NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem 7 meccses lesz a döntő, de nem nyer kettőt egymás után a Heat.
És ismét azt láttam, hogy Popovich lejátszotta a színről Spoelstrát. Colet Ginobili és Parker is vagy ötször küldte el gyufáért és sorra jöttek róla a pontok, mire végre lehozta Spoelstra. Bosh meg egy vicc. Ez nem nagy hármas, ez nagy kettes, szégyen, hogy Bosh a "nagy hármas" tagja lehet. Nem tud igazán pattanózni, nem tud védekezni, a kisemberek megverik, a nagyok megverik. Offseasonban elcserélném, vagy hagynám elmenni, ebből a pénzből lehetne sokkal hasznosabb játékost vagy játékosokat hozni helyette. Azon meg nem szabad csodálkozni, hogy James is fárad. Letolt egy egész szezont elég brutál tempóban, a playoffban is rendre többet játszott, nem pihenhetett, most meg szintén nem ülhet le pihenni 5 percet.
Allen pedig hatalmasat játszott.
Az meg várható volt, hogy ennyi fos meccs után Ginobilinek is lesz egy jó estéje, de hogy Greent nem tudják megfogni sosem a sok gyors, atletikus játékossal... Háát.. Nagyon nem fekszik ez a Spurs és Popovich zsenialitása Spoelstrának és a Heatnek.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ez a Green... élete formájában.
Ha nem a Spurs nyeri a gyűrűt, akkor is MVP formában tolja.
9 pont alatti karrierátlag mellett stabilan hozza a döntőben a dupláját, 5 meccs után 18 pont/meccsnél és 25 3pontosnál tart, ami már most döntőrekord, pedig még 2 meccs hátra van.Sobri Jóska
Vagy 1, félek hogy ez most 6.meccsen eldől.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ez a Green... élete formájában.
Ha nem a Spurs nyeri a gyűrűt, akkor is MVP formában tolja.
9 pont alatti karrierátlag mellett stabilan hozza a döntőben a dupláját, 5 meccs után 18 pont/meccsnél és 25 3pontosnál tart, ami már most döntőrekord, pedig még 2 meccs hátra van.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Akkor a továbbiakban csak ezt a Ginobilit ha kérhetném 😀 Nem voltam valami felhőtlenül boldog mikor a kezdőben láttam, de bevált Pop húzása. Most Spoelstra van lépés kényszerben.Blaise
jó az, csak szidni kellett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Akkor a továbbiakban csak ezt a Ginobilit ha kérhetném 😀 Nem voltam valami felhőtlenül boldog mikor a kezdőben láttam, de bevált Pop húzása. Most Spoelstra van lépés kényszerben.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nezem jo ideje, hogy Colet ma csak az nem oktatja, aki nem akarja, de Spoelstra erolteti tovabb. A Heat meg visszajott, aztan ismet elveszti a meccset. Ezt mar nem adja le egy negyed alatt a Spurs.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csak én verném szét Battier fejét szét egy vascsővel? A hazai pályát meg megint szépen megfújják a Maimainak...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na basszus jol kezdodik, 17-17 utan 19-32. :-S

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 493 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem itt is találsz megoldást én gyakran használom nem kell semmi reg:

 forum.wiziwig.eu/forums/67-Downloads
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Meg szeretném ma nézni a döntő 4. meccsét, de sajna nem vagyok otthon. Csak laptop áll a rendelkezésemre és a net persze.
Tud valaki valami jó online tv oldalt, ahol meg tudom nézni a Sport2-es ismétlést? Én már szétnéztem, de eddig nem találtam használhatót. Vagy esetleg ha valahonnan le lehetne tölteni?
Előre is köszönöm.
Bocs, hogy ide írtam, de hátha más is küzd ilyen problémával. 😊danyly
Ncore-on fent van, ha esetleg nem vagy oda regisztrálva írj PM-et.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meg szeretném ma nézni a döntő 4. meccsét, de sajna nem vagyok otthon. Csak laptop áll a rendelkezésemre és a net persze.
Tud valaki valami jó online tv oldalt, ahol meg tudom nézni a Sport2-es ismétlést? Én már szétnéztem, de eddig nem találtam használhatót. Vagy esetleg ha valahonnan le lehetne tölteni?
Előre is köszönöm.
Bocs, hogy ide írtam, de hátha más is küzd ilyen problémával. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Azért némi lóvét felteszek a Heatre, ebben a 2-3-2 szériában a 2. hazai nagy csapda szokott lenni az alacsonyabban soroltaknak.füligjimmy
Köszöntem szépenfüligjimmy
Mondjuk 80-20, papírforma.
Kimondva, kimondatlanul a 7 (de minimum 6) meccses döntőkre van igény, a csapatoknak is ez a jó, az NBA-nek is, a nézőknek is, benne van ez a játékosokban zsigerileg.
Az elmúlt 30 évben volt 4 db söprés, 6 db 4-1, a többi az 7 vagy 6 meccsen dőlt el.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért némi lóvét felteszek a Heatre, ebben a 2-3-2 szériában a 2. hazai nagy csapda szokott lenni az alacsonyabban soroltaknak.füligjimmy
Köszöntem szépen

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali

"Spotted in the crowd: Tony Romo using turnover mind control on the Spurs."
😂

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Poptól megkérdezném, hogy mi a francnak erőlteti Ginobilit. A frász kerülget amikor a pályán van... Ha éppen nem személyesen adja el a labdát akkor az extra passzaival hozza reménytelen helyzetbe a többieket, vagy lepi meg őket, a dobásai meg egyenesen katasztrófák.Blaise
Én is bíztam ginobiliben, de neki ennyi volt... botrányszar játék, fejben ma nagyon nem voltunk ott, ennyi eladott lasztival nem lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Poptól megkérdezném, hogy mi a francnak erőlteti Ginobilit. A frász kerülget amikor a pályán van... Ha éppen nem személyesen adja el a labdát akkor az extra passzaival hozza reménytelen helyzetbe a többieket, vagy lepi meg őket, a dobásai meg egyenesen katasztrófák.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na kezdem erteni, Sobri biztos nagy spanja Wadenek, aztan raszolt, hogy kapjja magat ossze. 😀 amit ma muvelt.. No comment, zsenialisan nagyot jatszott. James is jo volt, de Wade nyerte ma a meccset.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bameg mar, ezt a Green-'Neal parost egyszeruen nem szabad dobni hagyni, ok tartjak meccsben a Spurst.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez aztán a frappáns cáfolat...
Ha valamit nem tudsz érdemben kikezdeni, mennyire elegáns szerinted hülyeségnek minősíteni?Sobri Jóska
Szerinte hülyeség. Te sem szoktad általában mással alátámasztani az érvedet, mint hogy szerinted az. Nem értem mi itt a probléma részedről?

De hogy ne csak off legyen. Az utolsó 5 perc nagyon kellett a SAS-nak, előtte finoman szólva sem volt olajozott a játék, a triplák ellen agresszívan védekezik a Heat.., Diaw beállítása komoly húzás volt, nagy szerepe van, hogy közte nulla nem pedig 9 a Miaminak.
Wade eddig a legjobb 24 percél van túl és James is klasszisokkal jobban játszik mint tette azt a 3. meccsen. Bízzunk a leolvadásukba 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elkepeszto, hogy Popovich mennyire erzi, mikor kit kell jatszatni es az rendre valami nagyot alakit... Az edzok kozti kulonbsegen fog szerintem mulni a Spurs javara ez a donto.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 042 — The Mathematician
Kezd színvonaltalan lenni ez az NBA topic. Ne hagyjuk.
Nem arányokról és esélyekről kellene itt beszélni, hanem valós dolgokról.
Az esélyekre stb. ott van a sportfogadás topic.danyly
pl hogy Kidd vezetőedző lett? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ha nem reagáltok Sobrira akkor megunja, ennyi.
Egyébként szerintem kai a következő meccset nyeri az lesz a bajnok. James Centerként van bent. Miller helyett SF-ben Haslem lesz . Én kíváncsi vagyok Spo mire képes szerintemtovabbra is az edzokon mulik sok minden.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
???
a Spursnek 2-t kell nyernie a hátralévő max 4-ből a Heatnek meg 3-at!
akkor hogy lehet 80-20!!! nekik?? talán ha ők vezetnének ennyire akkor o.k , de így....

tudnál linkelni valami hiteles forrást(ne matek példát) ahol szintén ez jött ki??yooker
Ha neked nem elég az én szavam, nem tudom ki győzne meg.
De ha nem is akarsz meggyőzve lenni, nekem aztán mindegy.
Komolyan, ez az örökös trollkodás...
Bárhogy osztok-szorzok, nekem mindig 80-20 jön ki.
De a 92-8 se rossz közelítés, el kell ismerni.
Senki se írt semmi más levezetést, csak miért ennyi, miért annyi, stb.
MMMS kérte a számításokat, ő meg is értette.

Tessék egy link:  bowl.hu/forum/egyeb_temak/nba/822154Sobri Jóska
aha!szóval tényleg hülyeség az egész...
akkor jól gondotlam!Kösz 😊yooker
Ez aztán a frappáns cáfolat...
Ha valamit nem tudsz érdemben kikezdeni, mennyire elegáns szerinted hülyeségnek minősíteni?

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 322 — Expect the Best !
3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
???
a Spursnek 2-t kell nyernie a hátralévő max 4-ből a Heatnek meg 3-at!
akkor hogy lehet 80-20!!! nekik?? talán ha ők vezetnének ennyire akkor o.k , de így....

tudnál linkelni valami hiteles forrást(ne matek példát) ahol szintén ez jött ki??yooker
Ha neked nem elég az én szavam, nem tudom ki győzne meg.
De ha nem is akarsz meggyőzve lenni, nekem aztán mindegy.
Komolyan, ez az örökös trollkodás...
Bárhogy osztok-szorzok, nekem mindig 80-20 jön ki.
De a 92-8 se rossz közelítés, el kell ismerni.
Senki se írt semmi más levezetést, csak miért ennyi, miért annyi, stb.
MMMS kérte a számításokat, ő meg is értette.

Tessék egy link:  bowl.hu/forum/egyeb_temak/nba/822154Sobri Jóska
aha!szóval tényleg hülyeség az egész...
akkor jól gondotlam!Kösz 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kezd színvonaltalan lenni ez az NBA topic. Ne hagyjuk.
Nem arányokról és esélyekről kellene itt beszélni, hanem valós dolgokról.
Az esélyekre stb. ott van a sportfogadás topic.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.