NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
humph brooks párost tudnánk ennél feltűnőbben árulni?
deronra még nagyon ki leszek az idén folyamán sokszor, semmi nem megy be... viszont legalább blatchet élmény néznia.kacsa
Nem tudom, megengedheti e magának a Nets, hogy eladjon egy magasembert. Most is szétszedték őket a festékből, ráadásul Garnett-Sullinger-Collins(?). A legjobb palánk alatti védő Wallace, és amilyen intenzitással Lopez játszott, az nem volt piskóta. Blatche ismét villlant. Nem mintha a periméteren kellett volna védekezniük, vagy 10 triplát dobott a Celtics egész mecsen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még a múltkori Sacramento elleni Clippers meccsre kitérve az LA-beli gárda szempontjából: Iszonyat látványosan (a Staples Center-et "bitorló" másik csapat fényévekre van ettől a látványos játéktól) és közönségcsalogatóan játszik. Griffin szokásos brutál zsákolásai, Paul hihetetlen pontos és fontos asszisztjai és Bledsoe eladott labdái. Persze az utolsó vicc és nem is néz ki jól a lőlapon. Butler gyengécske, helyette kezdhetne Barnes.

Ja, és ezen a meccsen lett meg a csapatrekord: sorozatban 12 W (ami már 13).
Érdemes nézni a meccseiket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Érdekesség gyanánt: leküldtük a héten Shenget és Taylort a D-ligába. 1. meccsük az utolsó is lett, Sheng tripla duplát csinált, Taylor meg 30 fölött szórt, gyorsan vissza is hívtuk őket. 😀 Szerencsére úgy fest, vannak végre normális projectjeink is. 😛 A mai is nagyon nehéz W volt, de a lényeg, hogy végre W. Rengeteg szoros meccset buktunk már idén, ez bosszantó. Lopezt jó, hogy nem kell túljátszatni, Blatche beválni látszik. Az a baj, hogy ő - is - csak 1 évre van itt, nem tudom, mi az esélye, hogy lekössük hosszabb távra majd, pedig érdemes lenne. Hump nagy szerződése már akkor rossz ötlet volt, mikor ötlet volt. Semmi gondom vele, nagyon bírom, jómunkás, meg stb., de ennyi pénzért nem éri meg. Akkor se, ha 13/11-et hoz átlagban, nem hogy így. És akkor nem is beszélve Mirzáról, akiből sokat nem láttunk, de nekem bőven elég szívfájdalom, hogy nem Gerald Green kapta azt a lóvét, és csinál minden meccsen egy daily top3-at... 😕
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
humph brooks párost tudnánk ennél feltűnőbben árulni?
deronra még nagyon ki leszek az idén folyamán sokszor, semmi nem megy be... viszont legalább blatchet élmény nézni
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem volt piskóta a Knicks-Bulls meccs. Thib elképesztően sokat hoz ki ebből az elég fakezű társaságból. Most Hinrich volt a nyerőember. Neki ebben a meglehetősen ifjú szezonban 7 olyan meccse volt, amikor több, vagy ugyanannyi labdát adott el, ahány pontot szerzett. Ami nem egyszerű, mert általában a periméteren pattogtat. Woodson ma nem állt a helyzet magaslatán, az biztos. Mikor látta, hogy a small lineup nem jön be, nem tudott mit reagálni. Pedig most J.R is jó volt, amíg ki nem vágták a meccsből. 😀 Komolyan, minden csapatba kéne egy ilyen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Barea mit játszott a 4.ik negyedben... végre szerethető csapat van Minnesotta-ban, tele jó játékosokkal. Végre sikerült mind2 meccset megnézni az elejétől a végéig, így láthattam Shved játékát. Bár az első meccsen Wade megette reggelire, most az OKC ellen támadásban mutatott szép dolgokat, és Rubioval eléggé ütős párost alkothatnak assistok terénkisvanek4
vicces, hogy Love-nak pont most jutott eszébe oltani a csapatot. rég volt ilyen jó csapat Minnesotában és valóban fiatalok és szerethetőek.

több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Barea mit játszott a 4.ik negyedben... végre szerethető csapat van Minnesotta-ban, tele jó játékosokkal. Végre sikerült mind2 meccset megnézni az elejétől a végéig, így láthattam Shved játékát. Bár az első meccsen Wade megette reggelire, most az OKC ellen támadásban mutatott szép dolgokat, és Rubioval eléggé ütős párost alkothatnak assistok terén
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó kis meccsre kerekedett a Sacramento-Golden State. Persze annak tükrében számomra nem alakult kedvezően a mérkőzés, hogy a Warriors-ra fogadtam. 😕
Rengeteg eladott labda (Curry-vel és Jack-el az élen; hiába ezek mellett a sok pont + Curry ki is pontozódott a meccs vége előtt 2 perccel-pont amikor kellettek volna tőle a pontok), 3-as kísérletek garmadája - de rossz dobószázalékkal (akkor is eldobálták a vonalon túlról amikor sima ziccerbe be lehetett volna játszani, rengeteg személyi hiba. Ez csak a Warriors szemszögéből.

Nem jobb csapat ez a Kings, mert szinte végig vezette a meccset és a végére megremegtek és átvette a vezetést az ellen (ami utoljára a meccs legelején volt), de aztán 2 hármast beszórtak (szar Golden State def asszisztálás mellett persze), és eldöntötték a meccset.

Cousins-t nem bírták tartani (max. büntik árán), simán dobált a festékről.

De legalább itt van néző és hangulat, nem úgy mint az Orlando-Washington meccsen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Jason Kiddnek 6-tal kevesebb turnovere van mint sanchonak LOL

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A sport tv sms-számát meg tudná írni valaki? Most indulunk a Heat meccsre, küldenénk be majd valami üzenetet, keressétek majd a magyar zászlót az arénában 😊jjncaa
Én úgy tudom, hogy még mindig a +36 30 3030 001 a számuk.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
A sport tv sms-számát meg tudná írni valaki? Most indulunk a Heat meccsre, küldenénk be majd valami üzenetet, keressétek majd a magyar zászlót az arénában 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez semmi!

öreg korára megbuggyant szegénysapka
Hiába na a szokás hatalma nagyon nagy 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt megkönnyeztem 😀

 www.youtube.com/watch?v=bIzDVFM50ok

és egy best of:
 www.youtube.com/watch?v=f69IDWEyBek

Imádom a srácot de örülök, hogy nem nálunk játszik 😀Blaise
Főleg ez: hátrafut védekezni amikor támadnak és a középen labdával álló csapattárs csak néz. Az a fej az felejthetetlen. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Hollywoodi történetbe illő, hogy a hazai veretlenségünket pont Lin (és új csapata) ellen veszítjük el
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Na még a Lakers is elvert minket...van gond. Mondjuk Jrue nélkül illetve palán alatti játék nélkül nem egyszerű bármit is kezdeni. Bynum meg lassan eldönthetné, hogy akar egyáltalán Phillyben játszani, vagy sem. Ha csak színleli a sérülést akkor először is nagy tuskó, másodszor meg mit gondol kinek fog kelleni, aki értelmes csapat, és még ki is emelkedhet belőle? Saját tudásához méltóan játszva azért egy veretes Sixersben játszhatna first opcióként, megkapná nagy lóvét is...hova akar menni mégis? Mondjatok nekem contender csapatot, aki bevállalja a max kifizetését neki, meg a sérülékenységét is...elcseszi az idiótája az egész karrierjét.Eazzy
nem hiszem, hogy rájátszana. amíg nem épül fel teljesen(valószínűleg ő sohasem fog), addig felesleges erőltetni a játékát. őt is az tenné piacképessé, ha tudna játszani, mert ha egészséges, akkor nagyon tud.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A 2 kedvencem a témában:



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
ez semmi!

öreg korára megbuggyant szegény

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt megkönnyeztem 😀

 www.youtube.com/watch?v=bIzDVFM50ok

és egy best of:


Imádom a srácot de örülök, hogy nem nálunk játszik 😀
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Na még a Lakers is elvert minket...van gond. Mondjuk Jrue nélkül illetve palán alatti játék nélkül nem egyszerű bármit is kezdeni. Bynum meg lassan eldönthetné, hogy akar egyáltalán Phillyben játszani, vagy sem. Ha csak színleli a sérülést akkor először is nagy tuskó, másodszor meg mit gondol kinek fog kelleni, aki értelmes csapat, és még ki is emelkedhet belőle? Saját tudásához méltóan játszva azért egy veretes Sixersben játszhatna first opcióként, megkapná nagy lóvét is...hova akar menni mégis? Mondjatok nekem contender csapatot, aki bevállalja a max kifizetését neki, meg a sérülékenységét is...elcseszi az idiótája az egész karrierjét.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Pontosan az ilyenek miatt vagyok hard cap-párti. Igazságtalannak érzem h kis túlzással azon múlik h sikeres lesz-e franchise-od, h mennyi luxusadót vagy hajlandó bevállalni, ez pedig szignifikánsan összefügg a piac méretével.empty taxi
Hát igen, én is a luxusadóra tippeltem, csak még úgyis csodálkoztam, hogy ennyi mindenkit sikerült összehozniuk. Ezt én se szeretem, de ettől függetlenül a kicsit egysíkú, állóvíz keleten szurkolok majd nekik kívételesen😊zavi27
Höhö, biztos marhára örülnek, hogy hozzá tudtak vágni Amar'ehoz 100 milliót, az évszázad üzletének néz ki. Mike D varázslata sajnos nem működik Nash nélkül, hát igen. Flip Saundersről is mindenki sejtette, hogy Billups miatt tűnik valamirevaló edzőnek, de az a GM is hülye, aki a bajszosról elhitte, hogy tud nyerni Nash nélkül a rájátszásban. Egyelőre be se tudnak jutni, nagyon úgy néz ki. Rasheed nagyjából D-ligás szinten játszik, J.R Smith pedig playmaker (nekem ebből a műfajból Nick Young a nagy kedvencem), mert mindig történik valami, amikor a pályán van. Most 20 dobásból dobott 17 pontot, 4 faulttal. Láttam idén olyan meccsét, amikor a 4. negyedben úgy eltört három labdát, hogy 15 sec volt az órán, egyet eladott, meg beütött egy labda nélküli faultot, ezt tette kb. 3 perc alatt 😀 Novaknak adnék több percet, bár most sok ott a kisebb-nagyobb sérült. Szerintem nem azért nyernek, mert a 40 éves Rasheed, meg J.R. játszik, hanem annak ellenére. Kidd azért nagyon jól dob (ömagához képest mindenképpen), ezt Woodson okosan kitalálta. füligjimmy
Szegény earl smith nem tehet róla, hogy buta mint a föld. Néha elsül a keze, többet nem is várok el tőle. Alig várom már shumpert visszatérését. Rasheedtól meg rosszul vagyok amikor ráemeli a rohadt hármast. Amúgy Kidd papa career high-ban dob minden kategóriában.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊jjncaa
Mekkora szerencséd van... 😮 Nem elég, hogy Jameséket megnézheted, még Rubio is pont mostanra épült fel (láttátok ma mit csinált 18 perc alatt? Varázslatos 😮)

A Knickshez meg annyit, hogy a sztár névsorhoz vedd hozzá h legtöbbjük igen csak túlkoros szóval már a sztár gázsi közelében sincs a fizetésük 😉 .
Jughead
Pont ez tetszik bennük, mint egy 10 évvel ezelőtti all star banda😊 Drukkolok nekik. Warriors meg remélem újra jó kis szezont fut majd végre!
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊jjncaa
Mekkora szerencséd van... 😮 Nem elég, hogy Jameséket megnézheted, még Rubio is pont mostanra épült fel (láttátok ma mit csinált 18 perc alatt? Varázslatos 😮)

A Knickshez meg annyit, hogy a sztár névsorhoz vedd hozzá h legtöbbjük igen csak túlkoros szóval már a sztár gázsi közelében sincs a fizetésük 😉 .
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊jjncaa
ma meg alázták az Atlantát, nagyon jó kis csapat, Draymond Green meg a legnagyobb király 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pontosan az ilyenek miatt vagyok hard cap-párti. Igazságtalannak érzem h kis túlzással azon múlik h sikeres lesz-e franchise-od, h mennyi luxusadót vagy hajlandó bevállalni, ez pedig szignifikánsan összefügg a piac méretével.empty taxi
Hát igen, én is a luxusadóra tippeltem, csak még úgyis csodálkoztam, hogy ennyi mindenkit sikerült összehozniuk. Ezt én se szeretem, de ettől függetlenül a kicsit egysíkú, állóvíz keleten szurkolok majd nekik kívételesen😊zavi27
Höhö, biztos marhára örülnek, hogy hozzá tudtak vágni Amar'ehoz 100 milliót, az évszázad üzletének néz ki. Mike D varázslata sajnos nem működik Nash nélkül, hát igen. Flip Saundersről is mindenki sejtette, hogy Billups miatt tűnik valamirevaló edzőnek, de az a GM is hülye, aki a bajszosról elhitte, hogy tud nyerni Nash nélkül a rájátszásban. Egyelőre be se tudnak jutni, nagyon úgy néz ki. Rasheed nagyjából D-ligás szinten játszik, J.R Smith pedig playmaker (nekem ebből a műfajból Nick Young a nagy kedvencem), mert mindig történik valami, amikor a pályán van. Most 20 dobásból dobott 17 pontot, 4 faulttal. Láttam idén olyan meccsét, amikor a 4. negyedben úgy eltört három labdát, hogy 15 sec volt az órán, egyet eladott, meg beütött egy labda nélküli faultot, ezt tette kb. 3 perc alatt 😀 Novaknak adnék több percet, bár most sok ott a kisebb-nagyobb sérült. Szerintem nem azért nyernek, mert a 40 éves Rasheed, meg J.R. játszik, hanem annak ellenére. Kidd azért nagyon jól dob (ömagához képest mindenképpen), ezt Woodson okosan kitalálta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson