Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
már megy a kanada-finn, persze köztévé nem adja...nem adtak meg egy gólt a kanadaiaknak...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mindkét lett egység nagyot tolt, de nem jó íveket választottak és egy kicsit lassabbak voltak. Ezért állnak ott ahol.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Egyébként azzal, hogy az oroszok csak hosszabbítás után tudták verni a szlovákokat szinte teljesen biztossá vált, hogy a finn-kanadai meccs csak arról fog dönteni, hogy ki lesz az első és a negyedik kiemelt, és mindkét csapat egyből negyeddöntős lesz, míg a ruszkikra vár plusz egy meccs Norvégia ellen, ha minden igaz. Mondjuk utána a negyeddöntőben az oroszok jönnek majd a finn-kanadai meccs vesztesének, szóval lesz tét így is.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ulsrud mondott egy cifrát (lehetett volna 2-0 az end, de csak 1 lett). Szoros. Nyomja a tét őket, mert nagyon kell a győzelem.

Más: Zubkov szép első futamot nyomott.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ha már curling:

Néha nagyon nem értem mit hogyan miért csinálják úgy ahogy csinálják. Valószínűleg mert még soha nem játszottam, és azért találok ki mást mint amit megvalósítanak😛 Most is simán megakadályozható lett volna, hogy kettőt írjanak az amcsik SZERINTEM! aztán meg könnyedén? engedték? nekik a svédek, hogy két pontot rakjanak fel. Mondjuk számukra már nincs tétje a meccsnek és 3-l mentek de akkor is. Na mindegy csak gondoltam ezt most itt megjegyzem 😀dande
Nem megsértve: szerintem sokat kell nézni és akkor néha rájövünk, hogy mit miért. Néha én is pislogok, most ezt miért így? stb.danyly
Nem sértesz meg 😉 Elég sokat néztem már ami azt illeti de biztos, hogy főleg abban van a különbség, hogy én még nem játszottam ők már igen, és azt feltételezem valamiről, hogy azt meg lehet valósítani, holott annyira még sem egyszerű 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyébként ha már curling:

Néha nagyon nem értem mit hogyan miért csinálják úgy ahogy csinálják. Valószínűleg mert még soha nem játszottam, és azért találok ki mást mint amit megvalósítanak😛 Most is simán megakadályozható lett volna, hogy kettőt írjanak az amcsik SZERINTEM! aztán meg könnyedén? engedték? nekik a svédek, hogy két pontot rakjanak fel. Mondjuk számukra már nincs tétje a meccsnek és 3-l mentek de akkor is. Na mindegy csak gondoltam ezt most itt megjegyzem 😀dande
Nem megsértve: szerintem sokat kell nézni és akkor néha rájövünk, hogy mit miért. Néha én is pislogok, most ezt miért így? stb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ha már curling:

Néha nagyon nem értem mit hogyan miért csinálják úgy ahogy csinálják. Valószínűleg mert még soha nem játszottam, és azért találok ki mást mint amit megvalósítanak😛 Most is simán megakadályozható lett volna, hogy kettőt írjanak az amcsik SZERINTEM! aztán meg könnyedén? engedték? nekik a svédek, hogy két pontot rakjanak fel. Mondjuk számukra már nincs tétje a meccsnek és 3-l mentek de akkor is. Na mindegy csak gondoltam ezt most itt megjegyzem 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valaki esetleg tud működő linket a Norvégia-Svájc meccsre?
Szerk.: Úgy látom sikerült egy= | drakulastream. | Vicces.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szomorú (biatlon; holnap reggel meló, így az élő versenynézés elmarad), de nemsokára kezdődik a kettes bobosok versenye is. Na Holcomb beváltja-e a reményeit?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
elmarad ma a biatlon...
mikor pont nyugodtan tudnám nézni...
a többi a gyülölködjünkbe menne inkább😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most 5 arany 5 ezüst, 6 bronzzal állnak a hollandok nyolc szám után, a tavaly itt rendezett vb-én 6, 5, 2-el zártak. Kemény.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A rövidpályásuk hülyére verte a világot 😊
Tegnap 4. lett ugyanezen a távon rövid pályán.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
mi vívásban miért nem tudtuk megőrizni ezt a fajta dominanciánkat???
van egy rövidpályás bronzuk, de a többi 16-t mind gyorskorcsolyában nyerték!!!
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Azért Ter Mors eléggé alien így az előző napokat is nézve.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az első négy holland. Nem semmi. Még Lotte befért.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még talán Leenstra lecsúszhat. Torinóban 6. volt Lobacseva. Talán.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Megint az a kérdés, hogy felfér-e egy nem holland is a dobogóra. Az arany eldőlt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Ter Mors utolsó két köre (29.2 és 30.6) nagyon odabaszott

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
biathlon 17.00-kor kezdődik, valami ilyesmit irtak ki orf-enNB2
Nah, király.

biathlon 17.00-kor kezdődik, valami ilyesmit irtak ki orf-enNB2
Igen, átrakták.Jakehomer
És vazze m1 adása végetér 17.05-kor marad a stream😕 Haver hívott, hogy műholdján átbazergált valamit és van vegyesen pluszban cseh és szlovák csatornája összesen 5 ahol jön az olimpia!NB2
Az M1 meg elmehet a búsba, Székesfehérvári IPvel nemtudom nézni a közvetítést, mert nem Magyarországról vagyok. ok.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
biathlon 17.00-kor kezdődik, valami ilyesmit irtak ki orf-enNB2
Igen, átrakták.Jakehomer
És vazze m1 adása végetér 17.05-kor marad a stream😕 Haver hívott, hogy műholdján átbazergált valamit és van vegyesen pluszban cseh és szlovák csatornája összesen 5 ahol jön az olimpia!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
biathlon 17.00-kor kezdődik, valami ilyesmit irtak ki orf-enNB2
Igen, átrakták.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
biathlon 17.00-kor kezdődik, valami ilyesmit irtak ki orf-en
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mors agyonver mindenkit. 😀EasyGhost
Wustnek fel van adva a lecke.Jakehomer
Csak tudnám minek van egybecsúsztatva a biatlonnal.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Laco kivédte az oroszok szemét

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Mors agyonver mindenkit. 😀EasyGhost
Wustnek fel van adva a lecke.

Tepper takarodj!