NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Majoros most kezd majd a dunán, ha érdekel valakit
Szesze
Köszi, nézzük

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Majoros most kezd majd a dunán, ha érdekel valakit
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
közben m4-en az van kiírva hogy Salim Gergely Olimpiai-bajnok, Salim Gergely edzője
Heisman
Nyilván már a felirat készítőknél is megy a bulika az 1. arany miatt. Nem hibáztatom őket, Pl. Hörinél is TELJESEN elgurult a gyógyszer.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ma már volt iráni, ecuadori, thai és koszovói arany is... jó látni, h a kis országok(nak) is jó napja volt ma -> úgyhogy hajrá tunéz srác.
Igor
Irán kis országnak számít?
Kampman
Sportolói szemmel kicsi...
ThundersNFL
Londonban volt bivalyerős olimpiájuk, nyertek 7 aranyat, 4-et birkózásban, 3-at súlyemelésben.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
M4 kommentátor azt mondta, az első eredményhirdetés a Tokiói olimpián a női parbaj tőr....
Bringában, Íjászatban, stb volt már szerintem
Vagy csak nem tette hozzá, hogy a vivó csarnokban

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Ma már volt iráni, ecuadori, thai és koszovói arany is... jó látni, h a kis országok(nak) is jó napja volt ma -> úgyhogy hajrá tunéz srác.
Igor
Irán kis országnak számít?
Kampman
Sportolói szemmel kicsi...
ThundersNFL
Én inkább közepesnek mondanám, kb. mint mi.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma már volt iráni, ecuadori, thai és koszovói arany is... jó látni, h a kis országok(nak) is jó napja volt ma -> úgyhogy hajrá tunéz srác.
Igor
Irán kis országnak számít?
Kampman
Amerikai Fociban igen.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Ma már volt iráni, ecuadori, thai és koszovói arany is... jó látni, h a kis országok(nak) is jó napja volt ma -> úgyhogy hajrá tunéz srác.
Igor
Irán kis országnak számít?
Kampman
Sportolói szemmel kicsi...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Mária Xiao micsoda spanyol név....
ThundersNFL
tudnád mennyi kínai van itt 😀

közben m4-en az van kiírva hogy Salim Gergely Olimpiai-bajnok, Salim Gergely edzője
Heisman
M4 power hab a tortán...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Közben kezdődik a döntőszett az iráni-lengyel röplabdameccsen, izgi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Ma már volt iráni, ecuadori, thai és koszovói arany is... jó látni, h a kis országok(nak) is jó napja volt ma -> úgyhogy hajrá tunéz srác.
Igor
Irán kis országnak számít?
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Omar apja milyen jó arc

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mária Xiao micsoda spanyol név....
ThundersNFL
tudnád mennyi kínai van itt 😀

közben m4-en az van kiírva hogy Salim Gergely Olimpiai-bajnok, Salim Gergely edzője

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Mária Xiao micsoda spanyol név....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma már volt iráni, ecuadori, thai és koszovói arany is... jó látni, h a kis országok(nak) is jó napja volt ma -> úgyhogy hajrá tunéz srác.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Versenyzői nagyságban talán még a Benedekék vízilabdában 🙂
Chargers LT
Szerinte a pólótripla sehol nincs ehhez képest. Azért ott főleg azkon a tornákon 2-3 csapat nyerhetett, abból nyerni is szép, de a mai kardmezőnyben röhejes a 3 olimpia. Ha kikap a venezuelaitól az első meccsén, nyilván meglepő, de van ilyen egy Vk-n. Teljesen értelmezhetetlen a 3 arany szériában
Rajna
És csak 3 évet kell várni a 4.-re 😊

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Lemaradtam, ez a 38. vívó aranyunk? 😮
alatriste
És összesen van 178 magyar arany
Abból 38 vívás
Chargers LT
Azt tudtam régebben olvastam, hogy a legsikeresebbek ebben a sportágban vagyunk de az akkor is elképesztő szám.
alatriste
Azért a sikereink nagy részét a korábbi években szereztük. Jó persze kellett hozzá, hogy kiheréljék a létszámot, de akkor is érdemes ránézni:
 hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_gy%C5%91zelmek_v%C3%ADv%C3%A1sban
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Lehalt a neten Nekem az m4, remek!
nagir
Nekem még megy
Asszem 2 online adáson is a vívás megy most náluk
Próbálkozz
Chargers LT
Köszi meg tudtam nézni!👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Kis személyest ha megengedtek: amikor az elsőt megnyerte Szilágyi, épp Olaszországban, Pisában egy kempingben söröztem a medence partján a nászutamon, nézve a döntőt. Amikor nyert, a pultos meghívott egy sörre és gratulált. Fiatalok voltunk és minden olyan egyszerű volt.

Aztán négy év múlva a másfél éves fiam miatt már csak csendben szabadott örülni a következő címének.

Tavaly nyáron pedig megszülettek az ikrek.

Áron három olimpiai címe alatt három fiam született. Nekem az első aranya a kedvenc magyar aranyam mind a mai napig, épp azért, mert ott minden tökéletes volt.
Szokol
Szóval akkor te vagy az aki annak drukkol, hogy ne induljon több olimpián 😀
NB2
😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Kis személyest ha megengedtek: amikor az elsőt megnyerte Szilágyi, épp Olaszországban, Pisában egy kempingben söröztem a medence partján a nászutamon, nézve a döntőt. Amikor nyert, a pultos meghívott egy sörre és gratulált. Fiatalok voltunk és minden olyan egyszerű volt.

Aztán négy év múlva a másfél éves fiam miatt már csak csendben szabadott örülni a következő címének.

Tavaly nyáron pedig megszülettek az ikrek.

Áron három olimpiai címe alatt három fiam született. Nekem az első aranya a kedvenc magyar aranyam mind a mai napig, épp azért, mert ott minden tökéletes volt.
Szokol
Szóval akkor te vagy az aki annak drukkol, hogy ne induljon több olimpián 😀
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Kis személyest ha megengedtek: amikor az elsőt megnyerte Szilágyi, épp Olaszországban, Pisában egy kempingben söröztem a medence partján a nászutamon, nézve a döntőt. Amikor nyert, a pultos meghívott egy sörre és gratulált. Fiatalok voltunk és minden olyan egyszerű volt.

Aztán négy év múlva a másfél éves fiam miatt már csak csendben szabadott örülni a következő címének.

Tavaly nyáron pedig megszülettek az ikrek.

Áron három olimpiai címe alatt három fiam született. Nekem az első aranya a kedvenc magyar aranyam mind a mai napig, épp azért, mert ott minden tökéletes volt.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
És Párizsban 34 évesen szerintem még fog vívni
Chargers LT
Montanóból kiindulva Brisbane is opció 😊

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
És Párizsban 34 évesen szerintem még fog vívni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én amúgy ilyen nyugodt 30 év alatt egy olimpiai döntőnk alatt se voltam 😁
Nem tudtam elkepzelni se, hogy veszít
Chargers LT
Londonban ugyanez volt

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez tényleg London vlt pepitában, csak a küzdősebb meccs nem a 8, hanem a 4 között jött, de amúgy ugyanaz: iskola végig, a döntőben a 3. olasz ellen. Megalázó tusok sora, nagyn nehéz elhinni, hogy ez megtörtént. Nem hiszem, hogy az életemben bárki (nem csak magar, bárki) utánacsinálja ezt, de ha mégis, ezt az eleganciát bizts nem rakja mellé...
Rajna
Annyira egyszerűnek tűnik a kardvívás Áront nézve, hogy nincsenek rá szavak.
Odaáll, megvágja, és kész. Szabad szemmel tisztán láthatóan.
gabokocka
Senki mást nem láttam ilyen tisztán vívni top vívók ellen, mint Áront Londonban meg itt most. Nyilván jó meccsei voltak másoknak, de ez egész más, mint amit bárki más bármikor tudtt csinálni vizuálisan.