Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sztem ez egy éremre jó lesz a letteknek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kapcsolják be biztonsági öveiket :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
ilyen jó a verseny?
a 2 sánc alapján tükörsima norge-ot vártam!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez a Leyhe ki fia borja, hogy bekerült a német csapatba elbaszni az esélyeiket? Eisenbihler simán jobb nála.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
kubacki bmeg, egyéniben legalább csak hasonlókat ugrottál volna :d
eaglesmcnabb
egyet ugrott is...csak ő mindig egy jót ugrik 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kubacki bmeg, egyéniben legalább csak hasonlókat ugrottál volna :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A kettes bob utolsó lecsúszása mikor kezdődik?
peach
Két perc 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
A kettes bob utolsó lecsúszása mikor kezdődik?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mivel vki egy korrel elobb kiszedte, ezert biztos nem az enyem... es rendszerhibatol fuggetlenul lekestem a pickrol, csak az a bosszanto h autopicknek adta be ezt 😊

De nem ezen fog mulni a dolog, hanem a nemet szankosokon..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Én mondtam, h engedjünk Igornak választani vkit. Most azt hallgathatjuk, h 10 pontjával mi lett volna ha. 😛 😀
Amúgy laza OR beállítás és 1 századdal megdöntés összejött.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nah a kommentátor előzetes esélylatolgatása, miszerint ebben a számban is holland uralom lesz, majdnem bejött 😀

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
japó bekezdett, aztán 3lfogyott, igor embere nyer?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Idiota friedrich ha nem kezdett volna el flipperezni az első 2 futamban már rég megnyerték volna az olimpiát...

Csak az első futamon -0,13 volt a csattanás előtt, +0,17 lett utána. És a másodikban is hibázott egy óriásit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kodairanak hosszu lesz a tav, ot max az elofutamban tettek volna be sztem, inkabb mint a dontoben... na mindegy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Nyugi 4 ember nyer aranyat. Ahogy tegnap nem volt a holland váltóban Roest úgy a nők között is lehet csere.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Na mindjárt kezdődik az 500m.
FitzRandolph 34.42-es olimpiai csúcsa vajon megdől?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Alakul a NED-JPN donto... meg jo hogy ugy kalkulaltam Kodaira/ter Mors benne lesz. Fasza.
Igor
Még bekerülhetnek, lehet cserélni gondolom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Alakul a NED-JPN donto... meg jo hogy ugy kalkulaltam Kodaira/ter Mors benne lesz. Fasza.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
13 századon belül öten, durva

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A kettesbob utolsó futam kemény lesz, teljesen együtt az élmezőny

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Két sprinterrel plusz egy hosszútávos csajjal. Szegény Manganello kb at utolsó 2-2,5 kört végig kellett vezesse. Míg a Bowe és Bergsma szélárnyékoztak. 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kanada átvette a vezetést kettes bobosoknál, hajrá 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Hoppá az usa 4-be jutott. 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Szerintem az ami-magyar csaj kihasznált egy kiskaput. A rendszert kell szidni, nem őt. Persze gáz volt amit csinált, de ha a szabályok engedik...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmmm, nekem az egész női félcső elég nagy csalódás. Eddig csak férfiakat láttam, az nagyon látványos, de a női inkább kínos. Bár a selejtező győztes csaj menetét nem láttam (akiről reklámvideo is készült), ő lehet, hogy tényleg jó. De az 5, 8. helyezettek futamát látva, azok is kb. olyanok, hogy szerintem egy olimpiai 40. alpesi síző csaj 1 hét gyakorlás után jobbat tudna menni. Legyen bemutató sportként ott, de rendes érmet inkább akkor kéne osztani, ha már fejlődött annyit, hogy értékelhető versenyek vannak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)