NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
A norvégok kihagyták Wenget a sífutóváltóból, az kemény. Oestberg, Jacobsen, Haga, Bjoergen, míg a svédeknél Haag, Kalla, Andersson és Nilsson.

Érdekes volna ha Bjoergen és Nilsson egyszerre indulna.
gabokocka
Lol, 2. körben húztam egy nullásat 😊
Rajna
30 km még hátra van. Szerintem amúgy is a 10km feletti klasszikus stílusú versenyek a legjobbjai. Én még érmet nem írnám le.
dawyd728
Nincs közel az élmezőnyhöz, simán leszakadt síatlonban és másfél percet kapott 10 km-en. Nyilván, ha lenne benne valami, nem cserélnék le Jacobsenre a váltóban.

Én alapvetően számoltam nála 1 váltóarannyal és 2 egyéni éremmel (a síatlon, 10 km és a 30 km közül kettővel), szerintem ez nem volt irreális, de ez van. Az a vicc, hogy így is versenyben vagyok, pedig Sabliková, Wierer, Halfvarsson és Manificat is biztosan alulteljesít.
Rajna
Ő a második 7,5 km-en szakadt le. Plusz a 10 km is szabad stílusban volt. Szerintem Weng esetében sokat számít a stílus. Plusz a táv hossza. Jacobsen meg eredendően sprinter, aki 10 km-ig jól megy mindkét stílusban. Plusz Haga is leszakadt síatlonban, aztán tegnap simán nyert.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A norvégok kihagyták Wenget a sífutóváltóból, az kemény. Oestberg, Jacobsen, Haga, Bjoergen, míg a svédeknél Haag, Kalla, Andersson és Nilsson.

Érdekes volna ha Bjoergen és Nilsson egyszerre indulna.
gabokocka
Lol, 2. körben húztam egy nullásat 😊
Rajna
30 km még hátra van. Szerintem amúgy is a 10km feletti klasszikus stílusú versenyek a legjobbjai. Én még érmet nem írnám le.
dawyd728
Nincs közel az élmezőnyhöz, simán leszakadt síatlonban és másfél percet kapott 10 km-en. Nyilván, ha lenne benne valami, nem cserélnék le Jacobsenre a váltóban.

Én alapvetően számoltam nála 1 váltóarannyal és 2 egyéni éremmel (a síatlon, 10 km és a 30 km közül kettővel), szerintem ez nem volt irreális, de ez van. Az a vicc, hogy így is versenyben vagyok, pedig Sabliková, Wierer, Halfvarsson és Manificat is biztosan alulteljesít.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
A német szkeletonos Loellinggel (10. draftolt) úgy néz ki megint jó lóra tettem, mint VB címvédő 😊 2 futam után vezet.

Az első 9 draftoltamból már 6 Olimpiai bajnok 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Mókás ez a magyar interjú a holland csajszival angolul 😊
gabokocka
A holland csajszinak nem volt erőssége az angol 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
A norvégok kihagyták Wenget a sífutóváltóból, az kemény. Oestberg, Jacobsen, Haga, Bjoergen, míg a svédeknél Haag, Kalla, Andersson és Nilsson.

Érdekes volna ha Bjoergen és Nilsson egyszerre indulna.
gabokocka
Falla a kérdőjel szerintem, h miért nem rakták be. 5km még abszolút a zónájában van. Főleg az Oestberg-Bjoergen-Haga hármas után nincs az az isten, h ne előnyből kapná a váltót. Nilssont meg nem hiszem, h Bjoergen meg tudná verni, ha egyszerre indulnak. Habár lehet arra játszanak, h legyen friss Falla a sprint véltóra, de az meg csak szerdán lesz, szóval nem értem.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Engem amúgy az basz fel, hogy nem indíthatunk 2 kajakost sem világversenyen, úszóból is csak max kettőt, mikor 3 világklasszis pillangóúszónk van, viszont a hollandok simán kibérelhetik gyorskorcsolyában, a németek meg szánkóban a dobogót ha olyan kedvük van. Itt is le kéne szabályozni max 2 főre nemzetenként

Most a sífutást nem veszem bele, mert nyilván sokkal nagyobb a mezőny mint az említett sportokban, úgyhogy a max 4 fő itt korrekt.
eaglesmcnabb
Akkor még több félvér keletkezne. Mennének át más nemzetbe, mert itt pont férnek be amikor még fiatalok, nagyon nem akarnak küzdeni így inkább átmennek más országba, aztán kiderül, hogy idővel jobban fejlődnek, és így lesznek a Bloemenek. Inkább csak annyi, hogy úszásban is fel kéne vinni ezt a számot.
Sixo
A kajakbal jól járnánk, de úszásban nem feltétlenül, mert akkor jönne több amerikai, ausztrál, kínai, orosz, francia is. Amit megnyernénk a vegyesen/pillangón, azt simán leadnánk a többi számban. (Egyébként ha jól tudom úszásban többen is elindulhatnak, csak az elődöntőbe nem juthat 2-nél több.)
peterk2005
Ez, amit mondasz csak LEN versenyekre igaz, tehát olimpia, vb-re nem. Az idei eb-re is ezért viszünk majd 4db 2 pillést.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
A norvégok kihagyták Wenget a sífutóváltóból, az kemény. Oestberg, Jacobsen, Haga, Bjoergen, míg a svédeknél Haag, Kalla, Andersson és Nilsson.

Érdekes volna ha Bjoergen és Nilsson egyszerre indulna.
gabokocka
Lol, 2. körben húztam egy nullásat 😊
Rajna
30 km még hátra van. Szerintem amúgy is a 10km feletti klasszikus stílusú versenyek a legjobbjai. Én még érmet nem írnám le.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mókás ez a magyar interjú a holland csajszival angolul 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A norvégok kihagyták Wenget a sífutóváltóból, az kemény. Oestberg, Jacobsen, Haga, Bjoergen, míg a svédeknél Haag, Kalla, Andersson és Nilsson.

Érdekes volna ha Bjoergen és Nilsson egyszerre indulna.
gabokocka
Lol, 2. körben húztam egy nullásat 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A norvégok kihagyták Wenget a sífutóváltóból, az kemény. Oestberg, Jacobsen, Haga, Bjoergen, míg a svédeknél Haag, Kalla, Andersson és Nilsson.

Érdekes volna ha Bjoergen és Nilsson egyszerre indulna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
még megy a nagysánc selejtezői, nézzük melyik esélyesek buknak
Go STOCH

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Na végre, síugrás nagy sánc 😊 Go Kasai

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 848 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma is egy svéd arany s curling is egész jól alakul.

Holnap pedig hajrá mi 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Amúgy még a síakrobatika margójára, azért valahol röhej, h bukott ugrással lehet érmet nyerni. Simán bevezethetnék, ami akár slopestyleban és a többi pontozásos freestyle sportban van, h a döntőben van 3 csúszásod és a legjobbra kapott pontszámod számít. Még a győztes ugrás sem volt tiszta a hatos döntőben..
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én a rutinra, nevekre és a favoritokra tettem még hátsó körökben is...eddig bejön 😊
Chargers LT
én az egyszámos favoritokra tettem, kb 8. körtől fogva, és nem akarják hozni a papírt.
Mondjuk a koreai skeletonos odabaszott majdnem ket mp-t a másodikra xD

bár nekem még a számok kb 60%-a hátra van.

Voronina viszont nagyot ment 😊

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Biztos turbóznak, de mások nem? Mondjuk az oroszok talán már nem mernek 😊
Mivel mindig jók voltak, elhisszük nekik...
Jakehomer
Persze, de valsz van valami technikai előnyük a többiekkel szemben, hogy egy versenyre négyévente így kikupálják az összes emberüket.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Én a rutinra, nevekre és a favoritokra tettem még hátsó körökben is...eddig bejön 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Van der Weijden az utolsó körben bukta az érmet
Jakehomer
Na ő is milyen már, 4 éve volt 5., egyébként semmilyen értékelhető eredménye nincs sehonnan (1 Vk 2. hely pár évvel ezelőttről), de valahogy az olimpiákon jön a formajavulás. Ha ez a csapat mondjuk kínai vagy neadjisten orosz lenne már tele lenne a sajtó azzal, hogy mekkora doppinggyár az egész.

Mondjuk Visser még akár hihető is lenne, mert fiatal és elég szépen fejlődött. De azért kemény, hogy Koreában egyéni csúcsokat fut.
Rajna
Biztos turbóznak, de mások nem? Mondjuk az oroszok talán már nem mernek 😊
Mivel mindig jók voltak, elhisszük nekik...

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Van der Weijden az utolsó körben bukta az érmet
Jakehomer
Na ő is milyen már, 4 éve volt 5., egyébként semmilyen értékelhető eredménye nincs sehonnan (1 Vk 2. hely pár évvel ezelőttről), de valahogy az olimpiákon jön a formajavulás. Ha ez a csapat mondjuk kínai vagy neadjisten orosz lenne már tele lenne a sajtó azzal, hogy mekkora doppinggyár az egész.

Mondjuk Visser még akár hihető is lenne, mert fiatal és elég szépen fejlődött. De azért kemény, hogy Koreában egyéni csúcsokat fut.

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
2 embert draftoltam(Xu Mengtao, Jaelin Kauf), akiből 4 év alatt max 1 versenyt láttam. Fogadóirodáknál mindkettő főfavorit volt, erre mindkettő elvérzik a döntő kapujában. Soha többé kvázi látatlanra nem teszek. Plusz ezek a kis hiba és elmegy 4 év munkája sportokra sem fogadok többet.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Van der Weijden az utolsó körben bukta az érmet

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
19. választással Mayer arany nem rossz 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért a holland gyorskoricsapat erősen doppinggyanús, hogy kb. minden verenyzőjük másodpercekkel jobbat megy, mint bármikor máskor. Sabliková ideje jobb, mint amikkel kényelmesen nyert vb-ket az elmúlt évtizedben mindig, és simán kikap.

Amúgy fantasyben hihetetlenül nem jön semmi a biatlont leszámítva, páron hozták a papírofrmát, de majd minden emberem alulteljesít.

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Fuck

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
A 2 fiatal nagyot futott és felértek a dobogóra.