NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem vagyok képben a célokkal...
Katka nem aranyért jött már?
Max akar egy érmet az úszásokból és ennyi, mert idősnek érzi magát?
Vagy csak eljött?
Mi volt a cél? Nem vágom.
Chargers LT
Elvileg ég midig nyerhetne ebben a trágya mezőnyben. Rosszabbakat úszik, mint az Eb-n, ami felkészülési verseny volt, ez szimpla lúzerség, amit itt művel eddig
Rajna
Végülis a magánéletet a melója elé helyezte, az ő döntése.
Igazat adok gabokockának, pár napja ő mondta nekem, hogy 3 arannyal megteheti. És ez így igaz.
Sobri Jóska
Ja hát nem várnám tőle, hogy ebben a korban domináljon, de megúszhatná azokat az időket legalább, amiket egy hónapja tudott. Nyilván csinálhat Rio után, amit akar, de ezzel ő sem elégedett az fix

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hmmm.. mondjuk olyan nagy időt senki nem úszott.

Szóval ezt az aranyat 2.08.6-tal pl el lehet vinni....
Igor
Szélso pályán a surranón simán jó lehetne, de nem tűnik olyannak a forma vagy az aklimatizálódás
FLZOLI
szerintem gyorsan annyit lehet tenni hogy hívnak neki egy sportpszichológust, fejben sincs ott, főleg a mostani szar eredmények után. amit te írtál azon már nem lehet javítani
Heisman
Mondjuk lehet normális edzőt kéne, nem az aktuális dugópajtit kéne kinevezni dísznek...

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, m4 sport 4-en vitorlázás van - belenézek ebbe is, h mindent kipipálhassak 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Nem vagyok képben a célokkal...
Katka nem aranyért jött már?
Max akar egy érmet az úszásokból és ennyi, mert idősnek érzi magát?
Vagy csak eljött?
Mi volt a cél? Nem vágom.
Chargers LT
Elvileg ég midig nyerhetne ebben a trágya mezőnyben. Rosszabbakat úszik, mint az Eb-n, ami felkészülési verseny volt, ez szimpla lúzerség, amit itt művel eddig
Rajna
Végülis a magánéletet a melója elé helyezte, az ő döntése.
Igazat adok gabokockának, pár napja ő mondta nekem, hogy 3 arannyal megteheti. És ez így igaz.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok képben a célokkal...
Katka nem aranyért jött már?
Max akar egy érmet az úszásokból és ennyi, mert idősnek érzi magát?
Vagy csak eljött?
Mi volt a cél? Nem vágom.
Chargers LT
Elvileg ég midig nyerhetne ebben a trágya mezőnyben. Rosszabbakat úszik, mint az Eb-n, ami felkészülési verseny volt, ez szimpla lúzerség, amit itt művel eddig
Rajna
Amikor mar ennyire sokat nyomul a palyan kivul, az mar azert velhetoen ki fog hatni a felkeszulesre. Szerintem nala ez nem volt megfelelo, versenyek ide vagy oda.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A francia meccs után eleve nem tetszett a nyilatkozgatas. Mintha ott bármi közünk is lett volna a győzelemhez

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
és elkezdődött a nap egyik fénypontja: az egyéni íjászat, van egy magyar is de ő asszem ma nem fog lőni

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmmm.. mondjuk olyan nagy időt senki nem úszott.

Szóval ezt az aranyat 2.08.6-tal pl el lehet vinni....
Igor
Sztem nem lesz 2:08-as idő senkinél.
gabokocka
Szerintem benéznek 2.09 alá.. valaki biztos. Douglass-ből kinézem, Ohashi mindig jól úszik döntőn - ha valakire tenni kéne most rájuk. A britek gyengébbek voltak mint vártam, de ők gyakran szoktak javulni döntőre.

Lehet h 2.08.8 is elég... az biztos h nem kell 2.08 alját úszni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hmmm.. mondjuk olyan nagy időt senki nem úszott.

Szóval ezt az aranyat 2.08.6-tal pl el lehet vinni....
Igor
Szélso pályán a surranón simán jó lehetne, de nem tűnik olyannak a forma vagy az aklimatizálódás
FLZOLI
szerintem gyorsan annyit lehet tenni hogy hívnak neki egy sportpszichológust, fejben sincs ott, főleg a mostani szar eredmények után. amit te írtál azon már nem lehet javítani

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hmmm.. mondjuk olyan nagy időt senki nem úszott.

Szóval ezt az aranyat 2.08.6-tal pl el lehet vinni....
Igor
Szélso pályán a surranón simán jó lehetne, de nem tűnik olyannak a forma vagy az aklimatizálódás

több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 926 — balazs.t85@gmail.com
22. percben járunk és már 30 gólt kaptunk..
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hmmm.. mondjuk olyan nagy időt senki nem úszott.

Szóval ezt az aranyat 2.08.6-tal pl el lehet vinni....
Igor
Sztem nem lesz 2:08-as idő senkinél.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem vagyok képben a célokkal...
Katka nem aranyért jött már?
Max akar egy érmet az úszásokból és ennyi, mert idősnek érzi magát?
Vagy csak eljött?
Mi volt a cél? Nem vágom.
Chargers LT
Elvileg ég midig nyerhetne ebben a trágya mezőnyben. Rosszabbakat úszik, mint az Eb-n, ami felkészülési verseny volt, ez szimpla lúzerség, amit itt művel eddig

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Hmmm.. mondjuk olyan nagy időt senki nem úszott.

Szóval ezt az aranyat 2.08.6-tal pl el lehet vinni....
Igor
400on is szar időkkel álltak dobogóra, de hát annyival maga alatt van katinka, hogy erre sincs semmi esélye

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Katinka döntős.
iktriad
Ekko ez röfögött rendesen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
csipkelli 3 952
Akkor jöhet a visszalépés a 200 pillangótól.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmmm.. mondjuk olyan nagy időt senki nem úszott.

Szóval ezt az aranyat 2.08.6-tal pl el lehet vinni....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez legalább meglett 😛
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
lol a többiek nagyobb chokerek mint Katinka 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
Én a triatlon után néztem... nekem bejött, eléggé zen-es dolog. (picit ad hozzá, h próbáltam szörfözni én is... bár kb 4 órát bettem, meg 6-8 órát próbálkoztam... szóval Párizsba nem fogok kijutni sajna.)
Kicsit olyan mint íjászat, v golf, v kerékpár, és nekem jobban bejött mint a betonteknőben esdekélés... de egyelőre a 3*3 kosarat nem veri (és valszeg a falmászást se fogja)

De egynek elfér sztem, pláne h van vitorlázás nyolcféle hajóval... 1 számnak el kell férnie ebből is.

Szerintem.
Igor
Persze, elfér simán.
Összefoglaló meg jó lesz. 😊
Csak abszurd volt.
Sobri Jóska
Melyik volt abszurdabb: a gördeszka vagy a szörf? 😊
Igor
Kiegyeznek döntetlenben, mint a végtag nélküli fekete lovag,
iktriad
A gördeszka azért királyos

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Katinka döntős.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez eddig egy jó gyenge nap...
FLZOLI
Trilatlonban van egy 12. helyünk - óriása bravúr. És Milákot egy fehér cápa se tudta volna ma utolérni. 😊
iktriad
Valóban most látom azt. Érdekes, hogy amennyire alulteljesítenek a judosok mondjuk (Pupp kivétel), annyira erőn felül a triatlonban

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megvan a donto, mazli.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Viszont a legviccesebb közvetítés eddig a szörf, 10 perce azt kommentálják ES2-n, hogy hullámzik a tenger, de nem eléggé és nem történik semmi.
Abszurd.
Sobri Jóska
Én a triatlon után néztem... nekem bejött, eléggé zen-es dolog. (picit ad hozzá, h próbáltam szörfözni én is... bár kb 4 órát bettem, meg 6-8 órát próbálkoztam... szóval Párizsba nem fogok kijutni sajna.)
Kicsit olyan mint íjászat, v golf, v kerékpár, és nekem jobban bejött mint a betonteknőben esdekélés... de egyelőre a 3*3 kosarat nem veri (és valszeg a falmászást se fogja)

De egynek elfér sztem, pláne h van vitorlázás nyolcféle hajóval... 1 számnak el kell férnie ebből is.

Szerintem.
Igor
Persze, elfér simán.
Összefoglaló meg jó lesz. 😊
Csak abszurd volt.
Sobri Jóska
Melyik volt abszurdabb: a gördeszka vagy a szörf? 😊
Igor
Szörf. A gördeszka inkább gáz, hogy örökké elestek.
Régen néztem x-gamest, ott azért kurva jókat toltak.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokat adott Tusup.
Stez
És a hiánya sokat (pár érmet, döntőt?) elvett,,,
iktriad
Pont ezt irtam. 😀
Most latszik, mennyit dobott az o bunko, hajcsar stilusa. De hiaba, ez kellett Katinkanak.
Stez
Az csak a manir volt kifelé, rohadt sokat segített mentálisan rajta. Vicc, hogy végül semmit sem tanult a magyar edző közeg tőle
FLZOLI
Nem veletlen, hogy akiket Tusup edz, az elmult masfel evben elegge felturboztak magukat, futballistak, egyeb atletak mind eleg nagy javulast mutatnak.