Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Minden egyes olimpián eszembe jut az, hogy basszus mi a francért kell lovagolniuk? Nem ugyanazok így a feltételek.

Inkább kapjon mindenki egy ugyanolyan autót és menjenek végig egy pályán. Ebben az esetben tényleg egyenlők lennének az esélyek, és legalább tényleg MODERN pentathlon lenne. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 573
ez a Zaytsev nem semmi figura az olaszoknál
deyell
Fiam kedvence. Valamelyik vb-n ugyanígy alázta az usákokat hátrányból. Meg is nyerte a meccset 😆  youtu.be/JHhKyDEuhY8
petey
én eddig nem láttam korábban, mert nem nézek röpit, de most már nekem is a kedvencem. most is zsinórban 3 ász a 4. szett végén? őrült a fazon

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy az ott óriási szerencse volt, hogy ilyen gyönyörűen kitudta bukfencezni azt az esést.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Az egyiptomit is ott dobta le a lova, ahol Zsófit.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Zsófi szegény szép nagyon esett.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Virsli!!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
eh😕
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Ez így megint egészen követhetetlen. 😀 Valamit csak ki lehetne írni a képernyőre...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A argentin után jön Zsófi. Sarolta 29. induló lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szegény paci megijedt és ledobta az egyik csajt
Kampman
és megint, nem tudom, mennyire gyakori ez, de az állatvédők meg fognak őrülni a végére, tényleg rossz ezt nézni
Kampman
Gyakori, mert a lovas nem ismeri a lovat és fordítva. Nagyon tapasztalt lovasnak kell lenni, hogy kordában tudja tartani az ismeretlen lovat. A lovakat különböző helyekről hozzák és sorsolással döntik el, ki-ki melyik lovat kapja. Van akinek szerencséje van és egy nyugodt, jó ugró lovat kap.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
A kommentátor olyan insider infokat nyom kosár alatt, hogy csak na: "Lowrynak volt egy parádés kosara a Miami ellen." 😀
4dam
Tőrös Balázs elismerően csettint valahol
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Szegény paci megijedt és ledobta az egyik csajt
Kampman
és megint, nem tudom, mennyire gyakori ez, de az állatvédők meg fognak őrülni a végére, tényleg rossz ezt nézni

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
A kommentátor olyan insider infokat nyom kosár alatt, hogy csak na: "Lowrynak volt egy parádés kosara a Miami ellen." 😀


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kettőből kettő ló rakoncátlankodik. Kemény verseny lesz ez így. De kb. mindig ez az egyik döntő faktor az öttusában.

Szerk.: De közben jött a harmadik bukta. Sok pontot lehet nyerni és veszíteni. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Zaytsev egyébként Olaszországban született.
Persze az apja nem (aki nem mellesleg maga is olimpiabajnok röpis).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Szegény paci megijedt és ledobta az egyik csajt
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
ez a Zaytsev nem semmi figura az olaszoknál
deyell
Fiam kedvence. Valamelyik vb-n ugyanígy alázta az usákokat hátrányból. Meg is nyerte a meccset 😆  youtu.be/JHhKyDEuhY8

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Elkezdődött a lovaglás. 😉 Mármint az öttusában. 😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Ez a kosárlabda kommentátor állandóan azt mondja, hogy "parádés", már a reggeli strandröplabda döntőn is feltűnt
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a BMX amúgy tényleg nagyon király. Sajnálom, hogy ilyen "rövid"
Hanni
Nekem is jobban tetszene egy hosszabb, olyan motocross féle terep-pályán, ugyanez.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a BMX amúgy tényleg nagyon király. Sajnálom, hogy ilyen "rövid"
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
a nem magyar érdekeltségű sportok közül talán a röplabdán szórakoztam a legjobban ezen az olimpián
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 573
ez a Zaytsev nem semmi figura az olaszoknál

choose life
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pars döntője ma éjszaka lesz, ugye?
Löfli
Igen, de túl sokat nem érdemes várni most tőle. Egész évben sérülésekkel bajlódott, nincs is idén számottevő eredménye. Ha bejut a nyolcba, esetleg hatba, már szépen szerepelt.
peterk2005
Idén Fajdeken kívül (aki ugye kiesett) csak Tsikhan dobott 80 m felett, rajta kívül 78 fölé is csak Nazarov, Nowicki, Elseify és Domingos dobott a döntősök közöl. Ha Krisztiánból kijön egy 76.50 (ami azért benne van a selejtező alapján) az kis szerencsével elég lehet egy éremre.
empty taxi
Én azért bízom benne, hogy esetleg elszáll a keze, mert szvsz 77m nem lesz elég éremre. Mindig van pár aki ilyenkor felül teljesít, és azért az az 5 darab 78 fölötti túl sok, hogy három is 77 alatt maradjon. Krisztián nyilatkozta a selejtező után, hogy erőben már rendben van, csak a mozgása nincs meg. Szóval fizikailag nem lehetetlen, hátha beletelál egybe, ami elmegy 78 körülre....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Most állítottam be az ébresztőt 2:00 ra!
Úgyhogy....! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞