Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
Pontosan, a rioi pálya talán még nehezebb volt, mégis siman hozta Cancellara Froome és Dumoulin elott.
eaglesmcnabb
Tippeljétek meg hány méter szint van benne...
Igor
Megnéztem tegnap este, ha jól emlékszem 44 km-en 800. Szerintem ez nem hegyi időfutam
dancogo
Az pont annyi mint 200km-en 3600 méter... nem full hegymászás elejétől a végéig, de bőven van benne felfelé tekerés.

Pont ezért nem Ganna a favorit.
Igor
Ez igaz, de nem is bernal vagy gaudu, hiszen akkor őket nevezték volna.
Szerintem pl egy küng vagy egy asgreen sem fog túlzottan kilógni lefele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
Pontosan, a rioi pálya talán még nehezebb volt, mégis siman hozta Cancellara Froome és Dumoulin elott.
eaglesmcnabb
Tippeljétek meg hány méter szint van benne...
Igor
Megnéztem tegnap este, ha jól emlékszem 44 km-en 800. Szerintem ez nem hegyi időfutam
dancogo
Az pont annyi mint 200km-en 3600 méter... nem full hegymászás elejétől a végéig, de bőven van benne felfelé tekerés.

Pont ezért nem Ganna a favorit.
Igor
Amit hegyi segítőként nyújtott az elmúlt másfél évben, szerintem ez nem fog gondot okozni neki (fantasy-ba is betettem nagy vacillálás után 😊

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
uran már vezet 31.7nél

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kard bronzmeccs mikor lesz?
Valamint Tóth a vigaszágon még bent van?
Heisman
a bronzmeccs 11:30
igen bent van még vigaszágon, de nagyon nehéz dolga lesz..
Szesze
Judo vigaszág 10 körül kezdődik, Tóth meccse kb 10:20 körül lesz elvileg


több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
kálvintérhez képest határozottan hegy
nekem ez nagyon hegyes dombosnak tűnt egy időfutamhoz képest:

Sixo
A Hoportyót is tudod úgy ábrázolni, mint a Zoncolant. Na mindegy, lássuk a hegyimenők, vagy az időfutammenők lesznek-e jobbak.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
Pontosan, a rioi pálya talán még nehezebb volt, mégis siman hozta Cancellara Froome és Dumoulin elott.
eaglesmcnabb
Tippeljétek meg hány méter szint van benne...
Igor
Megnéztem tegnap este, ha jól emlékszem 44 km-en 800. Szerintem ez nem hegyi időfutam
dancogo
Az pont annyi mint 200km-en 3600 méter... nem full hegymászás elejétől a végéig, de bőven van benne felfelé tekerés.

Pont ezért nem Ganna a favorit.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
846ot mondott székely dávid

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Nem meglepő, sőt, de mindig meg kell állapítanom, hogy a judosok ritka normális és szimpatikus emberek. kb kivétel nélkül. Rendkívül jó szellemiség uralkodik abban a sportban.
Szesze
EZ a Tóth Krisztián már rióban is nagyon szimpi volt, csípem az ilyen pozitív, funny arcokat. Sajnálom, hogy most nem jött neki össze a továbbjutás.
Hanni
Igen, nagyon szimpatikus gyerek, de tényleg mindenkire igaz ez kb. Nagyon különleges sport ilyen szempontból, személyes ismerettségeim is vannak, rájuk is mindenkire igaz.
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
Pontosan, a rioi pálya talán még nehezebb volt, mégis siman hozta Cancellara Froome és Dumoulin elott.
eaglesmcnabb
Tippeljétek meg hány méter szint van benne...
Igor
Megnéztem tegnap este, ha jól emlékszem 44 km-en 800. Szerintem ez nem hegyi időfutam

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Urán érmet fog hozni, és leveri a medencésgyereket, mint vak a poharat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem meglepő, sőt, de mindig meg kell állapítanom, hogy a judosok ritka normális és szimpatikus emberek. kb kivétel nélkül. Rendkívül jó szellemiség uralkodik abban a sportban.
Szesze
EZ a Tóth Krisztián már rióban is nagyon szimpi volt, csípem az ilyen pozitív, funny arcokat. Sajnálom, hogy most nem jött neki össze a továbbjutás.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
kálvintérhez képest határozottan hegy
nekem ez nagyon hegyes dombosnak tűnt egy időfutamhoz képest:

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
Pontosan, a rioi pálya talán még nehezebb volt, mégis siman hozta Cancellara Froome és Dumoulin elott.
eaglesmcnabb
Tippeljétek meg hány méter szint van benne...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Nem meglepő, sőt, de mindig meg kell állapítanom, hogy a judosok ritka normális és szimpatikus emberek. kb kivétel nélkül. Rendkívül jó szellemiség uralkodik abban a sportban.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként Miláknak mi ez a mekkájlá márúni rakció? Meme akar lennin a csávó? 😀
Hanni
Fejben nem volt ott állítása szerinr, mert az úszas előtt 10 perccel elszakadt a nadrágja és újat kellett felvennie.
eaglesmcnabb
És ígyis vert 2 hosszt a mezőnyre

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként Miláknak mi ez a mekkájlá márúni rakció? Meme akar lennin a csávó? 😀
Hanni
Fejben nem volt ott állítása szerinr, mert az úszas előtt 10 perccel elszakadt a nadrágja és újat kellett felvennie.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Kard bronzmeccs mikor lesz?
Valamint Tóth a vigaszágon még bent van?
Heisman
a bronzmeccs 11:30
igen bent van még vigaszágon, de nagyon nehéz dolga lesz..

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
izagirre nagyon ratyi, nem volt jobb spanyol hegyi időfutamra ?
Sixo
én ezt nem nevezném hegyi időfutamnak, 2 db 4%-os dombocska van benne, amiket kétszer másznak
dancogo
Pontosan, a rioi pálya talán még nehezebb volt, mégis siman hozta Cancellara Froome és Dumoulin elott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
uran szépen elkezdte

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként Miláknak mi ez a mekkájlá márúni rakció? Meme akar lennin a csávó? 😀
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
vigaszág meccs mikor lesz judo-ban?
Szesze
Elvileg 10kor



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kard bronzmeccs mikor lesz? - 11:30
Valamint Tóth a vigaszágon még bent van?

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nézi valaki a műugrást? Elég csúnyán lepontozzák a németeket szerintem, 3 db 5.5 és 1 db 8.0 execution is volt ugyanarra az ugrásra..
dancogo
nyíregyházi kolléga szokta, de most nincs itt

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
A bet365 oldalon a mérkőzés előtt:

Magyarország 17.00x
Döntetlen 15.00x
USA 1.02x
adamfaragoo
ez lehetetlen kb..
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
Nézi valaki a műugrást? Elég csúnyán lepontozzák a németeket szerintem, 3 db 5.5 és 1 db 8.0 execution is volt ugyanarra az ugrásra..