NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak a boxscore-t láttam, de ennél rosszabb nem nagyon lehetett volna, minthogy 58 percet játszik Curry és ki is kap a Warriors.Schleck
nem értem h mért olyan nagy baj h egy 24 éves ember végigjátsza a meccset. a fizikuma megvan hozzá azért...a.kacsa
Én nem tudom elképzelni, hogy ennek ne lenne nyoma a következő meccsen. Azért ez rohadt sok, ennyihez nincs hozzászokva egy játékos szervezete sem.Schleck
Nem lenne olyan nagy probléma ez azért ilyen fontos meccsen, csak mondjuk pont nem Curryt kéne erőltetni, akinek szar a térde, romokban a bokája.
Bár abból a szempontból meg azért érthető, hogy Curry puszta jelenléte is hatalmas lökést ad a csapatnak, de ő még azért dobálja is a 30-40 pontokat, szóval viszi a csapatot a hátán.
De mondjuk az milyen hiba volt, ahogy Ginobili üresre futhatott 2 másodperccel a vége előtt...

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak a boxscore-t láttam, de ennél rosszabb nem nagyon lehetett volna, minthogy 58 percet játszik Curry és ki is kap a Warriors.Schleck
nem értem h mért olyan nagy baj h egy 24 éves ember végigjátsza a meccset. a fizikuma megvan hozzá azért...a.kacsa
Én nem tudom elképzelni, hogy ennek ne lenne nyoma a következő meccsen. Azért ez rohadt sok, ennyihez nincs hozzászokva egy játékos szervezete sem.

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Csak a boxscore-t láttam, de ennél rosszabb nem nagyon lehetett volna, minthogy 58 percet játszik Curry és ki is kap a Warriors.Schleck
nem értem h mért olyan nagy baj h egy 24 éves ember végigjátsza a meccset. a fizikuma megvan hozzá azért...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húh de nagy meccs volt ez a Spurs-Warriors! Iszonyat izgalmak és Manu bele mert állni újra a hármasba a 2. OT-ben (mert egyet ugye 45 mp-el a vége előtt elrontott és jöhetett a Golden State 1 pont hátrányból, és azt be is dobta). Brutál kis párharc lesz.

A Miami meccs 2. félidejét sajna bealudtam, de jobb is, mert csúnya blama lett ez. Első negyedben 15 (!) pont? Az egész alapszakaszban + rájátszásban nem kezdtek ilyen gyengén idén egy meccset sem (értsd 15 pontnál mindig több jött össze). Nagyon rosszul dobtak, akár kintről, akár palánk alól, akár büntetőzésről beszélünk. Szerintem kicsit nagy pofájúak voltak és nagyon leeresztettek a Bucks söprése után. Kicsit rendet kell tenni a fejekben. Deng, Hinrich, Rose nincs, 7 perc után Boozer, 9 perc után Noah 2 személyi. Ilyeneket ki kellene használni. James-en és Wade-en kívül más nem játszott elfogadhatóan. Csak hát a Chicago-nál vékonyabb a cserepad, Gibsonon kívül más nem nagyon van (lenne csak nem olyan szint vagy sérült). Deng állítólag kedden csatlakozik a csapathoz (hogy játszik e azt egyelőre nem tudni) és valszeg szerdától Hinrich is bevetető. Sorozatban 4 W. Persze Miami. Rendben lesz itt téve minden.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Öcsém, év közepén mikor kiderült, hogy a Philly idén nem lesz PO-s, úgy döntöttem, hogy innentől Golden State Warriors bandwagonra ülök fel, hát jól tettem 😀 Bár a Denvert is bírtam, de a Spurs ellen nagyon nekik szorítok, nem bírom a SA társaságot túlzottan, de a tapasztalat mellettük szól nem kicsit.
Ha Bogut rendben tud maradni, akkor totál megérte Ellist eltakarítani. Egyébként lassan egy méterrel kijebbre is húzhatnak egy vonalat Currynek, már a mostani kicsit túl könnyű neki 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak a boxscore-t láttam, de ennél rosszabb nem nagyon lehetett volna, minthogy 58 percet játszik Curry és ki is kap a Warriors.

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Faszomat h igy el lehet baazni a veget. Pedig olyan 6 perccel a vege elott mar majdnem elmentem aludni... Nagyon nagy esely volt ez es kurvara nem tudott elni vele a banda. Sajnos itt latszik h milyen fiatal a tarsasag mert a meccseket nem tudjak befejezni. Denver ellen meg szerencsejuk volt, de itt mar nem lesz lehetoseg ilyen lixusra.
Es van egy olyan erzesem h leonard fogja vegig fogni majd curryt a kovetkezokben...
Nagyon sajnalom rzt a meccset, de azert lehet erre epiteni rendesen. (Jefferson ket buntetoje, thompson kipontozodasa, meg a negy turnover negy tamadasbol)
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Perfect night, Heat L, Spurs W, az uccsó negyed és a 2OT bekerül a san antoniói történelemkönyvekbe.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Jackson bazzeg... játszasd végig Curryt persze..

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
choker warriors, rendesen felidegesítettek

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A jelenlegi 8 rájátszó csapatból kettő kivételével mindnek van a rosterén legalább egy exHornet
Draftolni tudtunk, csapatot építeni, egyben tartani már kevésbéatapapa
Smith, West, Andersen, Collison ennyit tudok. Kik vannak még?4dam
NY: JR és Chandler
CHI: Belinelli
IND: West
MIA: Andersen
MEM: Pondexter
GSW: Jack

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Annyi a különbség, hogy nyugaton vannak igen komoly csapatok, míg anno a Cavsnek nem volt túl izzasztó a PO.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem gondoltam volna , hogy valaha is szorítani fogok egy Oaklandi csapatnak, de lehet , hogy eljött az ideje.

Westbrook kidőlésével sokan azt várták, hogy Durant még előrébb lép, kezébe veszi a stafétát, de valahogy mintha nem igazán változott volna a szerepe, Westbrook dobásai nagy részét meg inkább Reggie Jackson dobálja el , Durant nem dob többet Westbrook kiválásával sem.Sixo67
azt ugye tudod h 35 pontot dobott? az épp nem kevés. és a végén egymaga nyerte meg a meccseta.kacsa
és pont azt olvastam 1-2 semlegestől hogy unszimpatikus h a Thunder átment Lakersbe a Kobe~Durant vonalon 😀
felhozzák -> megkapja durant -> nincs falt akkor dobás/pass fishernek sarok triplára 😀Negritis
Epp kobe is nyert par meccset magatol az evek alatt.
Szted durant most ott van mint james az utolso cavses evekben. Nincs mellette senki, csak tucat kiegeszitok. Kivancsi vagyok h meddig tudja vinni magaval a vonatot es h mi lesz a sajto vizhang
több mint 10 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
A jelenlegi 8 rájátszó csapatból kettő kivételével mindnek van a rosterén legalább egy exHornet
Draftolni tudtunk, csapatot építeni, egyben tartani már kevésbéatapapa
Smith, West, Andersen, Collison ennyit tudok. Kik vannak még?


Fly Eagles Fly!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Bár arra, hogy nyerjük a párharcot jelenleg az esély erősen konvergál a nullához, de legalább fingassuk már meg a Miamit(volt már rá példa, hogy bajnokok voltak és pont mi intettünk bűcsút nekik). Egyébként, csak nekem van olyan érzésem, hogy nagyon hasonló ez a 80-as évek végéhez, amikor a Bad-Boys-szal ette a fene össze mindig a Bullst? No, akkor hajnal 1-től --> SEE RED 😊 and of course Hate the Heat 😛




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Na most ha benn van Westy és miatta kevesebbet vállal Durant, akkor az a baj, most meg hogy sokat vállal Durant a végén az a baj? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
Nem gondoltam volna , hogy valaha is szorítani fogok egy Oaklandi csapatnak, de lehet , hogy eljött az ideje.

Westbrook kidőlésével sokan azt várták, hogy Durant még előrébb lép, kezébe veszi a stafétát, de valahogy mintha nem igazán változott volna a szerepe, Westbrook dobásai nagy részét meg inkább Reggie Jackson dobálja el , Durant nem dob többet Westbrook kiválásával sem.Sixo67
azt ugye tudod h 35 pontot dobott? az épp nem kevés. és a végén egymaga nyerte meg a meccseta.kacsa
és pont azt olvastam 1-2 semlegestől hogy unszimpatikus h a Thunder átment Lakersbe a Kobe~Durant vonalon 😀
felhozzák -> megkapja durant -> nincs falt akkor dobás/pass fishernek sarok triplára 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A jelenlegi 8 rájátszó csapatból kettő kivételével mindnek van a rosterén legalább egy exHornet
Draftolni tudtunk, csapatot építeni, egyben tartani már kevésbé

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem gondoltam volna , hogy valaha is szorítani fogok egy Oaklandi csapatnak, de lehet , hogy eljött az ideje.

Westbrook kidőlésével sokan azt várták, hogy Durant még előrébb lép, kezébe veszi a stafétát, de valahogy mintha nem igazán változott volna a szerepe, Westbrook dobásai nagy részét meg inkább Reggie Jackson dobálja el , Durant nem dob többet Westbrook kiválásával sem.Sixo67
azt ugye tudod h 35 pontot dobott? az épp nem kevés. és a végén egymaga nyerte meg a meccset
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Nem gondoltam volna , hogy valaha is szorítani fogok egy Oaklandi csapatnak, de lehet , hogy eljött az ideje.

Westbrook kidőlésével sokan azt várták, hogy Durant még előrébb lép, kezébe veszi a stafétát, de valahogy mintha nem igazán változott volna a szerepe, Westbrook dobásai nagy részét meg inkább Reggie Jackson dobálja el , Durant nem dob többet Westbrook kiválásával sem.

több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nagyon kapar a NY meg a bírók is segítenek, de még így is rettenet ez eddig...
Visszaszívom, fújnak ezek összevissza mindent. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nightmare shooting games. Ezt a nightmare jelzőt egyre többször sütik el a kommentátorok a Knicks meccseivel kapcsolatban. Persze most sincs másképp.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem volt ügyes a memphis. végig kezükben volt azt a végén elbaszták rendesen. később nehogy visszaüssön ez a meccs
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hááhááááát ez odabaszott! K.D. hozza az MVP formát. Reggie Jackson meg megnyerte aztán meg kis híján "elvesztette" a meccset. Nagyon kellett ez a W.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Ehhez csak gratulálni lehet a Grizzlies-nek. Balfaszok.