NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 843 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez több mint kínos:

 sportgeza.hu/2014/szocsi/cikkek/darazs_rozs_potvalogato/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint kikapott az orosz hottie csapat és ezzel végleg elszállt minden sanszuk. 😕

Csak hogy egy picit feldobjam a hétfő reggelt, ha már mutatós hölgyek és biatlon, az oroszok 1 bugyi nélkül pózoló Olga Zajcevával (aki mellesleg 2× olimpiai és világbajnok) válaszoltak Miriam Gössner múlt heti Playboy fotóira. 😀
 www.imagebam.com/gallery/qvbbyevo0a0djmwo5ql82udw0u4obbb1/ (NSFW)
Az a tortás kép (is) eléggé rendben van...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Átrakták a biatlont 12:30ra, ezért keltem fel, fasza.EasyGhost
szintén...
így viszont nekem marad az mtv-n valami öfo...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Átrakták a biatlont 12:30ra, ezért keltem fel, fasza.EasyGhost
Nézz curlinget az orosz csajokkal, mint én. 😀😀
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Átrakták a biatlont 12:30ra, ezért keltem fel, fasza.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Ezzel az OT-vel a svédek az első kiemeltek.Jakehomer
Ez annyit ér mint a Broncos alapszakasz rekordjai! xD
Készülhetünk felfelé a finn - kanadai döntőre uraim. O_O

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azt nézem, Jacobellis 28 éves, adok neki még négy évet, hogy nyerjen egy aranyat, hátha végig tud menni egyszer egy olimpián anélkül, hogy elzanyálna, amikor vezet egy fél lejtővel.... 😀gabokocka
csak vissza ne vonuljon addig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Azt nézem, Jacobellis 28 éves, adok neki még négy évet, hogy nyerjen egy aranyat, hátha végig tud menni egyszer egy olimpián anélkül, hogy elzanyálna, amikor vezet egy fél lejtővel.... 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Jogos, svédeknek érik egy fehérorosz féle betli 😀
Mondjuk lassan valahogy lehetne szerezni egy nem sífutó érmet, az eddigi kilenc mind az 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Az utolsó kettő fordítva, Kanadának jut Svájc (haha, ott is megkapják majd az atomtrap hokit 😊 ), USA-nek pedig a csehszlovákok.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Akkor a 8 között: Svédország-Ausztria/Szlovénia, Finnország-Oroszország/Norvégia, USA-Svájc/Lettország, Kanada-Csehország/Szlovákia, ha jól számoltam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Rask beengedett egy potyát a végére, a ziccereket meg kifogta, érdekes napja volt. Jussinak előtte be kellett volna lőnie a maga helyzetét.Jakehomer
igen én is erre gondoltam, hogy nagyokat védett, de mind2 gólban benne volt... védelem jó, támadóknak viszont össze kell szedniük magukat, ez nem lesz elég már Svájc ellen sem!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Rask beengedett egy potyát a végére, a ziccereket meg kifogta, érdekes napja volt. Jussinak előtte be kellett volna lőnie a maga helyzetét.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez becsusszant. Rask bosszús, de megértem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
Ezzel az OT-vel a svédek az első kiemeltek.Jakehomer
és usa a második

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Ezzel az OT-vel a svédek az első kiemeltek.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Ezen a szinten már nagyon kijön, hogy a finnek hat legjobb csatárából három sérült (Immonen mint első soros center lol). Mondjuk a PP eléggé kamu volt, amiből a kanadai gól született, de voltak más szabálytalanságok, amiket meg elengedtek, szóval ez van. Rask végre jól véd, de a gólnál lepkézett, azt oda a rövidre nem szabadott volna benyelni.Jakehomer
jaja az övé volt sztem is... Doughty hihetetlen jó eddig a tornán
Teemu oda is szólt Crosbynak, hogy diving 😀
a finnek amúgy még ígyis nagyon jók, és a legjobb védekező centerük sincsen ittcsebi

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Holcomb elb... a második futamát, így visszasett és ahelyett, hogy üldözné az oroszt hátrafelé kell pillantania. Ugyanis a 6. Melbardis-ig bezárólag bárki ott lehet a dobogón. Nekem pont a lett fiú a nagy kedvencem (amióta betört az élmezőnybe figyelem; persze a régi nagy öregekhez az egész mostani mezőny ne ér fel: Langen, Lange, Lueders, Annen). Pedig a harmadik ell. pontig vezetett, de végén egy picit rontott, és ez elég volt, hogy pluszba menjen át. Hátha meglesz az érem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
A finnek nagyon masszív hoki catenacciót játszanak 😊 Nem valami látványos így a meccs, de nincs más választásuk, akkora a tudásbeli különbség (M Koivu, Filppula és Barkov nélkül pláne).Jakehomer
Így is kell. Majd Selanne villan a meccs végén! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A finnek nagyon masszív hoki catenacciót játszanak 😊 Nem valami látványos így a meccs, de nincs más választásuk, akkora a tudásbeli különbség (M Koivu, Filppula és Barkov nélkül pláne).

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Ezen a szinten már nagyon kijön, hogy a finnek hat legjobb csatárából három sérült (Immonen mint első soros center lol). Mondjuk a PP eléggé kamu volt, amiből a kanadai gól született, de voltak más szabálytalanságok, amiket meg elengedtek, szóval ez van. Rask végre jól véd, de a gólnál lepkézett, azt oda a rövidre nem szabadott volna benyelni.Jakehomer
jaja az övé volt sztem is... Doughty hihetetlen jó eddig a tornán
Teemu oda is szólt Crosbynak, hogy diving 😀
a finnek amúgy még ígyis nagyon jók, és a legjobb védekező centerük sincsen itt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Ezen a szinten már nagyon kijön, hogy a finnek hat legjobb csatárából három sérült (Immonen mint első soros center lol). Mondjuk a PP eléggé kamu volt, amiből a kanadai gól született, de voltak más szabálytalanságok, amiket meg elengedtek, szóval ez van. Rask végre jól véd, de a gólnál lepkézett, azt oda a rövidre nem szabadott volna benyelni.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
már megy a kanada-finn, persze köztévé nem adja...nem adtak meg egy gólt a kanadaiaknak...csebi
Rágalmazásért beperelnek, hogyne adná! Fél10 neked smafu?😊 ez csak egy olimpia...NB2
csak ha az ember 6kor kel, és dolgozik másnap, tárgyalni is fog bíróságon, akkor nem fogok fenn maradni éjfélig, hogy nézzem csúsztatva...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
már megy a kanada-finn, persze köztévé nem adja...nem adtak meg egy gólt a kanadaiaknak...csebi
Rágalmazásért beperelnek, hogyne adná! Fél10 neked smafu?😊 ez csak egy olimpia...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
már megy a kanada-finn, persze köztévé nem adja...nem adtak meg egy gólt a kanadaiaknak...csebi
Be is baszott volna, ha megadják 😊

Tepper takarodj!