PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pes 2011 release date: 2010.okt.8 :cool:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=MKRLSLY_CQg&feature=player_embedded#! azért ez a grafika becsülendő, először nemtudtam melyik a játék és melyik a valóság 😀EaRl
Grafika ide vagy oda az engem nem érdekel
Sokkal jobban elvagyok az RBR -el mint a csúcsszupergrafikásszarárkád DiRT -el...
Sajna a mai világban sok cég szó szerint lesz.rja a gameplayt és viszik a grafikát, csak nem tudom miért ha azt nem tudod élvezni "játék" közben is.

Mindegy, marad a GT5 és az RBR, csak az előbbit meg szeretnék nem kiadni és érdekes az autók hangja bár azt mondják, hogy ezen dolgoztak.
Semmi sem tökéletes :/
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.Hungarian Bill
persze, de akkor mit raknának a következőbe? 😊 pcre nem jött ki az utolsó 8 évben f1es játék, nem pakolhatják bele rögtön az összes featuret, mert valamivel el kell adni a következőt is, hogy ráfoghassák, h mekkorát fejlesztettek rajta 😊miilann
Najó, de ez a műszaki hibás cucc ez alap, kötelező lenne tartalmaznia, még ha választható opcióként is. Persze, nem azért veszed meg a játékot, hogy utána az utolsó körben szétmenjen alattad az autó, de ennek kivédésére ennyit elég lett volna beleültetni: "mechanical failures: off/on" Egyetértek azzal, amit mondasz, de pl a következő szériára lehetett volna tartogatni ezeket az interjús fícsöröket. Először a játék alapjait kellene belerakni, a kevésbé fontos dolgokat ráérnek a későbbi szériában is beleültetni a játékba.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
az a baj, hogy legtöbben akkor is megfogják venni, hogyha nem teljesen frankó, mert már régen jött ki F1 es játék....:/ és ezt ők is tudták előre, így meghagyhattak egy csomó új dolgot a következő játékokra
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.Hungarian Bill
persze, de akkor mit raknának a következőbe? 😊 pcre nem jött ki az utolsó 8 évben f1es játék, nem pakolhatják bele rögtön az összes featuret, mert valamivel el kell adni a következőt is, hogy ráfoghassák, h mekkorát fejlesztettek rajta 😊

child please!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.youtube.com/watch?v=MKRLSLY_CQg&feature=player_embedded#! azért ez a grafika becsülendő, először nemtudtam melyik a játék és melyik a valóság 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Akkor ez topikot is felavatjuk.
Xbox360 tulajoktól kérnék segítséget hogy Madden Nfl 11-ben hogy tudom beállítani hogy ha védekezek akkor háttal lássam a védelmet.
Mert NFL Superstar módban így van, és Madden 08-ban PSP-n, és itt furcsa hogy magammal szemben kell védekezni.
Remélem érthetően írtam, kicsit reggel van.sirarcheer
Érthetően írtál, csak nekem pont úgy jelenik meg ahogy te szeretnéd 😊
És sajnos én nem tudok ebben segíteni !

Továbbra is aki neten nyomja a maddent csak nyugodtan vegyen fel ismerősnek , a nevem a következő : WoodsierBigL79Big L
Hmm.... :/
A user optionsban miket állítottál be?sirarcheer
semmit .... egyedül a negyedek perc számát. :rolleyes:

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉Divat
Szerintem is bőven mennie kell a gépeden.
Nálam 3 gigás 2 magos procival,4 giga rammal és 512 megás hd 4850-nel full hd-ba minden maxon megvolt a stabil 35-40 fps.
Szóval szerintem biztos elég lesz neki a procid.Chevy
kiv physx nem? 😀Divat
Ja az ki volt kapcsolva.
A legnagyobb lövöldözés közben pont azt fogom nézni, hogy hogyan gurul a hordó 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodniharomt
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉Divat
Szerintem is bőven mennie kell a gépeden.
Nálam 3 gigás 2 magos procival,4 giga rammal és 512 megás hd 4850-nel full hd-ba minden maxon megvolt a stabil 35-40 fps.
Szóval szerintem biztos elég lesz neki a procid.Chevy
kiv physx nem? 😀

|
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodniharomt
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉Divat
Szerintem is bőven mennie kell a gépeden.
Nálam 3 gigás 2 magos procival,4 giga rammal és 512 megás hd 4850-nel full hd-ba minden maxon megvolt a stabil 35-40 fps, amikor a demot toltam.
Szóval szerintem biztos elég lesz neki a procid.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodniharomt
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodni
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerintem még a mostani verziót totál felesleges leszedniOrk
van már hozzá crack is.

azért remélem a proci igénye csak valami vicc, mert a többit még tudom teljesíteni.haromt
milyen géped van?

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem még a mostani verziót totál felesleges leszedniOrk
van már hozzá crack is.

azért remélem a proci igénye csak valami vicc, mert a többit még tudom teljesíteni.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szerintem még a mostani verziót totál felesleges leszedni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ja hogy kijött a Mafia 2. Megyek is megvásárolni. Szenvedjen csak a gépem 😊 remélem azért elindulharomt
hivatalosan 27.e...wirágboltba már pár napja fent vanDivat
enmagon is fenn volt.
bár ahogy nézem a követelményeit nem nagyon akarja majd a gépem...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja hogy kijött a Mafia 2. Megyek is megvásárolni. Szenvedjen csak a gépem 😊 remélem azért elindulharomt
hivatalosan 27.e...wirágboltba már pár napja fent van

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ja hogy kijött a Mafia 2. Megyek is megvásárolni. Szenvedjen csak a gépem 😊 remélem azért elindul
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mafia 2 egész jó...Igaz állítólag konzol átiratot kicsit elszúrták, de azért tetszik. Igaz chapter 3-nál anyáztam már egyet. Gépemen meg nem hiszem h elmenne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
elég hosszú a lista... :/ mindenhol megemlítitk a "dedikált" szervert. Ez mit takar?EaRl
Nem tudom, a multiplayer nálam tabu, én és a boxom a sötét oldalon vagyunk 😊Hungarian Bill
Közben megszereztem az infót, magyarul, ha nincs dedikált szerver, nem te választod ki, h melyik szerverre akarsz felmennii, hanem csak bedob valahova. Mint a cod6-ban is...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
elég hosszú a lista... :/ mindenhol megemlítitk a "dedikált" szervert. Ez mit takar?EaRl
Nem tudom, a multiplayer nálam tabu, én és a boxom a sötét oldalon vagyunk 😊
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
elég hosszú a lista... :/ mindenhol megemlítitk a "dedikált" szervert. Ez mit takar?
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.