NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meg szeretném ma nézni a döntő 4. meccsét, de sajna nem vagyok otthon. Csak laptop áll a rendelkezésemre és a net persze.
Tud valaki valami jó online tv oldalt, ahol meg tudom nézni a Sport2-es ismétlést? Én már szétnéztem, de eddig nem találtam használhatót. Vagy esetleg ha valahonnan le lehetne tölteni?
Előre is köszönöm.
Bocs, hogy ide írtam, de hátha más is küzd ilyen problémával. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Azért némi lóvét felteszek a Heatre, ebben a 2-3-2 szériában a 2. hazai nagy csapda szokott lenni az alacsonyabban soroltaknak.füligjimmy
Köszöntem szépenfüligjimmy
Mondjuk 80-20, papírforma.
Kimondva, kimondatlanul a 7 (de minimum 6) meccses döntőkre van igény, a csapatoknak is ez a jó, az NBA-nek is, a nézőknek is, benne van ez a játékosokban zsigerileg.
Az elmúlt 30 évben volt 4 db söprés, 6 db 4-1, a többi az 7 vagy 6 meccsen dőlt el.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért némi lóvét felteszek a Heatre, ebben a 2-3-2 szériában a 2. hazai nagy csapda szokott lenni az alacsonyabban soroltaknak.füligjimmy
Köszöntem szépen

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali

"Spotted in the crowd: Tony Romo using turnover mind control on the Spurs."
😂

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Poptól megkérdezném, hogy mi a francnak erőlteti Ginobilit. A frász kerülget amikor a pályán van... Ha éppen nem személyesen adja el a labdát akkor az extra passzaival hozza reménytelen helyzetbe a többieket, vagy lepi meg őket, a dobásai meg egyenesen katasztrófák.Blaise
Én is bíztam ginobiliben, de neki ennyi volt... botrányszar játék, fejben ma nagyon nem voltunk ott, ennyi eladott lasztival nem lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Poptól megkérdezném, hogy mi a francnak erőlteti Ginobilit. A frász kerülget amikor a pályán van... Ha éppen nem személyesen adja el a labdát akkor az extra passzaival hozza reménytelen helyzetbe a többieket, vagy lepi meg őket, a dobásai meg egyenesen katasztrófák.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na kezdem erteni, Sobri biztos nagy spanja Wadenek, aztan raszolt, hogy kapjja magat ossze. 😀 amit ma muvelt.. No comment, zsenialisan nagyot jatszott. James is jo volt, de Wade nyerte ma a meccset.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bameg mar, ezt a Green-'Neal parost egyszeruen nem szabad dobni hagyni, ok tartjak meccsben a Spurst.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez aztán a frappáns cáfolat...
Ha valamit nem tudsz érdemben kikezdeni, mennyire elegáns szerinted hülyeségnek minősíteni?Sobri Jóska
Szerinte hülyeség. Te sem szoktad általában mással alátámasztani az érvedet, mint hogy szerinted az. Nem értem mi itt a probléma részedről?

De hogy ne csak off legyen. Az utolsó 5 perc nagyon kellett a SAS-nak, előtte finoman szólva sem volt olajozott a játék, a triplák ellen agresszívan védekezik a Heat.., Diaw beállítása komoly húzás volt, nagy szerepe van, hogy közte nulla nem pedig 9 a Miaminak.
Wade eddig a legjobb 24 percél van túl és James is klasszisokkal jobban játszik mint tette azt a 3. meccsen. Bízzunk a leolvadásukba 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elkepeszto, hogy Popovich mennyire erzi, mikor kit kell jatszatni es az rendre valami nagyot alakit... Az edzok kozti kulonbsegen fog szerintem mulni a Spurs javara ez a donto.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 072 — The Mathematician
Kezd színvonaltalan lenni ez az NBA topic. Ne hagyjuk.
Nem arányokról és esélyekről kellene itt beszélni, hanem valós dolgokról.
Az esélyekre stb. ott van a sportfogadás topic.danyly
pl hogy Kidd vezetőedző lett? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Ha nem reagáltok Sobrira akkor megunja, ennyi.
Egyébként szerintem kai a következő meccset nyeri az lesz a bajnok. James Centerként van bent. Miller helyett SF-ben Haslem lesz . Én kíváncsi vagyok Spo mire képes szerintemtovabbra is az edzokon mulik sok minden.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
???
a Spursnek 2-t kell nyernie a hátralévő max 4-ből a Heatnek meg 3-at!
akkor hogy lehet 80-20!!! nekik?? talán ha ők vezetnének ennyire akkor o.k , de így....

tudnál linkelni valami hiteles forrást(ne matek példát) ahol szintén ez jött ki??yooker
Ha neked nem elég az én szavam, nem tudom ki győzne meg.
De ha nem is akarsz meggyőzve lenni, nekem aztán mindegy.
Komolyan, ez az örökös trollkodás...
Bárhogy osztok-szorzok, nekem mindig 80-20 jön ki.
De a 92-8 se rossz közelítés, el kell ismerni.
Senki se írt semmi más levezetést, csak miért ennyi, miért annyi, stb.
MMMS kérte a számításokat, ő meg is értette.

Tessék egy link:  bowl.hu/forum/egyeb_temak/nba/822154Sobri Jóska
aha!szóval tényleg hülyeség az egész...
akkor jól gondotlam!Kösz 😊yooker
Ez aztán a frappáns cáfolat...
Ha valamit nem tudsz érdemben kikezdeni, mennyire elegáns szerinted hülyeségnek minősíteni?

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
???
a Spursnek 2-t kell nyernie a hátralévő max 4-ből a Heatnek meg 3-at!
akkor hogy lehet 80-20!!! nekik?? talán ha ők vezetnének ennyire akkor o.k , de így....

tudnál linkelni valami hiteles forrást(ne matek példát) ahol szintén ez jött ki??yooker
Ha neked nem elég az én szavam, nem tudom ki győzne meg.
De ha nem is akarsz meggyőzve lenni, nekem aztán mindegy.
Komolyan, ez az örökös trollkodás...
Bárhogy osztok-szorzok, nekem mindig 80-20 jön ki.
De a 92-8 se rossz közelítés, el kell ismerni.
Senki se írt semmi más levezetést, csak miért ennyi, miért annyi, stb.
MMMS kérte a számításokat, ő meg is értette.

Tessék egy link:  bowl.hu/forum/egyeb_temak/nba/822154Sobri Jóska
aha!szóval tényleg hülyeség az egész...
akkor jól gondotlam!Kösz 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kezd színvonaltalan lenni ez az NBA topic. Ne hagyjuk.
Nem arányokról és esélyekről kellene itt beszélni, hanem valós dolgokról.
Az esélyekre stb. ott van a sportfogadás topic.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
???
a Spursnek 2-t kell nyernie a hátralévő max 4-ből a Heatnek meg 3-at!
akkor hogy lehet 80-20!!! nekik?? talán ha ők vezetnének ennyire akkor o.k , de így....

tudnál linkelni valami hiteles forrást(ne matek példát) ahol szintén ez jött ki??yooker
Ha neked nem elég az én szavam, nem tudom ki győzne meg.
De ha nem is akarsz meggyőzve lenni, nekem aztán mindegy.
Komolyan, ez az örökös trollkodás...
Bárhogy osztok-szorzok, nekem mindig 80-20 jön ki.
De a 92-8 se rossz közelítés, el kell ismerni.
Senki se írt semmi más levezetést, csak miért ennyi, miért annyi, stb.
MMMS kérte a számításokat, ő meg is értette.

Tessék egy link:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NBA - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Ez is beszédes adat:
Since the NBA Finals went to a 2-3-2 format in 1985, 12 series have been tied 1-1 after two games. The Game 3 winner had gone on to win 92 percent of those series.danyly
Ha ez a stat érne valamit, akkor a Miami 2x címvédőként játszana most a Spursszel. 😉

Amúgy meg ez a Sobrira való kiakadás ez most szükséges? Ha szerinte 80-20, akkor bizony szerinte annyi. Ha szerintetek a Lakers 100 %, hogy megnyeri akkor szerintetek annyi (igaz kicsit hülyének néznének titeket). Egy szubjektív véleménybe hogy lehet belekötni? Szerinte 80-20, az ő számításai szerint 80-20, akkor bizony nála 80% az esélye a győzelemre a Miaminak, 20% pedig a SAS-nak. 😉
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Most itt én nem értem a viccet, vagy Sobri nem viccel?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
???
a Spursnek 2-t kell nyernie a hátralévő max 4-ből a Heatnek meg 3-at!
akkor hogy lehet 80-20!!! nekik?? talán ha ők vezetnének ennyire akkor o.k , de így....

tudnál linkelni valami hiteles forrást(ne matek példát) ahol szintén ez jött ki??
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ez volt aztán a hatalmas szakértés 😀
szerintem 92-8 az arány, de beszélj inkább a matchupokról az aktuális játékképről és stratégiáról, ne a pókerről, arra ott van a másik topic is 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Oké.
100/5=20 Spurs
(100/5)x4=80 MiamiSobri Jóska
engem az érdekelne hogy miért 5-el osztottál.
komolyan érdekelne a szakértésed, mert amióta leírtad hogy Wade mennyire megbízható, és mennyire hozza a szintet, azóta egy normális meccse nem volt, és amikor leírtad hogy a Heat cseresor mekkora sztár, a Spurs cseresor majd 40-el alázta őket 😀
Komolyan érdekelne mi alapján jött ki neked az 5. 😀eaglesmcnabb
Ne haragudj, de nem az én problémám.
Nem várhatod el egy szakértőtől, hogy 100%-ban valósuljanak meg az egzakt számításokra épülő elemzései, ne csak a helyes valószínűséget adja meg.
Pl. pókerben minden hozzáértőe szakértő szerint egyértelműen jobb lap az AA, mint a KK.
Minden esetben. (Lásd pl. Wade.)
De az, hogy az AA preflop alinban csak 80%-ban nyer KK ellen, még nem cáfolja ezt az állítást. Sőt!
Ha a statisztikai hibahatáron belüli anomáliák téged megzavarnak, és csak binárisan tudsz gondolkodni, arról nem tehetek.

Az 5 pedig:

Helyettesítsd csak be a megfelelő értékeket, és máris megkapod a megfelelő eredményt.
Segítek: 80-20 a sansz a Heat javára.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Magic Johnson-al beszélgettek a 3. meccs után, aki elmondta, hogy sokkolta James játéka őt. Bármi történik is változtatni kell a Heat felállásán, kezdő ötösén. Utólérték őket, most már kiismerték őket és nem félnek tőlük (ez már az Indiana elleni meccseken is meglátszott). Helyre kell igazítani a Big Three-ét. MJ szerint a döntő után vége szakad a Big Three-nek (főleg ha vesztes lesz a döntőben).
Bár Bosh elmondta, hogy egész karrierjét Miami-ban akarja tölteni, míg Wade affinitása jól megalapozott a Heat illetve Dél-Floridával is.
James pedig boldog Miami-ban. Nem nagyon akar ő elmenni.

James-nek kell többet mutatni, Wade már nem képes 20, 30 pontokra, míg Bosh kiváló játékos, de nem képvisel domináns erőt. És Chalmers-től sem lehet elvárni, hogy 19 pontokat v. többet termeljen.

A 3. meccsen 2/14 a mutató James-nek festéken kívülről, festéken belül 5/7. Itt szerintem az lenne a megoldás, hogy több betörés kell James-től, de gondolom erre felkészült a Spurs és erre is alapozzák a defense munkájukat. Kiszorítani James-t (onnan szarul dob most a series-ben) és így arra kényszírítik, hogy passzoljon v. eldobja rossz pozícióból.

James pályafutása legrosszabb +/- mutatóját nyújtotta kedden (-32).
Wade-et kérdezték a meccs után, hogy van-e köze a térdsérülésének a második félidőben nyújtott teljesítménye. Erre Wade: “If it is, I won’t tell you.” 😊

Visszanézte a csapat a keddi meccset, Chalmers azt mondta “dead silence” volt a film nézése közben.
Az alapszakaszban a Big Three 64,6 pontot átlagolt, ebben a series-ben csak 43,3-at.
Ez a 36 pontos vereség volt a legsúlyosabb a BT időszakban, valamint a 3. legnagyobb verés a The Finals történetében.

Ez is beszédes adat:
Since the NBA Finals went to a 2-3-2 format in 1985, 12 series have been tied 1-1 after two games. The Game 3 winner had gone on to win 92 percent of those series.danyly
Statisztikailag tök jó, de ha Parker megy a levesbe vele megy a Spurs is.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Magic Johnson-al beszélgettek a 3. meccs után, aki elmondta, hogy sokkolta James játéka őt. Bármi történik is változtatni kell a Heat felállásán, kezdő ötösén. Utólérték őket, most már kiismerték őket és nem félnek tőlük (ez már az Indiana elleni meccseken is meglátszott). Helyre kell igazítani a Big Three-ét. MJ szerint a döntő után vége szakad a Big Three-nek (főleg ha vesztes lesz a döntőben).
Bár Bosh elmondta, hogy egész karrierjét Miami-ban akarja tölteni, míg Wade affinitása jól megalapozott a Heat illetve Dél-Floridával is.
James pedig boldog Miami-ban. Nem nagyon akar ő elmenni.

James-nek kell többet mutatni, Wade már nem képes 20, 30 pontokra, míg Bosh kiváló játékos, de nem képvisel domináns erőt. És Chalmers-től sem lehet elvárni, hogy 19 pontokat v. többet termeljen.

A 3. meccsen 2/14 a mutató James-nek festéken kívülről, festéken belül 5/7. Itt szerintem az lenne a megoldás, hogy több betörés kell James-től, de gondolom erre felkészült a Spurs és erre is alapozzák a defense munkájukat. Kiszorítani James-t (onnan szarul dob most a series-ben) és így arra kényszírítik, hogy passzoljon v. eldobja rossz pozícióból.

James pályafutása legrosszabb +/- mutatóját nyújtotta kedden (-32).
Wade-et kérdezték a meccs után, hogy van-e köze a térdsérülésének a második félidőben nyújtott teljesítménye. Erre Wade: “If it is, I won’t tell you.” 😊

Visszanézte a csapat a keddi meccset, Chalmers azt mondta “dead silence” volt a film nézése közben.
Az alapszakaszban a Big Three 64,6 pontot átlagolt, ebben a series-ben csak 43,3-at.
Ez a 36 pontos vereség volt a legsúlyosabb a BT időszakban, valamint a 3. legnagyobb verés a The Finals történetében.

Ez is beszédes adat:
Since the NBA Finals went to a 2-3-2 format in 1985, 12 series have been tied 1-1 after two games. The Game 3 winner had gone on to win 92 percent of those series.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
na kicsit izgis részek inkább.
Parkernek huzija van a lábában, a spurs orvosi stábnak be kell vetni minden létező piroskenőcsöt.
a fontosabb pedig (haha) h a nets edzőnek elhozta Jason Kiddet. nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből a táncbóla.kacsa
Arrafelé nem ismerik a vietnámi balzsamot. Nekem erős a gyanúm, ogy Parker szezonjának érdemi része kb. ennyi volt, pedig ugye egyes-ötös poszton lehetne bántani ezt a Heatet, dehát egyszerűen mindenki kidöglik előlük idén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na kicsit izgis részek inkább.
Parkernek huzija van a lábában, a spurs orvosi stábnak be kell vetni minden létező piroskenőcsöt.
a fontosabb pedig (haha) h a nets edzőnek elhozta Jason Kiddet. nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből a táncból