PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Senki nem tudja akkor hogy hogyan tudom offolni az automatikus mentéseket fifa11-ben?kristóf17
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20101001160807AAMiZAvLittle Jarry
Köszönöm szépen!! Nem örülök neki de legalább most már nyugodt vagyok hogy nem én sikerültem ilyen bénára. Még egyszer köszi!kristóf17
Szívesen máskor is! 😉
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Senki nem tudja akkor hogy hogyan tudom offolni az automatikus mentéseket fifa11-ben?kristóf17
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20101001160807AAMiZAvLittle Jarry
Köszönöm szépen!! Nem örülök neki de legalább most már nyugodt vagyok hogy nem én sikerültem ilyen bénára. Még egyszer köszi!
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 162 — Stromfeld Aurél fan
d(O_O)b

Nagyon állat! Jó lenne kipróbálni... _O_Little Jarry
Ha érdekel a dolog X-Fire közösség is van ahol segíthetnek: http://www.xfire.com/communities/hunpr/gyeek
köszi, de sajnos nincs hozzá atomerőművem... 😊Little Jarry
Jó öreg Battlefield 2höz asszem elég egy mókuskerék is. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NBA 2K11: legjobb sport játék, amit PC-re kiadtak eddig. Élvezetes, okosabb, mint a tavalyi. Minden hülye apróság benne van, ami naggyá tud tenni egy játékot.deny79
Most érkezik a boltból. Remélem jó leszharomt
Én csak a 2K10-zel játszottam eddig, de már az is elképesztő volt. Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne, ha ez a cég kiadna egy amerikai focis játékot PC-re... 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
NBA 2K11: legjobb sport játék, amit PC-re kiadtak eddig. Élvezetes, okosabb, mint a tavalyi. Minden hülye apróság benne van, ami naggyá tud tenni egy játékot.deny79
Most érkezik a boltból. Remélem jó lesz
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Senki nem tudja akkor hogy hogyan tudom offolni az automatikus mentéseket fifa11-ben?kristóf17
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20101001160807AAMiZAv
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Project Reality 0.95 trailer. Számomra hihetetlen, hogy az elavultnak nevezhető BF2re ilyen profi játékot készítsenek... ingyen. Még ha nem is érdekel egyeseket maga a játék, a videóik mindig nagyon jók, tegyetek egy próbát! 😉gyeek
d(O_O)b

Nagyon állat! Jó lenne kipróbálni... _O_Little Jarry
Ha érdekel a dolog X-Fire közösség is van ahol segíthetnek: http://www.xfire.com/communities/hunpr/gyeek
köszi, de sajnos nincs hozzá atomerőművem... 😊
több mint 14 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Még a régi fórumon beszéltetek valami excel fileról ami hasznos a Caesar 3hoz. Valaki át tudná küldeni nekem? Neki akarok állni ismét. 😀visi_b
küldj pm-ben mailcímet amire mehetbriareos
Küldtem PMet. Előre is köszi.

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
Még a régi fórumon beszéltetek valami excel fileról ami hasznos a Caesar 3hoz. Valaki át tudná küldeni nekem? Neki akarok állni ismét. 😀visi_b
küldj pm-ben mailcímet amire mehet

több mint 14 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Még a régi fórumon beszéltetek valami excel fileról ami hasznos a Caesar 3hoz. Valaki át tudná küldeni nekem? Neki akarok állni ismét. 😀

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 162 — Stromfeld Aurél fan
Project Reality 0.95 trailer. Számomra hihetetlen, hogy az elavultnak nevezhető BF2re ilyen profi játékot készítsenek... ingyen. Még ha nem is érdekel egyeseket maga a játék, a videóik mindig nagyon jók, tegyetek egy próbát! 😉gyeek
d(O_O)b

Nagyon állat! Jó lenne kipróbálni... _O_Little Jarry
Ha érdekel a dolog X-Fire közösség is van ahol segíthetnek: http://www.xfire.com/communities/hunpr/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 893 — Illegális gyakorló
Valakinek nincs jóárasított NCAA Football11-e boxra? 😊

több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Senki nem tudja akkor hogy hogyan tudom offolni az automatikus mentéseket fifa11-ben?
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akinek van PS3-a, az megadná a PSN ID-jét? Mert felvenném. Kösz.szelim
My PSN ID: Boba_36Little Jarry
HUNhabi


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Akinek van PS3-a, az megadná a PSN ID-jét? Mert felvenném. Kösz.szelim
My PSN ID: Boba_36
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Project Reality 0.95 trailer. Számomra hihetetlen, hogy az elavultnak nevezhető BF2re ilyen profi játékot készítsenek... ingyen. Még ha nem is érdekel egyeseket maga a játék, a videóik mindig nagyon jók, tegyetek egy próbát! 😉gyeek
d(O_O)b

Nagyon állat! Jó lenne kipróbálni... _O_
több mint 14 éve
szelim Cleveland Browns 61
Akinek van PS3-a, az megadná a PSN ID-jét? Mert felvenném. Kösz.
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Jövő héttől PES 11en elérhető leszek,akinek esetleg megvan az kereshet majd 😊

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
NBA 2K11: legjobb sport játék, amit PC-re kiadtak eddig. Élvezetes, okosabb, mint a tavalyi. Minden hülye apróság benne van, ami naggyá tud tenni egy játékot.
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 162 — Stromfeld Aurél fan
Project Reality 0.95 trailer. Számomra hihetetlen, hogy az elavultnak nevezhető BF2re ilyen profi játékot készítsenek... ingyen. Még ha nem is érdekel egyeseket maga a játék, a videóik mindig nagyon jók, tegyetek egy próbát! 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
sorry srácok ha már volt, de reggel van és még kába vagyok keresgélni:

sok kritikát elolvastam már a Backbreaker-ről (Xbox360), de azért csak ti vagyok a foci szakértőim!😊 nektek hiszek! milyen lett? érdemes játék?rihu
Elég gáz lett,nem a grafikára és a mozdulatokra értem az teljesen korrekt,viszont ez az irányíthatóság nagyon lehúzza 😕

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
meg,kinek van még meg?

összehozunk 1 futamot 😊Joci
nekem is megvan márStez
csak a félreértés elkerülése miatt, PS3-ra? 😛 én "kacsa" néven futok aki gondolja vegyen fel 😊EaRl
ja, ps3

több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
szóval neked megvan Joci? mert akkor felvennélek azt tolhatnánk pár menetet 😊EaRl
meg,kinek van még meg?

összehozunk 1 futamot 😊Joci
nekem is megvan márStez
csak a félreértés elkerülése miatt, PS3-ra? 😛 én "kacsa" néven futok aki gondolja vegyen fel 😊
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
adj ki,megériJoci
szóval neked megvan Joci? mert akkor felvennélek azt tolhatnánk pár menetet 😊EaRl
meg,kinek van még meg?

összehozunk 1 futamot 😊Joci
nekem is megvan már

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
sorry srácok ha már volt, de reggel van és még kába vagyok keresgélni:

sok kritikát elolvastam már a Backbreaker-ről (Xbox360), de azért csak ti vagyok a foci szakértőim!😊 nektek hiszek! milyen lett? érdemes játék?