Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Furcsa ez a kiírás...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajrá Éva hajrá Anna!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
picit lehangolo a sok ures szek a lelatokon.
ZoliMP
Engem pl ez tök hidegen hagy. Az is ha a csillárokon is lógnak...
Matthew99
Hát azért amikor 100e ember van egy sífutó versenyen, azért az odacsesz. 4 éve a bicikli versenyeken (pálya) is piszok jó hangulat volt.
Itt Brazíliában azt érzem, hogy némelyik pályákon "bunkó" a közönség. Már vártam, hogy mikor gyújtanak görögtüzet a vívócsarnokban😊
NB2
naaa csak görögtüzekkel és pioval lehet szurkolni. nélküle nincs hangulat!!!!
braxa88
focimeccsen igen, de egy víváson ne már😊
mondjuk ha látná egy angol 1920-ból, hogy most mi megy teniszversenyen, lehet főbe lőné magát😊
NB2
humorizáltam, teljesen a piro ellen vagyok
braxa88
tudom, hogy hogy állsz a piróhoz ezért is írtam, hogy focin engem nem zavar, de itt állatira zavarna
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
picit lehangolo a sok ures szek a lelatokon.
ZoliMP
Engem pl ez tök hidegen hagy. Az is ha a csillárokon is lógnak...
Matthew99
Hát azért amikor 100e ember van egy sífutó versenyen, azért az odacsesz. 4 éve a bicikli versenyeken (pálya) is piszok jó hangulat volt.
Itt Brazíliában azt érzem, hogy némelyik pályákon "bunkó" a közönség. Már vártam, hogy mikor gyújtanak görögtüzet a vívócsarnokban😊
NB2
naaa csak görögtüzekkel és pioval lehet szurkolni. nélküle nincs hangulat!!!!
braxa88
focimeccsen igen, de egy víváson ne már😊
mondjuk ha látná egy angol 1920-ból, hogy most mi megy teniszversenyen, lehet főbe lőné magát😊
NB2
humorizáltam, teljesen a piro ellen vagyok
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
picit lehangolo a sok ures szek a lelatokon.
ZoliMP
Engem pl ez tök hidegen hagy. Az is ha a csillárokon is lógnak...
Matthew99
Hát azért amikor 100e ember van egy sífutó versenyen, azért az odacsesz. 4 éve a bicikli versenyeken (pálya) is piszok jó hangulat volt.
Itt Brazíliában azt érzem, hogy némelyik pályákon "bunkó" a közönség. Már vártam, hogy mikor gyújtanak görögtüzet a vívócsarnokban😊
NB2
naaa csak görögtüzekkel és pioval lehet szurkolni. nélküle nincs hangulat!!!!
braxa88
focimeccsen igen, de egy víváson ne már😊
mondjuk ha látná egy angol 1920-ból, hogy most mi megy teniszversenyen, lehet főbe lőné magát😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Vívó éremtábla:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
picit lehangolo a sok ures szek a lelatokon.
ZoliMP
Engem pl ez tök hidegen hagy. Az is ha a csillárokon is lógnak...
Matthew99
Hát azért amikor 100e ember van egy sífutó versenyen, azért az odacsesz. 4 éve a bicikli versenyeken (pálya) is piszok jó hangulat volt.
Itt Brazíliában azt érzem, hogy némelyik pályákon "bunkó" a közönség. Már vártam, hogy mikor gyújtanak görögtüzet a vívócsarnokban😊
NB2
naaa csak görögtüzekkel és pioval lehet szurkolni. nélküle nincs hangulat!!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
picit lehangolo a sok ures szek a lelatokon.
ZoliMP
Engem pl ez tök hidegen hagy. Az is ha a csillárokon is lógnak...
Matthew99
Hát azért amikor 100e ember van egy sífutó versenyen, azért az odacsesz. 4 éve a bicikli versenyeken (pálya) is piszok jó hangulat volt.
Itt Brazíliában azt érzem, hogy némelyik pályákon "bunkó" a közönség. Már vártam, hogy mikor gyújtanak görögtüzet a vívócsarnokban😊
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Niekerk mit futott az utolsó 100on? Bakker mintha az első 50 métere lett volna. Hihetetlen lazán szakadt el a többiektől...
dugo93
Fasza a mama lekvárja 😀
ThundersNFL
Aki nem értené 😊

 www.dailymail.co.uk/news/article-3740238/One-fastest-men-earth-trained-GREAT-GRANDMOTHER-South-Africa-400m-sprinter-Wayde-van-Niekerk-inspirational-coach-74-takes-no-nonsense.html

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Kicsit durván fogalmaz, nekem ez sok, de van igazság, abban amit ír (ha volt már, bocs):

 buti.blogger.hu/2016/08/11/nyilt-level-verraszto-davidhoz-amit-legnagyobb-sajnalatomra-sosem-fog-olvasni
csi77
nem érzem túlzónak, egy nagyképű kis szarházi, ezt érdemli.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Kicsit durván fogalmaz, nekem ez sok, de van igazság, abban amit ír (ha volt már, bocs):

 buti.blogger.hu/2016/08/11/nyilt-level-verraszto-davidhoz-amit-legnagyobb-sajnalatomra-sosem-fog-olvasni
csi77
Én is olvastam és van benne bőven igazság... igaz néhol kicsit túlozz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Kicsit durván fogalmaz, nekem ez sok, de van igazság, abban amit ír (ha volt már, bocs):

 buti.blogger.hu/2016/08/11/nyilt-level-verraszto-davidhoz-amit-legnagyobb-sajnalatomra-sosem-fog-olvasni

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Niekerk mit futott az utolsó 100on? Bakker mintha az első 50 métere lett volna. Hihetetlen lazán szakadt el a többiektől...
dugo93
Fasza a mama lekvárja 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
picit lehangolo a sok ures szek a lelatokon.
ZoliMP
Engem pl ez tök hidegen hagy. Az is ha a csillárokon is lógnak...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 399
picit lehangolo a sok ures szek a lelatokon.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Egyszer lenne egy olyan Olimpia hogy fejben nem szarunk be...
ThundersNFL
témába vág:  tv.eurosport.hu/cselgancs/judo-%C3%A9rem-n%C3%A9lk%C3%BCl_sto5722270/story.shtml


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az étrend-kiegészítőbe tett cucc vitte erre szegény lelkemet:...

 www.origo.hu/sport/egyeb/kajak-kenu/20160815-lopas-kajak-kenu-bolti-lopas-lopasgatlo-dopping-eltiltas.html
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Egyébként Boltban benne lehet a tegui kiugrása? Vagy miért fut ennyi "biztonságit"?
dugo93
Mert megteheti. 😊 Minek fusson 1 tizeddel jobbat, ha az úgyse WR és ugyanúgy 1. hely, de lehet kiugrik?
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Egyébként Boltban benne lehet a tegui kiugrása? Vagy miért fut ennyi "biztonságit"?

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
simán vertük Braziliát, juhhéj😊

az a 400 wr nem volt gyenge, és milyen lazán!!

viszont az m5-ről szépen átkapcsoltak az m4-re, mikor kb 10 percet kellett volna várni, rohadt mtv!

viszont m4sport rioi oldala megy valakinek? nekem mediaklikk-re irányít át, és ott van egy hely ahova kattinthatok és az előző oldalra visz vissza (amíg megy a BBC stream addig nincs baj, de akkor is fura)
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Niekerk mit futott az utolsó 100on? Bakker mintha az első 50 métere lett volna. Hihetetlen lazán szakadt el a többiektől...

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Miről maradtam l e?
Janek
nem tudom, nálam 77 méternél megállt a stream
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Azért jobb időre számítottam bolttól,de azért nagy futás volt most is.
kapitnono
Ha a többiek nem ilyen gyengék, akkor ment volna 9.70 is minimum. Az elejében és a végében is hagyott bőven.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
 kepfeltoltes.hu/160815/Screenshot__90__www.kepfeltoltes.hu_.png
baggio
mégiscsak az NDK-s koksz volt a legjobb
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Azért jobb időre számítottam bolttól,de azért nagy futás volt most is.

Szerkesztette: kapitnono