NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
lehet elkiabáltam?😕
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
hát ez jó szoros. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
nah elkezdtünk játszani
közben hamarosan jönnek a 200 gyorsos fiúk
NB2
Mármint a Géza Elemér Q futamok, ugye?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 690 — no es importante
Kicsit visszakanyarodva az éjszakához, ez a triatlon amúgy egy kurva jól követhető sport tévében, nagyon élveztem tegnap is, ma is a versenyt. Látsz mindent, felfogod, nem büntetőköröznek, meg büntetőidőznek, hanem aki elsőnek beér, az nyer. Nagyon martam!
Szokol
Számomra az egyik legérthetetlenebb dolog volt mindig is, hogy a triatlon döntők miért vannak ennyire "eldugva" a programban, szerintem ezeknek kellene kiemelt helyen, csúcsidőben lenniük az Olimpia záróakkordjaként.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Mivel szünet van mindenhol, belenéztem a lótáncoltatásba, ami a második leghátsó a listámon (foci az uccsó, de boksz és gyephoki is bottom 8, szóval van miből válogatni most..)

Szerintem tudatmódosító szerekkel ez baromi jó lehetne... de se józanon, se úgy nem mondanám meg melyik piaffe a menőbb. Ütem, távolság, szubjektív hanyag elegancia, mint egy komornyiknál?

Aki érti, ne fogja vissza magát.
Igor
Egyik kollégám díjugrató, pont ezt mondtam most neki, hogy ezt a baromságot, mondta, hogy ő is csinálta egy darabig, de még belülről is rohadt unalmas... 😀

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
nah elkezdtünk játszani
közben hamarosan jönnek a 200 gyorsos fiúk
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mivel szünet van mindenhol, belenéztem a lótáncoltatásba, ami a második leghátsó a listámon (foci az uccsó, de boksz és gyephoki is bottom 8, szóval van miből válogatni most..)

Szerintem tudatmódosító szerekkel ez baromi jó lehetne... de se józanon, se úgy nem mondanám meg melyik piaffe a menőbb. Ütem, távolság, szubjektív hanyag elegancia, mint egy komornyiknál?

Aki érti, ne fogja vissza magát.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Én nem szeretem az ilyen arrogáns, nagyképű csapatokat...
több mint 3 éve
csipkelli 3 952
Közben Katinka visszalépett a 200 pillangótól. Majdnem meglepődtem.
csipkelli
Az anyja kínját már bocsánat, vki meg ezért nem indulhatott....
dande
Én nem is értem, itt ki mire gondolt. Ha aranyesélyes a vegyesen, akkor azért, ha szar a forma, akkor meg azért lép vissza. 16-an lesznek, mindenki megy a holnapi elődöntőbe.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 579
most bokszol a kubai Julio Cesar La Cruz, elég látványosan nyomja, aki szereti az ilyen bokszot annak ajánlott.
deyell
nagyon laza
Kampman
mégis alig tudják megütni
jó erős ez a súlycsoport, most jön Levit aki a legnagyobb ellenfele lehet Cruznak

choose life
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Rendben, nézzük mi van még.. gyeplabdát úgy se néztem még.

Pont egy pazar belga gólra kapcsoltam be. Asszem maradok.
Igor
Áruló 😂😂😂😂
ThundersNFL
Btw, mióta bekapcsoltam a belgák 4 perc alatt lőttek 3 gólt, 2-1-ről elmentek 5-1-re.

Szóval.. 😊
Igor
Eddig is tudtuk, hogy Brüsszel fizet.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 844 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Katinka visszalépett a 200 pillangótól. Majdnem meglepődtem.
csipkelli
Az anyja kínját már bocsánat, vki meg ezért nem indulhatott....
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
8 kapott gól a japánoktól egy félidő alatt?! Vicc. Azt hittem reggel letudtuk a szégyenteljes játékot mára csapatsportokban.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 844 — Így remélem megfelelek nektek.....
Harakirit meg lehet kérdezni a japánoktól hogyan kell 😛
több mint 3 éve
csipkelli 3 952
Közben Katinka visszalépett a 200 pillangótól. Majdnem meglepődtem.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Rendben, nézzük mi van még.. gyeplabdát úgy se néztem még.

Pont egy pazar belga gólra kapcsoltam be. Asszem maradok.
Igor
Áruló 😂😂😂😂
ThundersNFL
Btw, mióta bekapcsoltam a belgák 4 perc alatt lőttek 3 gólt, 2-1-ről elmentek 5-1-re.

Szóval.. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Borzasztóan védekezünk
Ami a világ életben mindig a legnagyobb erősségünk volt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ennyi távoli lövést benyelni azért gáz
Soma felébredhetne már
NB2
nem hiszem el hogy Lévai nem fért ide be

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 844 — Így remélem megfelelek nektek.....
De hogy lehet úgy otthagyni....
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Rendben, nézzük mi van még.. gyeplabdát úgy se néztem még.

Pont egy pazar belga gólra kapcsoltam be. Asszem maradok.
Igor
Áruló 😂😂😂😂
ThundersNFL
Elég nekem a kieséses szakaszban mérgelni magamat... megspóroltam a kézit is ma, és azt is amit ti még néztek majd 40 percig - nyilván kiszenvedik a végén, de csak vérnyomása megy fel az embernek addig is.

Nekem pedig azzal vigyázni kell.. női kézit pl megtiltotta az orvos is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
most bokszol a kubai Julio Cesar La Cruz, elég látványosan nyomja, aki szereti az ilyen bokszot annak ajánlott.
deyell
nagyon laza
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Kihagyja
ThundersNFL
Majdnem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Kihagyja

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Rendben, nézzük mi van még.. gyeplabdát úgy se néztem még.

Pont egy pazar belga gólra kapcsoltam be. Asszem maradok.
Igor
Áruló 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 579
most bokszol a kubai Julio Cesar La Cruz, elég látványosan nyomja, aki szereti az ilyen bokszot annak ajánlott.

choose life