PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
God of War III milyen gamma?szelim
10/10 -es story mode
Ugyanaz mint az Uncharted 2, Batman: AA stb. végigviszed aztán csak a por érinti

de ugyanúgy Must Buy mint az említettek!
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
God of War III milyen gamma?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Madden 11-ben már egy évet lenyomtam egy elkapóval és még mindig nem jöttem rá mivel lehet kérni a labdát 😊
Melyik gombal lehet? Xboxon van meg nekem am.habib
Talán az Y. De nem biztos, franchise-ban nyomom. Mikor tölti be a meccset, néha kiírja okosításképp h mivel kell.Asbee
Az A-val tod kérni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=nTIAXCrgZ_k
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Kiprobáltam Maddenben az úgynevezett "Vintage Presentation"-t AFL csapatokkal.....eszméletlen feelinges 😊
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
RDR hol a legolcsóbb PS3-ra Mo.-n?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
szerintem egy szép de közepes játék maffiának meg inkább gyenge szóval szerintem nem éri meg befektetni még magába a játékba se nagyon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10Habi
Én is sajna végigvittem 2,5 nap alatt meg is bántam, nem tudtam egyszerűen megállni hogy ne játsszak vele, vagy mással játsszak 😕 😊Little Jarry
Megnéztem egy gameplay-t. Azt hittem csak valami átvezető videó. Nagyon szép lett.
Megint meginogtam hogy vegyek PS3-at a box mellé.
A másik GOWIII gameplay alatt volt.sirarcheer
igen a GOW se semmi, igaz az is ilyen, hogy story -t végig viszed aztán utána porosodik, de ugyanúgy must buy ez is
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?Little Jarry
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10Habi
Én is sajna végigvittem 2,5 nap alatt meg is bántam, nem tudtam egyszerűen megállni hogy ne játsszak vele, vagy mással játsszak 😕 😊Little Jarry
Megnéztem egy gameplay-t. Azt hittem csak valami átvezető videó. Nagyon szép lett.
Megint meginogtam hogy vegyek PS3-at a box mellé.
A másik GOWIII gameplay alatt volt.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mafia 2 kicsit csalódás így a végére...Bőven lehetne hosszabb. GTA 4 lazán veri. Sebaj lehet Maddenezni... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛Habi
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?Little Jarry
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10Habi
Én is sajna végigvittem 2,5 nap alatt meg is bántam, nem tudtam egyszerűen megállni hogy ne játsszak vele, vagy mással játsszak 😕 😊
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛Habi
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?Little Jarry
még nem, próbálom magam visszatartani, hogy 1 nap alatt ledaráljam 😀
szépen haladok, tegnap voltak nálam haverok, azok is ámuldoztak, hogy mekkora játék
online-t még nem is próbáltam vele, annyira leköt a story, amit kurvára eltaláltak
10 out of 10


JT Daniels fan
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Gépigény kicsi, sztori vége nekem eléggé wtf. Rohadtul várom a Heart of the Swarmot.Chevy
van valami info annak a megjelenési dátumáról?Ork
IGN szerint:
TBA 2011

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Gépigény kicsi, sztori vége nekem eléggé wtf. Rohadtul várom a Heart of the Swarmot.Chevy
van valami info annak a megjelenési dátumáról?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛Habi
megmondtam 😉
nekem az online nem tetszik, úgyhogy én már nem játszom vele, sajna, pedig még jó pár trófea hiányzik :/

végig vitted már?
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba?Döme
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Gépigény kicsi, sztori vége nekem eléggé wtf. Rohadtul várom a Heart of the Swarmot.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.Asbee
Ez a 3-4 napos végigjátszás napi hány óra játékot takar?sirarcheer
össz 10-12 óra a játékidő

|
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.Asbee
Ez a 3-4 napos végigjátszás napi hány óra játékot takar?

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.Asbee
h a kritikusoktól idézzek: "mint játék qrva jó, de mint mafia szar"
magánvélemény pedig: h kezd GTA-sodni, elég rövid, nincs free ride mód, de szép a grafikája, jól van optimalizálva, jó fedezék rendszer és verekedés is fasza....nagyon vártam, de az első rész elég magasra tette a mércét...meg csomó featurest DLC formájába akarnak majd kiadni hozzá

összességébe átlagba 85% kap mhol...rem betudok vhogy szerezni ez limitált gyűjtői kiadást, de sajna Európába alig van

|
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba?Döme
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?Döme
Én játszom vele.
7. küldetés körül vagyok.
Nálam minden fullon volt és néha akadt, szerintem kevés neki a 2GB RAM.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióraJJ Tiller
Szerintem nem rossz. Igaz kicsit jobbra számítottam. Meg csöppet rövid...Arra jó, hogy 3-4 napra a rabjává tegyen, aztán 1 év múlva újból elővedd és újra kijátszod 3-4 nap alatt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Van, aki itt nyomja PS3-on online a Madden 11-et vagy MLB The Show 10-et?
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ásztá kurva mekkora játék az Uncharted 2...... :o 😀
assassin's 2 sem kutya de Nathan veri 😛


JT Daniels fan
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
a mafia 2-t kipróbálta már valaki? mert ha csak megközelíti az 1 szintjét, akkor benevezek egy új videókártyára és egy eredeti verzióra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Újabb Settlersekről mi a vélemény? Ezer éve nem játszottam gépen semmivel, most megjött a kedv. Látom hogy már van S7 is, én a 3-nál ragadtam még le. 😛

Szóval a kérdés az hogy ezek jók e, vagy elmentek gagyiba?Döme
énse próbáltam őket már a s04 óta, de ahogy láttam ezek már tök máshogy néznek ki és más a játékmenet mint anno azoknak

de kiadtak a s2 10. évfordulóján egyet azt lenne szerintem érdemes kipróbálnodOrk
Kösz, ránézek.

Más: Starcraft 2-t próbálta valaki? Milyen lett, illetve mennyire szörnyű a gépigénye?