NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 419 — The Mathematician
Nem gondoltam volna , hogy valaha is szorítani fogok egy Oaklandi csapatnak, de lehet , hogy eljött az ideje.

Westbrook kidőlésével sokan azt várták, hogy Durant még előrébb lép, kezébe veszi a stafétát, de valahogy mintha nem igazán változott volna a szerepe, Westbrook dobásai nagy részét meg inkább Reggie Jackson dobálja el , Durant nem dob többet Westbrook kiválásával sem.Sixo67
azt ugye tudod h 35 pontot dobott? az épp nem kevés. és a végén egymaga nyerte meg a meccseta.kacsa
és pont azt olvastam 1-2 semlegestől hogy unszimpatikus h a Thunder átment Lakersbe a Kobe~Durant vonalon 😀
felhozzák -> megkapja durant -> nincs falt akkor dobás/pass fishernek sarok triplára 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A jelenlegi 8 rájátszó csapatból kettő kivételével mindnek van a rosterén legalább egy exHornet
Draftolni tudtunk, csapatot építeni, egyben tartani már kevésbé

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem gondoltam volna , hogy valaha is szorítani fogok egy Oaklandi csapatnak, de lehet , hogy eljött az ideje.

Westbrook kidőlésével sokan azt várták, hogy Durant még előrébb lép, kezébe veszi a stafétát, de valahogy mintha nem igazán változott volna a szerepe, Westbrook dobásai nagy részét meg inkább Reggie Jackson dobálja el , Durant nem dob többet Westbrook kiválásával sem.Sixo67
azt ugye tudod h 35 pontot dobott? az épp nem kevés. és a végén egymaga nyerte meg a meccset
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Nem gondoltam volna , hogy valaha is szorítani fogok egy Oaklandi csapatnak, de lehet , hogy eljött az ideje.

Westbrook kidőlésével sokan azt várták, hogy Durant még előrébb lép, kezébe veszi a stafétát, de valahogy mintha nem igazán változott volna a szerepe, Westbrook dobásai nagy részét meg inkább Reggie Jackson dobálja el , Durant nem dob többet Westbrook kiválásával sem.

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nagyon kapar a NY meg a bírók is segítenek, de még így is rettenet ez eddig...
Visszaszívom, fújnak ezek összevissza mindent. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nightmare shooting games. Ezt a nightmare jelzőt egyre többször sütik el a kommentátorok a Knicks meccseivel kapcsolatban. Persze most sincs másképp.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem volt ügyes a memphis. végig kezükben volt azt a végén elbaszták rendesen. később nehogy visszaüssön ez a meccs
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hááhááááát ez odabaszott! K.D. hozza az MVP formát. Reggie Jackson meg megnyerte aztán meg kis híján "elvesztette" a meccset. Nagyon kellett ez a W.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ehhez csak gratulálni lehet a Grizzlies-nek. Balfaszok.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Thunder is 1x vezet a meccsen, 11mp-el a vége előtt. Ha ez nem lesz meg baszki...
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
azért egy pacers-grizzlies döntő odabaszna ennek a punciligának 😀Negritis
Az a baj a Pacers-szel, hogy annyira inkonzisztensen dobnak, hogy iezen a szinten ilyet még láttam. Ha George nem tudja elvinni a palánkig, vagy West nem dobálja a tempókat, 80 pontot is alig tudnk szerezni.

Az OKC-ból nemkicsit hiányzik Westbrook, azt hiszem, a kritikusai most eléggé elhallgattak. De hónapokkal ezelőtt mondtam, ebben a Rocketsben töb van. El kell hozniuk egy Bulls segédedzőt, aki a védekezési sémájukat Asik (legtöbbet fejlődött játékos?) köré építi.

Ez a BUlls-Nets párharc egy igazi, überratyi hálivúdi történet. A gonosz, pézéhes tulaj (aki még ráadásul zsidó is), elengedi ingyen a játékosokat, a legjobbjuk megsérül. Jön egy sokkal tehetségesebb (orosz tulajdonban lévő) csapat. És jönnek a sérülések, betegséget. És idegenben, dacolva mindennel, nyernek. A Netset saját közönsége kifütyülte. Upsz. De nem kell csodálkozni, hogy Carlesimo nem tud csapatszinten levédekezni 1 darab Nate Robinsont, és Deron, Joe Johnson, vagy Lopez eltűnik a nagy pillanatokban. Pedig nem a védekezésen múlott ez a párharc, pontosabban azon múlott, de ez az amúgy is fakezű társaság, még így is túldobálta őket. Az milyen? Heat ellen kevés lesz persze, de egyelőre Choach Thib küld egy gyönyörűen felpántlikázott lófaszt a ligának, és a bírói karnak.

GSW menetelése szerintem eddig tartott, hacsak Curry mellé nem lép fel valaki. Pop csapatát egyemberes játékkal nem lehet megverni.füligjimmy
Abszolút nem egyemberes a GSW, 4-5en játszanak folyamatosan kiemelkedően. Ettől még a Spurs esélyesebb,de bízunk az újabb upsetben.zavi27
igen az h curry úgy játszik az egy másik történet, de barnes bogut thompson jack mind stabilan és jól játszik.

pj carlesimo pedig nem kap hosszabbítást. na melyik nagy halat veszi meg prokia.kacsa
mindig más lép fel Curry mellé, sajnos nagyon ritka amikor mindenkinek megy. Thompson 2.,3. meccsen volt állat, azóta kb nulla (néha megrázta magát). Bogutnak vannak kurvajó meccsei, és van amikor eltűnik. Barnes meg fiatal és tapasztalatlan, el tud tűnni ő is, de jól teljesít végig. Jack és Landry "kiegészítőemberek" de nagyon biztoskezűek, én Curry mellett őket emelném ki igazán a Denver elleni szériából. az biztos, hogy ha akarunk valamit a Spurs ellen, akkor kurvára össze kell szednie magát az egész csapatnak, és mindenkinek jól kell játszania. Boguttól Barneson át Thompsonig, és az egész benchnek. különben csúnya pofon lesz.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért egy pacers-grizzlies döntő odabaszna ennek a punciligának 😀Negritis
Az a baj a Pacers-szel, hogy annyira inkonzisztensen dobnak, hogy iezen a szinten ilyet még láttam. Ha George nem tudja elvinni a palánkig, vagy West nem dobálja a tempókat, 80 pontot is alig tudnk szerezni.

Az OKC-ból nemkicsit hiányzik Westbrook, azt hiszem, a kritikusai most eléggé elhallgattak. De hónapokkal ezelőtt mondtam, ebben a Rocketsben töb van. El kell hozniuk egy Bulls segédedzőt, aki a védekezési sémájukat Asik (legtöbbet fejlődött játékos?) köré építi.

Ez a BUlls-Nets párharc egy igazi, überratyi hálivúdi történet. A gonosz, pézéhes tulaj (aki még ráadásul zsidó is), elengedi ingyen a játékosokat, a legjobbjuk megsérül. Jön egy sokkal tehetségesebb (orosz tulajdonban lévő) csapat. És jönnek a sérülések, betegséget. És idegenben, dacolva mindennel, nyernek. A Netset saját közönsége kifütyülte. Upsz. De nem kell csodálkozni, hogy Carlesimo nem tud csapatszinten levédekezni 1 darab Nate Robinsont, és Deron, Joe Johnson, vagy Lopez eltűnik a nagy pillanatokban. Pedig nem a védekezésen múlott ez a párharc, pontosabban azon múlott, de ez az amúgy is fakezű társaság, még így is túldobálta őket. Az milyen? Heat ellen kevés lesz persze, de egyelőre Choach Thib küld egy gyönyörűen felpántlikázott lófaszt a ligának, és a bírói karnak.

GSW menetelése szerintem eddig tartott, hacsak Curry mellé nem lép fel valaki. Pop csapatát egyemberes játékkal nem lehet megverni.füligjimmy
Abszolút nem egyemberes a GSW, 4-5en játszanak folyamatosan kiemelkedően. Ettől még a Spurs esélyesebb,de bízunk az újabb upsetben.zavi27
igen az h curry úgy játszik az egy másik történet, de barnes bogut thompson jack mind stabilan és jól játszik.

pj carlesimo pedig nem kap hosszabbítást. na melyik nagy halat veszi meg proki
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
azért egy pacers-grizzlies döntő odabaszna ennek a punciligának 😀Negritis
Az a baj a Pacers-szel, hogy annyira inkonzisztensen dobnak, hogy iezen a szinten ilyet még láttam. Ha George nem tudja elvinni a palánkig, vagy West nem dobálja a tempókat, 80 pontot is alig tudnk szerezni.

Az OKC-ból nemkicsit hiányzik Westbrook, azt hiszem, a kritikusai most eléggé elhallgattak. De hónapokkal ezelőtt mondtam, ebben a Rocketsben töb van. El kell hozniuk egy Bulls segédedzőt, aki a védekezési sémájukat Asik (legtöbbet fejlődött játékos?) köré építi.

Ez a BUlls-Nets párharc egy igazi, überratyi hálivúdi történet. A gonosz, pézéhes tulaj (aki még ráadásul zsidó is), elengedi ingyen a játékosokat, a legjobbjuk megsérül. Jön egy sokkal tehetségesebb (orosz tulajdonban lévő) csapat. És jönnek a sérülések, betegséget. És idegenben, dacolva mindennel, nyernek. A Netset saját közönsége kifütyülte. Upsz. De nem kell csodálkozni, hogy Carlesimo nem tud csapatszinten levédekezni 1 darab Nate Robinsont, és Deron, Joe Johnson, vagy Lopez eltűnik a nagy pillanatokban. Pedig nem a védekezésen múlott ez a párharc, pontosabban azon múlott, de ez az amúgy is fakezű társaság, még így is túldobálta őket. Az milyen? Heat ellen kevés lesz persze, de egyelőre Choach Thib küld egy gyönyörűen felpántlikázott lófaszt a ligának, és a bírói karnak.

GSW menetelése szerintem eddig tartott, hacsak Curry mellé nem lép fel valaki. Pop csapatát egyemberes játékkal nem lehet megverni.füligjimmy
Abszolút nem egyemberes a GSW, 4-5en játszanak folyamatosan kiemelkedően. Ettől még a Spurs esélyesebb,de bízunk az újabb upsetben.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
OKC-MEM 3-4 (remélem minden meccs kétszeri OT után fog eldőlni...)
SAS-GSW 4-2 (... hogy az öregjeink frissebbek legyenek a főcsoportdöntőben az aktuális ellennél 😀 )
MIA-CHI 4-1 (bármennyire is szurkolok a Bullsnak ebben a párharcban, 1 haza Winen kívül több nem nagyon néz ki nekik :/ )
IND-NYK 4-2 (első hazai W után #pipe szétbulizza az agyát és 1-3 ról nincs visszaút a NYK-nek)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
azért egy pacers-grizzlies döntő odabaszna ennek a punciligának 😀Negritis
Az a baj a Pacers-szel, hogy annyira inkonzisztensen dobnak, hogy iezen a szinten ilyet még láttam. Ha George nem tudja elvinni a palánkig, vagy West nem dobálja a tempókat, 80 pontot is alig tudnk szerezni.

Az OKC-ból nemkicsit hiányzik Westbrook, azt hiszem, a kritikusai most eléggé elhallgattak. De hónapokkal ezelőtt mondtam, ebben a Rocketsben töb van. El kell hozniuk egy Bulls segédedzőt, aki a védekezési sémájukat Asik (legtöbbet fejlődött játékos?) köré építi.

Ez a BUlls-Nets párharc egy igazi, überratyi hálivúdi történet. A gonosz, pézéhes tulaj (aki még ráadásul zsidó is), elengedi ingyen a játékosokat, a legjobbjuk megsérül. Jön egy sokkal tehetségesebb (orosz tulajdonban lévő) csapat. És jönnek a sérülések, betegséget. És idegenben, dacolva mindennel, nyernek. A Netset saját közönsége kifütyülte. Upsz. De nem kell csodálkozni, hogy Carlesimo nem tud csapatszinten levédekezni 1 darab Nate Robinsont, és Deron, Joe Johnson, vagy Lopez eltűnik a nagy pillanatokban. Pedig nem a védekezésen múlott ez a párharc, pontosabban azon múlott, de ez az amúgy is fakezű társaság, még így is túldobálta őket. Az milyen? Heat ellen kevés lesz persze, de egyelőre Choach Thib küld egy gyönyörűen felpántlikázott lófaszt a ligának, és a bírói karnak.

GSW menetelése szerintem eddig tartott, hacsak Curry mellé nem lép fel valaki. Pop csapatát egyemberes játékkal nem lehet megverni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
OKC - MEM 3-4
GSW - SAS 2-4
MIA - CHI 4-2
IND - NYK 3-4(csak nem teszek magunk ellen)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 419 — The Mathematician
azért egy pacers-grizzlies döntő odabaszna ennek a punciligának 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Heat-Grizlies meccset megnéznék. Szerintem nekük lenne a legnagyobb esélye megszorogatni a Heatet. Bár en meg a Pacerstől is tartok picit.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Na akkor én is beszállok a tippelősdibe😊

OKC-MEM 2-4
GSW-SAS 4-3 (jó is lenne... amúgy csak azért írom hogy mi megyünk tovább, mert egyértelmű, go Warriors! 😀 ... amúgy meg sajnos nem mi vagyunk az esélyesek. dehát a Denver ellen se mi voltunk 😊 )
MIA-CHI 4-3
IND-NYK 3-4

remélem az összes párharc a végletekig szoros lesz, és senki nem fog söpörni. ja és csatlakozom az előttem szólókhoz, miszerint a Bulls megfingathatja a Heatet kicsit. szóval hajrá nekik keleten.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
elsőből:
OKC-HOU: 4-1
SAS-LAL: 4-3
DEN-GSW: 2-4 pipa
LAC-MEM: 2-4 piap

MIA-MIL: 4-0 pipa
NYK-BOS: 4-3
IND-ATL: 4-1
BKN-CHI: 4-3

nem voltam a legjobb 😊
és a második:
OKC - MEM 3-4
GWS - SAS 4-2
MIA - CHI 4-2
IND - NYK 4-3
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én tippjeim 2. körre:
OKC - MEM 3-4
GWS - SAS 2-4
MIA - CHI 4-1
IND - NYK 4-2

Előző körben ez jött össze:
OKC-HOU: 4-2 √
SAS-LAL: 4-1
DEN-GSW: 3-4
LAC-MEM: 4-3

MIA-MIL: 4-0 √
NYK-BOS: 4-2 √
IND-ATL: 4-2 √
BKN-CHI: 4-3

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
Én sem nézem a mai meccset, nem akarok idegösszeomlást kapni. A bíráskodás finoman fogalmazva is érdekes ebben a seriesben, de hát nem csalnak. Igazad van jimmy a Heat ellen még a 10% esély is sok, de azért nem adnák könnyen a srácok. LeBri meg kapja be egyszer kap rendes védekezést egyből pofázik..Fucu
Egyértelműen a Bullsnak kellett továbbjutnia. Nem az a lényeg, hogy 10% esély helyett lenne mondjuk 20% a Netsnek(ami amúgy a valóságban nulla), hanem, hogy a Bulls képes kicsit megfingatni Lebronékat.

Nem az a lényeg, hogy hány meccset nyer valamelyik csapat(2-nél többhöz mind a kettőnek csoda kéne) hanem, hogy A Heatnek meg kelljen dolgoznia a pénzéért. A netsféle pussy commandon diadalmenetben masíroztak volna át, míg a Bulls ellen megjelennek majd a kék-zöld foltok, fáj majd itt-ott, és akkor remélhetőleg jön az Indiana, akik hasonló felfogásban, tovább faragják őket. Így van esély, hogy a döntő elhúzódjon 6-7 meccsre, ami már örömünnep lenne, tekintve az erőviszonyokat.

Amúgy Thibodeau egy zseni, aki sztem 3 random kisorsolt nézővel is minőségi csapatvédekezést hozna össze.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Este nagyon jó időben OKC-Memphis
Magas ember háború. Úgy érzem 7 meccs lesz ez a széria. Akkor dobok is egy tippet a 2. körre:
OKC - MEM 4-3
GWS - SAS 4-3
MIA - CHI 4-2
IND - NYK 4-3
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ilyen nincs, annyira tudtam, hogy a hatos kötésű tippmixemből (mind NBA), pont az utolsó, a Nets fog elmenni.
Az első félidőt megnéztem élőben, mondjuk rémpocsék meccs volt. 😀

több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Számomra véget ért az NBA szezon így, hogy a két Ston (Bos és Hou) kieset (azért a végső fejleményeket még követem). Sajnos nem voltak eléggé Stone-k (bocs 😛) S attól félek ezzel KG története is véget ért, büszkeségől még biztos nyomná tovább kérdés hogyan bírja. S KG PP RJ id vagy oda és bárhogy szeretem őket, előbb utóbb azért muszáj a Keltáéknak is erősen csapatépítésbe kezdeni fiatalítani vagy a már kialakuló új magot erősíteni különben megragad a csapat ezen a szinten, hogy a rájátszás meg-meg van de továbblépésre kevesek nincs erő. Remélem sikerül kitalálni jól hogyan tovább. Az valóban durva volt ezen az utolsó meccsen pedig csak az első harmadát láttam mennyi toszta dobás maradt ki, ha azok bemennek.... na mindegy. A Houstone meg fejlődjön még tovább Linnel Hardenel Asikkal, és akkor jövőre esetelg még tovább lehet jutni magasabb szintre lépni

Go Celtics Go Rockets!dande
Piercen és Aingen fog múlni az egész. remélem, hogy más csapatba nem fog(nak) elmenni, vagy jövőre is a Celticsben lesznek és tanítják a fiatalokat, vagy befejezik. Garnett elmondta, hogy miatta jött ide és, hogy rajta múlik az is, hogy folytatják-e. leülnek majd néhány hét múlva beszélni és utána eldöntik, hogyan tovább, de szerintem ennek a történetnek már vége. mindig is kedvencem lesz sajnálom, hogyha abbahagyja... érdemes meghallgatni Rivers meccs utáni nyilatkozatát, vagy ezt a cikket elolvasni:
 sports.yahoo.com/news/nba--kevin-garnett-s-run-with-celtics-concludes-in-true-kg-fashion-063519274.html