NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Reméljük a lövészetet tudják adni, nagyon más nem lesz.
dande
Nem fogják sztem, csak az éremmeccseket
Rajna
Jah, nem tudom egyáltalán a selejtezőt adja-e bárki, még streamen se láttam...

Itt speciel működhetne is, pláne a 2. szintnél szerintem, valami okos osztott képernyős megoldással (sosem értettem miért nem osztják mondjuk 2-nél többre a képernyőt, pláne amikor 4-en lőnek... 2*2-es bontás túl kicsi?)

Majd lehet itt frissítgetni, 6:15-től... az első kört illene megoldani, a másodiknál már minden ajándék.

 olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/shooting/results-10m-air-rifle-mixed-team-qual-000100-.htm

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:
empty taxi
Annyira tudtam, h valaki el fogja sütni - picit meglepődtem, hogy épp te.. oh well.
Igor
a tippmixpro 1.10re adta, hogy empty fogja elsütni
Sixo
Nálam iktriad volt a favorit, Stez/empty szorosan mögötte.
Igor
hímsoviniszta poénokra nem harap iktriad, ő nagyon peacy
Sixo
O, dehogynem harap.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:
empty taxi
Annyira tudtam, h valaki el fogja sütni - picit meglepődtem, hogy épp te.. oh well.
Igor
a tippmixpro 1.10re adta, hogy empty fogja elsütni
Sixo
Nálam iktriad volt a favorit, Stez/empty szorosan mögötte.
Igor
emptynek vannak ilyen üres járatai
| boccs |

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
mi ez a noname kínai kiscsaj, 6 lövésből 5x10es 1x9es ... szegény moldáv előzőből mind2őt agyonverte volna

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Osakát eddig simán verik.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:
empty taxi
Annyira tudtam, h valaki el fogja sütni - picit meglepődtem, hogy épp te.. oh well.
Igor
a tippmixpro 1.10re adta, hogy empty fogja elsütni
Sixo
Nálam iktriad volt a favorit, Stez/empty szorosan mögötte.
Igor
Én nem is emlékeztem arra, hogy ilyen batyui voltak. Aranyos ő anélkül is.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:
empty taxi
Annyira tudtam, h valaki el fogja sütni - picit meglepődtem, hogy épp te.. oh well.
Igor
a tippmixpro 1.10re adta, hogy empty fogja elsütni
Sixo
Nálam iktriad volt a favorit, Stez/empty szorosan mögötte.
Igor
hímsoviniszta poénokra nem harap iktriad, ő nagyon peacy

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Reméljük a lövészetet tudják adni, nagyon más nem lesz.
dande
Nem fogják sztem, csak az éremmeccseket

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:
empty taxi
Annyira tudtam, h valaki el fogja sütni - picit meglepődtem, hogy épp te.. oh well.
Igor
a tippmixpro 1.10re adta, hogy empty fogja elsütni
Sixo
Nálam iktriad volt a favorit, Stez/empty szorosan mögötte.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyébként ez a vitorlázás így, hogy bejátszák ezeket a térképszerű grafikákat, ki épp milyen szögben jön - nagyon fasza!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:
empty taxi
Annyira tudtam, h valaki el fogja sütni - picit meglepődtem, hogy épp te.. oh well.
Igor
a tippmixpro 1.10re adta, hogy empty fogja elsütni

Szerkesztette: Sixo

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:
empty taxi
Annyira tudtam, h valaki el fogja sütni - picit meglepődtem, hogy épp te.. oh well.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
szörnyűek a riporterek, hülyébbnél hülyébb kérdéseket tesznek fel az amúgy is teljesen k.o versenyzőknek.. elkeserítő ez a szint tényleg
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Tusup féle mentális dopping kéne nekik is. Katinka is kb egy Jakabos szintet hozott volna mint karrier ha nincs az amcsi
FLZOLI
Nem hiszem el, hogy még em próbálkoztak ilyennel. Böhnnel voltak a legjobbak, de az is egy olimpia évében rendezett Eb volt, szóval kb. lényegtelen torna. Olyanok is történnek, hogy Háfra és Klujber 2 év alatt világklasszisból szarrá szürkültek, pedig még mindig nagyon fiatalok. Érthetetlen.
Rajna
Az kellene, hogy eligazoljanak ebből a magyar pocsolyából külföldre, mas környezetbe. De vagy Győrbe kerülnek ahol egy all-star csapat epizodistai lesznek, vagy a Fradiba, ami meg pont nem lendíti őket előre...

Egyszerűen hiányzik az hogy nehez körülmények között a hátukra tudjak venni a csapatot, versenyezni kelljen olyan helyzetben ami tavol van a komfortzónától.

A magyar bajnoksagban fossa keresik magukat, de a karakteruk nem fejlodik, mig ha teszem azt elmennenek Daniaba, Nemetorszagba, Franciaorszagba, egy idegen kulturaba, ahol nekik kene felepiteni magukat, radasul vezerre kene valni, abbol profitalnank.

Ez a jelenlegi rendszer egy nagy fos.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük a lövészetet tudják adni, nagyon más nem lesz.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Lol, Katinka nem nyilatkozott, vagy mi? 😅
Chargers LT
azoknak a riportereknek és sem tenném, nem is tudom, hogy miket kérdeznének, "katka, hosszabb a hajad, mint tegnap, ez miért van?"

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tudnék sorolni neveket, Halepet is csípem, Popovicit meg igazából kb minden úszáskedvelőnek illene... ott van ez a cingár gyerek a brit/amcsi izomkolosszusok között, csodaszép stílussal úszik, és ahogy kinéz, ilyen időket nem néznél ki belőle. (Hwangra is igaz nagyjából ez, bár neki annyira nem szép a stílusa.)

Ez van, lehet h költői kérdés.. de biztos ami biztos.. engem krvára nem zavar ki mellett milyen zászló van 😛
Igor
Halepet én is nagyon bírom, román ide vagy oda. És én is igyekszem elvonatkoztatni, hogy ki honnan származik.
iktriad
Halepet én igazán a műtétje előtt kedveltem:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha jól értem, akkor Tusup jó lesz kézi szövkapnak?? 😀
Tony Adams
Mindennek is.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Lol, Katinka nem nyilatkozott, vagy mi? 😅

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
23-18as 2. szett után a 29-27es 3. szett kicsi jobbra sikerült

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
mik ezek a lövések a nőknél, 6 lövésből 3x 5ös

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 499 — Colts Fan
Ha jól értem, akkor Tusup jó lesz kézi szövkapnak?? 😀
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
hú de gyengén kezdett anagoz, pedig vegyesben nagyon jól tolta

Szerkesztette: Sixo

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Szörf előhozza a Summer Games feelinget 😛
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy jelen állás szerint jobb lett volna, ha a női kézisek ki se jutnak, ezt a nevetséges katasztrófát szívesen mellőzném a programomból. A fiúkért nagyon kár, nagyon simán meglehetett volna az olimpiai selejtező a 19-es vb-n...
Rajna
Elek kinevezése is már hülyeség volt. De a Pálinger, Kirsner féle vezetés is több kárt okozott mióta regnál...
FLZOLI
Rasmussennel is folyamatos alulteljesítés volt, nyilván ezek is inkompetensek, de hihetetlen, hogy mindig szarabb ez a csapat, mint kéne, mindegy, hogy ki az edző.
Rajna
Tusup féle mentális dopping kéne nekik is. Katinka is kb egy Jakabos szintet hozott volna mint karrier ha nincs az amcsi
FLZOLI
Kerdes, hogy egy teljes magyar csapat mennyire csipne, hogy ennyire toljak-hajtjak oket, mert Tusup ugye tulmegy a hataron, o ha kell, mentalisan sebez es odaszur. Ezzel nyilvan jot akar, de attol fuggetlenul embere valogatja, hogy kit hogyan lehet motivalni. A keziseket szerintem nem igy.
Stez
Sosem próbálkoztak ilyennel, talán ez az út működhet
FLZOLI
Honnan tudod, probalkoztak-e?
Stez
Egyik kapitány se ezt a vonalat követte mostanában. Bár nyilván egyikünk sincs ott edzésen vagy az öltözőben