NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Tejesember 256
WWE 2K16 megéri az árát? Mennyire lett jó játék? (PS4)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hajlok arra én is inkább, hogy 2 terrás winchester legyen, mert a 240-es SSD-vel sem vagyok annyira beljebb...
ilyenkor mindig eszembe jut, hogy volt olyan 99-ben, hogy a főnökék gépéről 10 floppyn hoztam el egy játékot 😀 most meg jönnek az 50 gigásak!!!
NB2
 pocketnow.com/wp-content/uploads/2014/10/640k-ram.jpg
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
hajlok arra én is inkább, hogy 2 terrás winchester legyen, mert a 240-es SSD-vel sem vagyok annyira beljebb...
ilyenkor mindig eszembe jut, hogy volt olyan 99-ben, hogy a főnökék gépéről 10 floppyn hoztam el egy játékot 😀 most meg jönnek az 50 gigásak!!!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi előre is.
NB2
Új HDD-n a Witcher szerintem nem töltött egy percnél tovább. Wolfenstein szerintem fél percet se. Engem egyáltalán nem zavar, legalább addig is felállok és nyújtózok. Online játékoknál a WoT-ben top3-ban tölt be, a Wildstarnál viszont már kicsit "vészes". Win8 meg 8-10 mp alatt feláll HDD-ről. Szóval, mint casual gamer én jól elvagyok SSD nélkül is. (Photoshop és videóvágáshoz viszont már régóta tervezem a vételét).

Ha neked nálam fontosabb a gyorsaság és megengedheted magadnak, akkor add el a mostani SSD-t és vegyél nagyobbat.

A másik opció a WD Black HDD-k, amik külön a gyorsaságra vannak kihegyezve és 5 éves garanciát vállalnak rá. Szerintem egyszerűbb játékoknak bőven elég lenne. Persze egy SSD után ez is lassúnak tűnhet.

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
most vittem végig a TWD 2. évadát. a kritikák jogosak voltak vele, amiket korábban olvastam | érdemben nem nagyon tudunk változtatni semmin benne | , de azért ütött, elég kemény a történet. most nyomom a game of thrones-t is ebben a műfajban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
kérdés hogy mennyi új játékot szeretnél egyszerre tárolni a gépeden
és hogy mennyi egyéb tartalmat tárolsz

nekem most van egy szintén 120as SSD - 2gigás kombóm
viszont én kb csak a gw2-t tartom SSD-n a steames cuccokat vinyóról tolom

nemtom alapból milyen erős a géped és mennyi online játékot szeretnél egyszerre tolni
de hosszútávon a 240es és a 120as között sajnos nincs különbség, főleg így hogy lassan 50-60giga lesz a játékok alap mérete

Amazonon most black friday alatt volt 480as ssd leértékelve 70-80fontra, de végül nem vettem meg
viszont a kövi gépembe(remélem jövőre) beszerzek egy 480as vagy 950eset mert sajnos-nem sajnos az lesz az alap lassan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Van egy asztali gépem, 120-as SSD és 500 gigás másik vinyóval. Eddig jól elvoltam, de jönnek a bika méretű játékok és bizony kicsi a 120-as SSD. Az a kérdés, hogy vegyek inkább 240-es SSD-t vagy inkább vegyek a 2. vinyónak egy 2 terrásat? Akkor lenne 1-2 játék ami nem az SSD-n lenne, hanem a másik winchesteren, de ez mennyivel lenne lassabb?
Köszi előre is.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
szerintetek ezt a fülest tudnám használni simán csak tv nézéshez is One mellett?
 platinumshop.hu/product/5165/Xbox-One/ar-akcio-olcso/Tartozek/Kiegeszito/Turtle-Beach-Ear-Force-XO-FOUR#details
Habi
ha ilyen árkategóriába keresgélsz akkor a hyperx cloud I-II nagyjából verhetetlen.gamerfüles de filmnézésre is tökéletes.

több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Valakinek nincs véletlen NCAA footballja 360-ra? egyszerűen MO.-n sehol se találok
Jack Zoltán
Nem lejárt a szerződés az EA és az NCAA között?

szerk.: de. Gugliba üsd be, hogy "NCAA football video game".

Szerkesztette: gdavid

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerintetek ezt a fülest tudnám használni simán csak tv nézéshez is One mellett?
 platinumshop.hu/product/5165/Xbox-One/ar-akcio-olcso/Tartozek/Kiegeszito/Turtle-Beach-Ear-Force-XO-FOUR#details


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Valakinek nincs véletlen NCAA footballja 360-ra? egyszerűen MO.-n sehol se találok
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
hát a Xenoblade Chronicles X kurva jó

hangulatra hozza az előző részt, bár kicsit más a setting
a harcrendszer pedig elég hasonló mint volt és én ezt imdáom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
gz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
és ahogy kell meg is nyerte, well played!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Hulkenstein a szegedi Fireside Gatheringen 😀 😀 Éppen most elődöntőzik a fiú, hajrá!!

Közben cimborám amatőr kategóriában döntőbe ment, mindjárt kezd. Én coacholtam egész héten, tök nagy büszkeség 😀

Itt lehet nézni:  www.twitch.tv/hearthstone_hungary

Szerkesztette: shawnka
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
Shovel Knight megjött Wii U-ra és kumva jó

ma megnézem a Xenoblade Chronicles X-et is, aztán majd vmikor jöhet a 2 Bayonetta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Van pár fölös zárt beta kulcsom Paladinshoz, (online 5v5 FPS shooter-MOBA-kártya keverék) érdekel valakit esetleg?
Raven17
Ha van még engem érdekelne. 😀
Tejesember
Van, dobj egy emailt PMbe aztán küldöm a meghívót.
több mint 8 éve
Tejesember 256
Van pár fölös zárt beta kulcsom Paladinshoz, (online 5v5 FPS shooter-MOBA-kártya keverék) érdekel valakit esetleg?
Raven17
Ha van még engem érdekelne. 😀
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.

Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀

(xboxone)
undisputedly
Rocket League 😉
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Da' Green is da' best!

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.
Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀
undisputedly
Sunset overdrive szerintem pont erre van kitalálva. Vagy a Garden warefare jut még eszembe.

Steam Sale-en sikerült végre beszereznem a Wolfensteint. 😊
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Van pár fölös zárt beta kulcsom Paladinshoz, (online 5v5 FPS shooter-MOBA-kártya keverék) érdekel valakit esetleg?
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mi a baj a witcherrel?

számomra az utóbbi idők egyik, ha nem a legjobbja
Negritis
Egyéni preferenciák.
Túl sok a dialógus, és hiába valaszthatok általában három opció közül, nem differencial a jatekmeneten. Plusz az elején nagyon Light volt a sztori.

Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.

Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀

(xboxone)
undisputedly
nekem ami nagyon bejön one-on a GTA V. Mindig van benne vmi új és nem kell milliomosnak lenni, hogy élvezd. Forza 6 is ebbe a kategóriába tartozik és az elején rendesen lehet a pénztárcát hízlalni, így kocsikat is tudsz venni majd mindig. Játékélményben meg a legjobb ever.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Ezt a mostani Brawlt örökössé tehetnék, régóta nem volt ilyen fun HS 😀 Marhajó ez a deckbuildelés. Imádom, hogy kb. minden meccs más, legutóbb egy patron Rogueal sikerült nyerni xD De Eydis Darkbane+Djinni of Zephyrs is csodás combo itt. 😊
Raven17
az RNG miatt annyira nem jó, a múlt heti sokkal nagyobb boldogság volt. megkaptam boomot valamelyik körben és utána szinte csak őt tettem ki, easiest games ever 😀
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ezt a mostani Brawlt örökössé tehetnék, régóta nem volt ilyen fun HS 😀 Marhajó ez a deckbuildelés. Imádom, hogy kb. minden meccs más, legutóbb egy patron Rogueal sikerült nyerni xD De Eydis Darkbane+Djinni of Zephyrs is csodás combo itt. 😊