NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Néhányszor majdnem szívinfarktust kaptam, de megvan. Rohadt mérges vagyok a csapatra. Hogy a f*szba lehet ilyen meltdownt nyomni???
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Remélem nem nyom valami iszonyat comebacket a Celtics.
...
Be kellett volna fognom a pofámat...
...
Na a végére csak meglett. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Sajnálom nagyon, hogy ebből a két csapatból csak az egyik mehetett tovább. Inkább nézném megint őket, mint a Spurst pl.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó kis végjáték volt tényleg a Nuggets-Warriors. 20 ponttal is mentek a Harcosok, de a végén 2-re is feljött a Denver, de nem bírta bedobni az utolsó támadásnál a palánk alól a laszit Faried (azt hiszem).

A Celtics-Knicks 6. meccs megnézős. Nagyon izgi lesz, de úgy tűnik egyelőre beragadt a Boston. Sok a 3 pontos kísérlet mindkét részről, de nem nagyon jönnek a dobások. Jó lenne egy 7. meccs.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Bogut hatalmas amit teljesitett meg green is nagyon fasza volt a szeriaban. Meglatjuk mi lesz a spurs ellen. Kivancsian varom.
Nets meccset meg este potolom de az eredmenyt lattam es otthon remelem behuzzuk szepen.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, jó, hogy ez nem élőben láttam, rendesen felhúzott volna a vége. 😀
De szép volt Warriors!

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nem hiszem el, továbbmentünk a Denver ellen!!!! Hát ezt nem gondoltam volna a párharc előtt. A vége kurva meleg volt, hogy lehet így elbalfaszkodni... majdnem beszivattuk magunkat...

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Szép volt GSW !
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kérdezném a Bulls drukkereket, hogy Rose-al mi van? All-star utánra volt tervezve a visszatérése, mire fel picsog meg pihenget még mindig? El nem tudnám képzelni mondjuk egy Kobe-ról, hogy egy rájátszás előtt, sérülésből felépülve azt mondaná, hogy még nem érzem magam késznek... Már az alapszakasz végén el kellett volna kezdenie beszállni csereként, és a rájátszásban annyit tolni, amennyit éppen aktuális erőállapota enged. Ja persze, gondolom csereként beállni, ahhoz nem fűlik a foga. Mindenesetre nálam eléggé leírta magát ezzel, egy évi 16 millás franchise playertől nem ezt várná az ember.Dub
mi lenne? idén nem játszik már. értelme se lenne most már. Ha nem érzi készen a térdét akkor nem érzi. Ez van.
Nélküle is elég jól elkarcol a csapat csak ez a megfázás hullám nem jött jókor.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Kérdezném a Bulls drukkereket, hogy Rose-al mi van? All-star utánra volt tervezve a visszatérése, mire fel picsog meg pihenget még mindig? El nem tudnám képzelni mondjuk egy Kobe-ról, hogy egy rájátszás előtt, sérülésből felépülve azt mondaná, hogy még nem érzem magam késznek... Már az alapszakasz végén el kellett volna kezdenie beszállni csereként, és a rájátszásban annyit tolni, amennyit éppen aktuális erőállapota enged. Ja persze, gondolom csereként beállni, ahhoz nem fűlik a foga. Mindenesetre nálam eléggé leírta magát ezzel, egy évi 16 millás franchise playertől nem ezt várná az ember.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nate Rob lebetegedett, game time.

Hinrich, Deng, Gibson és Nate nélkül ez poén lesz.shawnka
Nate van a többiek nincsenek. Sok jóra nem számítok,

Taj is van



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Nate Rob lebetegedett, game time.

Hinrich, Deng, Gibson és Nate nélkül ez poén lesz.
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Nah ott a jó meccs Hardentől és lám ...Sixo67
Egyedül azért kevés lett volna. Inkább azt mondanám, hogy a többiek tették oda magukat most igazán. Garcia meg Beverley nagyon jó volt, és Brooks is akkor dobott kosarat mikor leginkább kellet. Ehhez jött, hogy mi rohadt szarok voltunk támadásban, sokszor semmi ötlet nem volt. Hiányoztak Westi betörései. KD meg most nem volt elég. Hat meccset tippeltem annyi is lesz. idegenben most nyerni fogunk, ha jobban dobunk, Harden meg nem dob be percenként egy triplát.Shawn84
Nem úgy értettem , hogy egyedül verte meg a Thundert, de az nyilván sokat dobott a csapaton, hogy az eddig meccseken mutatott 36% dobóformáját 62.5-re javította.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nah ott a jó meccs Hardentől és lám ...Sixo67
Egyedül azért kevés lett volna. Inkább azt mondanám, hogy a többiek tették oda magukat most igazán. Garcia meg Beverley nagyon jó volt, és Brooks is akkor dobott kosarat mikor leginkább kellet. Ehhez jött, hogy mi rohadt szarok voltunk támadásban, sokszor semmi ötlet nem volt. Hiányoztak Westi betörései. KD meg most nem volt elég. Hat meccset tippeltem annyi is lesz. idegenben most nyerni fogunk, ha jobban dobunk, Harden meg nem dob be percenként egy triplát.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Knicks sorsát annyira nem viselem a szívemen, de kvára nem lenne jó még egyszer átélni ezt...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
na bazzeg ebből 7 meccs lesz, mert az biztos,hogy most bostonban nem nyerünk
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Nah ott a jó meccs Hardentől és lám ...

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
szerintem mindent meg fogunk tenni, hogy pontot tegyünk ennek a párharcnak a végére, Oaklandben, a 6. meccsen. ha otthon kikapunk most, Denverben nem fogjuk megverni a Nuggets-t, pláne hogy egyre jobban pörögnek..Bay Area
Nem lenne jo ha vissza kene menni denverbe meg, most is eleg jo hangulat volt. Csutortokon azepen nyerunk azt csokolom 😊a.kacsa
otthon be kell húzni, nincs mese!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szerintem mindent meg fogunk tenni, hogy pontot tegyünk ennek a párharcnak a végére, Oaklandben, a 6. meccsen. ha otthon kikapunk most, Denverben nem fogjuk megverni a Nuggets-t, pláne hogy egyre jobban pörögnek..Bay Area
Nem lenne jo ha vissza kene menni denverbe meg, most is eleg jo hangulat volt. Csutortokon azepen nyerunk azt csokolom 😊
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
szerintem mindent meg fogunk tenni, hogy pontot tegyünk ennek a párharcnak a végére, Oaklandben, a 6. meccsen. ha otthon kikapunk most, Denverben nem fogjuk megverni a Nuggets-t, pláne hogy egyre jobban pörögnek..

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Clippers-nek is annyi úgy tűnik.
A Denver-Golden State pedig iszonyat jó kis párharc (de ez azért várható volt). Faried és Igoudala nagyot játszott. Utóbbi hármasai sokat dobtak a meccs vége felé. Hétmeccses lesz ez a párharc.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet ma búcsút veszünk KG-től de remélem még nem 😀! Hajrá Kelták
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
egy Cousins féle C-t el tudnék képzelni LA-be.. hosszútávra.Bay Area
max a flop citybe, nekem inkább a Pekovic-M.Gasol féle hajtós küzdős vonal tetszikNegritis
Hát igen, adom, viszont Cousins meg igazi bad boy, szerintem imádná L.A., azért említettem. Mondjuk nem örülnék neki, mert ő a kedvenc centereim közt van, a Lakerst viszont nem szeretem 😊 de megnézném mit művelne egy hasonló kaliberű és hátterű csapatban...
Amúgy Howardnál jobban dobja a bűntetőt 😀 5 pont a griffendélnek. 😀

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
az látszik hogy 3-4 év múlva nem lesz top center Negritis
Miért szerinted perpill top center ? 😊Sixo67
kevés jobb CENTER van nála jelenleg az NBA-ben sajnos


egy Cousins féle C-t el tudnék képzelni LA-be.. hosszútávra.Bay Area
max a flop citybe, nekem inkább a Pekovic-M.Gasol féle hajtós küzdős vonal tetszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
egy Cousins féle C-t el tudnék képzelni LA-be.. hosszútávra.