OFF topik

30 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Engem is ott szólított le egyszer éjszaka, egyébként helyre kis cigány lány, pontosabban ez már a Ludovikánál volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Ma már a lányok 95%-nak nincsen stricije, maguknak dolgoznak.
A teljes iparág szinte lakásokon működik.
Vagy magánzók vannak, akik egyfajta magánvállalkozásként bérelnek kecót, hirdetnek, dolgoznak, vagy olyanok, akik egyfajta "gebinben" a már meglévő infrastruktúrába ülnek bele, vagyis egy befuttatott lakásba mennek el, nem ők hirdetik magukat, nem ők kezelik a telefont, stb.
Az első ugye olyan, mint egy kisvállalkozás, ahol a lány haszna a bevétel/kiadás egyenlet eredője, míg a második meg egyfajta jutalékos rendszernek felel meg, ahol minden vendég után x (50-70) százalék marad a lánynál, a többi az üzemeltetőé.
Mindkettőnek van előnye is, hátránya is.
A klasszikus stricivilág elmúlt, pár útszéli lány futtatására korlátozódott.

A "csak a kocsik változtak" kommenthez annyit, hogy nincs kocsisor, amióta felkamerázták az egész 8.kerületet. Utcai prostitúció Budapesten a Határ útnál, a Kamaraerdei útnál és az Újpesti szemétégetőnél van, másutt nincsenek már a filmhez hasonló feelinget nyújtó lehetőségek.
Valamint random módon a Nagykörúton vagy akár az Andrássyn is megszólítják az embert ilyen céllal.Sobri Jóska
Elég nagy tévedésben vagy. Telepes utca, Üllői út, Ecseri út, Vajda Péter utca, Nyugati pályaudvar, Boráros tér, Illés utca, Golgota tér, hogy csak párat említsek még, de van még dögivel.
Üllő és Gyál közötti úton 5 fix pont - mind stricis. Pesten is meg vannak még, azért mert az ablakból szólítanak le a nők, lányok, attól még a stricik nem adták fel ezt a keresetüket.kishaszi
így van dekkolj egy kicsit a klinikáknál setétedés után, rögtön kapsz rettenet jó ajánlatokat, főleg kellemes ez a műsor a bókai gyerekklinika kapujában leszólítgatni az apukákat............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ma már a lányok 95%-nak nincsen stricije, maguknak dolgoznak.
A teljes iparág szinte lakásokon működik.
Vagy magánzók vannak, akik egyfajta magánvállalkozásként bérelnek kecót, hirdetnek, dolgoznak, vagy olyanok, akik egyfajta "gebinben" a már meglévő infrastruktúrába ülnek bele, vagyis egy befuttatott lakásba mennek el, nem ők hirdetik magukat, nem ők kezelik a telefont, stb.
Az első ugye olyan, mint egy kisvállalkozás, ahol a lány haszna a bevétel/kiadás egyenlet eredője, míg a második meg egyfajta jutalékos rendszernek felel meg, ahol minden vendég után x (50-70) százalék marad a lánynál, a többi az üzemeltetőé.
Mindkettőnek van előnye is, hátránya is.
A klasszikus stricivilág elmúlt, pár útszéli lány futtatására korlátozódott.

A "csak a kocsik változtak" kommenthez annyit, hogy nincs kocsisor, amióta felkamerázták az egész 8.kerületet. Utcai prostitúció Budapesten a Határ útnál, a Kamaraerdei útnál és az Újpesti szemétégetőnél van, másutt nincsenek már a filmhez hasonló feelinget nyújtó lehetőségek.
Valamint random módon a Nagykörúton vagy akár az Andrássyn is megszólítják az embert ilyen céllal.Sobri Jóska
Elég nagy tévedésben vagy. Telepes utca, Üllői út, Ecseri út, Vajda Péter utca, Nyugati pályaudvar, Boráros tér, Illés utca, Golgota tér, hogy csak párat említsek még, de van még dögivel.
Üllő és Gyál közötti úton 5 fix pont - mind stricis. Pesten is meg vannak még, azért mert az ablakból szólítanak le a nők, lányok, attól még a stricik nem adták fel ezt a keresetüket.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
catattack 3 520
Na akkor seggbe itt se mehet...catattack
úgy érzed, nem éred el a szükséges minimumot?Amadeus91
Beindultál?
| Nem, nem folytatjuk PM-ben! |
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
És például manapság már ilyen kuriózumokat is lehet találni:

18+
| |

Ujj fotókkal. 😊Sobri Jóska
Na akkor seggbe itt se mehet...catattack
úgy érzed, nem éred el a szükséges minimumot?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
catattack 3 520
És például manapság már ilyen kuriózumokat is lehet találni:

18+
| |

Ujj fotókkal. 😊Sobri Jóska
Na akkor seggbe itt se mehet...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
És például manapság már ilyen kuriózumokat is lehet találni:

18+
| |

Ujj fotókkal. 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ma már a lányok 95%-nak nincsen stricije, maguknak dolgoznak.
A teljes iparág szinte lakásokon működik.
Vagy magánzók vannak, akik egyfajta magánvállalkozásként bérelnek kecót, hirdetnek, dolgoznak, vagy olyanok, akik egyfajta "gebinben" a már meglévő infrastruktúrába ülnek bele, vagyis egy befuttatott lakásba mennek el, nem ők hirdetik magukat, nem ők kezelik a telefont, stb.
Az első ugye olyan, mint egy kisvállalkozás, ahol a lány haszna a bevétel/kiadás egyenlet eredője, míg a második meg egyfajta jutalékos rendszernek felel meg, ahol minden vendég után x (50-70) százalék marad a lánynál, a többi az üzemeltetőé.
Mindkettőnek van előnye is, hátránya is.
A klasszikus stricivilág elmúlt, pár útszéli lány futtatására korlátozódott.

A "csak a kocsik változtak" kommenthez annyit, hogy nincs kocsisor, amióta felkamerázták az egész 8.kerületet. Utcai prostitúció Budapesten a Határ útnál, a Kamaraerdei útnál és az Újpesti szemétégetőnél van, másutt nincsenek már a filmhez hasonló feelinget nyújtó lehetőségek.
Valamint random módon a Nagykörúton vagy akár az Andrássyn is megszólítják az embert ilyen céllal.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
 www.youtube.com/watch?v=toFB2MXqMJU

Érdekes kordokumentum.
Sobri neked külön ajánlom/ nem beszólásnak írtam!/!laccoo74
a 2. részben van egy jó jelenet, amikor a Cinóber becenevű stricit leoltja egy prosti. aztán Cinóbert 1996-ban lelőtték, túl sokat tudott bizonyos ügyekről.

 www.youtube.com/watch?v=kPbYMEOh89Y

choose life
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Érdekes kordokumentum.
Sobri neked külön ajánlom/ nem beszólásnak írtam!/!laccoo74
Mondjuk nem túl aktuális.
Van a fórumon aki meg se született még amikor készült. (1989)
Annak idején moziban láttam még, ahogy a K2-t is.
Érdemes elmenni ma egy lányhoz, aki lakáson "rendel", és első kézből megtapasztalni, hogy mennyit változott a világ ilyen téren is.Sobri Jóska
Ahogy egy kommentelő írta:Csak az autók lettek mások.
Tényleg így van?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress


Érdekes kordokumentum.
Sobri neked külön ajánlom/ nem beszólásnak írtam!/!laccoo74
Mondjuk nem túl aktuális.
Van a fórumon aki meg se született még amikor készült. (1989)
Annak idején moziban láttam még, ahogy a K2-t is.
Érdemes elmenni ma egy lányhoz, aki lakáson "rendel", és első kézből megtapasztalni, hogy mennyit változott a világ ilyen téren is.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Érdekes kordokumentum.
Sobri neked külön ajánlom/ nem beszólásnak írtam!/!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Hát igen, elég szegényes... Még ha bacon, pepperoni és paradicsom is lett volna rajta azt mondom jól van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mennyire gáz egy kis reszelt sajttal a szakállon elmenni a közértbe meg vissza? 😀 Én hülye meg már azt hittem hogy ennyire jól nézek ki hogy mindenki engem néz 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/06/05/szita-bence-halala-delutan-itelethirdetes/

Ahogy várható volt.TÉSZ!laccoo74
olcsón megúszták.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/06/05/szita-bence-halala-delutan-itelethirdetes/

Ahogy várható volt.TÉSZ!
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Árvíz esetén a kockás ing kötelező?
 csaladhalo.hu/system/files/imagecache/inline-kep/cikk/2013/06/uid-8/arvit_mti_ov.jpg

 www.hir24.hu/Root/Shared/Pictures/2013/06/05/Gyurcsany-lapatol%28650x433%29.jpglaccoo74
Egy kis kampány 😛 Nincs ezzel baj, két zsák is két zsák! Tegnap Vácon is mindenféle önkéntes népek voltak: kivezényelt közmunkások, edzésről átterelt ifis labdarúgó csapatok, nb1-es kézis balszélső (Szádvári Kriszta), mellettem Csörögi nyugdíjas pakolt. Közös, hogy egyikőnkig se megy víz...ismerősöm meg mellettünk úgy lapátol 2 napja az egész családjával, hogy övék a dunapart felől lévő utolsó ház, de oda nem pakolhatnak egy zsákot sem, mert hivatalos magyarázat szerint ott van egy fontos átjáró a gátra (maga a ház védése nem zárná el az utat), nemhivatalosan pedig központi zsákelosztás van, és majd egy íróasztal mögött ülő eldönti, h mikor lehet oda is pakolni 😕
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/06/05/igy_arad_a_duna_ket_napja_budapesten/
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Árvíz esetén a kockás ing kötelező?
 csaladhalo.hu/system/files/imagecache/inline-kep/cikk/2013/06/uid-8/arvit_mti_ov.jpg

 www.hir24.hu/Root/Shared/Pictures/2013/06/05/Gyurcsany-lapatol%28650x433%29.jpglaccoo74
mivel egy átlag nehéz fizikai munkást ezzel azonosítasz, ezért mondhatni igen
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Árvíz esetén a kockás ing kötelező?
 csaladhalo.hu/system/files/imagecache/inline-kep/cikk/2013/06/uid-8/arvit_mti_ov.jpg

 www.hir24.hu/Root/Shared/Pictures/2013/06/05/Gyurcsany-lapatol%28650x433%29.jpg
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
vigyájjatok gyerekek! én nem szoktam kattingatni többnyire semmi-re főleg reklámokra nem, de ilyenre lehet rákattintanék ha ott látom először. (egyébként nem tudom lecsengett e ez a verzió):
"Legújabban népszerű rajongói oldalakat támad meg hasonló csali linkekkel, a legutóbbi nagy fertőzési hullám amerikaifoci-rajongói oldalakról indult ki, ahol egy űj, Los Angeles-i NFL-csapat indításának hírével vonzotta az áldozatokat a vírusterjesztő oldal (a városnak csaknem 20 éve nincs csapata a profi ligában, óriási szenzáció lenne egy ilyen hír)."
 index.hu/tech/2013/06/05/bankrablo_virus_terjed_facebookon/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Inforadio, stop
Vagy keresők
Magyarrss, kivi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
úgy vannak vele, hogy majd haladnak ők is az árral

ja és ajánlhatna valaki egy normális hírportált, mert az index után az origo is olvashatatlan lett, szó szerintjjncaa
Katasztrófa lett. Messze a legjobb oldalnak tartottam eddig de ahogy mondod, olvashatatlan ezzel az új skinnel.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
2. Oké, de technikailag csak jobb elvesztegetni némi energiát, mint szomjan halni/végzetesen kiszáradni. Nem?Sobri Jóska
Ezt nem tudom. De gyanítom, hogy ha nem iszol -> kiszáradsz, ha iszol -> kihűlsz...dcsicsak
Logikailag lehet jobb kiszáradni, mint kihűlni.
De ha szomjas vagyok iszok. 😊
Pláne ha ott fetrengek a hóban szomjasan, csak rákóstolok a hóra/jégre.Sobri Jóska
ez vagy te, a profik ha nagyon szenvednek sem hinném hogy ráfanyalodnának. nem véletlen hogy folyadék nélkül csak rövid ideig vagy képes kibírni. ahogy mondták, valószínű a szaruhártyája is sérült emiatt Erőssnek, annyira kiszáradt. az hogy elszopogatsz egy fagyott hódarabot, hát nem old meg semmit. talán 1 liter vizzel többel let volna esélye...nüanszokon múlik.
én arra lennék kíváncsi hogy Erőss visszament volna-e Kissért. gyanítom nem.petey
Biztosan nem. Kissnek sem kellett volna sajnos... 😕