Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Az a helyzet, hogy ez a győzelem azért volt még pluszban nagyon nagy szám, mert hátrányból jöttünk vissza, 2x is, egyáltalán nem egy kifutott eredmény volt, ez tutira nagyon komoly önbizalmat fog adni nekünk, ami nagyon fontos, főleg a nőknél. Szerintem döntőt fogunk játszani az amcsikkal.
Szesze
8-6 volt, akkor reménykedtem egy szoros vereségben a gólkülönbséghez. A győzelemben egáltalán nem bíztam Parkes góljáig, ez tényleg az a kategória, mint a franciák győzelme Duranték ellen.
Rajna
Az oroszok ellen is sokkal jobbak voltunk szerintem, az eredmény ellenére. Ez két nagyon jó meccs volt alapvetően.
Meg tényleg az mutatja, h nagyon erős a csapat most, h ha ez nem így lenne, akkor egy ilyen elbaszott orosz végjáték után nem tudna így játszani.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Szerintem döntőt fogunk játszani az amcsikkal.
Szesze
!remind me - amikor kiszopunk a negyeddöntőben a hollandok ellen 😕
Igor
fogadhatunk 😊
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az a helyzet, hogy ez a győzelem azért volt még pluszban nagyon nagy szám, mert hátrányból jöttünk vissza, 2x is, egyáltalán nem egy kifutott eredmény volt, ez tutira nagyon komoly önbizalmat fog adni nekünk, ami nagyon fontos, főleg a nőknél. Szerintem döntőt fogunk játszani az amcsikkal.
Szesze
8-6 volt, akkor reménykedtem egy szoros vereségben a gólkülönbséghez. A győzelemben egáltalán nem bíztam Parkes góljáig, ez tényleg az a kategória, mint a franciák győzelme Duranték ellen.

több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 410
walk-off win a Japánoktól.
Utolsó inningbe fordítottak 1-3-ról.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem döntőt fogunk játszani az amcsikkal.
Szesze
!remind me - amikor kiszopunk a negyeddöntőben a hollandok ellen 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
tyí evenepoel nem a legjobb kezdés, ebből nem lesz érem

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Az a helyzet, hogy ez a győzelem azért volt még pluszban nagyon nagy szám, mert hátrányból jöttünk vissza, 2x is, egyáltalán nem egy kifutott eredmény volt, ez tutira nagyon komoly önbizalmat fog adni nekünk, ami nagyon fontos, főleg a nőknél. Szerintem döntőt fogunk játszani az amcsikkal.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Várjuk ki azért azt a ROC-USA meccset még... meg a SPA-AUS-t a másik oldalon.
Igor
Ja nyilván. De az USA csak nem bukik kettőt egy csoportkörben, a spanyol-ausztrál meg persze 50-50, de hátha jól alakul nekünk.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Várjuk ki azért azt a ROC-USA meccset még... meg a SPA-AUS-t a másik oldalon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 410
Egyenlitettek a japánok az utolsó inningbe.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezzel azt hiszem a csoportkőr cellitűzései megvalósultak, külön agra kerülünk az amerikaiaktól
gabokocka
Sőt, ha tényleg verjük Kínát, akkor a túloldalról valsz a 8ból kicsit kilógó Kanada jönne, utána az elődöntőben talán elkerüljük nem csak Amerikát, hanem Spanyolországt, márpedig a spanyolokat nem emlékszem, mikor vertük utoljára. Szóval ha minden papírforma kb., akkor Kanada, majd az orosz-ausztrál győztese jöhetne a kieséses szakaszban, ez álomszerű, persze mindenkitől ki tudunk kapni bármikor.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
amcsik rávernek egy laza 50est iránra
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ezzel azt hiszem a csoportkőr cellitűzései megvalósultak, külön agra kerülünk az amerikaiaktól

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
No végre vmi 😊 gratula 😛
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 410
Baseball meccs streamjét lelőtték az utolsó inning aljában, de 3-1 még a Dominikai Közt-nak
dancogo
Amit én néztem stream az a vége fele többször is elment. Valszeg az időjárás miatt, vagy nem tudom.
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
Baseball meccs streamjét lelőtték az utolsó inning aljában, de 3-1 még a Dominikai Közt-nak

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
ez a győztes gól, áááhh, nem lehet elégszer újranézni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
minek kért időt?😀 Nálunk a labda. 😀
Vrij6
Felvisszük félpályára. Ha láttad a londoni bronzmeccset az ausztrálok ellen, megérted 😊

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Szép volt lányok! Nem hittem volna hogy nem csesszük el


több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
minek kért időt?😀 Nálunk a labda. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
megvaaaaaan, aztapicsa!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
jóóóó
ez mekkora eredmény 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Megvan! Bravó csajok!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Ilyen játékot már baromi rég láttam egy magyar csapattól!!! Ez szinte csoda volt!!! 😀
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Örülök neki, de ezt az csoportbeli teljesitmenyt a rajatszasban/dontoben is lassuk majd, pls...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)