NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Számomra véget ért az NBA szezon így, hogy a két Ston (Bos és Hou) kieset (azért a végső fejleményeket még követem). Sajnos nem voltak eléggé Stone-k (bocs 😛) S attól félek ezzel KG története is véget ért, büszkeségől még biztos nyomná tovább kérdés hogyan bírja. S KG PP RJ id vagy oda és bárhogy szeretem őket, előbb utóbb azért muszáj a Keltáéknak is erősen csapatépítésbe kezdeni fiatalítani vagy a már kialakuló új magot erősíteni különben megragad a csapat ezen a szinten, hogy a rájátszás meg-meg van de továbblépésre kevesek nincs erő. Remélem sikerül kitalálni jól hogyan tovább. Az valóban durva volt ezen az utolsó meccsen pedig csak az első harmadát láttam mennyi toszta dobás maradt ki, ha azok bemennek.... na mindegy. A Houstone meg fejlődjön még tovább Linnel Hardenel Asikkal, és akkor jövőre esetelg még tovább lehet jutni magasabb szintre lépni

Go Celtics Go Rockets!dande
Piercen és Aingen fog múlni az egész. remélem, hogy más csapatba nem fog(nak) elmenni, vagy jövőre is a Celticsben lesznek és tanítják a fiatalokat, vagy befejezik. Garnett elmondta, hogy miatta jött ide és, hogy rajta múlik az is, hogy folytatják-e. leülnek majd néhány hét múlva beszélni és utána eldöntik, hogyan tovább, de szerintem ennek a történetnek már vége. mindig is kedvencem lesz sajnálom, hogyha abbahagyja... érdemes meghallgatni Rivers meccs utáni nyilatkozatát, vagy ezt a cikket elolvasni:
 sports.yahoo.com/news/nba--kevin-garnett-s-run-with-celtics-concludes-in-true-kg-fashion-063519274.html
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért, hogy a Nets egy ilyen állapotú Bulls ellen kiesik... és én még abban bíztam, hogy megszoríthatják a hítet. BÚÚÚ
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A féllábú francia meg az olasz nem akartak még pihenőre menni 😊 Jimmy Butler meg egy ironman.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hát ez fájdalmas volt. lesz mit tenni itt nyáron, de nem hiszem h nagy változások lennének majd. johnson kalap fos volt az egész szériában és ezen is ment el a történet. ja és PJ se fog visszaülni sztem jövőre. jobb is mondjuk h a heates mészárlást nem kell végignézni (én se gondoltam komolyan amit korábban mondtam h van esélye a netnek ha továbbmennek)
reméljük a legjobbakat
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Számomra véget ért az NBA szezon így, hogy a két Ston (Bos és Hou) kieset (azért a végső fejleményeket még követem). Sajnos nem voltak eléggé Stone-k (bocs 😛) S attól félek ezzel KG története is véget ért, büszkeségől még biztos nyomná tovább kérdés hogyan bírja. S KG PP RJ id vagy oda és bárhogy szeretem őket, előbb utóbb azért muszáj a Keltáéknak is erősen csapatépítésbe kezdeni fiatalítani vagy a már kialakuló új magot erősíteni különben megragad a csapat ezen a szinten, hogy a rájátszás meg-meg van de továbblépésre kevesek nincs erő. Remélem sikerül kitalálni jól hogyan tovább. Az valóban durva volt ezen az utolsó meccsen pedig csak az első harmadát láttam mennyi toszta dobás maradt ki, ha azok bemennek.... na mindegy. A Houstone meg fejlődjön még tovább Linnel Hardenel Asikkal, és akkor jövőre esetelg még tovább lehet jutni magasabb szintre lépni

Go Celtics Go Rockets!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért az komoly, hogy Dengnek agyhártyagyulladása van... :/ Erről lemaradtam.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én sem nézem a mai meccset, nem akarok idegösszeomlást kapni. A bíráskodás finoman fogalmazva is érdekes ebben a seriesben, de hát nem csalnak. Igazad van jimmy a Heat ellen még a 10% esély is sok, de azért nem adnák könnyen a srácok. LeBri meg kapja be egyszer kap rendes védekezést egyből pofázik..Fucu
Ha azon múlna hogy a kovetkezo meccsen ne verjenek szet te is pofaznal/rinyalnal 😊.
Persze tudom csak a Heat jatekosok rinyalnak , thrashtalkolnak soha senki más nem.Toca
Az, hogy egy játékos panaszkodik, ha állandóan ütik-verik, és ezt a bírók figyelmen kívűl hagyják, az egy dolog. James meccsenként 8-10 pontot szerez abból hogy belerohan a védőjébe, ott se mindegyikbe, általában azokba a srácokba, akik vele ellentétben, a HGH-t nem tolták magukba 14 éves koruk óta. Ez persze olyan pletyka, amire semmi bizonyíték nincs, leszámítva, hogy 18 éves korában úgy nézett ki, és úgy kopaszodott, mint egy 30 éves. Azóta pacekra egy napot nem öregedett, ami szerintem van akkora természeti csoda, mint a nap-éj egyenlőség.

A bírók kézi vezérlése, és a kettős mérce egyidős az NBA-vel. Ez se titok. De ez már kurva nagy túlzás. Idén valamelyik meccsén addig köpködött, fenyegetőzött, hogy az egyik bíró rákiabált, mostmár elég, Lebron. Nem kapott technikait, vagy ilyesmit. Aztán egy handcheck fault, két dobás, belerohant a védőjébe, ismét két dobás. 40 mp alatt a védőjét kiszórták, és +4pont a táblán. A 90es évek kosárlabdájáról sok rosszat el lehet (és el is kell) mondani, de ennyire egy személy köré soha nem volt építve a liga. Próbálták most szegénykéim a Lakerst relevánssá tenni, de nem jött össze. Majd jövőre.

A sirámom lényege egyébként, hogy annyira hiányzik a fair play, vagy akár annak illúziója, hogy az hihetetlen. Minden sportágból. Nem a világ lett korruptabb, mi jutunk sokkal több információhoz. Ennyit személy szerint már nem tudok megemészteni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Én sem nézem a mai meccset, nem akarok idegösszeomlást kapni. A bíráskodás finoman fogalmazva is érdekes ebben a seriesben, de hát nem csalnak. Igazad van jimmy a Heat ellen még a 10% esély is sok, de azért nem adnák könnyen a srácok. LeBri meg kapja be egyszer kap rendes védekezést egyből pofázik..Fucu
Ha azon múlna hogy a kovetkezo meccsen ne verjenek szet te is pofaznal/rinyalnal 😊.
Persze tudom csak a Heat jatekosok rinyalnak , thrashtalkolnak soha senki más nem.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én sem nézem a mai meccset, nem akarok idegösszeomlást kapni. A bíráskodás finoman fogalmazva is érdekes ebben a seriesben, de hát nem csalnak. Igazad van jimmy a Heat ellen még a 10% esély is sok, de azért nem adnák könnyen a srácok. LeBri meg kapja be egyszer kap rendes védekezést egyből pofázik..



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Memphis is tovább ment, ez az! Nagyon össze van rakva most a csapat, szvsz meglepetést okozhatnak nyugaton, mindenesetre az OKC ellen is bőven van esélyük a továbbjutásra, szép kör lesz. 😊Newman
Dehát eladták Rudy Gayt, mi lesz így velük?! A legkomolyabb esélye a Heat ellen a Memphisnek van. Két nagyon erős magasember, egyes poszton is tudják őket bántani, plusz vannal védőik Wade-re, és Allenre.

Azt nagyon remélem, hogy a Bulls ma kikap. A Heat ellen kb. 10% esély van, talán még annyi sincs. Mikor megszakadt a Heat sorozata, Bron-Bron nyilvánosan rinyált, mert Hinrich (aki úgy néz ki, mint Napoleon Dynamite) túl kemény volt vele szemben. A következő meccset meg lehetett nézni. Működött eddig is a kézi vezérlés, de mióta Lebron James az egyetlen világpiacon eladható játékos, azóta epikus dolgok zajlanak. Nem bírnám idegileg. Így is sokkal jobban kerülöm a rájátszást, mit szoktam. A liga is inkább ezt a hihetetlenül puhány Nets-et akarja ellenfélül, effelől kétség sincs. Pedig elég gáz, hogy a bíróknak bele kell nyúlni (mikor főműsoridős közvetítésben szóvá teszik, akkor tudod, hogy megy a kummantás), mert Boozer az egyetlen épkézláb játékos, Noah továbbra is féllábon, Deng a sürgősségin, este ismét Robinson-Belinelli-Butler trióval kezdünk, akik keresnek idén 4 milliót, ami Johnson két havi fizetése. Derrick Rose meg mehet ahova akar, a sleppjével együtt. Nate Robinson a kispadon okádott, Gibson szalagsérüléssel játszik. Mi kell még?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Memphis is tovább ment, ez az! Nagyon össze van rakva most a csapat, szvsz meglepetést okozhatnak nyugaton, mindenesetre az OKC ellen is bőven van esélyük a továbbjutásra, szép kör lesz. 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Igen,igen,igen!!! Fantasztikus szériában, őrült meccseken kiütöttük a Denvert! Minden meccsen más tudott extrát hozzátenni, igazi csapatmunka volt, bár a végén óriási hibákkal majdnem elszartuk. És még nagy meglepetésemre Lee is beállt?! Jöhet a második kör.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Néhányszor majdnem szívinfarktust kaptam, de megvan. Rohadt mérges vagyok a csapatra. Hogy a f*szba lehet ilyen meltdownt nyomni???Chevy
Egy hít ellen ez kva kevés lesz... bár ez még valószínűleg a Pacers ellen is.Darksun3
A Pacers fog továbbjutni. Semmi esélyt se látok a továbbjutásunkra ilyen játékkal.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem a Clippers iszonyat nagy csalódás. Simán a nyugati döntőbe vártam őket, erre 4 vereség egyhuzamban.
A Boston-NY meccs annyira nem jött be. Ilyen szinten ennyi dobást elhibázni ill. elpazarolni. Az Indiana elsöpri a Knicks-t ha így folytatják tovább.
A Houston meccset is néztem. Sajnálom a Rockets-et. Vezettek is, fordítottak is, de a végére csak elfogytak. Pedig Durant sem lőtte szét magát. Lehet tartalékolt már a következő körre.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Néhányszor majdnem szívinfarktust kaptam, de megvan. Rohadt mérges vagyok a csapatra. Hogy a f*szba lehet ilyen meltdownt nyomni???Chevy
Egy hít ellen ez kva kevés lesz... bár ez még valószínűleg a Pacers ellen is.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Néhányszor majdnem szívinfarktust kaptam, de megvan. Rohadt mérges vagyok a csapatra. Hogy a f*szba lehet ilyen meltdownt nyomni???
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Remélem nem nyom valami iszonyat comebacket a Celtics.
...
Be kellett volna fognom a pofámat...
...
Na a végére csak meglett. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Sajnálom nagyon, hogy ebből a két csapatból csak az egyik mehetett tovább. Inkább nézném megint őket, mint a Spurst pl.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó kis végjáték volt tényleg a Nuggets-Warriors. 20 ponttal is mentek a Harcosok, de a végén 2-re is feljött a Denver, de nem bírta bedobni az utolsó támadásnál a palánk alól a laszit Faried (azt hiszem).

A Celtics-Knicks 6. meccs megnézős. Nagyon izgi lesz, de úgy tűnik egyelőre beragadt a Boston. Sok a 3 pontos kísérlet mindkét részről, de nem nagyon jönnek a dobások. Jó lenne egy 7. meccs.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Bogut hatalmas amit teljesitett meg green is nagyon fasza volt a szeriaban. Meglatjuk mi lesz a spurs ellen. Kivancsian varom.
Nets meccset meg este potolom de az eredmenyt lattam es otthon remelem behuzzuk szepen.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, jó, hogy ez nem élőben láttam, rendesen felhúzott volna a vége. 😀
De szép volt Warriors!

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nem hiszem el, továbbmentünk a Denver ellen!!!! Hát ezt nem gondoltam volna a párharc előtt. A vége kurva meleg volt, hogy lehet így elbalfaszkodni... majdnem beszivattuk magunkat...

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Szép volt GSW !
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kérdezném a Bulls drukkereket, hogy Rose-al mi van? All-star utánra volt tervezve a visszatérése, mire fel picsog meg pihenget még mindig? El nem tudnám képzelni mondjuk egy Kobe-ról, hogy egy rájátszás előtt, sérülésből felépülve azt mondaná, hogy még nem érzem magam késznek... Már az alapszakasz végén el kellett volna kezdenie beszállni csereként, és a rájátszásban annyit tolni, amennyit éppen aktuális erőállapota enged. Ja persze, gondolom csereként beállni, ahhoz nem fűlik a foga. Mindenesetre nálam eléggé leírta magát ezzel, egy évi 16 millás franchise playertől nem ezt várná az ember.Dub
mi lenne? idén nem játszik már. értelme se lenne most már. Ha nem érzi készen a térdét akkor nem érzi. Ez van.
Nélküle is elég jól elkarcol a csapat csak ez a megfázás hullám nem jött jókor.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Kérdezném a Bulls drukkereket, hogy Rose-al mi van? All-star utánra volt tervezve a visszatérése, mire fel picsog meg pihenget még mindig? El nem tudnám képzelni mondjuk egy Kobe-ról, hogy egy rájátszás előtt, sérülésből felépülve azt mondaná, hogy még nem érzem magam késznek... Már az alapszakasz végén el kellett volna kezdenie beszállni csereként, és a rájátszásban annyit tolni, amennyit éppen aktuális erőállapota enged. Ja persze, gondolom csereként beállni, ahhoz nem fűlik a foga. Mindenesetre nálam eléggé leírta magát ezzel, egy évi 16 millás franchise playertől nem ezt várná az ember.