Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Mikor lesz ma a nyitóünnepség?
zacknorb
8, de már előtte lesz felvezető műsor.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Mikor lesz ma a nyitóünnepség?
1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A hivatalos appot nézegette már valaki? Van értelme leszedni?

Szerkesztette: Hanni
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
van most olyan oldal, ahol központosítva lehet az eredményeket élőben követni? (eddig úgy rémlik, mindig volt, de most nem nagyon látom)
slowmotion
A hivatalos oldalon kívül?
Sixo
élő eredményt adnak, vagy csak a végeredményt? (ma nem tudtam tesztelni, mert ahogy látom, csak lövészetes tréning van)
slowmotion
Íjászatban néztem, ott körönként írták, ami ugye 6 lövés. Fociban gólokat írták rendesen amikor születtek.
Sixo
akkor talán jó lesz majd 😀
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
van most olyan oldal, ahol központosítva lehet az eredményeket élőben követni? (eddig úgy rémlik, mindig volt, de most nem nagyon látom)
slowmotion
A hivatalos oldalon kívül?
Sixo
élő eredményt adnak, vagy csak a végeredményt? (ma nem tudtam tesztelni, mert ahogy látom, csak lövészetes tréning van)
slowmotion
Íjászatban néztem, ott körönként írták, ami ugye 6 lövés. Fociban gólokat írták rendesen amikor születtek.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
van most olyan oldal, ahol központosítva lehet az eredményeket élőben követni? (eddig úgy rémlik, mindig volt, de most nem nagyon látom)
slowmotion
A hivatalos oldalon kívül?
Sixo
élő eredményt adnak, vagy csak a végeredményt? (ma nem tudtam tesztelni, mert ahogy látom, csak lövészetes tréning van)
1 hónapja
dawyd728 3 827
Egyébként szerintetek mi akadályoz meg egy labdarúgás-futsal cserét az olimpia programjában? A focinak igazából nem érdeke. Van egy az olimpiánál nagyobb rendezvényük. Talán a női labdarúgásban jó csapatok nem engedik a lobbierejükkel kivenni?
Mert ha nincs nagypályás férfi torna, akkor nőinek se kellene lennie..
Vagy maga az IOC látja úgy, h nekik van szükségük inkább a nagypályásra a futsal helyett?
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
van most olyan oldal, ahol központosítva lehet az eredményeket élőben követni? (eddig úgy rémlik, mindig volt, de most nem nagyon látom)
slowmotion
A the Score szerintem jó lehet, annak van egy nagyon jó telefonos appja is. Èn azt használom ès már Párizs is benne van.
1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Bomb alert in Gare Du Nord, Paris, someone is having fun disrupting everything for the Olympic games.
Zsellér van de Vrij
Szerintem ez évente azért nem egyszer fordul elő, és Párizsban fel fognak készülni erre.

Lásd a kiszivárgó sztorikat, h mi történt a 98-as vb alatt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Bomb alert in Gare Du Nord, Paris, someone is having fun disrupting everything for the Olympic games.
Zsellér van de Vrij
Most akkor ezt az limpiát is elhalasztják?

1 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Bomb alert in Gare Du Nord, Paris, someone is having fun disrupting everything for the Olympic games.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Asszondják sportlövészetben több aranyat is fogunk vinni. Mikor lettünk jók benne?
Sixo
nem tudom, de egy bronz is jó eredmény lenne.
deyell
Sorolták, hogy ki hányszoros világbajnok ,van aki 3szoros. De kb mindenki nyert.
Sixo
csak ha jól tudom, nem olimpiai számokban lettek világbajnokok.
deyell
Pedig már kezdtem elhinni a MOB tippjét miszerint 11 fölött leszünk.

1 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
 m.hvg.hu/elet/20240726_Olimpia-megnyito-Gojira-metalzenekar-Celine-Dion-Lady-Gaga-duett

Egy apró lépés a Meshuggah Super Bowl halftime show felé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Asszondják sportlövészetben több aranyat is fogunk vinni. Mikor lettünk jók benne?
Sixo
nem tudom, de egy bronz is jó eredmény lenne.
deyell
Sorolták, hogy ki hányszoros világbajnok ,van aki 3szoros. De kb mindenki nyert.
Sixo
csak ha jól tudom, nem olimpiai számokban lettek világbajnokok.

choose life
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Asszondják sportlövészetben több aranyat is fogunk vinni. Mikor lettünk jók benne?
Sixo
nem tudom, de egy bronz is jó eredmény lenne.
deyell
Sorolták, hogy ki hányszoros világbajnok ,van aki 3szoros. De kb mindenki nyert.

1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Asszondják sportlövészetben több aranyat is fogunk vinni. Mikor lettünk jók benne?
Sixo
nem tudom, de egy bronz is jó eredmény lenne.

choose life
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
van most olyan oldal, ahol központosítva lehet az eredményeket élőben követni? (eddig úgy rémlik, mindig volt, de most nem nagyon látom)
slowmotion
A hivatalos oldalon kívül?

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
van most olyan oldal, ahol központosítva lehet az eredményeket élőben követni? (eddig úgy rémlik, mindig volt, de most nem nagyon látom)
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Asszondják sportlövészetben több aranyat is fogunk vinni. Mikor lettünk jók benne?

1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Beteszem ide is, egy utolsó hirdetés erejéig, hátha van akit érdekel...

Draftos Fantasy Olimpia játék - ma este 1900 órától, az alábbi felületen
 fantasy-olympics.com/create-league.html

Amerikai focihoz hasonlóan draftolunk sportolókat, mindenkit csak egyszer lehet kiválasztani.
Egyelőre 6 fővel vagyunk, és 20 kört terveztünk - de örülnénk ha egy-két ember még tudna csatlakozni 😊

A pontozás egyszerű - aranyérem 10 pont, ezüstérem 7 pont, bronzérem 5 pont - viszont ebbe a párosok, négyesek, váltók, csapatok ugyanúgy beleszámítanak! (az is ha valaki előfutamban volt, de kap érmet/pontot akkor is)

Csatlakozáshoz kérek privát üzenetben egy csapatnevet/emailcímet.. és akkor az emailcímre kapjátok/küldöm a meghívót.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Csóri Kovács Zsófi, tavaly a VB előtt 2 nappal, most az olimpia előtt 2 nappal sérül meg...
gabokocka
Ki se kellett volna vinni mert nem 100%-os a térde!!!!
ThundersNFL a Paraszt
Az egyetlen épkézláb tornászt akkor is kiviszed, ha nem 100%os. A többiek furottak még kategória sajnos... Megértem a döntést.
gabokocka
Úgy meg főleg kiviszed, hogy teszteled, és ha nem jó, elég sokáig lehet cserélni.
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Csóri Kovács Zsófi, tavaly a VB előtt 2 nappal, most az olimpia előtt 2 nappal sérül meg...
gabokocka
Ki se kellett volna vinni mert nem 100%-os a térde!!!!
ThundersNFL a Paraszt
Az egyetlen épkézláb tornászt akkor is kiviszed, ha nem 100%os. A többiek futottak még kategória sajnos... Megértem a döntést.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Csóri Kovács Zsófi, tavaly a VB előtt 2 nappal, most az olimpia előtt 2 nappal sérül meg...
gabokocka
Ki se kellett volna vinni mert nem 100%-os a térde!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Csóri Kovács Zsófi, tavaly a VB előtt 2 nappal, most az olimpia előtt 2 nappal sérül meg...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.