NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Nem vagyok képben a célokkal...
Katka nem aranyért jött már?
Max akar egy érmet az úszásokból és ennyi, mert idősnek érzi magát?
Vagy csak eljött?
Mi volt a cél? Nem vágom.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
Én a triatlon után néztem... nekem bejött, eléggé zen-es dolog. (picit ad hozzá, h próbáltam szörfözni én is... bár kb 4 órát bettem, meg 6-8 órát próbálkoztam... szóval Párizsba nem fogok kijutni sajna.)
Kicsit olyan mint íjászat, v golf, v kerékpár, és nekem jobban bejött mint a betonteknőben esdekélés... de egyelőre a 3*3 kosarat nem veri (és valszeg a falmászást se fogja)

De egynek elfér sztem, pláne h van vitorlázás nyolcféle hajóval... 1 számnak el kell férnie ebből is.

Szerintem.
Igor
Persze, elfér simán.
Összefoglaló meg jó lesz. 😊
Csak abszurd volt.
Sobri Jóska
Melyik volt abszurdabb: a gördeszka vagy a szörf? 😊
Igor
Kiegyeznek döntetlenben, mint a végtag nélküli fekete lovag,
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez eddig egy jó gyenge nap...
FLZOLI
Trilatlonban van egy 12. helyünk - óriási bravúr. És Milákot egy fehér cápa se tudta volna ma utolérni. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sokat adott Tusup.
Stez
És a hiánya sokat (pár érmet, döntőt?) elvett,,,
iktriad
Pont ezt irtam. 😀
Most latszik, mennyit dobott az o bunko, hajcsar stilusa. De hiaba, ez kellett Katinkanak.
Stez
Az csak a manir volt kifelé, rohadt sokat segített mentálisan rajta. Vicc, hogy végül semmit sem tanult a magyar edző közeg tőle

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
Én a triatlon után néztem... nekem bejött, eléggé zen-es dolog. (picit ad hozzá, h próbáltam szörfözni én is... bár kb 4 órát bettem, meg 6-8 órát próbálkoztam... szóval Párizsba nem fogok kijutni sajna.)
Kicsit olyan mint íjászat, v golf, v kerékpár, és nekem jobban bejött mint a betonteknőben esdekélés... de egyelőre a 3*3 kosarat nem veri (és valszeg a falmászást se fogja)

De egynek elfér sztem, pláne h van vitorlázás nyolcféle hajóval... 1 számnak el kell férnie ebből is.

Szerintem.
Igor
Persze, elfér simán.
Összefoglaló meg jó lesz. 😊
Csak abszurd volt.
Sobri Jóska
Melyik volt abszurdabb: a gördeszka vagy a szörf? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
előfutamos idejével 2. lett volna, több mint fél mp-vel rosszabbat úszott, mint tegnap
Sixo
Nagyon látszott hogy az a mell megint nem jön össze 😕

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
Én a triatlon után néztem... nekem bejött, eléggé zen-es dolog. (picit ad hozzá, h próbáltam szörfözni én is... bár kb 4 órát bettem, meg 6-8 órát próbálkoztam... szóval Párizsba nem fogok kijutni sajna.)
Kicsit olyan mint íjászat, v golf, v kerékpár, és nekem jobban bejött mint a betonteknőben esdekélés... de egyelőre a 3*3 kosarat nem veri (és valszeg a falmászást se fogja)

De egynek elfér sztem, pláne h van vitorlázás nyolcféle hajóval... 1 számnak el kell férnie ebből is.

Szerintem.
Igor
Persze, elfér simán.
Összefoglaló meg jó lesz. 😊
Csak abszurd volt.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sokat adott Tusup.
Stez
És a hiánya sokat (pár érmet, döntőt?) elvett,,,
iktriad
Pont ezt irtam. 😀
Most latszik, mennyit dobott az o bunko, hajcsar stilusa. De hiaba, ez kellett Katinkanak.
Stez
She likes it rough

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez eddig egy jó gyenge nap...

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
előfutamos idejével 2. lett volna, több mint fél mp-vel rosszabbat úszott, mint tegnap

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokat adott Tusup.
Stez
És a hiánya sokat (pár érmet, döntőt?) elvett,,,
iktriad
Pont ezt irtam. 😀
Most latszik, mennyit dobott az o bunko, hajcsar stilusa. De hiaba, ez kellett Katinkanak.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
4-1-rol hulyere vernek a brazilok. Szep.
Stez
Hátha Eleket leváltják végre.
iktriad
Kire?
davemayer
Ambros Martin? Ha már újra itt van.
iktriad
Hányinger ez a női kézi, 4-5 név cirkulál egy évtizede.
Tony Adams
A legjobbjaink nagyon fiatalok még mindig
Vagy akik a legjobbak lesznek, azaz kellene majd lenniük
A Klujber, Háfra, Kisfaludy féle korosztály még csak 20 éves múlt

Anno ők mindent is megnyertek a korosztályaikban, össze vissza verték a világot éveken át.
Norvégok se voltak ellenfél.
Ezeket a fiatal lányokat csak elrontani lehet, ennek nem szabad megtörténnie!
Ha rájuk építünk és mindenki fejlődik, beléjük van kódolva az arany.
Chargers LT
Ezért kellett volna már Golovint nagyon régen odaengedni.... ahelyett hogy mekkeleket erőltetjük
dande
Ezzel csak egyetérteni tudok
Ő ismeri őket és iszonyat motivátor

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Katinka betli?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hosszú formája is Elek hibája, mondjonmárle!
csipkelli
Nem, az Gyárfásé. 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez szopó lesz... Wood és Douglass garantáltan előzi, Gorbenko EB-n úszott 2.09.99-cet... a svájcitól és a másik brittől kell félni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Katka megint belefulladt....

Fura, hogy rosszabbat úszott mint tegnap, hiába a reggeli baszkódas, neki ez jól szokott menni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokat adott Tusup.
Stez
És a hiánya sokat (pár érmet, döntőt?) elvett,,,
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez necces lesz....
több mint 3 éve
csipkelli 3 952
Hosszú formája is Elek hibája, mondjonmárle!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hosszúnak döntő se lesz meg

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokat adott Tusup.

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
Hosszú mindjárt vízbe fúl.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
A legviccesebb közvetítés a gördeszka volt, csak emiatt.

Kéne keresni egy edzőt aki ért hozzá és nem fúrja meg a magyar "szakma"
gabokocka
Ambros Martinon kívül nem nagyon látok ilyet, aki elérhető közelben van és ért is hozzá.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
még néztem, a közvetítés háromnegyedében távoli kép volt, azt se láttam hol a sportoló
hiába akarnak nyitni a fiatalok felé. aki szereti a sportot/olimpiát az nézi a szokásos sportokat. pl gördeszkából annyi nézettség lesz az olimpián hogy valaki néz ilyen videókat youtubeon, és 5 perces összefoglalókat néha feldob recommendedben. de nem fog leülni a TV elé

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
Én a triatlon után néztem... nekem bejött, eléggé zen-es dolog. (picit ad hozzá, h próbáltam szörfözni én is... bár kb 4 órát bettem, meg 6-8 órát próbálkoztam... szóval Párizsba nem fogok kijutni sajna.)
Kicsit olyan mint íjászat, v golf, v kerékpár, és nekem jobban bejött mint a betonteknőben esdekélés... de egyelőre a 3*3 kosarat nem veri (és valszeg a falmászást se fogja)

De egynek elfér sztem, pláne h van vitorlázás nyolcféle hajóval... 1 számnak el kell férnie ebből is.

Szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)