NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
jó-jó sok minden szépet láthatunk ,de jöhetne már 1(-2) igazán izgalmas meccs is a végére!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Azt nem ertem h mindenki mondja h allen mekkorat jatszott. Igen tamadasban dobott mindent, ez igz de kb het tripla az o emberetol jott. (Nem konkret szam de green folyamatosan elhajitotta felette meg leonard is) es ezzel nem a spursosok erdemeit akarom elvenni...
James terheleset meg aki nem kepes elfogadni az nem akarja belatni h igy van. Elmult ket szeton, plusz olimpia amire az egesz nyara rament. Nem kifogas ez, de attol fuggetlenul nala is ki kell jonnie ezeknek a percmennyisegeknek
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na azért ne egy Spurs fan akarja már elmagyarázni nekem, hogy mibe lehet fáradt James, vagy úgy egyáltalán bárki. 😀Stez
Én Spurs fan??? 😀 Ez a legnagyobb vicc amit hallottam. Én kifejezetten ki nem állhatom a Spurst Duncanestől Ginobilistől kezdve az ilyen Bowen féle emberekig.

Kérlek szépen én Sixers fan vagyok, de első sorban Iverson fan voltam, szóval nekem aztán lehet szavam a fáradtságról, sok éven keresztül a kicsi játszotta a legtöbb percet az egész ligában, miközben folyamatosan tördelték minden testrészét.

Valamint azt sem mondtam, hogy James ezt használja kifogásként, hanem hogy TE ezt használtad, és továbbra sem győztél meg arról, hogy miért is kéne fáradtnak lennie. Egyébként a döntőben 42 percet sem játszik átlagban eddig, tehát az 5 percet sem tud pihenni érved is megbukott.Eazzy
Én sem használtam kifogásként, de azt mondtam hogy azért ez is közrejátszik.
A Pacers ellen egyébként 43+ percet átlagolt James, 7 meccses széria volt. Miért is ne lehetne fáradt?
És tőlem kérdezed, hogy miért nyomta meg az alapszakasz végét is? Nem Spoelstra a nevem. 😀 Ha James hibája, ha edzői hiba, akkor is tény, hogy azért ilyen iram mellett egyáltalán nem meglepő, hogy már kezd nehezebbé válni fizikálisan is a játék.
De nem hoztam ezt fel kifogásként. Kifogás nincsen. Viszont nem James bukja el a döntőt, hanem a Heat. Mint mondtam, szerintem pont, hogy a két edző közötti különbség dönt a Spurs javára nálam, plusz Bosh fürdőskurva stílusú védekezése, mert ebben a döntőben eddig szerintem csak ő volt, aki még nem villant meg úgy igazán. Miller tolt nagy meccset, Allen tolt nagy meccset, Wade is, James is azért a 4. meccsen nagyot játszott, Bosh meg azért annak ellenére sem volt király, hogy rámolt majdnem 20 pontot. Mert védekezésben meg egy rakás kaka. Vicces nézni, amikor a nála alacsonyabb, de gyors játékosok simán megeszik reggelire, míg a nagyobbak meg fizikálisan verik.
A kiegészítőemberek védekezésben 1-1 meccs kivételével rendre nullák, ráadásul lassúak, így sosem érnek oda a festékből kintre passzolt labdákra, amikből dobálják a hármasokat a Spurs playák.
És amikor van kb. 3-4 kifejezetten jó hármasozó egy csapatban, akkor általában valamelyik be fogja dobálni a helyzeteit. Egyszer Neal, másszor Green, vagy épp jön Leonard.
És ha ez nem elég, akkor pedig Duncannel nem tud mit kezdeni Bosh, Parkerrel meg se Chalmers, sem pedig Cole, és betörésekből sorra dobálja a pontokat.
Számomra ez az egész döntő hatalmas missmatch, amivel Spoelstra egyszerűen nem tud mit kezdeni.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
megnéztem a kommenteket, minden Heat vereség után temetjük a heatet, és minden Spurs meccs után a spurst 😀 pedig valamelyik meg fogja nyerni a döntőt 😀eaglesmcnabb
kivéve, ha a Lakers nyeri, aki szintén ott van a döntőben a helyiek nem jelentéktelen része szerint 😊
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Na azért ne egy Spurs fan akarja már elmagyarázni nekem, hogy mibe lehet fáradt James, vagy úgy egyáltalán bárki. 😀Stez
Én Spurs fan??? 😀 Ez a legnagyobb vicc amit hallottam. Én kifejezetten ki nem állhatom a Spurst Duncanestől Ginobilistől kezdve az ilyen Bowen féle emberekig.

Kérlek szépen én Sixers fan vagyok, de első sorban Iverson fan voltam, szóval nekem aztán lehet szavam a fáradtságról, sok éven keresztül a kicsi játszotta a legtöbb percet az egész ligában, miközben folyamatosan tördelték minden testrészét.

Valamint azt sem mondtam, hogy James ezt használja kifogásként, hanem hogy TE ezt használtad, és továbbra sem győztél meg arról, hogy miért is kéne fáradtnak lennie. Egyébként a döntőben 42 percet sem játszik átlagban eddig, tehát az 5 percet sem tud pihenni érved is megbukott.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azon meg nem szabad csodálkozni, hogy James is fárad. Letolt egy egész szezont elég brutál tempóban, a playoffban is rendre többet játszott, nem pihenhetett, Stez
Mibe fáradt meg jobban, mint bárki más? Játszott 38 percet alapszakaszban meccsenként. PO előtt már semmi szüksége nem volt a hajtásra sem.
Egyébként sem értem hogy egy nagydöntőn hogy lehet fáradságra hivatkozni.
Tudja ezt szerintem James is, hogy alul teljesít bőven. Ha elbukja 4 nagydöntőjéből a harmadikat is...ráadásul amit nyert azt is egy fiatal tapasztalatlan, rutintalan OKC ellen (ahol egyébként egyértelműen Ő volt a főszereplő, ez nem vitás), hát eléggé gáz lesz szegénynek, lassan már tényleg sajnálom, mert ugyan én nem bírom a stílusát, de a Jordanhez való hasonlítgatás meg emiatti szidások folyamát kb szótlanul tűri.

Annak viszont örülök, hogy hiába raknak össze három elvileg FP playert (Bosh nálam nem az), nem vezet nagyobb eredményre, tehát mondjuk hosszú éves championship uralkodáshoz.Eazzy
Na azért ne egy Spurs fan akarja már elmagyarázni nekem, hogy mibe lehet fáradt James, vagy úgy egyáltalán bárki. 😀
Egyébként meg sehol sem írtam, hogy James ezt kifogásként használhatja, de attól még tény, hogy manapság szinte teljes meccseket kell nyomnia pihenés nélkül és így, hogy ő védekezésben is maximumot odatesz, nem úgy, mint Bosh és társai, így azért ez nem kicsit brutál tempó.
Nyilván alul teljesít, de ezt már jó párszor kibeszéltük, hogy társak nélkül nem lehet nyerni. Pedig az első meccseken Wade is fos volt, Bosh védekezésben az egész döntőben az, és hiába a +/- mutató, nem játszik ő sem kifejezetten jól, így meg elég nehéz. És hát ezen nem segít, hogy fárad is jól láthatóan, amikor Spoelstra nem tudja leültetni sem manapság.
A hasonlítgatásokat meg hagyjuk szvsz, mert minden sportban ha valaki sikeres és sztár, akkor magától jön az összehasonlítás vagy más sztárokkal, vagy legendákkal. Ezt a játékot csapatban játsszák és lehet bármekkora sztár James is, nem tud 50 pontokat dobni a társak helyett.
Ettől függetlenül szerintem soha a büdös életbe nem lesz még egy akkora clutch állat, mint Jordan.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
megnéztem a kommenteket, minden Heat vereség után temetjük a heatet, és minden Spurs meccs után a spurst 😀 pedig valamelyik meg fogja nyerni a döntőt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Azon meg nem szabad csodálkozni, hogy James is fárad. Letolt egy egész szezont elég brutál tempóban, a playoffban is rendre többet játszott, nem pihenhetett, Stez
Mibe fáradt meg jobban, mint bárki más? Játszott 38 percet alapszakaszban meccsenként. PO előtt már semmi szüksége nem volt a hajtásra sem.
Egyébként sem értem hogy egy nagydöntőn hogy lehet fáradságra hivatkozni.
Tudja ezt szerintem James is, hogy alul teljesít bőven. Ha elbukja 4 nagydöntőjéből a harmadikat is...ráadásul amit nyert azt is egy fiatal tapasztalatlan, rutintalan OKC ellen (ahol egyébként egyértelműen Ő volt a főszereplő, ez nem vitás), hát eléggé gáz lesz szegénynek, lassan már tényleg sajnálom, mert ugyan én nem bírom a stílusát, de a Jordanhez való hasonlítgatás meg emiatti szidások folyamát kb szótlanul tűri.

Annak viszont örülök, hogy hiába raknak össze három elvileg FP playert (Bosh nálam nem az), nem vezet nagyobb eredményre, tehát mondjuk hosszú éves championship uralkodáshoz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem 7 meccses lesz a döntő, de nem nyer kettőt egymás után a Heat.
És ismét azt láttam, hogy Popovich lejátszotta a színről Spoelstrát. Colet Ginobili és Parker is vagy ötször küldte el gyufáért és sorra jöttek róla a pontok, mire végre lehozta Spoelstra. Bosh meg egy vicc. Ez nem nagy hármas, ez nagy kettes, szégyen, hogy Bosh a "nagy hármas" tagja lehet. Nem tud igazán pattanózni, nem tud védekezni, a kisemberek megverik, a nagyok megverik. Offseasonban elcserélném, vagy hagynám elmenni, ebből a pénzből lehetne sokkal hasznosabb játékost vagy játékosokat hozni helyette. Azon meg nem szabad csodálkozni, hogy James is fárad. Letolt egy egész szezont elég brutál tempóban, a playoffban is rendre többet játszott, nem pihenhetett, most meg szintén nem ülhet le pihenni 5 percet.
Allen pedig hatalmasat játszott.
Az meg várható volt, hogy ennyi fos meccs után Ginobilinek is lesz egy jó estéje, de hogy Greent nem tudják megfogni sosem a sok gyors, atletikus játékossal... Háát.. Nagyon nem fekszik ez a Spurs és Popovich zsenialitása Spoelstrának és a Heatnek.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Ez a Green... élete formájában.
Ha nem a Spurs nyeri a gyűrűt, akkor is MVP formában tolja.
9 pont alatti karrierátlag mellett stabilan hozza a döntőben a dupláját, 5 meccs után 18 pont/meccsnél és 25 3pontosnál tart, ami már most döntőrekord, pedig még 2 meccs hátra van.Sobri Jóska
Vagy 1, félek hogy ez most 6.meccsen eldől.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Ez a Green... élete formájában.
Ha nem a Spurs nyeri a gyűrűt, akkor is MVP formában tolja.
9 pont alatti karrierátlag mellett stabilan hozza a döntőben a dupláját, 5 meccs után 18 pont/meccsnél és 25 3pontosnál tart, ami már most döntőrekord, pedig még 2 meccs hátra van.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Akkor a továbbiakban csak ezt a Ginobilit ha kérhetném 😀 Nem voltam valami felhőtlenül boldog mikor a kezdőben láttam, de bevált Pop húzása. Most Spoelstra van lépés kényszerben.Blaise
jó az, csak szidni kellett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Akkor a továbbiakban csak ezt a Ginobilit ha kérhetném 😀 Nem voltam valami felhőtlenül boldog mikor a kezdőben láttam, de bevált Pop húzása. Most Spoelstra van lépés kényszerben.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nezem jo ideje, hogy Colet ma csak az nem oktatja, aki nem akarja, de Spoelstra erolteti tovabb. A Heat meg visszajott, aztan ismet elveszti a meccset. Ezt mar nem adja le egy negyed alatt a Spurs.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csak én verném szét Battier fejét szét egy vascsővel? A hazai pályát meg megint szépen megfújják a Maimainak...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na basszus jol kezdodik, 17-17 utan 19-32. :-S

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem itt is találsz megoldást én gyakran használom nem kell semmi reg:

 forum.wiziwig.eu/forums/67-Downloads
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Meg szeretném ma nézni a döntő 4. meccsét, de sajna nem vagyok otthon. Csak laptop áll a rendelkezésemre és a net persze.
Tud valaki valami jó online tv oldalt, ahol meg tudom nézni a Sport2-es ismétlést? Én már szétnéztem, de eddig nem találtam használhatót. Vagy esetleg ha valahonnan le lehetne tölteni?
Előre is köszönöm.
Bocs, hogy ide írtam, de hátha más is küzd ilyen problémával. 😊danyly
Ncore-on fent van, ha esetleg nem vagy oda regisztrálva írj PM-et.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meg szeretném ma nézni a döntő 4. meccsét, de sajna nem vagyok otthon. Csak laptop áll a rendelkezésemre és a net persze.
Tud valaki valami jó online tv oldalt, ahol meg tudom nézni a Sport2-es ismétlést? Én már szétnéztem, de eddig nem találtam használhatót. Vagy esetleg ha valahonnan le lehetne tölteni?
Előre is köszönöm.
Bocs, hogy ide írtam, de hátha más is küzd ilyen problémával. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Azért némi lóvét felteszek a Heatre, ebben a 2-3-2 szériában a 2. hazai nagy csapda szokott lenni az alacsonyabban soroltaknak.füligjimmy
Köszöntem szépenfüligjimmy
Mondjuk 80-20, papírforma.
Kimondva, kimondatlanul a 7 (de minimum 6) meccses döntőkre van igény, a csapatoknak is ez a jó, az NBA-nek is, a nézőknek is, benne van ez a játékosokban zsigerileg.
Az elmúlt 30 évben volt 4 db söprés, 6 db 4-1, a többi az 7 vagy 6 meccsen dőlt el.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért némi lóvét felteszek a Heatre, ebben a 2-3-2 szériában a 2. hazai nagy csapda szokott lenni az alacsonyabban soroltaknak.füligjimmy
Köszöntem szépen

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali

"Spotted in the crowd: Tony Romo using turnover mind control on the Spurs."
😂

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Poptól megkérdezném, hogy mi a francnak erőlteti Ginobilit. A frász kerülget amikor a pályán van... Ha éppen nem személyesen adja el a labdát akkor az extra passzaival hozza reménytelen helyzetbe a többieket, vagy lepi meg őket, a dobásai meg egyenesen katasztrófák.Blaise
Én is bíztam ginobiliben, de neki ennyi volt... botrányszar játék, fejben ma nagyon nem voltunk ott, ennyi eladott lasztival nem lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Poptól megkérdezném, hogy mi a francnak erőlteti Ginobilit. A frász kerülget amikor a pályán van... Ha éppen nem személyesen adja el a labdát akkor az extra passzaival hozza reménytelen helyzetbe a többieket, vagy lepi meg őket, a dobásai meg egyenesen katasztrófák.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na kezdem erteni, Sobri biztos nagy spanja Wadenek, aztan raszolt, hogy kapjja magat ossze. 😀 amit ma muvelt.. No comment, zsenialisan nagyot jatszott. James is jo volt, de Wade nyerte ma a meccset.