NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez a hülyeség mi amúgy, hogy Kenyon Martin 3asban játszik a Knicksben?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Denver-Bulls: Ez a goal tend, nem goal tend, előtte Koufos goal tend hacacáré is elég vicc (a szituáció monjduk ki, egyszeű csalás, Szerbiában ezért felgyújtják a stadiont), de AI triplája előtt Andre Miller akkora lépéshibát csinált, amit megye kettőben visszafújnak. No igen.füligjimmy
csak éppen Noahé nagyon látványos volt...azért fújták le..ma megszakad a Denver győzelmi sorozata
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Denver-Bulls: Ez a goal tend, nem goal tend, előtte Koufos goal tend hacacáré is elég vicc (a szituáció monjduk ki, egyszeű csalás, Szerbiában ezért felgyújtják a stadiont), de AI triplája előtt Andre Miller akkora lépéshibát csinált, amit megye kettőben visszafújnak. No igen.füligjimmy
Nem csoda, hogy Thibodeau kivolt akadva egy pöppet a meccs végén...Blaise
Azt hittem, megver valakit 😀 A legendák szerint fekvenyomásban 120 kilóval szériázik, nem csoda, hogy van respektje a játékosok között. A meccs végét láttam csak, azt parádés volt, igazi rájátszáshangulat, igazából mindkét csapat jobbat érdemelt volna, nem hiszem, hogy a denveri srácok ezt büszkén kiteszik az ablakba. Amúgy petákot nem adtam volna, hogy megnyerik, a Denver ellen mindig szopó van. 6 játékossal végigtolni egy hosszabbításost nem gyenge, remélem Rose nézte, mit küzdenek a pályán. Talán kapott egy gyógypuszit arra a csúnya mentális bibire, ami miatt még mindig a padon csücsül.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A csuda vigye el majdnem sikerült megfogni a Heatet pont akkor kezdtem el nézni mikor még vezettünk 41 24-re naná hogy onnan akkor jöttek fel 😛, el is mentem aludni a harmadik negyed közepén.

Ami viszont borzasztóan idegesít: ahogyan az NFL-nél panaszkodunk, hogy flag foci, az NBA-nl meg azt tudom mondani most már síp meg álló kosárlabda. Nagyon bosszantó, hogy egy félidő alig képes lemenni másfél óra alatt 24 perc!!!..... értem én, hogy reklám meg az idősebb tulajoknak inkontinencia zavaruk lehet és sdűrűn kell kimenni a mosdóba de azért ezzel valamit kezdeni kéne. Az amcsiknak nem gond de nekünk pont emiatt nehéz megnézni egy egy meccset elkezdőik 1kor és jó esetben véget ér fél négyko-négykor. Különösen az ilyen nagy meccsek, amit vélhetően sokan néznek.

A bírók meg már lassan a vízilabdabírók szintjén fújnak és teljesen felfoghatatlan követhetetlen mikor mire, hogyan reagálnak. SZvsz nekik is volt szerepük a Heat felzárkózásában még ha (legyünk jó indulatúak:😛) nem is tudatosan, de rendesen tördelték a játékot, hogy beragadt a fütyülőjük. Sebaj a rájátszásban visszavágunk az már legalább meg van 😀dande
majd nézd a March Madnesst, mikor a meccs utolsó 10 másodperce az időkérések (= reklámszünetek) miatt kb. 15 percig tart, idegileg mindig kikészít


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Denver-Bulls: Ez a goal tend, nem goal tend, előtte Koufos goal tend hacacáré is elég vicc (a szituáció monjduk ki, egyszeű csalás, Szerbiában ezért felgyújtják a stadiont), de AI triplája előtt Andre Miller akkora lépéshibát csinált, amit megye kettőben visszafújnak. No igen.füligjimmy
Nem csoda, hogy Thibodeau kivolt akadva egy pöppet a meccs végén...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Denver-Bulls: Ez a goal tend, nem goal tend, előtte Koufos goal tend hacacáré is elég vicc (a szituáció monjduk ki, egyszeű csalás, Szerbiában ezért felgyújtják a stadiont), de AI triplája előtt Andre Miller akkora lépéshibát csinált, amit megye kettőben visszafújnak. No igen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csuda vigye el majdnem sikerült megfogni a Heatet pont akkor kezdtem el nézni mikor még vezettünk 41 24-re naná hogy onnan akkor jöttek fel 😛, el is mentem aludni a harmadik negyed közepén.

Ami viszont borzasztóan idegesít: ahogyan az NFL-nél panaszkodunk, hogy flag foci, az NBA-nl meg azt tudom mondani most már síp meg álló kosárlabda. Nagyon bosszantó, hogy egy félidő alig képes lemenni másfél óra alatt 24 perc!!!..... értem én, hogy reklám meg az idősebb tulajoknak inkontinencia zavaruk lehet és sdűrűn kell kimenni a mosdóba de azért ezzel valamit kezdeni kéne. Az amcsiknak nem gond de nekünk pont emiatt nehéz megnézni egy egy meccset elkezdőik 1kor és jó esetben véget ér fél négyko-négykor. Különösen az ilyen nagy meccsek, amit vélhetően sokan néznek.

A bírók meg már lassan a vízilabdabírók szintjén fújnak és teljesen felfoghatatlan követhetetlen mikor mire, hogyan reagálnak. SZvsz nekik is volt szerepük a Heat felzárkózásában még ha (legyünk jó indulatúak:😛) nem is tudatosan, de rendesen tördelték a játékot, hogy beragadt a fütyülőjük. Sebaj a rájátszásban visszavágunk az már legalább meg van 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hmm, milwaukee milyen szépet hajrázott... 45-28-as 4. negyed...ghstzR
sajna csak a végére kapcsolódtam be, de így is láttam a "lényeget" 😊

több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
hmm, milwaukee milyen szépet hajrázott... 45-28-as 4. negyed...


több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Komolyan mondom, ez a Thibodeau féle parasztvakítás, már kezd a vicc kategóriába elmenni...Szopatják itt a jónépet Rose-zal egyetembe a csapat meg a béka segge alá kerül. 42 ponttal kikapni...ááááá




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Memphis meg végre lenyomta a Clipperst, így feljött a 3. helyre, amit meg kéne tartani, mert valszeg a Denver lesz az 5, ellenük meg nem nagyon megy.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Ez sem volt rossz trükk:

danyly
Ez milyen védekezés volt?zinedine5
jó védekezés volt, csak a rossz palánkot védték. először én is azt hittem a videót nézve, hogy balról jobbra támad a Lakers.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként steph curry szép lassan útban van ray allen 3 pontos csúcsa felé. 66 kell neki 16 meccs alatt, ami kicsivel több mint 4es átlag.
Hajrá Steph! 😊
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Az év zsákolása
atapapa
Knight idén kapja rendesen. Kyrie is beültette, most meg... 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Ez sem volt rossz trükk:

danyly
Ez milyen védekezés volt?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Még Knight-ot is majdnem betette a kosárba. 😊danyly
Azt nem igazán értettem, hogy a 20 centivel alacsonyabb Knight mit is képzelt abban a pillanatban. Egy ilyen szituban még egy vakmerő Mourning is arrébb állt volna szemérmesen.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez sem volt rossz trükk:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még Knight-ot is majdnem betette a kosárba. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az év zsákolása

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Lakers már ugyanúgy áll mint a 8. Utah. Mennyire fognak elől imádkozni hogy legalább a 6. Helyre feljöjjön
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most valami olyasmit olvastam, hogy addig nem akar játszani amíg 100%-al nem tud zsákolni a sérült lábáról felugorva. A bajnokság a PO-ban dől el, de ha addig nem lendül játékba cseszheti a dolgot és hiába megy "biztosra"Blaise
"ESPNChicago.com, citing a team source, reported Friday that Rose's doctor has cleared him to play in games but that Rose has told the team he won't play until he can dunk "confidently off his left foot … in a game situation." The report didn't specify if that physician was Cole, whom the team has made off-limits to reporters."

Ennek az a szépsége, hogy mikor egy játékosnak engedélyezik az 5-5 elleni edzést, a státusza attól kezdve (elvileg) day-to-day. Namost ez már megvolt valamikor február közepén. Azóta nincs visszaesés, gyulladás, nincs másféle sérülés, semmi. Kényelmes PO hely megvan, depth előtte/mögötte/mellette megvan, kezdőként Belinelli úgy játszik, amilyen szinte Gordon óta senki (kb. ezt várták tőle eddig is, a tehetségéből kihozott most egy 2 milliós szerződést, hát igen), elkezdi a 10-20 perceket játszani. De azt nem lehet reklámozni. Nagy comeback legyen, lehetőleg hazai pályán, egyből 28 pntot dobva. A szerződése kb. 95 milliót ér, ami már a zsebében van. Az Adidas 260 millió ad neki..... ha minden jól megy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most valami olyasmit olvastam, hogy addig nem akar játszani amíg 100%-al nem tud zsákolni a sérült lábáról felugorva. A bajnokság a PO-ban dől el, de ha addig nem lendül játékba cseszheti a dolgot és hiába megy "biztosra"
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nagyjából 1 hónappal ezelőtt fogadtam egy haverral, hogy a Lakers 0.500 felett fejezi be a szezont, de nem jut a rájátszásban. Erre a Utah úgy kipukkant, hogy öröm nézni. Mondjuk most visszatért Jefferson, dobott is egyből 23 pontot, de ez is elég volt egy pohár hideg vízre.

Rose mindenféle orvosi stábtól zöld jelzést kapott a játékra. Magyarán ettől a sérülés, vagy újrasérülés veszélye nem áll fen. Persze az első percben eltörheti a kezét, ha hasraesik, de az nem a térde miatt lesz. A szezonból van még hátra kb. 2 hónap, ha ezt végigüli, miközben 20 millió dollárt kap, az egy igazi Vince Carter-féle suttyóság. füligjimmy
A f@sz kivan Rose-zal... Ennyire megzuhant volna mentálisan? Oda kéne tolni elé Peterson képét, hogy pl Ő meg tudta csinálni.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyjából 1 hónappal ezelőtt fogadtam egy haverral, hogy a Lakers 0.500 felett fejezi be a szezont, de nem jut a rájátszásban. Erre a Utah úgy kipukkant, hogy öröm nézni. Mondjuk most visszatért Jefferson, dobott is egyből 23 pontot, de ez is elég volt egy pohár hideg vízre.

Rose mindenféle orvosi stábtól zöld jelzést kapott a játékra. Magyarán ettől a sérülés, vagy újrasérülés veszélye nem áll fen. Persze az első percben eltörheti a kezét, ha hasraesik, de az nem a térde miatt lesz. A szezonból van még hátra kb. 2 hónap, ha ezt végigüli, miközben 20 millió dollárt kap, az egy igazi Vince Carter-féle suttyóság.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Huhh ritkán látható nagy maflást osztott este ki a Portland... 46 pont az utolsó negyedben, idegenben, a ligaelső ellen 😕 Mondjuk inkább ők jussanak PO-ba mint a Lakers 😀 de kár, hogy ellenünk villantottak ekkorát.