NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Donald Sterling: "I Was Only Saying Racist Things To Get Laid"

 deadspin.com/donald-sterling-i-was-only-saying-racist-things-to-get-1574139843

ezt a logikai csavart 😀

choose life
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hibbert 28 pont, 9 lepattanó 😀 igazából mindegy hogy a Heat a Pacerst vagy a Wizardsot veri a konfdöntőben, de azért jó lenne megszorongatni Jameséket...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Mark Jacksont kirúgták. Remélem lesz csapata jövőre is, jó edző, jobb ember.szaba
Steve Kerrt akarják, akit Phil Jackson is kinézett a Knickshez. indulhat a bidding war a rookie HC-ért.deyell
Elképesztőnek tartom, hogy (edzőként) semmit sem bizonyító emberek kerülnek ilyen helyzetbe.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Mark Jacksont kirúgták. Remélem lesz csapata jövőre is, jó edző, jobb ember.szaba
Steve Kerrt akarják, akit Phil Jackson is kinézett a Knickshez. indulhat a bidding war a rookie HC-ért.

choose life
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Azért komoly, hogy pont ugyanannyi pontot dobtam, sőt lepattanót szedtem, mint Hibbert.Eazzy
és a te csajodat is Paul George tolja? mert állítólag ez miatt van szétbaszódva a csapat, kurvajóDexxter Tailor
Jah, a ribanca, most esik le 😕 már akkor gyanakodtam, amikor a házibuliban multkor eltűntek egy fél órára...

Az azért kemény 😀 Ha igaz lenne, akkor azért az elég komoly geciség PG-től. Kb. a chemistry volt az Indy fegyvere a Heat ellen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azért komoly, hogy pont ugyanannyi pontot dobtam, sőt lepattanót szedtem, mint Hibbert.Eazzy
és a te csajodat is Paul George tolja? mert állítólag ez miatt van szétbaszódva a csapat, kurvajó


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Azért komoly, hogy pont ugyanannyi pontot dobtam, sőt lepattanót szedtem, mint Hibbert.Eazzy
Kevesebb játékperc alatt.zinedine5
Hatékonyságomért draftoltak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Azért komoly, hogy pont ugyanannyi pontot dobtam, sőt lepattanót szedtem, mint Hibbert.Eazzy
Kevesebb játékperc alatt.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Azért komoly, hogy pont ugyanannyi pontot dobtam, sőt lepattanót szedtem, mint Hibbert.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Durantnek kijárt az MVP 😊

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mark Jacksont kirúgták. Remélem lesz csapata jövőre is, jó edző, jobb ember.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Kaptok olvasnivalót!

Harbrook sorozatának első része az NBA történetének elismerés nélküli kulcsfigurárairól:  www.nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=496

Itt pedig a második körről írt kupaktanácsunk:  www.nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=497

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wayne és Mathis nem hozott szerencsét. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem a Wizardsba már tényleg beletörik a Pacers bicskája.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ezt szeretem a kosárlabdába hogy ha máskor nem is,de a 7. meccsen már kijön hogy melyik a jobb csapat.
ordas nagy közhely, de miért nem tudtunk így játszani eddig?eaglesmcnabb
Carlisle 5 meccset hozott a Mavsnek, ebből hármat megnyertek. Ennyi.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Kelet
1 IND - 5 WSH 2-4
2 MIA - 6 BKN 3-4

Nyugat
1 SAS - 5 POR 4-2
2 OKC - 3 LAC 2-4

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Beszállok:

Miami Heat - Brooklyn Nets 4-0
Mindkét csapattal elfogult vagyok, így nem tudok tenni ellene, de nálam ez 4-0, és őszintén ha félreteszem az elfogultságomat (már amennyire ez lehetséges), akkor se látom, hogy 1-nél többet nyer a Nets.

Indiana Pacers - Washington Wizards 4-2
Nem tudom, nem a Pacers-t tovább küldeni, amúgy se fekszik a Washingtonnak a Pacers játéka. Még ennyi bukdácsolás után is meglepne, ha nem húzná be a Pacers, bár inkább a Wizardsnak szurkolok.

San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 2-4
A Spurs-nek nem fekszik a Blazers az alapszakasz alapján, és ahogy védekeztek eddig a PO-ban, azzal bizony a Blazers szét fogja őket dobni. A kulcs az lesz, hogy ki tudja megfogni jobban a másik 1-esét, mert míg a többi 4 poszton kb pont kioltják egymást, addig irányító poszton két scorer fog játszani, akik nem a legjobb védők. Érdekes lesz, hogy Stotts ráteszi-e majd Matthews-t Parkerre (mint tette két éve Brooks ezt Sefoloshával), mert akkor nagyon megugrik Ginobili/Green szerepe és én itt látom azt ahol megnyerheti a párharcot a Blazers, ugyanis ők ketten támadásban még Lillard ellen sem feltétlen tudják majd konzisztensen húzni a csapatot...

Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers 4-1
Tudom, hogy elég bátor tipp arányilag mindenképpen, de én nem látom, hogy Westyvel és Duranttel mit tud kezdeni a Clippers, míg a túloldalon inkább látok ellenszert Griffinre főleg. A Clippers szerintem egyedül a kispadjával verheti meg a Thundert, de ahhoz egy nagyon komoly teljesítmény kell tőlük.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tippek:
Kelet
1 IND - 8 ATL 4-1
2 MIA - 7 CHA 4-2
3 TOR - 6 BKN 4-2
4 CHI - 5 WSH 4-3

Nyugat
1 SAS - 8 DAL 4-2
2 OKC - 7 MEM 3-4
3 LAC - 6 GSW 4-3
4 HOU - 5 POR 4-2danyly
Helyesen:

Kelet
1 IND - 8 ATL 4-3
2 MIA - 7 CHA 4-0
3 TOR - 6 BKN 3-4
4 CHI - 5 WSH 1-4

Nyugat
1 SAS - 8 DAL 4-3
2 OKC - 7 MEM 4-3
3 LAC - 6 GSW 4-3
4 HOU - 5 POR 2-4

Egy kemény, szám szerinti találat. o_o De a győztes esetében sem voltam sokkal jobb: nyolcból négy. 😕

2. kör:

Kelet
1 IND - 5 WSH 4-2
2 MIA - 6 BKN 4-1

Nyugat
1 SAS - 5 POR 4-3
2 OKC - 3 LAC 3-4

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kelet
1 IND - 5 WSH 2-4
2 MIA - 6 BKN 4-2

Nyugat
1 SAS - 5 POR 3-4
2 OKC - 3 LAC 4-2
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kelet
1 IND - 5 WSH 4-2
2 MIA - 6 BKN 4-3

Nyugat
1 SAS - 5 POR 4-2
2 OKC - 3 LAC 4-3


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ezt szeretem a kosárlabdába hogy ha máskor nem is,de a 7. meccsen már kijön hogy melyik a jobb csapat.
ordas nagy közhely, de miért nem tudtunk így játszani eddig?eaglesmcnabb
azért mert a Mavs sem rossz csapat, és van nekünk egy nagyon jó edzőnk. 7 meccsből volt 5 szoros és 2 sima ( 1 mavs 1 spurs win)

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem ilyen továbbjutást vártam, de legalább meglett. Grat a Mavsnek, jó kis párharc volt.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ezt szeretem a kosárlabdába hogy ha máskor nem is,de a 7. meccsen már kijön hogy melyik a jobb csapat.
ordas nagy közhely, de miért nem tudtunk így játszani eddig?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Spurs...
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
“what do you mean I’ve been wearing this all day”


choose life