Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 828
Tetszik, amit látok. 2 lövészet alatt 5 hiba váltóban? Ilyet én meg nem láttam. 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nagy fourcade többet csinált volna mint ez a bohoc :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
franciák elszálltak
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Lorentzen majdnem duplázott, 4 század

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
franciák rögtön az elején elszúrják???
nem akarok norvég aranyat😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊
somoskovig
Csodálatos megkoronázása lenne az amúgy is fantasztikus olimpiának, ha az utolsó számban Kalla megnyerné nekem a fantasyt 😊
gabokocka
Lehet megnyeri neked, de a versenyt szerintem nem fogja.
Soha nem nyert 30km-en egy árva világkupát sem. Plusz fejlődött idén klasszikusban, de azért még mindig a gyengébbik stílusa. Persze bárki kaphat jó waxot és rosszat, aminek 30km-en van a legnagyobb jelentősége főleg klasszikus stílusban. Niskanennel lesz harcban szerintem az éremért.
dawyd728
Én is éremben gondolkodom, sztem Parmakoski, Bjoergen és az oroszok lehetnek jók, másban nem látom, hogy odaérhetne. Kalla pedig élete formájában van, ha bírja végig a finnt lenyomhatja a hajrában, Bjoergen ellen nem látok esélyt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 828
Amúgy megint csak mi akadályozta meg a szervezőket, h a tegnapi roncsderbi helyett ma rendezzék a női váltót? Tiszta szélcsendes idő, illetve semmi nem volt a műkorcsolya vége óta 11-ig. Helyette kaptunk egy hétfőihez hasonló lyukas napot. Plusz 3 db fehérorosz Bradburyt. Kurva jót szórakoztam ez igaz, de megint csak egy olimpia a sportolókért kéne legyen..
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A koreai gyerek odarakta rendesen 😊 1:08 eleje érem elég valószínű

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Magyar himnusz téli olimpián.
Köszi srácok! 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 828
Amúgy nem tudom volt-e már, de így újra meghallhatva a futam kommentárt, Vásárhelyi Tamásnak óriási elégtétel lehet ez a sorstól, h az első magyar téli aranyat pont ő közvetíthette. Nincs nála nagyobb téli sport buzi ebben az országban. 4 éve ES nem közvetített az olimpiáról, az MTVA nem kölcsönözte ki, mint SZG-t. Erre fogta magát és jelentkezett önkéntesnek és úgy tolta végig Szocsiban az olimpiát. Lehet néha kicsit sótlan a közvetítése vagy a hangszíne lehetne fülbarátabb, de az egyik legfelkészültebb magyar sportriporter és neki tényleg nem munka ez, hanem hobbi. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 828
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊
somoskovig
Csodálatos megkoronázása lenne az amúgy is fantasztikus olimpiának, ha az utolsó számban Kalla megnyerné nekem a fantasyt 😊
gabokocka
Lehet megnyeri neked, de a versenyt szerintem nem fogja.
Soha nem nyert 30km-en egy árva világkupát sem. Plusz fejlődött idén klasszikusban, de azért még mindig a gyengébbik stílusa. Persze bárki kaphat jó waxot és rosszat, aminek 30km-en van a legnagyobb jelentősége főleg klasszikus stílusban. Niskanennel lesz harcban szerintem az éremért.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊
somoskovig
Csodálatos megkoronázása lenne az amúgy is fantasztikus olimpiának, ha az utolsó számban Kalla megnyerné nekem a fantasyt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nah, Konrád egész jót ment, szép volt.
Chargers LT
taktikusan beosztotta, nem az elején kell menni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 828
NA ezzel 18. lehetett lenni 1 éve a vb. Szép volt Konrád.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Nah, Konrád egész jót ment, szép volt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
még 2-3 ilyen olimpia, és KHL-es játékosok sem nyomhatják 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Na gyerünk Nuis 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Buzi oroszok faxé kaptak ki a csoportkörben???
Olyan jó lett volna ez egy döntőnek...
Remélem azért a cseheké lesz a bronz.
Délután Kanada szerintem lehozza, de majd a döntőben elkenik a ruszkik a szájukat😊
NB2
Sajnos összességében elég sótlan, hangulattan az egész torna, ahhoz képest mi lehetett volna az NHL-esekkel. Ez az elődőntő is uncsi, egysíkú volt.
zavi27
hogy lehet már uncsi egy orosz győzelem? 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 828
A top 5 meglepetés között van ez a BLR női biatlon arany.
Olyan országos német fix1 volt mint a ház!
NB2
Azért Kryuko/Skardino nem rossz, szerintem 6-7. legjobb csapatnak számítottak..

Ledecka, Loch, német szánkópáros, kanadai női curlingcsapat, Krueger, USA sprintváltó... 😉

Szerintem még a Peiffer-győzelem is meglepőbb volt 😀
Igor
Tiltakozom. 😀
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Buzi oroszok faxé kaptak ki a csoportkörben???
Olyan jó lett volna ez egy döntőnek...
Remélem azért a cseheké lesz a bronz.
Délután Kanada szerintem lehozza, de majd a döntőben elkenik a ruszkik a szájukat😊
NB2
Sajnos összességében elég sótlan, hangulattan az egész torna, ahhoz képest mi lehetett volna az NHL-esekkel. Ez az elődőntő is uncsi, egysíkú volt.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Buzi oroszok faxé kaptak ki a csoportkörben???
Olyan jó lett volna ez egy döntőnek...
Remélem azért a cseheké lesz a bronz.
Délután Kanada szerintem lehozza, de majd a döntőben elkenik a ruszkik a szájukat😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
akkor éremátadó 11-kor?
baggio 🏈
11:54

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
akkor éremátadó 11-kor?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Hál istennek Zagitova hozta a papírformát 😊
Sixo
Ugyanúgy ahogy az Eagles a SB-n. Nem mindig a favorit nyer, de ha úgy gondolod hogy igen akkor nyugodtan lovagolj ezen a témán.
eaglesmcnabb
Fura mód a kommentátoroknál is még ő volt a favorit még a rövid program előtt, de nyilván mindig az a legnagyobb favorit akit a fogadó irodák mondanak.