Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Bocs, csak el kellett mennem, szóval picit régi dologra reagálnék:
röpis csajok lehet, hogy szépek, de túl magasak, a lábaik is aránytalanul hosszúak, ilyen szempontból inkább a kézis csajok, akik jobban bejönnek. Sportáguknál fogva súlyfelesleg nincs, jó kis combok, meg minden.
NB2
lásd Vámos 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
Bocs, csak el kellett mennem, szóval picit régi dologra reagálnék:
röpis csajok lehet, hogy szépek, de túl magasak, a lábaik is aránytalanul hosszúak, ilyen szempontból inkább a kézis csajok, akik jobban bejönnek. Sportáguknál fogva súlyfelesleg nincs, jó kis combok, meg minden.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
szégyen amit produkálunk..
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 502 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pont erre lehetett számítani 🙄☹️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
jó, hát ez félidőre eldől megint simán
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
na irány a Lidl...a franciák ellen majdnem bejött 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Zácsik bazzeg harmadszor adja el a labdát 5 perc alatt..
Szesze
ez a védekezés legalább annyira idegesítő...7-8m-ről lőnek át...ilyet más soha nem enged
Klaci79
á, katasztrófa a védekezésünk az egész olimpián
Szesze
lábbal vagyunk sajnos baromi gyengék...😕
Klaci79
vagy fejben..
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
Zácsik bazzeg harmadszor adja el a labdát 5 perc alatt..
Szesze
ez a védekezés legalább annyira idegesítő...7-8m-ről lőnek át...ilyet más soha nem enged
Klaci79
á, katasztrófa a védekezésünk az egész olimpián
Szesze
lábbal vagyunk sajnos baromi gyengék...😕
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Zácsik bazzeg harmadszor adja el a labdát 5 perc alatt..
Szesze
ez a védekezés legalább annyira idegesítő...7-8m-ről lőnek át...ilyet más soha nem enged
Klaci79
á, katasztrófa a védekezésünk az egész olimpián
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
Zácsik bazzeg harmadszor adja el a labdát 5 perc alatt..
Szesze
ez a védekezés legalább annyira idegesítő...7-8m-ről lőnek át...ilyet más soha nem enged
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Zácsik bazzeg harmadszor adja el a labdát 5 perc alatt..
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A bírók megnyerették a görögökkel ezt a meccset... adtak egy kamukiállítást egálnál, majd iután azt belőtték a görögök, fújtak a japánkra egy kontrát ahelyett, hogy visszaadták volna a fórt (egyébként jogosabb lett volna, mint a görög esetben). Kár, pedig volt esély, hogy a japánok tényleg szerezzenek legalább 1 meglepetéspontot, a görögök nagyon belefáradtak a japán stílusba, nem úgy, mint mi, akik pont a végét bírtuk jól.
Rajna
Hát én pont csak az utolsó japán támadásra kapcsoltam oda, az előzmények ismerete nélkül sztem arra önmagában nem járt volna kiállítás. Persze a vízilabdát sosem így kell nézni, de én utálom amikor ilyenekre kiállítást adnak, mert akkor tényleg mindenre lehet/kéne.
Szesze
Ja alapjáraton én sem adnék rá, de előtt vlt egy 1,5 méterrel elhibáztt görög bejátszás, amire adtak egy fórt, ehhez képest az a belső bunyó relevánsabb volt.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
Én most elengedtem az úszást. Peking 2.0 van, látszik, hogy az időeltolódás, főleg a köcsög amerikaik miatt ez a hajnali úszás nagyon nem megy a mieinknek. Én innentől nem várok mást, ha véletlenül beesik egy érem örülök, de ez most nem az elmúlt évek úszásai voltak. Ez van, sajnos ezzel együtt kell élni és Ázsiában nem megy nekünk.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
kalap szar a védekezésünk megint kéziben, persze nem meglepő, ilyenkor nem szokott ez már összeállni
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
A bírók megnyerették a görögökkel ezt a meccset... adtak egy kamukiállítást egálnál, majd iután azt belőtték a görögök, fújtak a japánkra egy kontrát ahelyett, hogy visszaadták volna a fórt (egyébként jogosabb lett volna, mint a görög esetben). Kár, pedig volt esély, hogy a japánok tényleg szerezzenek legalább 1 meglepetéspontot, a görögök nagyon belefáradtak a japán stílusba, nem úgy, mint mi, akik pont a végét bírtuk jól.
Rajna
Hát én pont csak az utolsó japán támadásra kapcsoltam oda, az előzmények ismerete nélkül sztem arra önmagában nem járt volna kiállítás. Persze a vízilabdát sosem így kell nézni, de én utálom amikor ilyenekre kiállítást adnak, mert akkor tényleg mindenre lehet/kéne.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Ajna olimpiája gázabb, mint Hosszúé kb, csak őt nem ismerik annyian, ezek nagyon gáz úszások
Rajna
Sajnos rajta már egy ideje látszik, hogy teljesen megrekedt a fejlődése/visszafejlődött. Mondjuk még mindig nagyon fiatal, de ez nem túl biztató.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
Eddig semmivel nem rosszabb a védekezésünk, mint a brazil meccsen...talán a kapusteljesítmény alulmúlja
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Baszki Blani ez mi volt XD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ajna olimpiája gázabb, mint Hosszúé kb, csak őt nem ismerik annyian, ezek nagyon gáz úszások

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
Csak ha valakinek hiányozna 😀
 www.youtube.com/watch?v=BulFwGSi8bc
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 810 — Patriot
A ruszkiknak a Gazprom reklám zenéje a himnuszuk 😀 Csak, hogy ki a főnök? | Tudom Csajkovszkij |
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csajkovszkij megy a ruszkiknak, ez tetszik 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A bírók megnyerették a görögökkel ezt a meccset... adtak egy kamukiállítást egálnál, majd iután azt belőtték a görögök, fújtak a japánkra egy kontrát ahelyett, hogy visszaadták volna a fórt (egyébként jogosabb lett volna, mint a görög esetben). Kár, pedig volt esély, hogy a japánok tényleg szerezzenek legalább 1 meglepetéspontot, a görögök nagyon belefáradtak a japán stílusba, nem úgy, mint mi, akik pont a végét bírtuk jól.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
nekiülök ennek a meccsnek, de félek 10 perc múlva már indulok a Lidl-be vásárolni 😕
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
A Djokovic - Nishikori meccs nem túl szoros ahogy nézem..