Thunder.

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Tegnap a csapattulajdonosok 22-8 arányban leszavazták a Kings Seattle-be költöztetését, így maradnak SacTownban. 😉
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na a Memphis a nyugati döntőben.Innentől egyértelműen nekik drukkolok. Bazska is mondta hogy ha valamelyik néhai nagymuterja adna egy tíz ezrest neki akkor azt megtenné egy Grizzlies bajnoki címre.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nyugati csapat szurkolójaként meglettem volna egy ilyen erős Warriors nélkül is... Miért nem tudnak keleten ilyen szinten csapatot építeni?! Szinte, (talán minden) poszton megvannak az emberik és egy teljes értékű Leevel a fedélzeten...

Remélem nem lesz 7. meccs, mert a Mackók finoman szólva is meggyőzőek, jó lenne ha eltudná húzni az OKC még ha a továbbjutásukra egy garast sem tennék most.
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
19/74 mezőnyből már-már szánalmas, a 65 dobott pont szintén. Robinson 0/12-es mutatójáról nem is beszélte. Nem vártam, hogy nyerünk a Heat ellen, csak reméltem, hogy megszorongatjuk őket egy kicsit... 😕 "Tégla" nehézségű lábakkal nem lehet játszani.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Na érdekes lenne egy jó kis Grizzlies - Warriors konferencia döntő. Az OKC nem látom mitől tudna 3 meccset zsinórban hozni, így az egyik fele könnyen teljesülhet, míg a Warriorsnál szükség lesz egy kis szerencsére, meg Curry agy elpattanásaira.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Talán Tőrös Balázs mondta, már nem emlékszem hol, hogy a Bulls orvosi stábja híresen "szadista" (vagy valami ilyesmi kifejezést használt)Blaise
A legutóbbi Alley-Oop podcastba beszélt erről Bazska

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Talán Tőrös Balázs mondta, már nem emlékszem hol, hogy a Bulls orvosi stábja híresen "szadista" (vagy valami ilyesmi kifejezést használt), szóval aki még tud lépni azt pályára zavarják azonnal. Denget hozta fel akit vizsgáltak MRI-vel és játékra alkalmasnak találtak, majd másnap nem bírt játszani a fájdalomtól. Elment egy semleges szakihoz is megvizsgáltatni a lábát és fáradásos törése volt. Szóval lehet ez is belejátszik a Rose sztoriba ezért húzza halasztja, illetve lehet az orvosi stáb már játszatná miközben még nem 100%. Minden esetre már nem hiszem, hogy osztana szorozna, ha egészséges ha nem. Egyszerűen ha vissza is térne nincs játékban/formában. Most már tényleg totál értelmetlen lenne erőltetni.Blaise
Rose ide-vagy oda, vele sem lenne esélye a Bulls-nak a Heat ellen, így nincs mit erőltetni. Főleg úgy, hogy tényleg nincs rendben csak a Bulls orvosi stábja mondja.danyly
Egy cikket említett Bazska amit olvasott ezzel a Denges történettel, pont én is olvastam és tényleg érdekes a Bulls orvosi stáb felfogása és ez alapján jogos Rose döntése.

danyly: érdekes azért az első meccset így is csak elhozták a NAGY ÉS VERHETETLEN Heat otthonából...Fucu
Elhozták igen, Heatnek is lehet szar napja de Rosesal sem lennenek semmivel eselyesebbek ezt te is tudod. Foleg egy forma nelkuli Rosesal. Ez nem nagykepuseg , csak teny.
Ettol meg fordithatnak csak nehez lesz 😊Toca
De pont az ahogy danyly írta nagyképűen hangzott. Persze hogy tudom, hogy a Bullsnak nincs esélye és a párharc előtt is azt szerettem volna, hogy egy meccset legalább nyerjenek plusz, keményen játszanak ellenük, hogy ne legyen könnyű dolguk. Az 1. és 3. meccs ezt mutatta és ennek már örülök.Fucu
Ne haragudj de ebben nem volt semmi nagyképű. Ezt a kifejezést én írtam pont a Heat játékosokkal kapcsolatban az első meccs után (lentebb a topicban). Nem volt meg az alázat a játék iránt, lazán játszottak és kicsit le is nézték talán a Bulls-t.
Egyszerűen azért éreztem "lényegtelennek" Rose játékba való bekapcsolódását, mert egyszerűen a Heat-nek nincs ellenfele keleten, akár a Bulls-t nézzük akár más csapatot. A PO-ban max. az Indiana tudja esetleg megszorongatni őket (max. 2W).

Azért a Miami sem tud mindig max. fordulatszámon pörögni és nem fog tudni minden meccset megnyerni, mivel ők is emberek és egyéb elcsépelt közmondás. De az első meccs után megkapták a fejmosást és meg is lett az eredménye. Bár James legnagyobb kritikusa saját maga, aki nem szereti ha veszít a csapat és ő sem játszik elfogadhatóan (bár talán még ő játszott elfogadhatóan [+Wade] az első Bulls elleni meccsen).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Óriásit játszott a Warriorst a hosszabbításban! 😊

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
ilyen ostoba playt befejezőnek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mennek a fújások szépen a Spursnek...

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Talán Tőrös Balázs mondta, már nem emlékszem hol, hogy a Bulls orvosi stábja híresen "szadista" (vagy valami ilyesmi kifejezést használt), szóval aki még tud lépni azt pályára zavarják azonnal. Denget hozta fel akit vizsgáltak MRI-vel és játékra alkalmasnak találtak, majd másnap nem bírt játszani a fájdalomtól. Elment egy semleges szakihoz is megvizsgáltatni a lábát és fáradásos törése volt. Szóval lehet ez is belejátszik a Rose sztoriba ezért húzza halasztja, illetve lehet az orvosi stáb már játszatná miközben még nem 100%. Minden esetre már nem hiszem, hogy osztana szorozna, ha egészséges ha nem. Egyszerűen ha vissza is térne nincs játékban/formában. Most már tényleg totál értelmetlen lenne erőltetni.Blaise
Rose ide-vagy oda, vele sem lenne esélye a Bulls-nak a Heat ellen, így nincs mit erőltetni. Főleg úgy, hogy tényleg nincs rendben csak a Bulls orvosi stábja mondja.danyly
Egy cikket említett Bazska amit olvasott ezzel a Denges történettel, pont én is olvastam és tényleg érdekes a Bulls orvosi stáb felfogása és ez alapján jogos Rose döntése.

danyly: érdekes azért az első meccset így is csak elhozták a NAGY ÉS VERHETETLEN Heat otthonából...Fucu
Elhozták igen, Heatnek is lehet szar napja de Rosesal sem lennenek semmivel eselyesebbek ezt te is tudod. Foleg egy forma nelkuli Rosesal. Ez nem nagykepuseg , csak teny.
Ettol meg fordithatnak csak nehez lesz 😊Toca
De pont az ahogy danyly írta nagyképűen hangzott. Persze hogy tudom, hogy a Bullsnak nincs esélye és a párharc előtt is azt szerettem volna, hogy egy meccset legalább nyerjenek plusz, keményen játszanak ellenük, hogy ne legyen könnyű dolguk. Az 1. és 3. meccs ezt mutatta és ennek már örülök.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter