Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/parizs-2024-megserult-a-tornasz-kovacs-zsofia-mutott-terde

Szerintem készüljön Zója....
ThundersNFL a Paraszt
Csere lesz
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hajrá hajrá:

 telex.hu/sport/2024/07/26/szilagyi-aron-interju-olimpia-negyedik-egyeni-csapatarany
dande2
Ezt a csávót nem lehet nem kedvelni
Stoki
Plusz úgy veretlen Olimpián 2012-óta, hogy bármikor jöhet egy kellemetlen ellenfél, egy rossz kör, nem lehet kikapni. 15 pontot még egy rosszabb embertől is simán meg lehet kapni ha minden ellened van, elnézi a kilépést a bíró, etc. Lehetetlen széria, mert van egy csomó tehetséges rivális. Emellett a lábmunka gyönyörű, nézzétek vissza Decsihez képest.

Btw legjobb 16 között már jöhet Szatmári szembe, az kemény lesz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
 telex.hu/kulfold/2024/07/26/szabotazs-par-oraval-az-olimpia-megnyitoja-elott-a-gyorsvasut-halozatat-rongaltak-meg
Zsellér van de Vrij
a kérdés adott: cui prodest?
slowmotion
Én úgy tudom az egész országban igen nagy, több szektort érintő sztrájkhullám van egész nyáron, valószínűleg ez is annak a része

Szerkesztette: dancogo

1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 770 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hajrá hajrá:

 telex.hu/sport/2024/07/26/szilagyi-aron-interju-olimpia-negyedik-egyeni-csapatarany
dande2
Ezt a csávót nem lehet nem kedvelni
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
 telex.hu/kulfold/2024/07/26/szabotazs-par-oraval-az-olimpia-megnyitoja-elott-a-gyorsvasut-halozatat-rongaltak-meg
Zsellér van de Vrij
a kérdés adott: cui prodest?
1 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
 telex.hu/kulfold/2024/07/26/szabotazs-par-oraval-az-olimpia-megnyitoja-elott-a-gyorsvasut-halozatat-rongaltak-meg

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajrá hajrá:

 telex.hu/sport/2024/07/26/szilagyi-aron-interju-olimpia-negyedik-egyeni-csapatarany
1 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 312
 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/parizs-2024-megserult-a-tornasz-kovacs-zsofia-mutott-terde

Szerintem készüljön Zója....
ThundersNFL a Paraszt
Készül. Tartalék.
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/parizs-2024-megserult-a-tornasz-kovacs-zsofia-mutott-terde

Szerintem készüljön Zója....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 113 — The Mathematician
Nagyon élem ezt a rugbyt. Felét nem tudom a szabályoknak, de fantasztikus példája, hogy lehet nézőbaráttá és pörgőssé tenni egy nagyon hagyományos sportot. Gurulós bohócok példát vehetnének.
Hanni
azért majd kérdezz meg egy igazi rögbi rajongót, lehet nem osztja a véleményed 😊

ahogy valszeg az igazi krikett fanok sem nézik nagy élvezettel a 20-20 meccseket...
NB2
nekem ismerősöm mondta hogy milyen fun a flag foci
háát furán néztem ráé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Nagyon élem ezt a rugbyt. Felét nem tudom a szabályoknak, de fantasztikus példája, hogy lehet nézőbaráttá és pörgőssé tenni egy nagyon hagyományos sportot. Gurulós bohócok példát vehetnének.
Hanni
azért majd kérdezz meg egy igazi rögbi rajongót, lehet nem osztja a véleményed 😊

ahogy valszeg az igazi krikett fanok sem nézik nagy élvezettel a 20-20 meccseket...
1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon élem ezt a rugbyt. Felét nem tudom a szabályoknak, de fantasztikus példája, hogy lehet nézőbaráttá és pörgőssé tenni egy nagyon hagyományos sportot. Gurulós bohócok példát vehetnének.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Hoppácska van. Női kéziben a svédek legyőzték a norvégokat.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Fiji kemeny 😀
1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha leviszik a földre a játékost, akkor miért sietnek ennyi hátra adni a labdát? Ebből van minden hiba.
Jughead
Mert elvileg "azonnal" (értsd nagyon rövid időn belül), el kell engednie, szabaddá kell tennie a labdát, miután megtörtént a tackle.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Ha leviszik a földre a játékost, akkor miért sietnek ennyi hátra adni a labdát? Ebből van minden hiba.
1 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
Reistad serult?

1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Férfi rögbiben már a negyeddöntők kezdődtek el ma este.
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Teljesen tét nélküli meccs volt, a másik 4 fog dönteni mindenről, de az bíztató, hogy nem mosták fel velünk a padlót, bár a nagy tornák elején a csigazabálók nem szoktak sziporkázni, szóval nem jelent semmit.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
háfrával amúgy mi van, neki lefőtt teljesenen?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Csak 3 gól...de osztálykülönbség van a 2 válogatott között

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
csipkelli 3 948
Nagy baj és meglepetés nincs. A másik 4 meccsen van esély.
1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Picsába...a védekezésünk, meg a védésünk olyan, mint a szita... a lövések 95%-a gól kb.
Vágunk majdnem 30-at a francos franciáknak, és kikapunk...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eleve 10-t gondoltam közte szóval nem rossz. Nyilván a ki nem kényszerített hibákat minimalizálni kell támadásban.
1 hónapja
csipkelli 3 948
Simon takarodj!