NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Ez a mexikói nem gyenge 😀 43 éves, tavaly kezdett foglalkozni a sífutással ...és itt van. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Amúgy curlinget milyen csatorna szokott közvetíteni? Mert m4 egyik csatornáján sem láttam még.
Sixo
Ahogy Gabo is mondja, ESport 3 általában
Chargers LT
oda nincs streamem 😕

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Amúgy curlinget milyen csatorna szokott közvetíteni? Mert m4 egyik csatornáján sem láttam még.
Sixo
Ahogy Gabo is mondja, ESport 3 általában

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Eurosport többi csatornáján szokott menni

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Spitsov nagyot futott, ezt leszámítva eléggé papírforma/nem lett annyira szoros sajna...
Igor
Ezt azért árnyalja, Krügert senki sem draftolta, azért ez így utólag óriási kapufa volt részünkről. Van 16 pontja, és lesz még további min. 10.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Amúgy curlinget milyen csatorna szokott közvetíteni? Mert m4 egyik csatornáján sem láttam még.
Sixo
Általában kora éjszaka adnak egy meccset, de ha van vmi éremosztó, akkor simán elkapcsolnak, egyébként még a kora reggeli sávban lehet elkapni 1-1 meccset, azt se végig. Az itteni idő szerint déli meccseket meg kb lehetetlen elkapni élőben, mert akkor van a legtöbb program. Inkább 20-30 perces összefoglalókat szoktak a fontosabb meccsekről adni.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Spitsov nagyot futott, ezt leszámítva eléggé papírforma/nem lett annyira szoros sajna...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Amúgy curlinget milyen csatorna szokott közvetíteni? Mert m4 egyik csatornáján sem láttam még.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Colognában bíztam a sprint vegyes 6. hely után, jött is egy 10 pont 😊 szép volt!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Cologna azért nagy tanár. Tavaly ilyenkor ki nem néztem volna belőle, h még lesz a csúcson.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sundby se fog soha egyéni aranyat nyerni nagy versenyen...

Hellner a végére eléggé összeszedte magát, egy érem a váltóval beeshet, de az aranyra semmi esély.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Nah Cologna ! Végre megvan a svájci arany.

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
5-en 5 másodpercen belül a dobogóért..
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Harvey is 😀
kopp-kopp
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Cologna jól kezdett nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
SZG komolyan gondolja, h Klaebo nem utolsó ember lesz a váltóban?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Meglepne ha ezt itt nem tarolnák le a norvégok, asszem alszok egyet délelőtt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Ezt a Szabó Gábor gondolatmenetet megfejtené nekem valaki : "Könnyen lehet, hogy az elkövetkezendő években jó kis futó lesz, mert kis országból jött."

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Szokás szerint az egész délelőtt kuka. Déltől is az egyik program a kb csak az engem érdeklő síakrobatika, valamint női 5000m és női szkeleton lesz, ha a hoki és curling csoportmeccseket leszámítjuk.
dawyd728
ffi 15km FS ???
Sixo
7-8.30
ez még reggel. 😊
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Szokás szerint az egész délelőtt kuka. Déltől is az egyik program a kb csak az engem érdeklő síakrobatika, valamint női 5000m és női szkeleton lesz, ha a hoki és curling csoportmeccseket leszámítjuk.
dawyd728
ffi 15km FS ???

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Szokás szerint az egész délelőtt kuka. Déltől is az egyik program a kb csak az engem érdeklő síakrobatika, valamint női 5000m és női szkeleton lesz, ha a hoki és curling csoportmeccseket leszámítjuk.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A kanadai női curlingesekhez csak igéző kék szemekkel lehet odakerülni komoly pozícióba 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Viszont Shiffrin szolgáltatta kb az eddigi egyik legnagyobb buktát. -450-es favoritként dobogó sem és nem azért, mert kiesett. Keserű pirula, mert egyrészt kedvencem, másrészt első körösként.. Innentől, ha igaz a vírus miatti hányás, akkor a Super-G kizárt, mondjuk amúgy is kb a leggyengébb száma. A lesiklásban lehet indul, akár edzésként, akár halvány éremesély miatt, de a lényeg, h kombinációban remélem Holdenerrel elhozzák a 16 ponttot. A Holdener ezüsttel btw telibe a 100 pont. 😊 Ahogy nézem ma még lesz egy kínaim síakrobatikában egy formán kívüli Alex Harvey-m, de innentől az elkövetkező napokban nem lesz ilyen szakaszom, h 2 nap alatt 60 pontot szerzek. Sőt..
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez is milyen már, Jacobellis mindent megnyert negyvenhétszer, de az a fránya olimpia nem jött össze, majd egy órával később nyer Hansdotter, akinek kb ugyanannyi ezüstje van, mint ahány aranya Lindseynek.

Nem tudom melyik ujjamba harapjak, fordítva tán jobban örültem volna, de Hansdotter miatt is nagyon boldog vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Holdener meg marad örök második. 😀