NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Nah csak nyert egyet a Rockets, bár Harden majdnem odaadta a meccset, uccsó 3 Rockets dobást ő vállalta , de mind a 3at kihagyta, szerencséjükre, a Thunder sem talált be.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
"Lakers keep saying that D'Antoni's job is safe and there are no rumblings to the contrary."
Meglepő lenne számomra ha maradna.Sixo67
pedig a szezont vele kezdjük
a jövő év ígyis-úgyis kuka, viszont így legalább lehet az edzőre fogni
valszeg kb tankolós év jön a legnagyobb payrollal 😀 de sztem így is +ba lesz a csapat anyagilag
aztán bemákoljuk Wigginst 😀 és a 2014es FA piacról azt hozunk akit akarunk kb mer LA és csak rookie + Nash (?) + DH (?) lesz a keret tagjaNegritis
Ezután a hiszti után kétlem, hogy maradna. De kitudja. Dantoni nem fogja tudni kezelni az fix
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
szvsz Howard nem lesz jövőre a Lakersnél. én valahogy így érzem.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
"Lakers keep saying that D'Antoni's job is safe and there are no rumblings to the contrary."
Meglepő lenne számomra ha maradna.Sixo67
pedig a szezont vele kezdjük
a jövő év ígyis-úgyis kuka, viszont így legalább lehet az edzőre fogni
valszeg kb tankolós év jön a legnagyobb payrollal 😀 de sztem így is +ba lesz a csapat anyagilag
aztán bemákoljuk Wigginst 😀 és a 2014es FA piacról azt hozunk akit akarunk kb mer LA és csak rookie + Nash (?) + DH (?) lesz a keret tagja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
közbe volt egy 'hopp egy coming out ' 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Döntőig így is el fogja vinni az OKC-t a hátán szerintem, még ha a Heat ellen sanszuk sem lesz.
És most fog kijönni, hogy Westbrook nélkül jobb is Durant, de az egész csapat is. 😛Stez
Ha csak vissza nem tér Westbrook 1-2 hét múlva. Lehet mindenkinek jobb lenne ha idén már nem térne vissza, de könnyen meglehet , hogy vissza fog.Sixo67
Westbrook idén már nem játszik, a műtét után bejelentette a Thunder.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Döntőig így is el fogja vinni az OKC-t a hátán szerintem, még ha a Heat ellen sanszuk sem lesz.
És most fog kijönni, hogy Westbrook nélkül jobb is Durant, de az egész csapat is. 😛Stez
Ha csak vissza nem tér Westbrook 1-2 hét múlva. Lehet mindenkinek jobb lenne ha idén már nem térne vissza, de könnyen meglehet , hogy vissza fog.Sixo67
Kétlem, elvileg műteni kell.Stez
már megműtötték 1-2 napja



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Döntőig így is el fogja vinni az OKC-t a hátán szerintem, még ha a Heat ellen sanszuk sem lesz.
És most fog kijönni, hogy Westbrook nélkül jobb is Durant, de az egész csapat is. 😛Stez
Ha csak vissza nem tér Westbrook 1-2 hét múlva. Lehet mindenkinek jobb lenne ha idén már nem térne vissza, de könnyen meglehet , hogy vissza fog.Sixo67
Kétlem, elvileg műteni kell.

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
"Lakers keep saying that D'Antoni's job is safe and there are no rumblings to the contrary."
Meglepő lenne számomra ha maradna.

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Rollin' Warriors. 3-1, el se hiszem.Bay Area
Ha ezt behúzzák, akkor majdnem akkor siker lehet , mint anno 2007-ben amikor 8.ként kiverték az 1. Dallast. Szimpatikus csapat, szurkolok nekik.

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Döntőig így is el fogja vinni az OKC-t a hátán szerintem, még ha a Heat ellen sanszuk sem lesz.
És most fog kijönni, hogy Westbrook nélkül jobb is Durant, de az egész csapat is. 😛Stez
Ha csak vissza nem tér Westbrook 1-2 hét múlva. Lehet mindenkinek jobb lenne ha idén már nem térne vissza, de könnyen meglehet , hogy vissza fog.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Döntőig így is el fogja vinni az OKC-t a hátán szerintem, még ha a Heat ellen sanszuk sem lesz.
És most fog kijönni, hogy Westbrook nélkül jobb is Durant, de az egész csapat is. 😛

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Na kíváncsi leszek, hogy Durant életében először mit alkot Westbrook nélkül.
Én nem vagyok biztos benne, hogy nem indul be most.Stez
41 pontot dobott és nyert az OKC 3 ponttal.Fucu
2. negyed után már 27 pontja volt, kb 20 ponttal vezettek, onnan jött vissza a Rockets. meleg volt a pite.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na kíváncsi leszek, hogy Durant életében először mit alkot Westbrook nélkül.
Én nem vagyok biztos benne, hogy nem indul be most.Stez
41 pontot dobott és nyert az OKC 3 ponttal.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na kíváncsi leszek, hogy Durant életében először mit alkot Westbrook nélkül.
Én nem vagyok biztos benne, hogy nem indul be most.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rollin' Warriors. 3-1, el se hiszem.Bay Area
Hát ezt már nem hiszem el. 😊
Currynek már túl közel van a 3-as vonal, ezért két méterrel mögüle dobált folyamatosan. 😀

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Rollin' Warriors. 3-1, el se hiszem.

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Na de jó hogy unalmamban elkezdtem nézni a Lakers-Spurst, jó látni T-Mac-et újra 😊 az már már kérdés hogy a Lakerst nem jó nézni, kb siralmas amit szenvednek (megint)

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
alamizsna 😀
A bíráskodás enyhén szólva is vicces volt, de amikor meg tudtuk volna nyerni, akkor elbalfaszkodtuk. Gettóniggával meg lett volna, csak már ez egy pussyliga, ahol ilyen semmikért már eltiltják az embert. Dagadt hihetetlenül off volt, Feltonnak kellett volna dobni a végén.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Terry lett a hős: 9 pont a hosszabbításban. Lesz még meccs NY-ban (de lehet Bostonban is).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
4. meccs amúgy, viszont Basst öröm nézni ahogy Melon védekezik... 😊ghstzR
Köszi, javítva. Anthony se élete meccsét játssza. Ez a 3/15-ös FG mutató. Háááát, elég gyengus. Rengeteg személyi hiba + meglepően sok támadót fújnak be.
A félidő végére azért Pierce megszórta magát.danyly
hát mint mondtam,Melon úgy védekeznek, hogy nincs is sok esélye pontot dobni... 😊
most jön a kritikus rész, ami miatt elhasalt a celtics a másik 3 meccsen... a 3. negyed.. bár elég nagy előnyt szedtünk össze, de sosem lehet tudni 😀


több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
4. meccs amúgy, viszont Basst öröm nézni ahogy Melon védekezik... 😊ghstzR
Köszi, javítva. Anthony se élete meccsét játssza. Ez a 3/15-ös FG mutató. Háááát, elég gyengus. Rengeteg személyi hiba + meglepően sok támadót fújnak be.
A félidő végére azért Pierce megszórta magát.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
4. meccs amúgy, viszont Basst öröm nézni ahogy Melon védekezik... 😊


több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hogy mi megy ezen a Celtics-Knicks 4. meccs 2. negyedében. Szánalmas. Nincs egy folyamatos játék.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Mi a fene pipeot eltiltották ennyiért? Vicc ez a liga...