NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb voltBigBen7
Mi az, hogy nem jött össze az NBA-ben? Nem is úgy tervezték, hogy rögtön átmenjen a tengerentúlra, most pedig azért szépen ível felfelé a pályafutása Spanyolországban.

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb voltBigBen7
azért mert nem egyből a spurs keretébe került, nem jelenti azt h nem juthat el odáig...
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Hangának sem jött össze az NBA-ben annak ellenére hogy draftolták, pedig ő azét tehetségesebb volt
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hamár Hanga, akkor éppen a wiki-n olvastam, hogy idén is lesz magyar játékos a drafton.
Hungary, László Dobos – C, CAI Zaragoza (Spain)
Ez csak nekem új info?Bazzani
Nem értem mért éri meg neki jelentkezni a draftra spanyol kettőből, amikor sehol nem jegyszik ás ott is talán ha 1-2 meccsen játszott perceket 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hamár Hanga, akkor éppen a wiki-n olvastam, hogy idén is lesz magyar játékos a drafton.
Hungary, László Dobos – C, CAI Zaragoza (Spain)
Ez csak nekem új info?

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Manu visszavonul akkor? Kéne egy faja ember helyette a Sasnak, és jövőre ismét jók lehetnek, van pár jó fiatal.szaba
jön Hanga a helyére 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
ez az ESPN 😀

jjncaa
Ez miért ilyen kényes téma?
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
ez az ESPN 😀

jjncaa
És Simmons is nagyon csendben van ezzel kapcsolatban. 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
ez az ESPN 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan

Wyatt
azé' azt a teljesség kedvéért illik megjegyezni, hogy Lebront nem beépítették a Cavsbe, hanem a csapatot igazították hozzá. és nem beépítették a Heatbe, hanem jött, és mindenki idomult hozzá. Wade is, mert ha a tudása még meg is lenne az alfahím státuszhoz, az egészsége miatt erre már nem is gondolhat.
ugyanez a Lakersben nem Bryant volt (nem is lehetett, mert nem ő volt a pozíciója legjobbja), hanem valami filigrán kis csávó, 34-es mezben, aki gond nélkül simán hozott egy kb 28 pont - 12 pattanós átlagot, amiből kettő egy csapatban ritkán található.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Idén speciel nyugat is igen nagy fos volt. És még akkor új szintekről ír néhány újságíró, kabaré.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Miami egy lesajnált Wadenyivel volt jobb csapat.
Egyébként áprilisban Spurs kikapott 7x ,míg a Heat 1x. Heat 2-0 végzett a Spurs ellen (úgyhogy az utolsó meccsen Wade és James se játszott ).
Spurs mivel szükségük van rá lespórolta az év végét, a Heat nem annyira, de ha a Spursnek ennyire fontos lett volna a Seed 1. akkor rámehettek volna.
Spurs egy sokkal öregebb csapat, a csapat magja egyszerűen nem bírja végig maxon a pörgést mert akkor Playoffra kifújnak ahogy volt már rá példa. És ezért nincs San Antonioban az utolsó meccs és amíg Pop és ez a gárda marad addig nem is lesz, legyen akármilyen Kelet erőssége.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Chris Bosh does not like the taste of confetti
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Még egy korábbi

Azóta ugye két bajnoki és MVP-cím
Nem követem már figyelemmel, de még mindig lúzerezik szerencsétlent és fikázzák orrba szájba?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Manu visszavonul akkor? Kéne egy faja ember helyette a Sasnak, és jövőre ismét jók lehetnek, van pár jó fiatal.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 446
végre Birdmannek is van gyűrűje. 😀


choose life
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
James a Király és kész! 😊danyly
De Pisont István még így is nagyobb király nála!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
James a Király és kész! 😊
Egyértelműen ő érdemelte ki a Final MVP címet. Két tripla-dupla, dupla-dupla és sorozatban 4 meccsen 30 pont felett, valamint hat sapka (ez mondjuk nem olyan őrületesen nagy szám, de ezek mindig fontosak, főleg egy döntőben; meg amit kiosztott Splitter-nek, húúúú) a series-ben. Több mint beszédes adat, persze nem elfelejtve a szinte végig térdproblémával küzdő Wade-et. Bosh inkább az utolsó két meccsen nyomta jól, ott is főleg a blokkok terén (összesen 11 jött neki össze a döntőben).

Mindenkit fel lehetne sorolni szinte, bár nekem Cole nagy csalódás volt, Andersen két meccses mellőzését Magic sem értette stb. Igazából az volt a baj a Miami-nál, hogy nem egyszerre, egy meccsen játszottak jól azok, akiknek kellett volna. Vagy Chalmers-nek volt nagy napja, vagy Allen-nek, vagy itt a végén Battier-nek. Persze azért valamelyest közrejátszott a Spurs defense is, de amit a hetedik meccsen műveltek az személy szerint nekem gyenge produkciónak tűnt. Főleg James-en védekeztek elég lazán (trehányan), pedig tudták, hogy ő soha nem adja fel. Csak szerintem engedték dobni, bízva abban, hogy magához képest nincs olyan dobó formában és elszórja a labdákat és nem lesz pont belőle. A zónázás nem jött be a Spursnak (Pop mesternek), olyan szépen dobálta a közép-távoliakat és a tempókat, hogy én már akkor éreztem, hogy ha ez kitart a negyedik negyedik, itt nem lesz baj. Wade pedig nagyon jó százalékkal dobott (főleg a fade away dobásokat) az egész sorozat alatt. Nem tudom rendbe lesz-e még a térde, úgy igazán. De azért bízok benne. Iszonyat szimpatikus arc.

Hogy a Spurs-ről is essék szó: Duncan érezte, hogy ott elment a hajó (hetedik meccs vége, amikor kétszer is feltehette a gyűrűre a lasztit, de mindkétszer elvétette), nem hiába ütötte a pályát. Amúgy Duncan játszotta a legnagyobbat náluk, persze kiemelve sok-sok segítőt. A hármasok amikor kellett volna (a hetedik meccsen) nem jöttek.

Egyébként óriási különbség nem volt a két csapat között (hogy lett volna mikor ez a döntő), ha Spurs nyer akkor is egy jó csapat nyerte volna meg a döntőt, de a jobb csapat nyert. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy túl sok a ha.
Ha Green nem dob 27 triplát 7 meccs alatt, a Spurs sehol sem lett volna. Ha Parker nem sérült, akkor sokkal erősebbek lettek volna. Ha Ginobili nem egy jó napot fog ki a 7 meccs alatt, stb stb stb.
Az meg, hogy a Heaté volt a pályaelőny? A Heat nem padoztatta a kulcsembereit az utolsó 10-12 meccsen, a Spursnél ez ment. Akkor ez van.
Tetszettek volna végignyomni rendesen a szezont.
Amúgy mondtam, nálam Wade az idei döntő MVP-je. Gondolom a hajnali 30+ pont döntött a javára. Bár Allen is megérdemelte volna, baromi jó döntőt nyomott, a clutch tripla meg... De ő meg most kurva gyenge volt viszont, aztán gondolom a sztárok mellett nem kaphatta meg.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Igen lényegében azt állítom, hogy azzal nyerte a Miami a döntőt, hogy az alapszakaszt minden komoly megerőltetés nélkül megnyerték. Miért? Mert a játék semelyik elemében nem voltak egyértelműen jobbak mint a Spurs. 2-2 meccset simán nyert mindkét csapat a 3 szorosabból pedig mindet otthon játszotta a Miami.
Egyébként nem jelentettem ki kategórikusan, hogy a SAS volt a jobb, hanem csak annyit, hogy nem vagyok arról meggyőződve, hogy a Heat volt a jobb. Ebből nem tudom honnan jött le neked kategórikus kijelentés.Blaise
Asszem neked elmentek otthonról.
Már a meccs elött a Heat volt a favorit (nézz vissza oddsokat), sehol sem tartották jobbnak a SAS-t.
Ráadásul, ahogy írtam, és levezettem, a sorozat közben is 80:20 volt számukra végig a sansz, ami be is jött.
A te logikád megkérdőjelezne szinte minden NFL meccset, mondhatnád, hogy bár az X csapat jobb volt, de mivel erősebb volt a csoportjuk, ezért mehettek idegenbe Y csapathoz, és csak 1 meccsel kaptak ki, az is OT volt, vagy 1 FG-os, vagy csak 1 pici hiba döntöt, stb.
A te logikáddal, csak a SB-okat nézve jobb volt a Ravensnél a 49ers, de legalábbis a játék semelyik elemében nem voltak jobbak, ahogy az Arizona csak egy balszerencsés momentum miatt kapott ki a Steelerstől, a Pats a Giantstől, kétszer is, az Eagles, a Panthers, a Rams, mind szintén jobb volt a Patsnél, csak ugye az a fránya FG, ésatöbbi.Sobri Jóska
Gondolom nem haragszol meg ha azt mondom, hogy neked is elmentek otthonról, ha azt hiszed érdekelt a Te csodálatosan levezetett oddsod 😊 És gondolom, ha az a két lepattanó, a 6. meccsen nem hozzátok esik és 4:2 akkor lapítanál az oddsoddal együtt. Az, hogy kimatekoztál két számot melynek az összege 100 ne legyen már etalon. Ha csak 20% esélye volt már a második meccsen a SASnak akkor miért ment el 7. meccsig a széria?

Nem kérdőjeleztem meg semmilyen eredményt ezt megint nem tudom honnan vetted. Nyert a Heat ennyi. Az meg az én véleményem, hogy nem gondolom, hogy jobbak lettek volna, övék volt a pályaelőny az volt a döntő. Szerintem az . (hogy a legnagyobbakat idézzem)Blaise
Arról nem tehetek, ha egy levezetést nem értesz meg.
Ahogy arról se, ha ezen értetlenségedet ráadásul fennen hangoztatod.
A 80:20-as odds pont azt jelenti, hogy a Heat-hez esett az a két lepattanó, vagy bement Allen triplája, vagy több meccset nyertek. Főleg az utóbbi.
Nem 100:0-t írtam sosem, vagyis ha nyert volna a Spurs, akkor a 20% érvényesült volna. Nem ördöngősség, csak sima matek.
Valamint nehezen értelmezhető a "hozzátok" kitételed, én Budapesten élek, nem Miamiban, és mikor rendszeresen követtem az NBA-t, akkoris Golden State drukker voltam (Chris Mullin volt a kedvencem), azóta tán a Ben Wallace nevével fémjelzett Detroit irányában éreztem némi vonzalmat, meg ugye csodáltam Jordan játékát, ahogy most Wade-ét.
Még ennél is nehezebben értelmezhető a "lapítanál" jellegű személyeskedésed, hiszen még így utólag is azt mondom, volt 20% sansza a San Antonionak. (Ahogy le is vezettem, és aki konyít kicsit a sportfogadáshoz, az meg is értette. Lásd pl. MMMS-t.)
A 7. meccsig azért ment el a széria, mert a SAS erőn felül teljesített, és kellett 7 meccs a különbség realizálásához, valamint azért lássuk be, egy 7 meccses döntő sokkal nézőbarátabb, mint egy 4 vagy 5 vagy 6. De gondolom ennek a levezetését se értenéd, így nem is forszírozom.
Abban viszont maximálisan igazad van, hogy azt gondolsz a 2 csapatról amit akarsz.
Akár azt is, hogy a Spurs volt a jobb csapat.
Milyen szépen be is igazolódott...

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igen lényegében azt állítom, hogy azzal nyerte a Miami a döntőt, hogy az alapszakaszt minden komoly megerőltetés nélkül megnyerték. Miért? Mert a játék semelyik elemében nem voltak egyértelműen jobbak mint a Spurs. 2-2 meccset simán nyert mindkét csapat a 3 szorosabból pedig mindet otthon játszotta a Miami.
Egyébként nem jelentettem ki kategórikusan, hogy a SAS volt a jobb, hanem csak annyit, hogy nem vagyok arról meggyőződve, hogy a Heat volt a jobb. Ebből nem tudom honnan jött le neked kategórikus kijelentés.Blaise
Asszem neked elmentek otthonról.
Már a meccs elött a Heat volt a favorit (nézz vissza oddsokat), sehol sem tartották jobbnak a SAS-t.
Ráadásul, ahogy írtam, és levezettem, a sorozat közben is 80:20 volt számukra végig a sansz, ami be is jött.
A te logikád megkérdőjelezne szinte minden NFL meccset, mondhatnád, hogy bár az X csapat jobb volt, de mivel erősebb volt a csoportjuk, ezért mehettek idegenbe Y csapathoz, és csak 1 meccsel kaptak ki, az is OT volt, vagy 1 FG-os, vagy csak 1 pici hiba döntöt, stb.
A te logikáddal, csak a SB-okat nézve jobb volt a Ravensnél a 49ers, de legalábbis a játék semelyik elemében nem voltak jobbak, ahogy az Arizona csak egy balszerencsés momentum miatt kapott ki a Steelerstől, a Pats a Giantstől, kétszer is, az Eagles, a Panthers, a Rams, mind szintén jobb volt a Patsnél, csak ugye az a fránya FG, ésatöbbi.Sobri Jóska
Gondolom nem haragszol meg ha azt mondom, hogy neked is elmentek otthonról, ha azt hiszed érdekelt a Te csodálatosan levezetett oddsod 😊 És gondolom, ha az a két lepattanó, a 6. meccsen nem hozzátok esik és 4:2 akkor lapítanál az oddsoddal együtt. Az, hogy kimatekoztál két számot melynek az összege 100 ne legyen már etalon. Ha csak 20% esélye volt már a második meccsen a SASnak akkor miért ment el 7. meccsig a széria?

Nem kérdőjeleztem meg semmilyen eredményt ezt megint nem tudom honnan vetted. Nyert a Heat ennyi. Az meg az én véleményem, hogy nem gondolom, hogy jobbak lettek volna, övék volt a pályaelőny az volt a döntő. Szerintem az . (hogy a legnagyobbakat idézzem)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Igen lényegében azt állítom, hogy azzal nyerte a Miami a döntőt, hogy az alapszakaszt minden komoly megerőltetés nélkül megnyerték. Miért? Mert a játék semelyik elemében nem voltak egyértelműen jobbak mint a Spurs. 2-2 meccset simán nyert mindkét csapat a 3 szorosabból pedig mindet otthon játszotta a Miami.
Egyébként nem jelentettem ki kategórikusan, hogy a SAS volt a jobb, hanem csak annyit, hogy nem vagyok arról meggyőződve, hogy a Heat volt a jobb. Ebből nem tudom honnan jött le neked kategórikus kijelentés.Blaise
Asszem neked elmentek otthonról.
Már a meccs elött a Heat volt a favorit (nézz vissza oddsokat), sehol sem tartották jobbnak a SAS-t.
Ráadásul, ahogy írtam, és levezettem, a sorozat közben is 80:20 volt számukra végig a sansz, ami be is jött.
A te logikád megkérdőjelezne szinte minden NFL meccset, mondhatnád, hogy bár az X csapat jobb volt, de mivel erősebb volt a csoportjuk, ezért mehettek idegenbe Y csapathoz, és csak 1 meccsel kaptak ki, az is OT volt, vagy 1 FG-os, vagy csak 1 pici hiba döntöt, stb.
A te logikáddal, csak a SB-okat nézve jobb volt a Ravensnél a 49ers, de legalábbis a játék semelyik elemében nem voltak jobbak, ahogy az Arizona csak egy balszerencsés momentum miatt kapott ki a Steelerstől, a Pats a Giantstől, kétszer is, az Eagles, a Panthers, a Rams, mind szintén jobb volt a Patsnél, csak ugye az a fránya FG, ésatöbbi.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Végülis kissé nyögvenyelősen, de jött a papírforma, ahogy nem volt nagy kunszt megjósolni:

3-ból, (már csak 2-ből) kell egyet hozni a Miaminak, hogy otthon szépen behúzhassák az utolsó (2) meccsen.
Ez még mindig a legvalószínűbb kimenetel.
Kb. 80-20 még mindig a Heatnek áll a párharc.Sobri Jóska
Valljuk be, a Suprs az NBA-döntők történetének valaha volt legunalmasabb játékot produkáló csapata, mégis szépen kihúzták 7 meccsig, kisebb bravúr lett volna ha nyernek.
Spoelstra ismét zseniális volt, ahogy tavaly, úgy idén is úgy és akkor nyúlt bele a meccsekbe ahogy kellett.
Bár James lett az MVP, kiemelném Wade konzekvens, megbízható játékát, de vele végülis elfogult vagyok.
Viszont Allen 6.meccses triplája tuti alltime top3 clutch-momentum lesz, ritka pöpec dobás volt.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Na ez jó nagy f*szság már bocs, ilyen erővel azt is lehetne másik oldalon mondani, hogy ez van, ha Green nem 60%-kal dobja a triplát.
Newman
Ezzel most komolyan sikerült bizonyítanod miért "f*szság" amit írtam.Blaise
Nem kellett szerintem bizonyítani, magáért beszélt 😊
Most egy általános igazsággal jövök (amolyan Sobris igazság 😀 ), de az a jobb csapat, aki egy 7 meccses sorozatban hamarabb eléri a 4 győzelmet és ez a Miami lett és mivel te majdhogynem kijelentetted, hogy a jobb csapat kapott ki, akkor nagyon kiváncsi lennék arra, hogy miért látod jobbnak mégis a Spurs-t? (leszámítva persze azt, hogy Spurs fan vagy 😊 )
Ja igen, Keletről jönnek, ami valóban gyengébb, de, ha olyan gyenge kelet, ahogy állítod, akkor a keleti elsőt is simán ütnie kellett volna a "jobb" csapatnak, hazai pálya ide vagy oda. Mert te most konkrétan azt állítod (ha jól sejtem), hogy azon ment el a párharc, mert a Miami volt az első kiemelt vagy nem? 😊 Komolyan érdekel, hogy miért gondolod így, ilyen mértékű meggyőződéssel.Newman
Igen lényegében azt állítom, hogy azzal nyerte a Miami a döntőt, hogy az alapszakaszt minden komoly megerőltetés nélkül megnyerték. Miért? Mert a játék semelyik elemében nem voltak egyértelműen jobbak mint a Spurs. 2-2 meccset simán nyert mindkét csapat a 3 szorosabból pedig mindet otthon játszotta a Miami.
Egyébként nem jelentettem ki kategórikusan, hogy a SAS volt a jobb, hanem csak annyit, hogy nem vagyok arról meggyőződve, hogy a Heat volt a jobb. Ebből nem tudom honnan jött le neked kategórikus kijelentés.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem vagyok meggyőződve, hogy a jobb csapat nyert. Ennyit számít, hogy Keleten elég ha bedobod a mezed a pályára és tied végig a pályaelőny a PO-ban.Blaise
Na ez jó nagy f*szság már bocs, ilyen erővel azt is lehetne másik oldalon mondani, hogy ez van, ha Green nem 60%-kal dobja a triplát.
Newman
Ezzel most komolyan sikerült bizonyítanod miért "f*szság" amit írtam.Blaise
Nem kellett szerintem bizonyítani, magáért beszélt 😊
Most egy általános igazsággal jövök (amolyan Sobris igazság 😀 ), de az a jobb csapat, aki egy 7 meccses sorozatban hamarabb eléri a 4 győzelmet és ez a Miami lett és mivel te majdhogynem kijelentetted, hogy a jobb csapat kapott ki, akkor nagyon kiváncsi lennék arra, hogy miért látod jobbnak mégis a Spurs-t? (leszámítva persze azt, hogy Spurs fan vagy 😊 )
Ja igen, Keletről jönnek, ami valóban gyengébb, de, ha olyan gyenge kelet, ahogy állítod, akkor a keleti elsőt is simán ütnie kellett volna a "jobb" csapatnak, hazai pálya ide vagy oda. Mert te most konkrétan azt állítod (ha jól sejtem), hogy azon ment el a párharc, mert a Miami volt az első kiemelt vagy nem? 😊 Komolyan érdekel, hogy miért gondolod így, ilyen mértékű meggyőződéssel.