Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
francia-német x 1 perc van vissza!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Manyifikó Manyifika volt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Hát ez így lófasz volt... Herélt ló ide herélt ló oda. 😕
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mennyire jó futó?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebből már nem lesz sajnos érem, de a top10 is necces. Nagyot kell futnia 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez ennyi volt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha a többiek lepottanak még lehet vmi
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy ez ilyen extra pikantériája ennek a sportnak? Mert amúgy soha nem nézek öttusát olimpián kívül, de olyankor mindenki a fos lovak miatt sír. Mi értelme ennek?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
elbaxta😕

innen drukkoljunk sok rombolásnak😊
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ez inkább bowling eddig, mint lovaglás...

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Sztem a jó kosarat meg kézi de legalább mikor magyar lovagol odakapcsolhatnának. Ha lehet
dande
Odakapcsolt az m4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem a jó kosarat meg kézi de legalább mikor magyar lovagol odakapcsolhatnának. Ha lehet
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
francnak nem figyelnek már -5 helyett -9😕
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Asaudskaitye 300 pontot lovagolt, ami csak azért érdekes, mert ő a mezőny legjobb futója, nem ritka, hogy 10-15 helyeket felfut. (A lovaglás előtt 18. volt).

Szerk, elhamarkodtam, a rio.com-ot néztem, mert a stream el van maradva 😊 Asaudskaitye nullát lovagolt, kiszállt.
peterk2005
Rájöttem h litván női öttusa szövetségi kapitány akarok lenni.
Asadauskaite:
 www.lietuvaiirman.lt/wp-content/uploads/2015/02/Laura-Asadauskaite.jpg
Serapinaite:
 static3.sportas.lt/usi/662x442/3/8e/60/d4/8e60d45a5de056a9968fe3be5dcf44c8.jpg?v=1.0.5.30&t=cr&s=662x442&m=3&f=/Uploads//old_img/original/2014/05/51739.jpg
empty taxi
Hát a fiatal lányokhoz való vonzalmad már magyar edzőhöz méltó.
Sixo
Most mé, Asadauskaite 32 éves.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Asaudskaitye 300 pontot lovagolt, ami csak azért érdekes, mert ő a mezőny legjobb futója, nem ritka, hogy 10-15 helyeket felfut. (A lovaglás előtt 18. volt).

Szerk, elhamarkodtam, a rio.com-ot néztem, mert a stream el van maradva 😊 Asaudskaitye nullát lovagolt, kiszállt.
peterk2005
Rájöttem h litván női öttusa szövetségi kapitány akarok lenni.
Asadauskaite:
 www.lietuvaiirman.lt/wp-content/uploads/2015/02/Laura-Asadauskaite.jpg
Serapinaite:
 static3.sportas.lt/usi/662x442/3/8e/60/d4/8e60d45a5de056a9968fe3be5dcf44c8.jpg?v=1.0.5.30&t=cr&s=662x442&m=3&f=/Uploads//old_img/original/2014/05/51739.jpg
empty taxi
Hát a fiatal lányokhoz való vonzalmad már magyar edzőhöz méltó.

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Saci mikor jön kb?
dande
6-8 perc.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Saci mikor jön kb?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Asaudskaitye 300 pontot lovagolt, ami csak azért érdekes, mert ő a mezőny legjobb futója, nem ritka, hogy 10-15 helyeket felfut. (A lovaglás előtt 18. volt).

Szerk, elhamarkodtam, a rio.com-ot néztem, mert a stream el van maradva 😊 Asaudskaitye nullát lovagolt, kiszállt.
peterk2005
Rájöttem h litván női öttusa szövetségi kapitány akarok lenni.
Asadauskaite:
 www.lietuvaiirman.lt/wp-content/uploads/2015/02/Laura-Asadauskaite.jpg
Serapinaite:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Asaudskaitye 300 pontot lovagolt, ami csak azért érdekes, mert ő a mezőny legjobb futója, nem ritka, hogy 10-15 helyeket felfut. (A lovaglás előtt 18. volt).

Szerk, elhamarkodtam, a rio.com-ot néztem, mert a stream el van maradva 😊 Asaudskaitye nullát lovagolt, kiszállt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Meanwhile megjavult az óra az öttusa streamen így legalább látszik h hány pontot ér a lovaglás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Ez a kosárlabda kommentátor állandóan azt mondja, hogy "parádés", már a reggeli strandröplabda döntőn is feltűnt
Kampman
parádés #75, ivós játékot nem szívesen játszanék erre
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hepciásak a négerek a kosárpályán...😊 Hátha összejön a spanyoloknak a győzelem

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kubai kislány már nem úsztam meg. Nagy bukta.
danyly
Szegény, nagyon nagyot esett 😕

Kilencből eddig 4-en estek le a lóról, egyedül Zsófi tudta utána befejezni....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Pars döntője ma éjszaka lesz, ugye?
Löfli
Igen, de túl sokat nem érdemes várni most tőle. Egész évben sérülésekkel bajlódott, nincs is idén számottevő eredménye. Ha bejut a nyolcba, esetleg hatba, már szépen szerepelt.
peterk2005
Idén Fajdeken kívül (aki ugye kiesett) csak Tsikhan dobott 80 m felett, rajta kívül 78 fölé is csak Nazarov, Nowicki, Elseify és Domingos dobott a döntősök közöl. Ha Krisztiánból kijön egy 76.50 (ami azért benne van a selejtező alapján) az kis szerencsével elég lehet egy éremre.
empty taxi
Én azért bízom benne, hogy esetleg elszáll a keze, mert szvsz 77m nem lesz elég éremre. Mindig van pár aki ilyenkor felül teljesít, és azért az az 5 darab 78 fölötti túl sok, hogy három is 77 alatt maradjon. Krisztián nyilatkozta a selejtező után, hogy erőben már rendben van, csak a mozgása nincs meg. Szóval fizikailag nem lehetetlen, hátha beletelál egybe, ami elmegy 78 körülre....
peterk2005
Egyébként most nézem h a moldáv Marghiev is döntős, aki idén 78.48-ig jutott, asszem az érem így most már tényleg kicsit túlzás, a pontszerzés viszont simán benne van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A kubai kislány már nem úsztam meg. Nagy bukta.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.