PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=nTIAXCrgZ_k
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Kiprobáltam Maddenben az úgynevezett "Vintage Presentation"-t AFL csapatokkal.....eszméletlen feelinges 😊
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
RDR hol a legolcsóbb PS3-ra Mo.-n?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
szerintem egy szép de közepes játék maffiának meg inkább gyenge szóval szerintem nem éri meg befektetni még magába a játékba se nagyon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10Habi
Én is sajna végigvittem 2,5 nap alatt meg is bántam, nem tudtam egyszerűen megállni hogy ne játsszak vele, vagy mással játsszak 😕 😊Little Jarry
Megnéztem egy gameplay-t. Azt hittem csak valami átvezető videó. Nagyon szép lett.
Megint meginogtam hogy vegyek PS3-at a box mellé.
A másik GOWIII gameplay alatt volt.sirarcheer
igen a GOW se semmi, igaz az is ilyen, hogy story -t végig viszed aztán utána porosodik, de ugyanúgy must buy ez is
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?Little Jarry
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10Habi
Én is sajna végigvittem 2,5 nap alatt meg is bántam, nem tudtam egyszerűen megállni hogy ne játsszak vele, vagy mással játsszak 😕 😊Little Jarry
Megnéztem egy gameplay-t. Azt hittem csak valami átvezető videó. Nagyon szép lett.
Megint meginogtam hogy vegyek PS3-at a box mellé.
A másik GOWIII gameplay alatt volt.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mafia 2 kicsit csalódás így a végére...Bőven lehetne hosszabb. GTA 4 lazán veri. Sebaj lehet Maddenezni... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛Habi
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?Little Jarry
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10Habi
Én is sajna végigvittem 2,5 nap alatt meg is bántam, nem tudtam egyszerűen megállni hogy ne játsszak vele, vagy mással játsszak 😕 😊
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛Habi
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?Little Jarry
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10


JT Daniels fan
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Gépigény kicsi, sztori vége nekem eléggé wtf. Rohadtul várom a Heart of the Swarmot.Chevy
van valami info annak a megjelenési dátumáról?Ork
IGN szerint:
TBA 2011

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Gépigény kicsi, sztori vége nekem eléggé wtf. Rohadtul várom a Heart of the Swarmot.Chevy
van valami info annak a megjelenési dátumáról?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛Habi
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba?Döme
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Gépigény kicsi, sztori vége nekem eléggé wtf. Rohadtul várom a Heart of the Swarmot.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.Asbee
Ez a 3-4 napos végigjátszás napi hány óra játékot takar?sirarcheer
össz 10-12 óra a játékidő

|
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.Asbee
Ez a 3-4 napos végigjátszás napi hány óra játékot takar?

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.Asbee
h a kritikusoktól idézzek: "mint játék qrva jó, de mint mafia szar"
magánvélemény pedig: h kezd GTA-sodni, elég rövid, nincs free ride mód, de szép a grafikája, jól van optimalizálva, jó fedezék rendszer és verekedés is fasza....nagyon vártam, de az első rész elég magasra tette a mércét...meg csomó featurest DLC formájába akarnak majd kiadni hozzá

összességébe átlagba 85% kap mhol...rem betudok vhogy szerezni ez limitált gyűjtői kiadást, de sajna Európába alig van

|
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba?Döme
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Én játszom vele.
7. küldetés körül vagyok.
Nálam minden fullon volt és néha akadt, szerintem kevés neki a 2GB RAM.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Van, aki itt nyomja PS3-on online a Madden 11-et vagy MLB The Show 10-et?
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛


JT Daniels fan
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 292 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba?Döme
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?
több mint 13 éve
bultic 11
Madden 11-ről mik a vélemények, aki már játszott vele?
Milyen új/jó/rossz dolgok vannak benne?
Gondolkozom, hogy megvegyem-e vagy se, ezért kíváncsian várom a véleményeket.
A másik pedig az NCAA 11, azzal még sose játszottam, valaki mesélhetne arról is 1-2 dolgot.Stez
Szerintem sokat fejlődött, leginkább a blokkolás lett jobb, mostmár tényleg nagyon ritkán van olyan, hogy a falember/FB/TE elfut a védő mellett és hagyja, hogy szereljen minket. Jó az a "lábleszúrós" dolog is, sok TD-ben/elkapásban hasznos volt. A Gameflow rendesz is jó, bár eléggé el lehet lustulni vele. 😀 Viszont védekezni szerintem sokkal nehezebb lett, részben a jobb blokkok miatt, de például a passzoknál, hiába nyomom a deflectiont jó időben, csak simán elüt a labda mellet, overalltól függetlenül. Bár lehet, hogy csak én nem tudok normálisan védekezni. Tehát szerintem megéri megvenni, főleg, mert itt már van arca is a legjobb rookie cornerback Kyle Wilsonnak. 😛


http://www.twitter.com/bultic_
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba?Döme
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnod
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba? De ha van valami hasonló stuff, ami jobb a Settlerseknél az is jöhet. 😊